Hasta Yorumları

DOĞUŞTAN GELEN BACAK ŞİŞLİĞİ VE KLİPPEL SENDROMU

bacaklarda_klippel_sendromu.jpg klippel_sendromu_bacak_sisligi_tedavisi.jpg


Değerli Hocamıza,

Oğlum 19 yaşında doğuştan KLEPPEL sendromu var. Bacaklarında damar genişliğiyle doğdu. Bebekliğinden beri varis çorabı giyiyor. Gittiğimiz her doktor bu sendromu tanımıyordu çoğunlukla tedavisi olmadığı söylenmiştir. Taki acaba bir gelişme varmı diye internete bakana kadar. Mart ayında kendisiyle tanıştık ayın sonunda bir ameliyat Haziran başında da ikinci bir tamamlama ameliyatı geçirdi. Çok şükür konusunun ehli, kendine güvenen artık usta olmuş, insancıl, samimi, babacan bir doktorla tanışmış olduk.

Bu sendroma sahip kişilerin hocamıza tedavi olmalarını tavsiye ederim.

Kendisine başarılar dileriz.

Saygılarımızla her şey gönlünüzce olsun.

Mine Öztekin

KLİPPEL SENDROMU SONUCU KOLUNDA YÜRÜRKEN ŞİDDETLİ AĞRI VE ŞİŞLİK OLAN HASTANIN AMELİYATTA YAPILAN BAŞARILI VENÖZ KAPAK ONARIMI VE KLİPPEL SENDROMUNUN EN İYİ TEDAVİSİ 

Değerli Ahmet Hocamız.

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve değerli ekibinizin ilgi ve alakası sayesinde şifa buldu. Yaptığınız ameliyatla kızımız sağlığına kavuştu. Kolundaki damar rahatsızlığı için böyle böyle yaşayacak denmesine rağmen bize umut oldunuz. Hayatımızın en büyük mutluluğunu sayenizde yaşadık. Bir şifacı bulunur elbet dediniz, kızımızın şifa bulmasına sebep oldunuz. Allah sizi ailenize ve milletimize bağışlasın.

TAMER, NURAN TÜMER 

klippel_sendromu_ameliyat_sonras_hasta_tesekkuru.pngklippel_sendromu_venoz_kapak_ameliyat.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TEDAVİSİ İMKANSIZ, BÖYLE YAŞAMAYA ALIŞ DENİLEN KLİPPEL SENDROMU HASTAMIZIN BAŞARILI AMELİYATI VE SONUCU 

  k3.jpgk1.jpg
Mayıs ayında varis şikayetinden dolayı hastaneye gittim. Sözde basit bir muayene idi. Ama doktorun iç varis olduğunu ameliyat olamayacağımı, bununla yaşamam gerektiğini hatta daha ileri gidip bacağımın kesilebilme olasılığının olduğunu söylemesi üzerine resmen dünyam yıkıldı. Hayattan soğudum. Ama hastalığı veren rabbimin safi ismi hürmetine bir şifacı vereceğini de biliyordum. Ve bu bilinçle araştırmaya başladım. Araştırdıkça aslında hastalığımın başka bir şey olduğunu öğrendim. Klippel Trenaunay Sendromu çoğu kişinin bilmediği nadir ve zor bir hastalık. Normal venöz yetmezlik ameliyatını yapmakta zorlanan doktorlar Klippel işin içine girince (gerçi sendromu bilemediler) tedavi mucizelere kaldı denildi. Ve işte o mucize Ahmet Akgül hocam olarak karşıma çıktı. Tedirgin olarak geldiğim muayene de çok sıcak, sevecen, anlayışlı ve işinde uzman birisiyle karşılaştım. Hemen bir tedavi haritası çıkardı ve ertesi günü ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan bir gün sonra günlük hayatıma geri döndüm. Ne bir ağrı, ne bir şikayet hepsinden öte psikolojik olarak da rahatlamıştım. Buradan Klippel Trenaunay Sendromu ve Derin Venöz yetmezlik sorunu yaşayanlara diyorum ki bu hastalıkların tedavisi var. Tedavicisinin adı da Ahmet Akgül. Boşuna zaman kaybetmeyin doğru adreste doğru kişiye tedavi olun.

Hocam iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederim. Rabbim yolunuzu açık etsin.

Meltem Çağlar

KOLDA GÖRÜLEN KLİPPEL SENDROMU

klippel_sendromu_ve_kol_sisligi.jpg kolda_gorulen_klippel_sendromu.jpg 
Merhaba ben Osman Büyükarslan doğuştan sağ kolumda şişlikler vardı, bu zamana kadar 26 yıldır 4 kez ameliyat ve 1 kez köpük tedavisi oldum. Hangi doktora gittiysem bu kolunla bu şekilde yaşamaya alışmalısın dediler. Ben ise bu kolumla bu şekilde yaşamaya Ahmet Akgül Hocamı tanıyıncaya kadar alışmıştım. Bu zamana kadar konulan teşhislerin Ahmet Hocam farklısını söyleyip iyi olacağımı söyledi. Ameliyatımın üzerinden henüz 2 hafta geçmesine rağmen 26 yıllık sağ kolumun yükünü üzerinden aldın ya, bir şifacı bulunur elbet deyip şifamı bulmaya yardım ettin ya Rabbim senin, ailenin ve o güzel ekibinin her iki cihanda da yardımcısı olsun. Hocam siz Allah'ın insanlara bir lütfusunuz. Bu arada sizinle tanışmamıza vesile olan akrabamız Tamer- Nuran Tüme ailesinden de Allah razı olsun.

Saygılarımla                                                                      

Osman Büyükarslan

KLİPPEL HASTASI OLDUĞUMU ÖĞRENDİM

klippel_sendromu_ameliyati_ve_en_iyi_tedavisi.jpg


Sevgili Ahmet Hocam.

10 yıldır normal varis olarak bildiğim hastalığımın aslında klippel vakası olduğunu 4 ay önce öğrendim. Bunu üzerine sizi bulup geldim. 12 gün önce ameliyat oldum ve şuan iyiyim. Ellerinize sağlık inşallah daha iyi olacağım.

Sevgiler

Dilek YAŞLAR

KLİPPEL TRENAUNAY SENDROMU TEDAVİSİ

klippel_trenaunay_sendromu_tedavisi.png 

klippel_sendromu_tedavisi_ve_ameliyati.png


26 yaşındayım ve doğuştan Klippel hastasıyım. Bu yaşıma kadar hastalığımın asla tedavisi olmadığını ve hayatım boyunca böyle yaşamam gerektiğini belki onlarca kez duydum. 19 Mayıs 2018 tarihinde hayatımın dönüm noktası yaşayabileceğim aklımın ucundan geçmezken Ahmet hocayla kesişen yolum sayesinde oldukça iyi ve sağlıklıyım. Geçirdiğim ameliyatımın 10. Günündeyim ve her sabah uyandığımda başlayan bacak ağrım 10 gündür yok. "Bir Şifacı Bulunur Elbet"  bu söze inanın. Tedavi sürecimin zor olabileceğini düşündükçe her şeyin üstesinden kolaylıkla gelen değerli Doktorum ve güzel ekibine sonsuz teşekkür ederim. Hepinizi çok sevdim. Ellerinize sağlık. 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

TEK BİR AMELİYATLA VENÖZ YETMEZLİK BİTTİ

Varis kremi 1Varis kremi 2
Sevgili Ahmet hocam; Size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum sekiz senedir bu Venüs yetmezlikle uğraşıyorum kaç doktor değiştirdim unuttum bile defalarca ameliyat oldum ve bu hastalığın geçmeyeceğini bile bile hem psikolojim bozuldu hem de hayat şartlarım. Neyse ki en umutsuz anımda Allah sizi karşıma çıkardı., Hala inanamıyorum nasıl her şey birden bire gelişti o kabus nasıl birden bitiverdi. Bir tek ameliyatla her şeyin son bulacağını hayatta inanmazdım. Ama yaşadım ve gördüm henüz bir buçuk ay olmasına rağmen eski bacağımdan eser kalmadı resmen. Umarım herkes size ulaşır ömürlük bu hastalık diye korkutulan herkes bu mutluluğu yaşar. Hani diyorsunuz ya (bir şifacı bulunur elbet) işte o şifacı sizsiniz. Dilerim hayatta bütün güzellikler sizin olsun umutlu olduğunuz herkesin duasındasınız hocam Allah sizden razı olsun ömrünüz uzun ve bereketli olsun.

BEN DE VENÖZ YETMEZLİĞİ VARDI

Venoz yetmezligi 1Venoz yetmezligi 2
Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Benim şikayetim İleri derecede venöz yetmezliğiydi. Bana Ahmet Akgül doktoru tavsiye ettiler. Bu kadar doktor gezdim kimse tedavi etmedi. Ahmet beyi buldum ve randevu aldım, ve gelip ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Ağrılarım bitti vücudumda ağrılarım kalmadı. Ahmet Akgül ve ekibine teşekkürler

BACAKTA AĞRI VE YANMA

Bacakta agri ve yanma
Her iki bacağımda aşırı yanmalar ve şişmeler mevcuttu. Ağrılarım bir türlü geçmek bilmiyordu. Konya’da gitmediğim doktor kalmadı. Bacaklarımda iç varis olduğunu fakat tedavisinin mümkün olmayacağını söylediler. Akciğere pıhtı atabilir ve ölüm riski var dediler. Psikolojik olarak çökmüştüm adeta. Taki Prof. Dr. Ahmet hocamla tanışana kadar. Araştırmalarım sonucu Ahmet Akgül hocamla yollarımız kesişti. Kendisi iç varis üzerinde bir deha diyebilirim, çünkü hiçbir doktorun cesaret edemeyeceği bir ameliyat gerçekleştirdi. Kendine has teknikleriyle her iki bacağımda iç varisi ortadan kaldırdı. Ağrılarım ve yanmalarım tamamen geçti. Allah kendisinden bin kez razı olsun ve başarılarını daim etsin.

Türkiye’de benim durumumda olan binlerce hasta var. Onlara tek tavsiyem kendilerini işinin ehline emanet etsinler. Tıbbi başarılarının yanı sıra hastaya vermiş olduğu güven, aynı zamanda işini aşkla ve sevgiyle yapan Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

35 YILLIK BACAK AĞRIM BİTTİ

Bacak agrisi ve sisligi
Sayın hocam Ahmet Akgül 35 senedir çekmiş olduğum ızdırabı, eziyeti, kabusu sizin sihirli ellerinizle Birim muayene sonucu kabusum sevince dönüştü mutluluklardan havaya uçuyorum bu mutlulukla, sevinçle İzmir, Selçuğa evime dönüyorum. Sizi çok çok seviyorum saygılarımla.

VARİS AĞRILARINDAN KURTULDUK

Varis agrilarindan kurtulma


Ahmet Hocam ellerine sağlık. Allah ilminizi artırsın. Eşimi yıllardır çektiği varis ağrılarından kurtardınız. Size çok teşekkür ediyorum. Mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum.

Ich hatte die beste Krampfaderoperation

Krampfadernbehandlungbester 2

bester 1
Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

DEPRESYON VE UMUTSUZLUĞA KAPILMIŞTIM

Bu genç yaşta yakalandığım Varis hastalığım için uzun bir süre bir çok farklı hastane ve doktorlarla görüştüm, ama sonuç hep aynıydı bir tedavinin bir ilacın olmadı bu şekilde yaşamaya alışıp hayatıma bir şekilde devam etmemi söylediler. Büyük depresyon ve umutsuzluğa kapılmıştım. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu “Ahmet AKGÜL” adına rastladım, akabinde kendisinin hayat hikayesi dahili ulaştığı başarılar, dereceler ve konferanslarda ki makalelerini gördüm. Kendisine ulaştığında asıl sorunun ne olduğunu ve nasıl tedavi edeceğini anlattı ve tedavi sürecim başladı. Yurt dışı dahil tedavisi olmadığımı söyleyen doktorlara rağmen Şuan gayet sağlıklı ve tedavi olmuş durumdayım. Çok memnunum! Teşekkürler “Ahmet AKGÜL”

Varis hastaligi ve ameliyati 1

Varis hastaligi ve ameliyati 2

BACAKTA AĞIRLIK VE GERGİNLİK HİSSİ

Varis doktoru 1
14 yaşında varislerim çıkmaya başladı. 24 yaşında devlet hastanesinde kapak tedavisi yaptırdım. Varislerim hem düzelmedi hem de daha beter bir görüntüye sahip oldu. Doktor kendi kendine geçer deyip geçiştirdi. İkimiz de (aslında) geçmeyeceğimi biliyorduk. Beter eden bir doktora tekrardan sağlığımı emanet edemezdim zaten. Hamilelikten sonra ise her yerde varisler hızla çıkmaya başladı. Artık görüntü olarak iyice rahatsız etmeye başladı. Son bir sene de ise bacağımda bir ağırlık hissi vardı. En sonunda doktora tekrar gittim ultrason sonucunda iç varis ve kapakçık yetmezliği çıktı. Ben de artık görüntüyü geçtim iç varisler için endişelenmeye başladım grade 4 ve grade 3’ün altında yoktu çünkü.
İnternetten hocamızı araştırdım. Bir sürü makale okudum, videolar seyrettim en akla mantığa yatan Ahmet Hoca’nınkiler oldu. Bu yüzden ona geldim ve sol bacağımdan ameliyat oldum. Hem iç hem dış varisi düzeltti. Şu an bacağımda bir ağırlık hissi yok. Yolda giderken bacağımı nereye koyacağım derdi de yok.
Emeği geçen herkese başta Ahmet Hoca’ya teşekkür ederim. Kendi gibi gözü kara doktorlar yetişmesi dileğiyle :)

VARİS HASTALIĞINA ÇÖZÜM

Varis hastaligi profesoruEn iyi varis ve ic varis tedavi eden doktor
Sevgili Ahmet hocam,
Size gelmeden önce bir çok hastanelere gittim olumlu cevap alamadım.
Varis hastalığım beni her geçen gün daha da rahatsız etmeye başladı. Sonrasında yutup ve Tv kanallarında sizin programlarınızı takip ettim. Size gelmeden ikna olmuştum hastalığıma çözüm olacağınıza emin oldum ve çok iyi bir karar verdiğime inanıyorum. Gine halk cumhuriyetinden Randevu aldım ameliyatımı yaptınız ve sağlığıma kavuştum. Sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.
Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim siz sadece hekim olarak değil insan olarak da profesörsünüz. 

ÜNİVERSİTE HOCALARI BİLE AHMET HOCAYI TAVSİYE ETTİ


En iyi varis hocasi ve doktoru kim

En iyi varis tedavisi ve ameliyati
Ben 25 yıldır varis hastasıyım. Yıllarca iyi güvenilir bir doktor araştırdım. Oğlum Çapa’da eğitim görürken oradaki hocalarına sormuş, “annemin böyle bir rahatsızlığı var” diye. Onlar da Ahmet hocayı tavsiye etmişler. Yirmi beş yıllık çilem bitti, gönül rahatlığıyla ameliyatımı oldum. Şu an çok iyiyim. Allah elinize bedeninize sağlık versin, sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

İSTANBUL'UN EN İYİ KALP DAMAR CERRAHİSİ HASTANESİNE GİTTİK

Ahmet hocam, sonsuz teşekkürler ediyorum size. Elleriniz kollarınız dert görmesin inşallah.

Canım kızımın, çok genç yaşta olmasına rağmen, her iki bacağında ağrıları ve dışarıdan görünen varisleri vardı. İstanbul'un en iyi kalp damar cerrahisi hastanesine gittik ve prof da dahil olmak üzere tam 3 doktora muayene olduk. 3 kez emar çekildik. Bir dr "damarları alacağız" derken diğeri "radyo frekansı kullanacağız" dedi. Hiç birisi içimize sinmedi, çünkü ne teşhisler ne de mr sonuçları birbirini tutmuyordu. Bacaklar aynı bacaklar ama mr larda teşhislerde ha bire başka başka çıkıyordu. Doğal olarak EN İYİ DAMAR CERRAHİSİ UZMANINI ararken, internette iç varis yazmamızla karşımıza SN PROF. DR. AHMET AKGÜL Beyefendinin adı çıktı. YÜCE RABBİMİN BİR LÜTFU OLARAK. Eğitim  ve uzmanlık geçmişini inceledik ve gördük ki, TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ KALP VE DAMAR VE CERRAHİSİ UZMANI olduğunu anladık ve hemen randevu aldık. Muayene sonucunda, kızımın her iki bacağında da, genetik olarak var olan ama olmaması gereken 2 damar, ayrıca derin ve çeşitli derecelerde venöz yetmezlik olduğunu, yine SN PROF DR AHMET AKGÜL beyefendinin, kendi yetiştirdiği MR UZMANLARININ çektiği damar haritasının sonucunda öğrenmiş olduk. Eğer ki, Ahmet hocama gelmiş olmasaydık, abuk sabuk bir ameliyata maruz kalıp ömür boyu süren pişmanlık yaşamış olacaktık eminim. Kızımın ameliyatını, muhteşem bir biçimde halleden SN PROF DR AHHMET AKGÜL HOCAMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUZ KIZIMLA BİRLİKTE. AYRICA, O GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ İÇTEN DAVRANIŞLARI İÇİNDE AYRICA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ. SİZİ KARŞIMIZA ÇIKARAN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN. VARLIĞINJZ ÜLKEM VE İNSANLIK ADINA BÜYÜK BİR NİMET VE ŞANS AHMET HOCAM. İYİ Kİ VARSINIZ.

AĞRILARIM SON BULDU

varis_doktoru_11.jpg


40 yıllık acılarım son buldu hocama ve ekibine çok teşekkür ederim şifa arayan bütün insanlara tavsiye ederim.  Çok iyi bir insan çok iyi bir doktor anlatılmaz yaşanır ben yaşadım, iyi ki varsın hocam seni çok seviyoruz.  Allah'ım sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin, dualarımız sizinle olsun inşallah hocam.  Kıbrıs tan sevgi ve sayılar

Hastanız Fatma Malgir 

İÇ VE DIŞ VARİS AMELİYATI OLDUM

varis_doktoru_7.jpg


2011 yılından beri iç varis ve dış varis hastalığını bu zamana kadar boşuna çekmişim. İyi ki Ahmet hocamla tanışıp onun sihirli ellerinden ameliyatımı oldum. Allah razı olsun başarılarının devamını dilerim. Sıfır sıkıntı iyi ki varsınız hocam.

Murat ÖCAL 

BİZ AMELİYATI YAPAMAYIZ, GEÇ KALMIŞSINIZ

varis_doktoru_8.jpg varis_doktoru_10.jpg


Pr. Doktor

Sevgili Hocamız Ahmet Akgül'e hitaben

30 yıllık bir varis sorunum vardı. Son 5 yıl da ağrılar çoğaldı gittiğim hastanelerde dedikleri "biz bu ameliyatı yapamayız, geç kalmışsınız". Bu nedenle moral bozukluğuyla Ahmet beye geldim. "Ben bu bacağı ameliyat eder, seni de ağrılarını da iyi ederim". Her yerim ağrıyordu, tüm vücudum. Ameliyat günü aldık ve başarılı bir operasyon sonucu şu an iyiyim ve tüm ağrılarım yok oldu. Başta Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül'e ve Emeği geçen ekibine sonsuz teşekkürler.

Sağlık her şeydir Kıymet SAĞLAM 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

Derin varis ameliyatiEn iyi bacak damari ameliyati 1
Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

EN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.pngen_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png
Sayın:
Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla

VARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.pngen_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  
Ebru

BABA VE KIZ AYNI GÜN AMELİYAT OLDU: VARİS VE LENFÖDEM BİTTİ

en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi.jpg en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi_2.jpg


Ahmet Bey gülen yüzünüz hiç solmasın iyi ki sizi tanımışız. Allah bin kere razı olsun.

Babam ve ben senelerdir (ben 15, babam 25 yıl) varis problemi yaşadık.

Her ikimizde birkaç kez ameliyat olduk ama çözüm bulamadık. Varis çorabı kullanmakta hep sıkıntılıydı. Üstelik problemin ilerlemesini de engellemiyordu.

Sonra internette Ahmet beye rastladım. Yazılan tüm yorumları okudum sanki beni anlatıyordu. Muayene olduk bana iç varis babama ise varisin yanında lenfödem ve mantar tanısı kondu.

Bugün ameliyat sonrası ilk kontrolümüz artık sorunum kalmadı, babam ise varisten ve lenf ödemden kurtuldu. Doktorumuz mantar için doğru tırnak kesimini babama tekrar tekrar tembihledi.

25 YILLIK VARİS AĞRISINA SON

bacak_varisi_agrisi.jpg


Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Varis ağrılarımla ilk 25 yaşımda hamileliğimde tanıştım! Belki daha önce de vardı. Ardından iki hamilelik daha yaşadım. Son hamileliğimde erken doğum yapmak için dua ettim. Ağrılarım çok fazla artmıştı. Yani 22 yıllık ağrılarımdan önce Allah'ın sonra sizin sayenizde kurtuldum. Henüz ameliyatın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen çok çok rahatladığımı hissediyorum.

Sizinle tanışmamıza vesile olan arkadaşımdan, eşinizden ve özellikle sizden Allah razı olsun.

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

VARİS ÇORABINDAN KURTULDUM

Derde asıl devamı olan kişiyi mutlu etmek ve kalbe dokunmaktır. Samimiyetiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim Ahmet hocam, sizin tedaviniz ile ömür boyu varis çorabından kurtularak yeni bir hayata başladım. Allah’ın izniyle ben şifacımı buldum. Saygılarımla...

Varis ameliyati sonucu 6

Varis ameliyati sonucu 7
ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

Derin varis ameliyatiEn iyi bacak damari ameliyati 1
Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

DAHA ÖNCE DE VARİS AMELİYATLARI OLMUŞTUM

Ben 20 senedir varis hastasıyım 3 defa varis ameliyatı hastanelerde oldum. Televizyon ve internet aracılığıyla Ahmet Akgül hocamı buldum. Kendisinin doğru ve teşhisiyle güvendim ameliyat oldum herhangi bir sıkıntı yaşamadım kendisine bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Teşekkürlerimi arz ederim.

Daha once varis ameliyati oldumEN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.pngen_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png
Sayın:
Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla

VARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.pngen_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  
Ebru

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.