Hasta Yorumları

AZERBEYCAN'DA PELVİK KONJESYON VE VENÖZ YETMEZLİK

 

Çok değerli Profesör Ahmet Akgül doktor öyle ki bizi çok süren bir beladan kurtardı.
Birkaç yıldır Türkiye’de, Azerbaycan’da, İran’da gitmediğimiz doktor kalmadı, ama şükür Allaha sonunda Ahmet doktoru bulduk.
Şikâyetlerimiz o kadar çok oluyordu evden dışarı çıkmak, yürümek koşmak istemiyorduk. Karın boşluğunda devamlı şişkinlik, ağırlık her 2 ayakta şişkinlik ağırlık, devamlı vanalar patlıyordu, dikiş koymaktan bezdik artık. Ne yazı ki denize gidemiyorduk.


Ameliyattan sonra akraba ayağımdaki bütün damarların yok olmasına hiç kimse inanmıyordu. Hem karın boşluğundaki damarlarımı hem de ayağımdaki damarlar komple çıkarıldı ve sanki bana yeni hayat verildi. Sonra bir daha Ahmet Doktora ve bize yardımcı olan tıbbi arkadaşlarına büyük teşekkürler. Allah sizlerden razı olsun.
Azerbaycan’dan kucak dolusu selamlar ve özellikle sizleri Bakü’ye konuk davet ederiz.

Pelvik konjesyon sendromu ve varis tedavisi

 


Pelvik konjesyon sendromu ve varis

OLMAZ DENEN AMELİYAT

 

Hasta Sikayeti var

 

VARİS YETMEZLİĞİ TEDAVİSİ

 

Beni mutlu günlerle buluşturan sağlığıma kavuşturan değerli doktorum Ahmet Akgül Hocama çok teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin, bana yaşattığınız utluluğun Rabbim mislini size versin. Güler yüzünüz, emekleriniz için çok teşekkür ederim. 12 yıldır çektiğim ağrılarımdan kurtardınız beni. Ameliyat olmaktan korkuyordum, sizin güler yüzünüz, kendinizden emin duruşunuz sayesinde cesaret topladım. Ameliyatımı iyi ki de olmuşum. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Sağlıcakla kalın değerli Hoacam.

 

Varis yetmezlik tedavisi var

 

Varis yetmezlik tedavisi var mi

 

VARİS HASTASI

 

Kıymetli Ahmet Hocam,
Öncelikle ilk baştan başlamak istiyorum. Sizi ilk gördüğüm o andan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 25 yaşındayım. Yaklaşık 11 yıldır Varis hastasıyım.
2016 yılında İstanbul Üniversitesi web sitesinde bir haber başlığı gördüm. "Yılın En iyi Cerrahı" ödülü verildi. Haber dikkatimi çeki ve okumaya başladım. Yaptığınız binlerce başarılı tedavileriniz ve en önemlisi benim için Varis ameliyatlarını görünce sizi detaylı bir şekilde araştırma içerisine girdim. Web sitenizi inceledim ve o kadar güzel ve etkileyici biyografiniz, hasta yorumları vardı ki bende işte o an karar verdim. Bende gitmeliyim ve tedavi olmalıyım. Çoğu hastalarınızın yazdığı gibi bende birden çok doktora gittim. Üç ayrı şehirde gittim, Giresun, İstanbul, Bursa. Hiçbir doktor bana ümit vermedi ve ben iyi olacağıma inanmadım. Tekrarlama olacağını söylediler. Yıllarca bekledim size gelmek için. Ağrılarım gitgide artmaya başladı. Size tedavi olmak en büyük ve birinci hayalimdi, fakat o zamanlar öğrenci olduğum için sizin muayene ücretinizi bile karşılayacak maddi imkanım yoktu., ama bekledim mezun olup bir işe girdiğimde kazandığım parayla size tedavim için geleceğime inandım hep. Sonunda geldim ve ameliyatımı oldum. İlk ameliyatım olduğu için çok heyecanlı, stresli ve korkuyordum. Ama hiç ne korkmaya ne de stres yapmaya gerek varmış. Ameliyatım çok güzel geçti çok çok iyiyim. İyiki size tedavi olmuşum. Daha da önemlisi hayatımın bir noktasında sizin gibi bir cerrahla tanışma fırsatı bulmuşum.
Allah sizden ve ekibinizden binlerce kez razı olsun. Bütün herkese varis hastalarına kalp hastalarına sadece sizi anlatıyor ve tavsiye ediyorum. Ameliyatımın üzerinden 15 gün geçti çok iyi hissediyorum. Ağrılarım kalmadı. Ağrı kesici bile kullanmana gerek kalmadı.
İyi ki varsınız Tekrardan sonsuz teşekkürler...

"Başarı, riskleri göre alıp başlayabilmektir...
Sonucu, ilahi takdirdir"

"Bir şifacı bulunur elbet"

"Geçmiş olsun değil,
'geçiyor' diyoruz"

"Tedavinin "öncesi" ve "sonrası" yoktur.
Tedaviye 'inanmak' ya da 'inanmamak' vardır.
İnanmamak iki şekilde olmalıdır;
1) İyileşeceğine doktor inanacak,
2) İyileşeceğine hasta inanacak,"

 

Yeniden damar cikti 1

 

Yeniden damar cikti 2

 

Yeniden damar cikti 3

 

TÜM KALBİMLE DİLİYORUM


Benim maceram yaklaşık 2 sene önce. Artış bacaklarımdaki varislerin ağrılarının günlük yaşantımı olumsuz etkilemesinden ötürü, İstanbul Yeşilköy’deki bir güzide özel hastaneye gitmemle başladı. Bana dopler sırası için 4 ay verdiler. 4. ayın sonunda ise Dr. Hanım yapılacak hiçbir şey olmadığını ve hayatım boyunca bununla yaşamam gerektiğini iletti. Üzülerek ayrıldım tabi oradan. Ama geçen yaz bacaklarımdaki bileklerimdeki ödem dayanılmaz boyutlara ulaştı. Yaşam kalitem inanılmaz düştü. Bırakın eteği açık bir ayakkabı bile giyemez olmuştum. Sonra internetteki araştırmalarımdan Ahmet hocamı buldum. Tesadüf bu ki kuzenimin eşi de birkaç ay önce teşhis konulamayan rahatsızlığına derman bulmuştu. Ahmet hocama ulaştım ve dişçiye bile gidemeyen ben kendimi birkaç gün sonra ameliyat masasında buldum. Bana kendim yaşadığım şeyin kaderim olmadığını ve yaşam kalitemi artırmanın en doğal hakkım olduğunu söyledi. Ameliyatımdan birkaç gün sonra işe gidebilecek kadar iyiydim. Ve sonrasındaki 10 gün boyunca bandajların altından çıkacak görüntüyü çok merak ediyordum. Az önce bandajlarım çıktı. O kadar güzel incelikli çalışma yapılmış ki şu an bile hafif morluklar olmasına rağmen görüntü beni o kadar tatmin etti ki doğrusu boşu boşuna geçen yıllarıma, bırakın çanta, eteği, kapriyi, bir sandaleti bile giyemeyecek durumda geçirdiğim senelerime hayıflanıyorum. Benimle aynı sorunların yaşayan kişilerin doğru, şifacı hekimlere ulaşabilmelerini tüm kalbimle diliyorum.

 

MORLUKLARDA AZALMA


Dr. Ahmet Akgül’e alt bacağımda oluşan derin morluklar yüzünden geldim. Doppler sonucunda ana damar kapakçığında problem olduğu görüldü. Ahmet hoca damarın değişmesine gerek kalmadan kasıktan girerek kapakçığı kendi yöntemi ile tamir edeceğini anlattı. 40 dakika süren ameliyatım sonucunda bir gecede hastanede kalarak ve sonraki süreci kolaylıkla geçirerek bacağımda rahatlama, morluklarda azalma, şişmenin yok olması gibi olumlu geri bildirimler aldım. Hocama çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra düzenli hareket ile artık problem yaşamama rahatlığım var. Gerçekten Ahmet Akgül ve asistanları güvenilecek tek adres. Kolaylıklar diliyorum, sevgiler.

 

ÇOK İLERİ VARİS

 

Giresunluyum birçok yeri gezdim. Çok hocalarımız, varisin çok ileri dediler. Biz bunu ameliyat yapamayız dediler. Ahmet Akgül hocamla konuştum. Ameliyattan önce psikolojik olarak bile rahatlattı beni. Ahmet hocam 6. hocamız. Kendisini seviyorum. Allah rızası için tatlı dilli güler yüzlü, kendisini Allah’ım güzel insanlarla karşılaştırsın.
Saygılarla hocam.

 

Cok ileri varis

 

KADİR GECESİ


Özel bir günde maneviyatla, bir anda ‘artık yeter’ dediğimde, Kadir Gecesi’nde tesadüfen videonuzla karşılaştım. Belki fazla anlam yükledim o an ama hislerim beni sonunda sizinle buluşturdu. Ben burada belki birçok hastadan sadece biriydim ama tanıdıkça, özveri, ilgi gördükçe hayal kurmaya başladığımız andan itibaren siz benim için herhangi bir doktor olmadınız.
Bana kaliteli yaşam hayali sunan ve bunu tedavi sürecinde yaşatan bütün ekibe ve size çok teşekkür ederim.
Benim hayal kurmama sebepsiniz…

 

KLİPPEL VARİSİ

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlik ve ağrılarla yaşıyordum. 10 yaşlarımdan beri gitmediğim doktor kalmamıştı. Nereye gitsek bir teşhis koyamıyorlardı ve bununla yaşamam gerektiğini söylüyorlardı.
Araştırmalarım sonucu karşıma Ahmet Bey çıktı ve hemen randevu aldık. Bacağımı görür görmez teşhisi koydu Klippel olduğumu söyledi. Tedavi sürecimi anlattı. İlk olarak ameliyat oldum ve aynı gün içinde yürümeye başladım. Ameliyattan sonra ağrılarım yok oldu. Lenf ödem seanslarıyla da bacağımda incelmeler gerçekleşti.
Yıllardır çektiğim bu dertten beni kurtararak sağlığıma kavuşmamı sağlayan Ahmet Hocam’a ne kadar teşekkür etsem az.
Benim gibi bu hastalığı yaşayanlar gönül rahatlığıyla Ahmet Hoca’ya güvenebilir. Kendisi adeta bana bir şifacı oldu.

 

VARİS SIKINTISI

 

Merhabalar, ben 20 yıldır varis sıkıntısı çekiyordum. Son iki yıldır dayanılmaz olmuştu.(Ağrılar kramplar birde yaralar).Yıllar içinde tedavi olmak için çok doktora gittim lakin hiçbir yöntem bana güvenilir gelmediği için bugüne kadar ertelemiş oldum. Sıkıntılar gittikçe artmış oldu. Eşimle beraber çok araştırdık, nerde kime yaptıralım diye. Bir arkadaşımızın vesilesiyle Ahmet hocayı tanımış olduk ve ilk muayeneden itibaren ilgi, samimiyet ve tecrübesine dayanarak ameliyat kararımızı verdik. 15 gün oldu ameliyat olalı başarılı geçmiş çok şükür. İlk günden itibaren yürüyüşler yaparak daha hızlı toparlandım şu an iyiyim çok şükür. Varis konusunda sıkıntısı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Ahmet Hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sinem hemşireye ayrıca teşekkürler çok sıcak ve ilgili biri kendisi.

 

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

TAŞA DEĞMESİN

 

Çok teşekkür ederim Sn. Hocam, her şey için; emeğiniz için yüreğiniz için, samimiyetiniz, sıcaklığınız, özveriniz için... Sizi tanıma şerefine nail olduğum İçin çok mutluyum, herkesin şifacısını bulma mertebesine ulaşması dileğiyle. Elleriniz dert görmesin, tırnağınız taşa değmesin, gözlerinizdeki gülümseme hiç eksik olmasın.

Songül Aktaş.

 

ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZ

 

Kahraman doktorlarimiz

 

ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM

 

Ahmet Hocama teşekkürler,

Senelerdir varis ağrılarım vardı kiminle konuşsak bende de varis var diyorlardı normal gibi o doktora bu hastaneye derken merhem hap ama sonuç gene aynı ağrılar…

Ahmet hocayla tanıştık ameliyat dedi, olduk ameliyattan sonra krem ve ağrı kesici verdi ağrı kesicilere bile gerek kalmadı kendimi çok iyi hissediyorum.

Allah sizden ve ekibinizden razı olsun

Allah işinizi rast getirsin.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkürler…

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 3

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 2

 

YOĞUN ÇALIŞMAKTAN VARİS OLDUM

 

Ben 22.12.1965 doğumlu varis hastasıyım, 18 yaşında yoğun çalışmaktan ve fazla ayakta durarak çalışan biriydim o dönemde sağ baldırımda fındık büyüklüğünde bir şişlik oldu daha sonra iki kere sigortaya gittim ve bununla yaşa biz onu yapamayız demişlerdi yaklaşık 402lı yaşlarda gene bir hastaneye gittim onlarda yapamayacaklarını söylediler tabi bu yaşlarda sağ baldırımda sağ diz altında sol diz ve sol diz altında daha da çoğaldı daha sonra sonra Ahmet Akgül hocamın adını duydum geldim önce dopplerimi çekti daha sonra ameliyat olmamı söyledi. Bugün dikişlerimi aldırmaya geldim, çok şükür iyi geçti ayağım hafifledi iki ayak üstleri daha canlandı, soluk duruyordu. Tabi hocam en önemli yeri ilk başlangıç yeri olan sağ arka baldırımı unutmuştu ama üç gün sonra çağırdı orayı da aldı ve çok iyi bir şekilde mutlu bir şekilde ayrıldım.

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 1

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum

 

VARİS AĞRILARI

 

Ahmet Hocaya sonsuz teşekkürler...
10 senedir çektiğim varis ağrılarım Ahmet Hoca sayesinde son buldu.
2 bacağımdan ameliyat oldum, şuan durumum çok iyi Allah razı olsun hocam.
Bir Şifacı Bulunur Elbet...

 

Varis ve venoz yetmezlik ameliyatlari 1

 

Varis ve venoz yetmezlik ameliyatlari 2

 

HAYATIM FELÇ OLMUŞTU

 

Evliliğimin 2. Yılından beri doğumdan sonra başlayan şiddetli ağrılı varislerim 3. Çocuğumdan sonra daha da hayatımı felç etmiş bir hal almıştı. Neredeyse hayatımda yapmak istediğim tüm hayallerim, tüm işlerim bu rahatsızlığımın engeline takılıyordu. Taki Ahmet hocamın sihirli dokunuşları ile tanışınca, belki de ömrümün sonuna kadar benim felç olmuş hayatım ile baş başa kalacakken değişti ve o inanılmaz gerçekleşti. Her iki bacağımdan geçirdiğim son derece başarılı operasyonlar sayesinde artık yere çok daha sağlam basıyorum. Kendisine ve özveri ile çalışan ekibine sonsuz “Teşekkür”lerimi sunuyorum.

 

Iki bacak varis ameliyati 4 2

Iki bacak varis ameliyati 4 1

 

Allah razı olsun Hocam

 

2003 yılında toplardamar ameliyatı olmuştum. varislerim eskisinden daha kötü oldu, geçen zaman içinde, kaç doktora gittim...
Yapacak bir şey yok, çorabını giyip oturacaksın dedi. sosyal medyadan hocamı buldum (Ahmet Akgül) Beni ameliyat etti (kendisi buna işlem der) Şu anda çok iyiyim. çorap giymeyi bile bir ay sonra bırakacağım inşallah. Çok heyecanlı ve mutluyum, Allah razı olsun hocam. Olan Demek ki doğru adresi bulmak lazımmış. Bu arada ben 65 yaşındayım, hocamın ellerine sağlık.

 

Varis ameliyatindan sonra daha kotu oldu 1

 

Varis ameliyatindan sonra daha kotu oldu

 

DAHA ÖNCE YAPIŞTIRICI İLE VARİS İŞLEMİ YAPILMIŞTI AMA ÇÖZÜM OLMADI

 

Merhaba ben 20 yıldır varis hastasıyım,
Ahmet hocamı oğlumun araştırmaları sonucunda bulduk. 4 yıl önce varisli damarıma yapıştırıcı uygulanmış ve hala şikayetlerim ağrılarım devam ediyordu. Ahmet hocamla 2 ay önce tanışma fırsatı buldum, kaçağın devam ettiğini söyledi. Sağ ve sol bacak ameliyatına karar verdik. sol bacağıma kendi tekniği olan damar onarımı yaptı. diğer bacağıma aynı şekilde. Ameliyatımın ilk gününden itibaren ağrılarımın bittiğini bacaklarımın hafiflediğini hissettim.
Şu an çok rahatım ve mutluyum bundan sonra artık varis hastası değilim.
Benim durumumda olan herkese Ahmet Hocamı şiddetle tavsiye ederim.
Sevgili Ahmet Akgül Hocama göstermiş olduğu ilgi alaka ve güler yüzü için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
"BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET" -)

 

Robotla varis ameliyati 1

 

Robotla varis ameliyatiVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Sayın Hasta ve Hasta Yakınlarımız,

Hasta ve/veya hasta yakınlarının, hekime/sağlık sunucularına olan teşekkür, övgü ve onay niteliğindeki ifadelerinin, “talep yaratıcı” etkileri olduğu ilgili mevzuat tarafından belirlenmiştir. Bu nedenle, sizlerin yazdığı yazılarda bulunan bu tip ifadeler YAYINLANMAMAKTADIR. Anlayışınız için teşekkür ederiz...

 

BACAKTA ŞİŞLİK VE AĞRILAR

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlik ve ağrılarla yaşıyordum...

 

 

Klippel sendromu tedavisi en iyi nerede yapilir 3


VARİS AMELİYATI 

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra...

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

DOĞUŞTAN GELEN BACAK ŞİŞLİĞİ VE KLİPPEL SENDROMU

 

 klippel_sendromu_bacak_sisligi_tedavisi.jpg

 


Değerli Hocamıza,

Oğlum 19 yaşında doğuştan KLİPPEL sendromu var. Bacaklarında damar genişliğiyle doğdu. Bebekliğinden beri varis çorabı giyiyor. Gittiğimiz her doktor... 

 

 

GENÇ HASTA

 

10 yaşlarımdan beri bu hastalıkla baş etmeye çalışıyordum. O zamandan beri...

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru 1

 

 

KLİPPEL SENDROMU SONUCU KOLUNDA YÜRÜRKEN ŞİDDETLİ AĞRI VE ŞİŞLİK OLAN HASTA 

 

Değerli Ahmet Hocamız.

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve... 
klippel_sendromu_venoz_kapak_ameliyat.png

 

 

KLİPPEL SENDROMU  

 

  k3.jpg


 

Mayıs ayında varis şikayetinden dolayı hastaneye gittim. Sözde basit bir muayene idi. Ama doktorun iç varis olduğunu...

 

 

 

KOLDA GÖRÜLEN KLİPPEL SENDROMUkolda_gorulen_klippel_sendromu.jpg 

 

 

Merhaba ben ... doğuştan sağ kolumda şişlikler vardı, bu zamana kadar 26 yıldır 4 kez ameliyat ve 1 kez köpük tedavisi oldum...

 

                                                                 

 

 

KLİPPEL HASTASI OLDUĞUMU ÖĞRENDİM

 

 

 

klippel_sendromu_ameliyati_ve_en_iyi_tedavisi.jpg

 


Sevgili Ahmet Hocam.

10 yıldır normal varis olarak bildiğim hastalığımın aslında klippel vakası olduğunu 4 ay önce öğrendim. Bunu üzerine...

 

KLİPPEL TRENAUNAY SENDROMU TEDAVİSİ

 

 

klippel_trenaunay_sendromu_tedavisi.png 

 

26 yaşındayım ve doğuştan Klippel hastasıyım. Bu yaşıma kadar hastalığımın asla tedavisi olmadığını ve hayatım boyunca böyle yaşamam gerektiğini belki onlarca kez duydum. 19 Mayıs 2018 tarihinde hayatımın dönüm noktası yaşayabileceğim...

 

 

 

 

 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı olan hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Sayın Hasta ve Hasta Yakınlarımız,

Hasta ve/veya hasta yakınlarının, hekime/sağlık sunucularına olan teşekkür, övgü ve onay niteliğindeki ifadelerinin, “talep yaratıcı” etkileri olduğu ilgili mevzuat tarafından belirlenmiştir. Bu nedenle, sizlerin yazdığı yazılarda bulunan bu tip ifadeler YAYINLANMAMAKTADIR. Anlayışınız için teşekkür ederiz...

 

 

ANNEMDE DE BENDE DE VARİS VARDI

 

Annemle beraber çok uzun zamandır varis sıkıntımız vardı. Ahmet Hocama ... 

 

Venoz yetmezlik teshisi 2

  

EN İYİ YÖNTEMİ VE DOKTORU ARADIM

 

Ben 15 yaşımda tanıştım varis hastalığıyla. 2 sene sonra ameliyat oldum. Sol bacağımdan yapıştırma yöntemiyle. BU ameliyattan 2 sene sonra tekrar varis oluştu. Sonra araştırmalar yaparak ... 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 2

 

  

MAKEDONYA'DA YAŞIYORUM

 

Değerli Ahmet Hocam, Ben 34 yaşındayım. 15 yaşından beri Varis Problemim var. Son zamanlarda çekinmez bir ağrım başladı. Ben Makedonya’da yaşıyorum. İnternette...

 

 

Varis kapak kacagi onarimi 3


Varis kapak kacagi onarimi 4

 


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde... 

 

TEK BİR AMELİYATLA VENÖZ YETMEZLİK BİTTİVaris kremi 2

 

Sevgili Ahmet hocam; Size nasıl ...

 

 

 

BEN DE VENÖZ YETMEZLİĞİ VARDI

 


Venoz yetmezligi 2

 

 

Ahmet Akgül ve ekibine çok ...

 

 

 

 

BACAKTA AĞRI VE YANMA

  

Her iki bacağımda aşırı yanmalar ve şişmeler mevcuttu. Ağrılarım bir türlü geçmek bilmiyordu. Konya’da gitmediğim doktor kalmadı. Bacaklarımda iç varis olduğunu fakat tedavisinin mümkün olmayacağını söylediler. Akciğere pıhtı atabilir ve ölüm riski var dediler. Psikolojik olarak çökmüştüm adeta. Taki ...

 

35 YILLIK BACAK AĞRIM BİTTİ

 

Sayın hocam Ahmet Akgül 35 senedir çekmiş olduğum ızdırabı, eziyeti, kabusu... 

 

VARİS AĞRILARINDAN KURTULDUK

 

 

Varis agrilarindan kurtulma

 


Ahmet Hocam ellerine sağlık. Allah ilminizi artırsın. Eşimi yıllardır çektiği varis ağrılarından kurtardınız. Size çok teşekkür ediyorum. Mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Ich hatte die beste Krampfaderoperation

 

Krampfadernbehandlung

bester 2


bester 1Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.