Hasta Yorumları

BACAKTA ŞİŞLİK VE AĞRILAR

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlik ve ağrılarla yaşıyordum. 10 yaşlarımdan beri gitmediğim doktor kalmamıştı. Nereye gitsek bir teşhis koyamıyorlardı ve bununla yaşamam gerektiğini söylüyorlardı.
Araştırmalarım sonucu karşıma Ahmet Bey çıktı ve hemen randevu aldık. Bacağımı görür görmez teşhisi koydu Klippel olduğumu söyledi. Tedavi sürecimi anlattı. İlk olarak ameliyat oldum ve aynı gün içinde yürümeye başladım. Ameliyattan sonra ağrılarım yok oldu. Lenfödem seanslarıyla da bacağımda incelmeler gerçekleşti.


Yıllardır çektiğim bu dertten beni kurtararak sağlığıma kavuşmamı sağlayan Ahmet Hocam’a ne kadar teşekkür etsem az.
Benim gibi bu hastalığı yaşayanlar gönül rahatlığıyla Ahmet Hoca’ya güvenebilir. Kendisi adeta bana bir şifacı oldu.

 

 

Klippel sendromu tedavisi en iyi nerede yapilir 3Klippel sendromu tedavisi en iyi nerede yapilir 2BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2DOĞUŞTAN GELEN BACAK ŞİŞLİĞİ VE KLİPPEL SENDROMU

 

 

bacaklarda_klippel_sendromu.jpg

klippel_sendromu_bacak_sisligi_tedavisi.jpg

 


Değerli Hocamıza,

Oğlum 19 yaşında doğuştan KLİPPEL sendromu var. Bacaklarında damar genişliğiyle doğdu. Bebekliğinden beri varis çorabı giyiyor. Gittiğimiz her doktor bu sendromu tanımıyordu çoğunlukla tedavisi olmadığı söylenmiştir. Taki acaba bir gelişme varmı diye internete bakana kadar. Mart ayında kendisiyle tanıştık ayın sonunda bir ameliyat Haziran başında da ikinci bir tamamlama ameliyatı geçirdi. Çok şükür konusunun ehli, kendine güvenen artık usta olmuş, insancıl, samimi, babacan bir doktorla tanışmış olduk.

Bu sendroma sahip kişilerin hocamıza tedavi olmalarını tavsiye ederim.

Kendisine başarılar dileriz.

Saygılarımızla her şey gönlünüzce olsun.

 

 

 

 

GENÇ KIZ

 

10 yaşlarımdan beri bu hastalıkla baş etmeye çalışıyordum. O zamandan beri gezmediğimiz doktor kalmamıştı ve hiçbiri teşhis koyamıyordu ve bununla yaşamam gerektiğini söylediler. Yıllar sonra hastalığımı araştırırken karşıma Ahmet Akgül çıktı sayesinde gönül rahatlığıyla hastalığımın tedavisinin olduğunu ve ameliyat arkasından lenf ödem tedavisiyle bu hastalıktan kurtulacağımı söyledi.

Ameliyat sonrası hiçbir ağrım kalmadı. Kendisi beni sağlığıma kavuşturarak tam bir şifacı oldu.

Kendisine bir genç kızı sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

 

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru 1

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru

 

KLİPPEL SENDROMU SONUCU KOLUNDA YÜRÜRKEN ŞİDDETLİ AĞRI VE ŞİŞLİK OLAN HASTANIN AMELİYATTA YAPILAN BAŞARILI VENÖZ KAPAK ONARIMI VE KLİPPEL SENDROMUNUN EN İYİ TEDAVİSİ 

 

Değerli Ahmet Hocamız.

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve değerli ekibinizin ilgi ve alakası sayesinde şifa buldu. Yaptığınız ameliyatla kızımız sağlığına kavuştu. Kolundaki damar rahatsızlığı için böyle böyle yaşayacak denmesine rağmen bize umut oldunuz. Hayatımızın en büyük mutluluğunu sayenizde yaşadık. Bir şifacı bulunur elbet dediniz, kızımızın şifa bulmasına sebep oldunuz. Allah sizi ailenize ve milletimize bağışlasın.

 

 

 

klippel_sendromu_ameliyat_sonras_hasta_tesekkuru.png

klippel_sendromu_venoz_kapak_ameliyat.png

 

 

TEDAVİSİ İMKANSIZ, BÖYLE YAŞAMAYA ALIŞ DENİLEN KLİPPEL SENDROMU HASTAMIZIN BAŞARILI AMELİYATI VE SONUCU

 

 

  k3.jpg
k1.jpg

 

 

Mayıs ayında varis şikayetinden dolayı hastaneye gittim. Sözde basit bir muayene idi. Ama doktorun iç varis olduğunu ameliyat olamayacağımı, bununla yaşamam gerektiğini hatta daha ileri gidip bacağımın kesilebilme olasılığının olduğunu söylemesi üzerine resmen dünyam yıkıldı. Hayattan soğudum. Ama hastalığı veren rabbimin safi ismi hürmetine bir şifacı vereceğini de biliyordum. Ve bu bilinçle araştırmaya başladım. Araştırdıkça aslında hastalığımın başka bir şey olduğunu öğrendim. Klippel Trenaunay Sendromu çoğu kişinin bilmediği nadir ve zor bir hastalık. Normal venöz yetmezlik ameliyatını yapmakta zorlanan doktorlar Klippel işin içine girince (gerçi sendromu bilemediler) tedavi mucizelere kaldı denildi. Ve işte o mucize Ahmet Akgül hocam olarak karşıma çıktı. Tedirgin olarak geldiğim muayene de çok sıcak, sevecen, anlayışlı ve işinde uzman birisiyle karşılaştım. Hemen bir tedavi haritası çıkardı ve ertesi günü ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan bir gün sonra günlük hayatıma geri döndüm. Ne bir ağrı, ne bir şikayet hepsinden öte psikolojik olarak da rahatlamıştım. Buradan Klippel Trenaunay Sendromu ve Derin Venöz yetmezlik sorunu yaşayanlara diyorum ki bu hastalıkların tedavisi var. Tedavicisinin adı da Ahmet Akgül. Boşuna zaman kaybetmeyin doğru adreste doğru kişiye tedavi olun.

Hocam iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederim. Rabbim yolunuzu açık etsin.

 

 

 

 

KOLDA GÖRÜLEN KLİPPEL SENDROMU

 

 

klippel_sendromu_ve_kol_sisligi.jpg


kolda_gorulen_klippel_sendromu.jpg 

 

 

Merhaba ben Osman Büyükarslan doğuştan sağ kolumda şişlikler vardı, bu zamana kadar 26 yıldır 4 kez ameliyat ve 1 kez köpük tedavisi oldum. Hangi doktora gittiysem bu kolunla bu şekilde yaşamaya alışmalısın dediler. Ben ise bu kolumla bu şekilde yaşamaya Ahmet Akgül Hocamı tanıyıncaya kadar alışmıştım. Bu zamana kadar konulan teşhislerin Ahmet Hocam farklısını söyleyip iyi olacağımı söyledi. Ameliyatımın üzerinden henüz 2 hafta geçmesine rağmen 26 yıllık sağ kolumun yükünü üzerinden aldın ya, bir şifacı bulunur elbet deyip şifamı bulmaya yardım ettin ya Rabbim senin, ailenin ve o güzel ekibinin her iki cihanda da yardımcısı olsun. Hocam siz Allah'ın insanlara bir lütfusunuz. Bu arada sizinle tanışmamıza vesile olan akrabamız Tamer- Nuran Tüme ailesinden de Allah razı olsun.

Saygılarımla   

 

                                                                 

 

 

KLİPPEL HASTASI OLDUĞUMU ÖĞRENDİM

 

 

 

klippel_sendromu_ameliyati_ve_en_iyi_tedavisi.jpg

 


Sevgili Ahmet Hocam.

10 yıldır normal varis olarak bildiğim hastalığımın aslında klippel vakası olduğunu 4 ay önce öğrendim. Bunu üzerine sizi bulup geldim. 12 gün önce ameliyat oldum ve şuan iyiyim. Ellerinize sağlık inşallah daha iyi olacağım.

Sevgiler

 

KLİPPEL TRENAUNAY SENDROMU TEDAVİSİ

 

 

klippel_trenaunay_sendromu_tedavisi.png 

 

 

klippel_sendromu_tedavisi_ve_ameliyati.png

 


26 yaşındayım ve doğuştan Klippel hastasıyım. Bu yaşıma kadar hastalığımın asla tedavisi olmadığını ve hayatım boyunca böyle yaşamam gerektiğini belki onlarca kez duydum. 19 Mayıs 2018 tarihinde hayatımın dönüm noktası yaşayabileceğim aklımın ucundan geçmezken Ahmet hocayla kesişen yolum sayesinde oldukça iyi ve sağlıklıyım. Geçirdiğim ameliyatımın 10. Günündeyim ve her sabah uyandığımda başlayan bacak ağrım 10 gündür yok. "Bir Şifacı Bulunur Elbet"  bu söze inanın. Tedavi sürecimin zor olabileceğini düşündükçe her şeyin üstesinden kolaylıkla gelen değerli Doktorum ve güzel ekibine sonsuz teşekkür ederim. Hepinizi çok sevdim. Ellerinize sağlık. 

 

 

 

 

 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

ANNEMDE DE BENDE DE VARİS VARDI

 

Annemle beraber çok uzun zamandır varis sıkıntımız vardı. Ahmet Hocama gelmeden önce bir çok doktora gittik, teşhisi koymakta sıkıntı yaşadık. Gittiğimiz her doktor bir şeyiniz yok diyerek gönderdi. Ağrı ve acılarımız dayanılmaz hal almaya başladı. Sonunda Ahmet hocamızı bulduk ve en kapsamlı detaylı muayeneyi yaptı ve teşhisi koydu. Annemle ikimizde teşhis sonrası varis ameliyatı olduk vücudumuzdaki rahatlamayı 3. günden Sonra hissetmeye başladık. Bugün 15. gün ve muayeneye geldik çok şükür iyiyiz. Emekleriniz için teşekkürler Ahmet Hocam.

 

 

Venoz yetmezlik teshisi 2

 

Venoz yetmezlik teshisi 1

 

 

EN İYİ YÖNTEMİ VE DOKTORU ARADIM

 

Ben 15 yaşımda tanıştım varis hastalığıyla. 2 sene sonra ameliyat oldum. Sol bacağımdan yapıştırma yöntemiyle. BU ameliyattan 2 sene sonra tekrar varis oluştu. Sonra araştırmalar yaparak en iyi sonucu yapabilecek doktoru ve yöntemi aradım. Sonuç olarak Ahmet Akgül Hocayı buldum. Görüştük, tedavi şeklini belirledi. Ameliyat oldum, ameliyat olduktan sonra tedavim iyi geçti. Şu an 15. gün oldu ameliyat olalı. İyiyim, daha sonraları iyi olmak dileğiyle hayatıma devam ediyorum.

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 2

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 1

 

MAKEDONYA'DA YAŞIYORUM

 

Değerli Ahmet Hocam, Ben 34 yaşındayım. 15 yaşından beri Varis Problemim var. Son zamanlarda çekinmez bir ağrım başladı. Ben Makedonya’da yaşıyorum. İnternette ararken değerli hocamızı buldum ve kontrole geldim. Ameliyat oldum. Tedirgin olarak geldiğim muayeneden çok sıcak, sevecen, anlayışlı ve işinde uzman biriyle karşılaştım. Hemen bir tedavi haritası çıkardı ve 3 gün sonra ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyatımın üzerinden henüz 2 hafta geçmesine rağmen her sabah uyandığımda başlayan bacak ağrım yok. Ellerinize sağlık, inşallah daha iyi olacağım. Değerli doktorum ve güzel ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizi çok sevdim. Ellerinize sağlık.

 

 

Varis kapak kacagi onarimi 3


Varis kapak kacagi onarimi 4

 


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

 

Iki bacak varis ameliyatiTEK BİR AMELİYATLA VENÖZ YETMEZLİK BİTTİ

 

 

Varis kremi 1
Varis kremi 2

 

Sevgili Ahmet hocam; Size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum sekiz senedir bu Venüs yetmezlikle uğraşıyorum kaç doktor değiştirdim unuttum bile defalarca ameliyat oldum ve bu hastalığın geçmeyeceğini bile bile hem psikolojim bozuldu hem de hayat şartlarım. Neyse ki en umutsuz anımda Allah sizi karşıma çıkardı., Hala inanamıyorum nasıl her şey birden bire gelişti o kabus nasıl birden bitiverdi. Bir tek ameliyatla her şeyin son bulacağını hayatta inanmazdım. Ama yaşadım ve gördüm henüz bir buçuk ay olmasına rağmen eski bacağımdan eser kalmadı resmen. Umarım herkes size ulaşır ömürlük bu hastalık diye korkutulan herkes bu mutluluğu yaşar. Hani diyorsunuz ya (bir şifacı bulunur elbet) işte o şifacı sizsiniz. Dilerim hayatta bütün güzellikler sizin olsun umutlu olduğunuz herkesin duasındasınız hocam Allah sizden razı olsun ömrünüz uzun ve bereketli olsun.

 

 

 

BEN DE VENÖZ YETMEZLİĞİ VARDI

 

Venoz yetmezligi 1
Venoz yetmezligi 2

 

 

Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Benim şikayetim İleri derecede venöz yetmezliğiydi. Bana Ahmet Akgül doktoru tavsiye ettiler. Bu kadar doktor gezdim kimse tedavi etmedi. Ahmet beyi buldum ve randevu aldım, ve gelip ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Ağrılarım bitti vücudumda ağrılarım kalmadı. Ahmet Akgül ve ekibine teşekkürler.

 

 

 

BACAKTA AĞRI VE YANMA

 

 

Bacakta agri ve yanma

 

 

Her iki bacağımda aşırı yanmalar ve şişmeler mevcuttu. Ağrılarım bir türlü geçmek bilmiyordu. Konya’da gitmediğim doktor kalmadı. Bacaklarımda iç varis olduğunu fakat tedavisinin mümkün olmayacağını söylediler. Akciğere pıhtı atabilir ve ölüm riski var dediler. Psikolojik olarak çökmüştüm adeta. Taki Prof. Dr. Ahmet hocamla tanışana kadar. Araştırmalarım sonucu Ahmet Akgül hocamla yollarımız kesişti. Kendisi iç varis üzerinde bir deha diyebilirim, çünkü hiçbir doktorun cesaret edemeyeceği bir ameliyat gerçekleştirdi. Kendine has teknikleriyle her iki bacağımda iç varisi ortadan kaldırdı. Ağrılarım ve yanmalarım tamamen geçti. Allah kendisinden bin kez razı olsun ve başarılarını daim etsin.

Türkiye’de benim durumumda olan binlerce hasta var. Onlara tek tavsiyem kendilerini işinin ehline emanet etsinler. Tıbbi başarılarının yanı sıra hastaya vermiş olduğu güven, aynı zamanda işini aşkla ve sevgiyle yapan Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 

 

35 YILLIK BACAK AĞRIM BİTTİ

 

 

Bacak agrisi ve sisligi

 

 

Sayın hocam Ahmet Akgül 35 senedir çekmiş olduğum ızdırabı, eziyeti, kabusu sizin sihirli ellerinizle Birim muayene sonucu kabusum sevince dönüştü mutluluklardan havaya uçuyorum bu mutlulukla, sevinçle İzmir, Selçuğa evime dönüyorum. Sizi çok çok seviyorum saygılarımla.

 

 

VARİS AĞRILARINDAN KURTULDUK

 

 

Varis agrilarindan kurtulma

 


Ahmet Hocam ellerine sağlık. Allah ilminizi artırsın. Eşimi yıllardır çektiği varis ağrılarından kurtardınız. Size çok teşekkür ediyorum. Mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Ich hatte die beste Krampfaderoperation

 

Krampfadernbehandlung

bester 2


bester 1Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

TOPLAR DAMAR KAPAKÇIK AMELİYATI

 

Çok değerli Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül

Uzun zamandır Varis hastalığından dolayı çok çeşitli tedaviler gördüm. En son 2017 yılında Sakarya’da geçirmiş olduğum talihsiz bir ameliyattan sonra sorunlarım yine de devam etti. Ta ki bir gün sizi bir TV programında gördüm, izledim. İşte benim doktorum… dedim. Telefonla sizlere ulaştım. Siz ve ekibiniz beni çok güzel karşıladınız. Sorunlarımı dinleyerek yapılması gerekenleri tek tek açıklayarak anlattınız.

sizin yapmış olduğunuz varis ve Toplardamar kapakçık ameliyatından sonraki ilk kontrolde her şeyin çok güzel olduğunu ve artık sağlığıma kavuştuğumun müjdesini verdiniz.

Size ve ekibinize binlerce kez teşekkür ediyorum.

İyi ki varsınız hocam, iyi ki size geldim. Ben şifacı doktorumu buldum… Sevgi ve saygılar……….

 

Varis kapak kacagi onarimi 5


Varis kapak kacagi onarimi 6DEPRESYON VE UMUTSUZLUĞA KAPILMIŞTIM

 

Bu genç yaşta yakalandığım Varis hastalığım için uzun bir süre bir çok farklı hastane ve doktorlarla görüştüm, ama sonuç hep aynıydı bir tedavinin bir ilacın olmadı bu şekilde yaşamaya alışıp hayatıma bir şekilde devam etmemi söylediler. Büyük depresyon ve umutsuzluğa kapılmıştım. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu “Ahmet AKGÜL” adına rastladım, akabinde kendisinin hayat hikayesi dahili ulaştığı başarılar, dereceler ve konferanslarda ki makalelerini gördüm. Kendisine ulaştığında asıl sorunun ne olduğunu ve nasıl tedavi edeceğini anlattı ve tedavi sürecim başladı. Yurt dışı dahil tedavisi olmadığımı söyleyen doktorlara rağmen Şuan gayet sağlıklı ve tedavi olmuş durumdayım. Çok memnunum! Teşekkürler “Ahmet AKGÜL”.

 

Varis hastaligi ve ameliyati 1

 

Varis hastaligi ve ameliyati 2BACAKTA AĞIRLIK VE GERGİNLİK HİSSİ

 

 

Varis doktoru 1

 

 

14 yaşında varislerim çıkmaya başladı. 24 yaşında devlet hastanesinde kapak tedavisi yaptırdım. Varislerim hem düzelmedi hem de daha beter bir görüntüye sahip oldu. Doktor kendi kendine geçer deyip geçiştirdi. İkimiz de (aslında) geçmeyeceğimi biliyorduk. Beter eden bir doktora tekrardan sağlığımı emanet edemezdim zaten. Hamilelikten sonra ise her yerde varisler hızla çıkmaya başladı. Artık görüntü olarak iyice rahatsız etmeye başladı. Son bir sene de ise bacağımda bir ağırlık hissi vardı. En sonunda doktora tekrar gittim ultrason sonucunda iç varis ve kapakçık yetmezliği çıktı. Ben de artık görüntüyü geçtim iç varisler için endişelenmeye başladım grade 4 ve grade 3’ün altında yoktu çünkü.
İnternetten hocamızı araştırdım. Bir sürü makale okudum, videolar seyrettim en akla mantığa yatan Ahmet Hoca’nınkiler oldu. Bu yüzden ona geldim ve sol bacağımdan ameliyat oldum. Hem iç hem dış varisi düzeltti. Şu an bacağımda bir ağırlık hissi yok. Yolda giderken bacağımı nereye koyacağım derdi de yok.


Emeği geçen herkese başta Ahmet Hoca’ya teşekkür ederim. Kendi gibi gözü kara doktorlar yetişmesi dileğiyle :)

 

 

 

POŞETLER DOLUSU İLAÇLAR

 

15 yıldır devam eden ayağımdaki yara ve varis problemleri için gitmediğim doktor ve hastane kalmadı. Poşetler dolusu ilaçlar kullanmama rağmen şikâyetlerim azalmadı. Hastalığımı araştırırken internet üzerinden Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama rastladım. Yapmış olduğu işlemlere ait görselleri ve videoları izleyerek doktorumuzun doğru kişi olduğuna İnandık.
Randevu alarak kendisine ulaştık. Detaylı muayene ve tetkikler neticesinde ameliyat planlandı, sonrasında yara tedavisine başladık. Yapılan işlemler yara pansumanları, masaj, sargı işlemleri sayesinde hastalığım tedavi oldu. Buradan öncelikle doktorumuz Ahmet hocaya ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Biz şifamızı bulduk, Allah sizden razı olsun.

 

 

Iki bacak varis ameliyati ve ayak yarasi 1

 

 

Iki bacak varis ameliyati ve ayak yarasi 2

 

 

VARİS HASTALIĞINA ÇÖZÜM

 

 

Varis hastaligi profesoru

En iyi varis ve ic varis tedavi eden doktor

 

 

Sevgili Ahmet hocam,
Size gelmeden önce bir çok hastanelere gittim olumlu cevap alamadım.
Varis hastalığım beni her geçen gün daha da rahatsız etmeye başladı. Sonrasında yutup ve Tv kanallarında sizin programlarınızı takip ettim. Size gelmeden ikna olmuştum hastalığıma çözüm olacağınıza emin oldum ve çok iyi bir karar verdiğime inanıyorum. Gine halk cumhuriyetinden Randevu aldım ameliyatımı yaptınız ve sağlığıma kavuştum. Sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.
Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim siz sadece hekim olarak değil insan olarak da profesörsünüz. 

 

KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

 

Iki bacak varis ameliyati

 


ÜNİVERSİTE HOCALARI BİLE AHMET HOCAYI TAVSİYE ETTİ

 

 


En iyi varis hocasi ve doktoru kim

 

 

En iyi varis tedavisi ve ameliyati

 

Ben 25 yıldır varis hastasıyım. Yıllarca iyi güvenilir bir doktor araştırdım. Oğlum Çapa’da eğitim görürken oradaki hocalarına sormuş, “annemin böyle bir rahatsızlığı var” diye. Onlar da Ahmet hocayı tavsiye etmişler. Yirmi beş yıllık çilem bitti, gönül rahatlığıyla ameliyatımı oldum. Şu an çok iyiyim. Allah elinize bedeninize sağlık versin, sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

 

İSTANBUL'UN EN İYİ KALP DAMAR CERRAHİSİ HASTANESİNE GİTTİK

 

Ahmet hocam, sonsuz teşekkürler ediyorum size. Elleriniz kollarınız dert görmesin inşallah.

Canım kızımın, çok genç yaşta olmasına rağmen, her iki bacağında ağrıları ve dışarıdan görünen varisleri vardı. İstanbul'un en iyi kalp damar cerrahisi hastanesine gittik ve prof da dahil olmak üzere tam 3 doktora muayene olduk. 3 kez emar çekildik. Bir dr "damarları alacağız" derken diğeri "radyo frekansı kullanacağız" dedi. Hiç birisi içimize sinmedi, çünkü ne teşhisler ne de mr sonuçları birbirini tutmuyordu. Bacaklar aynı bacaklar ama mr larda teşhislerde ha bire başka başka çıkıyordu.

Doğal olarak EN İYİ DAMAR CERRAHİSİ UZMANINI ararken, internette iç varis yazmamızla karşımıza SN PROF. DR. AHMET AKGÜL Beyefendinin adı çıktı. YÜCE RABBİMİN BİR LÜTFU OLARAK. Eğitim  ve uzmanlık geçmişini inceledik ve gördük ki, TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ KALP VE DAMAR VE CERRAHİSİ UZMANI olduğunu anladık ve hemen randevu aldık. Muayene sonucunda, kızımın her iki bacağında da, genetik olarak var olan ama olmaması gereken 2 damar, ayrıca derin ve çeşitli derecelerde venöz yetmezlik olduğunu, yine SN PROF DR AHMET AKGÜL beyefendinin, kendi yetiştirdiği MR UZMANLARININ çektiği damar haritasının sonucunda öğrenmiş olduk.

Eğer ki, Ahmet hocama gelmiş olmasaydık, abuk sabuk bir ameliyata maruz kalıp ömür boyu süren pişmanlık yaşamış olacaktık eminim. Kızımın ameliyatını, muhteşem bir biçimde halleden SN PROF DR AHHMET AKGÜL HOCAMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUZ KIZIMLA BİRLİKTE. AYRICA, O GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ İÇTEN DAVRANIŞLARI İÇİNDE AYRICA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ. SİZİ KARŞIMIZA ÇIKARAN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN. VARLIĞINJZ ÜLKEM VE İNSANLIK ADINA BÜYÜK BİR NİMET VE ŞANS AHMET HOCAM. İYİ Kİ VARSINIZ.

 

 

 

 

AĞRILARIM SON BULDU

 

 

varis_doktoru_11.jpg

 


40 yıllık acılarım son buldu hocama ve ekibine çok teşekkür ederim şifa arayan bütün insanlara tavsiye ederim.  Çok iyi bir insan çok iyi bir doktor anlatılmaz yaşanır ben yaşadım, iyi ki varsın hocam seni çok seviyoruz.  Allah'ım sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin, dualarımız sizinle olsun inşallah hocam.  Kıbrıs tan sevgi ve sayılar

Hastanız Fatma Malgir 

 

 

VARİSTEN KURTULMA ÖNERİLERİ

 

 

Kalp ve damar cerrahisi sevgisi

 

 

İÇ VE DIŞ VARİS AMELİYATI OLDUM

 

 

varis_doktoru_7.jpg

 

 


2011 yılından beri iç varis ve dış varis hastalığını bu zamana kadar boşuna çekmişim. İyi ki Ahmet hocamla tanışıp onun sihirli ellerinden ameliyatımı oldum. Allah razı olsun başarılarının devamını dilerim. Sıfır sıkıntı iyi ki varsınız hocam.

Murat ÖCAL 

 

 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

 

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

 

BİZ AMELİYATI YAPAMAYIZ, GEÇ KALMIŞSINIZ

 

varis_doktoru_8.jpg

varis_doktoru_10.jpg

 


Pr. Doktor

Sevgili Hocamız Ahmet Akgül'e hitaben

30 yıllık bir varis sorunum vardı. Son 5 yıl da ağrılar çoğaldı gittiğim hastanelerde dedikleri "biz bu ameliyatı yapamayız, geç kalmışsınız". Bu nedenle moral bozukluğuyla Ahmet beye geldim. "Ben bu bacağı ameliyat eder, seni de ağrılarını da iyi ederim". Her yerim ağrıyordu, tüm vücudum. Ameliyat günü aldık ve başarılı bir operasyon sonucu şu an iyiyim ve tüm ağrılarım yok oldu. Başta Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül'e ve Emeği geçen ekibine sonsuz teşekkürler.

Sağlık her şeydir Kıymet SAĞLAM 

 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

GÜN GEÇTİKÇE İLERLİYORDU

İki bacakta varis sorunum vardı, gün geçtikçe ilerliyordu. Ben de araştırmalar sonucu Ahmet hocaya geldim. Ameliyat oldum ve rahatsızlarım geçti. Saygı değer Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum. Tüm varis hastalıkları olanlara tavsiye ediyorum.

Varis ameliyati oncesi ve sonrasi 1

Varis ameliyati oncesi ve sonrasi 2

 

ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

Derin varis ameliyatiEn iyi bacak damari ameliyati 1

Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

VARİS HASTASIYDIM

Ben Emel Demircan
15 Yıl’dır varis hastasıyım yapılmayan hiçbir tedavi kalmadı.
Dayanılmaz ağrılar çekiyordum, uyuyamıyordum taki.. AHMET AKGÜL’ü tanıyana denk 11 gün önce varis ameliyatı yapıldı Allah’ıma şükürler olsun ki şimdi çok iyiyim ameliyattan 2 saat sonra ayağa kalktım yürümeye başladım.
Sayın Ahmet AKGÜL hocama sonsuz teşekkürler. Saygılarımla…

EMEL DEMİRCAN

BACAKLARIM PATLAYACAK GİBİYDİ

Bacaklarımda ağırlık gündüz uykulu halim vardı. Sanki bacaklarım patlayacak gibi oluyordu bir Avm’ de gezerken sonra bir arkadaşım kap damar cerrahisine görüş dedi. Doppler çekildi varis var denildi varis çorabı verildi. Giydim sıkıntılar tam olarak geçmedi. Tedavisi yok dediler, sonra canıma tak etti internetten araştırmaya başladım Ahmet AKGÜL hocamın videolarını tekrar tekrar izledim. 1.5 sene bekledim nedense sonra muayene oldum sonra ameliyata karar verdi. İkna oldum şimdi çok rahatım kendisine minnettarım…
ÖZDER KÜPELİOĞLU

EN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM 

 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.pngen_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png

 

Sayın:

Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla
 


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

Iki bacak varis ameliyatiVARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM

 

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.pngen_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  

Ebru

 

BABA VE KIZ AYNI GÜN AMELİYAT OLDU: VARİS VE LENFÖDEM BİTTİ

 

en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi.jpg en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi_2.jpg


Ahmet Bey gülen yüzünüz hiç solmasın iyi ki sizi tanımışız. Allah bin kere razı olsun.

Babam ve ben senelerdir (ben 15, babam 25 yıl) varis problemi yaşadık.

Her ikimizde birkaç kez ameliyat olduk ama çözüm bulamadık. Varis çorabı kullanmakta hep sıkıntılıydı. Üstelik problemin ilerlemesini de engellemiyordu.

Sonra internette Ahmet beye rastladım. Yazılan tüm yorumları okudum sanki beni anlatıyordu. Muayene olduk bana iç varis babama ise varisin yanında lenfödem ve mantar tanısı kondu.

Bugün ameliyat sonrası ilk kontrolümüz artık sorunum kalmadı, babam ise varisten ve lenf ödemden kurtuldu. Doktorumuz mantar için doğru tırnak kesimini babama tekrar tekrar tembihledi.

 

DOKTOR DOKTOR GEZDİM

Sayın Ahmet AKGÜL sözlerime nasıl başlayacağım bilmiyorum.
Doktor Doktor gezerek varislerimden şikayetçiydim bir sürü yere gittim hiçbir sonuç alamadım. Yaşım çok gençti ağrım vardı utanıyordum kısa bir şeyler giyemiyordum en son gittiğim yer bana bir şey olmayacağını bununla yaşamam gerektiğini söyledi. İnternette araştırmaya başladım. Sayın. Ahmet AKGÜL hocamı gördüm kesin gitmem gerekli dedim ve geldim daha hiç bir şey yapmadan ayağıma bakıp iç varis dedi. Bu bir dahi işiydi. Bende tam yerindeydim ameliyatımı oldum şu an çok iyiyim selin hanıma Sayın. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL’ e sonsuz teşekkürler ekibine de sevgilerimi sunuyorum iyi ki sizi tanıdım. Çok mütevazisiniz saygılar.


(KİMİN AKLINA BİRŞEY TAKILIRSA BANA ULAŞSIN ÇOK MEMNUN KALDIM)
SAYIN AHMET AKGÜL’E SAYGILAR TEŞEKKÜRLER…
OLCAY GÜREL

25 YILLIK VARİS AĞRISINA SON

 

bacak_varisi_agrisi.jpg


Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Varis ağrılarımla ilk 25 yaşımda hamileliğimde tanıştım! Belki daha önce de vardı. Ardından iki hamilelik daha yaşadım. Son hamileliğimde erken doğum yapmak için dua ettim. Ağrılarım çok fazla artmıştı. Yani 22 yıllık ağrılarımdan önce Allah'ın sonra sizin sayenizde kurtuldum. Henüz ameliyatın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen çok çok rahatladığımı hissediyorum.

Sizinle tanışmamıza vesile olan arkadaşımdan, eşinizden ve özellikle sizden Allah razı olsun.

 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

VARİS ÇORABINDAN KURTULDUM

 

Derde asıl devamı olan kişiyi mutlu etmek ve kalbe dokunmaktır. Samimiyetiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim Ahmet hocam, sizin tedaviniz ile ömür boyu varis çorabından kurtularak yeni bir hayata başladım. Allah’ın izniyle ben şifacımı buldum. Saygılarımla...

 

 

Varis ameliyati sonucu 6

 

Varis ameliyati sonucu 7

 

ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

 

Derin varis ameliyati
En iyi bacak damari ameliyati 1

 

Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

 


 

DAHA ÖNCE DE VARİS AMELİYATLARI OLMUŞTUM

Ben 20 senedir varis hastasıyım 3 defa varis ameliyatı hastanelerde oldum. Televizyon ve internet aracılığıyla Ahmet Akgül hocamı buldum. Kendisinin doğru ve teşhisiyle güvendim ameliyat oldum herhangi bir sıkıntı yaşamadım kendisine bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Teşekkürlerimi arz ederim.

 

Daha once varis ameliyati oldum


EN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM
 

 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.png
en_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png

 

Sayın:

Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla
 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1


Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

YÜRÜMEYE BAŞLADIM

 

Ahmet Hoca’ya;
2 sene araştırmalarımızın sonucunda Ahmet Bey’in geliştirdiği varis ameliyatı tekniğini keşfettik. Muayeneye geldiğimizde Ahmet Bey bize her türlü bilgiyi vererek bizi ikna etti ve güven verdi. Ameliyatımızda rahat ve başarılı geçti. Ameliyat sonrası yürümeye ve normal gündelik hayatıma dönebildim. Yapılan ameliyattan, Ahmet Bey’den ve ekibinden çok memnun kaldım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

 

 

Varis agrisi ve agri tedavisi 8Varis agrisi ve agri tedavisi 9

 

KONTROL AMAÇLI DOPPLER

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.Iki bacak varis ameliyati


VARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM


 

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.png
en_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  

Ebru

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.