OLMAZ DENEN AMELİYAT

 

Hasta Sikayeti var

 

VARİS YETMEZLİĞİ TEDAVİSİ

 

Beni mutlu günlerle buluşturan sağlığıma kavuşturan değerli doktorum Ahmet Akgül Hocama çok teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin, bana yaşattığınız utluluğun Rabbim mislini size versin. Güler yüzünüz, emekleriniz için çok teşekkür ederim. 12 yıldır çektiğim ağrılarımdan kurtardınız beni. Ameliyat olmaktan korkuyordum, sizin güler yüzünüz, kendinizden emin duruşunuz sayesinde cesaret topladım. Ameliyatımı iyi ki de olmuşum. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Sağlıcakla kalın değerli Hoacam.

 

Varis yetmezlik tedavisi var

 

Varis yetmezlik tedavisi var mi

 

VARİS HASTASI

 

Kıymetli Ahmet Hocam,
Öncelikle ilk baştan başlamak istiyorum. Sizi ilk gördüğüm o andan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 25 yaşındayım. Yaklaşık 11 yıldır Varis hastasıyım.
2016 yılında İstanbul Üniversitesi web sitesinde bir haber başlığı gördüm. "Yılın En iyi Cerrahı" ödülü verildi. Haber dikkatimi çeki ve okumaya başladım. Yaptığınız binlerce başarılı tedavileriniz ve en önemlisi benim için Varis ameliyatlarını görünce sizi detaylı bir şekilde araştırma içerisine girdim. Web sitenizi inceledim ve o kadar güzel ve etkileyici biyografiniz, hasta yorumları vardı ki bende işte o an karar verdim. Bende gitmeliyim ve tedavi olmalıyım. Çoğu hastalarınızın yazdığı gibi bende birden çok doktora gittim. Üç ayrı şehirde gittim, Giresun, İstanbul, Bursa. Hiçbir doktor bana ümit vermedi ve ben iyi olacağıma inanmadım. Tekrarlama olacağını söylediler. Yıllarca bekledim size gelmek için. Ağrılarım gitgide artmaya başladı. Size tedavi olmak en büyük ve birinci hayalimdi, fakat o zamanlar öğrenci olduğum için sizin muayene ücretinizi bile karşılayacak maddi imkanım yoktu., ama bekledim mezun olup bir işe girdiğimde kazandığım parayla size tedavim için geleceğime inandım hep. Sonunda geldim ve ameliyatımı oldum. İlk ameliyatım olduğu için çok heyecanlı, stresli ve korkuyordum. Ama hiç ne korkmaya ne de stres yapmaya gerek varmış. Ameliyatım çok güzel geçti çok çok iyiyim. İyiki size tedavi olmuşum. Daha da önemlisi hayatımın bir noktasında sizin gibi bir cerrahla tanışma fırsatı bulmuşum.
Allah sizden ve ekibinizden binlerce kez razı olsun. Bütün herkese varis hastalarına kalp hastalarına sadece sizi anlatıyor ve tavsiye ediyorum. Ameliyatımın üzerinden 15 gün geçti çok iyi hissediyorum. Ağrılarım kalmadı. Ağrı kesici bile kullanmana gerek kalmadı.
İyi ki varsınız Tekrardan sonsuz teşekkürler...

"Başarı, riskleri göre alıp başlayabilmektir...
Sonucu, ilahi takdirdir"

"Bir şifacı bulunur elbet"

"Geçmiş olsun değil,
'geçiyor' diyoruz"

"Tedavinin "öncesi" ve "sonrası" yoktur.
Tedaviye 'inanmak' ya da 'inanmamak' vardır.
İnanmamak iki şekilde olmalıdır;
1) İyileşeceğine doktor inanacak,
2) İyileşeceğine hasta inanacak,"

 

Yeniden damar cikti 1

 

Yeniden damar cikti 2

 

Yeniden damar cikti 3

 

TÜM KALBİMLE DİLİYORUM


Benim maceram yaklaşık 2 sene önce. Artış bacaklarımdaki varislerin ağrılarının günlük yaşantımı olumsuz etkilemesinden ötürü, İstanbul Yeşilköy’deki bir güzide özel hastaneye gitmemle başladı. Bana dopler sırası için 4 ay verdiler. 4. ayın sonunda ise Dr. Hanım yapılacak hiçbir şey olmadığını ve hayatım boyunca bununla yaşamam gerektiğini iletti. Üzülerek ayrıldım tabi oradan. Ama geçen yaz bacaklarımdaki bileklerimdeki ödem dayanılmaz boyutlara ulaştı. Yaşam kalitem inanılmaz düştü. Bırakın eteği açık bir ayakkabı bile giyemez olmuştum. Sonra internetteki araştırmalarımdan Ahmet hocamı buldum. Tesadüf bu ki kuzenimin eşi de birkaç ay önce teşhis konulamayan rahatsızlığına derman bulmuştu. Ahmet hocama ulaştım ve dişçiye bile gidemeyen ben kendimi birkaç gün sonra ameliyat masasında buldum. Bana kendim yaşadığım şeyin kaderim olmadığını ve yaşam kalitemi artırmanın en doğal hakkım olduğunu söyledi. Ameliyatımdan birkaç gün sonra işe gidebilecek kadar iyiydim. Ve sonrasındaki 10 gün boyunca bandajların altından çıkacak görüntüyü çok merak ediyordum. Az önce bandajlarım çıktı. O kadar güzel incelikli çalışma yapılmış ki şu an bile hafif morluklar olmasına rağmen görüntü beni o kadar tatmin etti ki doğrusu boşu boşuna geçen yıllarıma, bırakın çanta, eteği, kapriyi, bir sandaleti bile giyemeyecek durumda geçirdiğim senelerime hayıflanıyorum. Benimle aynı sorunların yaşayan kişilerin doğru, şifacı hekimlere ulaşabilmelerini tüm kalbimle diliyorum.

 

MORLUKLARDA AZALMA


Dr. Ahmet Akgül’e alt bacağımda oluşan derin morluklar yüzünden geldim. Doppler sonucunda ana damar kapakçığında problem olduğu görüldü. Ahmet hoca damarın değişmesine gerek kalmadan kasıktan girerek kapakçığı kendi yöntemi ile tamir edeceğini anlattı. 40 dakika süren ameliyatım sonucunda bir gecede hastanede kalarak ve sonraki süreci kolaylıkla geçirerek bacağımda rahatlama, morluklarda azalma, şişmenin yok olması gibi olumlu geri bildirimler aldım. Hocama çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra düzenli hareket ile artık problem yaşamama rahatlığım var. Gerçekten Ahmet Akgül ve asistanları güvenilecek tek adres. Kolaylıklar diliyorum, sevgiler.

 

ÇOK İLERİ VARİS

 

Giresunluyum birçok yeri gezdim. Çok hocalarımız, varisin çok ileri dediler. Biz bunu ameliyat yapamayız dediler. Ahmet Akgül hocamla konuştum. Ameliyattan önce psikolojik olarak bile rahatlattı beni. Ahmet hocam 6. hocamız. Kendisini seviyorum. Allah rızası için tatlı dilli güler yüzlü, kendisini Allah’ım güzel insanlarla karşılaştırsın.
Saygılarla hocam.

 

Cok ileri varis

 

KADİR GECESİ


Özel bir günde maneviyatla, bir anda ‘artık yeter’ dediğimde, Kadir Gecesi’nde tesadüfen videonuzla karşılaştım. Belki fazla anlam yükledim o an ama hislerim beni sonunda sizinle buluşturdu. Ben burada belki birçok hastadan sadece biriydim ama tanıdıkça, özveri, ilgi gördükçe hayal kurmaya başladığımız andan itibaren siz benim için herhangi bir doktor olmadınız.
Bana kaliteli yaşam hayali sunan ve bunu tedavi sürecinde yaşatan bütün ekibe ve size çok teşekkür ederim.
Benim hayal kurmama sebepsiniz…

 

KLİPPEL VARİSİ

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlik ve ağrılarla yaşıyordum. 10 yaşlarımdan beri gitmediğim doktor kalmamıştı. Nereye gitsek bir teşhis koyamıyorlardı ve bununla yaşamam gerektiğini söylüyorlardı.
Araştırmalarım sonucu karşıma Ahmet Bey çıktı ve hemen randevu aldık. Bacağımı görür görmez teşhisi koydu Klippel olduğumu söyledi. Tedavi sürecimi anlattı. İlk olarak ameliyat oldum ve aynı gün içinde yürümeye başladım. Ameliyattan sonra ağrılarım yok oldu. Lenf ödem seanslarıyla da bacağımda incelmeler gerçekleşti.
Yıllardır çektiğim bu dertten beni kurtararak sağlığıma kavuşmamı sağlayan Ahmet Hocam’a ne kadar teşekkür etsem az.
Benim gibi bu hastalığı yaşayanlar gönül rahatlığıyla Ahmet Hoca’ya güvenebilir. Kendisi adeta bana bir şifacı oldu.

 

VARİS SIKINTISI

 

Merhabalar, ben 20 yıldır varis sıkıntısı çekiyordum. Son iki yıldır dayanılmaz olmuştu.(Ağrılar kramplar birde yaralar).Yıllar içinde tedavi olmak için çok doktora gittim lakin hiçbir yöntem bana güvenilir gelmediği için bugüne kadar ertelemiş oldum. Sıkıntılar gittikçe artmış oldu. Eşimle beraber çok araştırdık, nerde kime yaptıralım diye. Bir arkadaşımızın vesilesiyle Ahmet hocayı tanımış olduk ve ilk muayeneden itibaren ilgi, samimiyet ve tecrübesine dayanarak ameliyat kararımızı verdik. 15 gün oldu ameliyat olalı başarılı geçmiş çok şükür. İlk günden itibaren yürüyüşler yaparak daha hızlı toparlandım şu an iyiyim çok şükür. Varis konusunda sıkıntısı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Ahmet Hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sinem hemşireye ayrıca teşekkürler çok sıcak ve ilgili biri kendisi.

 

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.