AZERBEYCAN'DA PELVİK KONJESYON VE VENÖZ YETMEZLİK

 

Çok değerli Profesör Ahmet Akgül doktor öyle ki bizi çok süren bir beladan kurtardı.
Birkaç yıldır Türkiye’de, Azerbaycan’da, İran’da gitmediğimiz doktor kalmadı, ama şükür Allaha sonunda Ahmet doktoru bulduk.
Şikâyetlerimiz o kadar çok oluyordu evden dışarı çıkmak, yürümek koşmak istemiyorduk. Karın boşluğunda devamlı şişkinlik, ağırlık her 2 ayakta şişkinlik ağırlık, devamlı vanalar patlıyordu, dikiş koymaktan bezdik artık. Ne yazı ki denize gidemiyorduk.


Ameliyattan sonra akraba ayağımdaki bütün damarların yok olmasına hiç kimse inanmıyordu. Hem karın boşluğundaki damarlarımı hem de ayağımdaki damarlar komple çıkarıldı ve sanki bana yeni hayat verildi. Sonra bir daha Ahmet Doktora ve bize yardımcı olan tıbbi arkadaşlarına büyük teşekkürler. Allah sizlerden razı olsun.
Azerbaycan’dan kucak dolusu selamlar ve özellikle sizleri Bakü’ye konuk davet ederiz.

Pelvik konjesyon sendromu ve varis tedavisi

 


Pelvik konjesyon sendromu ve varis

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.