TAŞA DEĞMESİN

 

Çok teşekkür ederim Sn. Hocam, her şey için; emeğiniz için yüreğiniz için, samimiyetiniz, sıcaklığınız, özveriniz için... Sizi tanıma şerefine nail olduğum İçin çok mutluyum, herkesin şifacısını bulma mertebesine ulaşması dileğiyle. Elleriniz dert görmesin, tırnağınız taşa değmesin, gözlerinizdeki gülümseme hiç eksik olmasın.

Songül Aktaş.

 

ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZ

 

Kahraman doktorlarimiz

 

ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM

 

Ahmet Hocama teşekkürler,

Senelerdir varis ağrılarım vardı kiminle konuşsak bende de varis var diyorlardı normal gibi o doktora bu hastaneye derken merhem hap ama sonuç gene aynı ağrılar…

Ahmet hocayla tanıştık ameliyat dedi, olduk ameliyattan sonra krem ve ağrı kesici verdi ağrı kesicilere bile gerek kalmadı kendimi çok iyi hissediyorum.

Allah sizden ve ekibinizden razı olsun

Allah işinizi rast getirsin.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkürler…

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 3

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 2

 

YOĞUN ÇALIŞMAKTAN VARİS OLDUM

 

Ben 22.12.1965 doğumlu varis hastasıyım, 18 yaşında yoğun çalışmaktan ve fazla ayakta durarak çalışan biriydim o dönemde sağ baldırımda fındık büyüklüğünde bir şişlik oldu daha sonra iki kere sigortaya gittim ve bununla yaşa biz onu yapamayız demişlerdi yaklaşık 402lı yaşlarda gene bir hastaneye gittim onlarda yapamayacaklarını söylediler tabi bu yaşlarda sağ baldırımda sağ diz altında sol diz ve sol diz altında daha da çoğaldı daha sonra sonra Ahmet Akgül hocamın adını duydum geldim önce dopplerimi çekti daha sonra ameliyat olmamı söyledi. Bugün dikişlerimi aldırmaya geldim, çok şükür iyi geçti ayağım hafifledi iki ayak üstleri daha canlandı, soluk duruyordu. Tabi hocam en önemli yeri ilk başlangıç yeri olan sağ arka baldırımı unutmuştu ama üç gün sonra çağırdı orayı da aldı ve çok iyi bir şekilde mutlu bir şekilde ayrıldım.

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum 1

 

Daha once varis ve ic varis ameliyati oldum

 

VARİS AĞRILARI

 

Ahmet Hocaya sonsuz teşekkürler...
10 senedir çektiğim varis ağrılarım Ahmet Hoca sayesinde son buldu.
2 bacağımdan ameliyat oldum, şuan durumum çok iyi Allah razı olsun hocam.
Bir Şifacı Bulunur Elbet...

 

Varis ve venoz yetmezlik ameliyatlari 1

 

Varis ve venoz yetmezlik ameliyatlari 2

 

HAYATIM FELÇ OLMUŞTU

 

Evliliğimin 2. Yılından beri doğumdan sonra başlayan şiddetli ağrılı varislerim 3. Çocuğumdan sonra daha da hayatımı felç etmiş bir hal almıştı. Neredeyse hayatımda yapmak istediğim tüm hayallerim, tüm işlerim bu rahatsızlığımın engeline takılıyordu. Taki Ahmet hocamın sihirli dokunuşları ile tanışınca, belki de ömrümün sonuna kadar benim felç olmuş hayatım ile baş başa kalacakken değişti ve o inanılmaz gerçekleşti. Her iki bacağımdan geçirdiğim son derece başarılı operasyonlar sayesinde artık yere çok daha sağlam basıyorum. Kendisine ve özveri ile çalışan ekibine sonsuz “Teşekkür”lerimi sunuyorum.

 

Iki bacak varis ameliyati 4 2

Iki bacak varis ameliyati 4 1

 

Allah razı olsun Hocam

 

2003 yılında toplardamar ameliyatı olmuştum. varislerim eskisinden daha kötü oldu, geçen zaman içinde, kaç doktora gittim...
Yapacak bir şey yok, çorabını giyip oturacaksın dedi. sosyal medyadan hocamı buldum (Ahmet Akgül) Beni ameliyat etti (kendisi buna işlem der) Şu anda çok iyiyim. çorap giymeyi bile bir ay sonra bırakacağım inşallah. Çok heyecanlı ve mutluyum, Allah razı olsun hocam. Olan Demek ki doğru adresi bulmak lazımmış. Bu arada ben 65 yaşındayım, hocamın ellerine sağlık.

 

Varis ameliyatindan sonra daha kotu oldu 1

 

Varis ameliyatindan sonra daha kotu oldu

 

DAHA ÖNCE YAPIŞTIRICI İLE VARİS İŞLEMİ YAPILMIŞTI AMA ÇÖZÜM OLMADI

 

Merhaba ben 20 yıldır varis hastasıyım,
Ahmet hocamı oğlumun araştırmaları sonucunda bulduk. 4 yıl önce varisli damarıma yapıştırıcı uygulanmış ve hala şikayetlerim ağrılarım devam ediyordu. Ahmet hocamla 2 ay önce tanışma fırsatı buldum, kaçağın devam ettiğini söyledi. Sağ ve sol bacak ameliyatına karar verdik. sol bacağıma kendi tekniği olan damar onarımı yaptı. diğer bacağıma aynı şekilde. Ameliyatımın ilk gününden itibaren ağrılarımın bittiğini bacaklarımın hafiflediğini hissettim.
Şu an çok rahatım ve mutluyum bundan sonra artık varis hastası değilim.
Benim durumumda olan herkese Ahmet Hocamı şiddetle tavsiye ederim.
Sevgili Ahmet Akgül Hocama göstermiş olduğu ilgi alaka ve güler yüzü için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
"BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET" -)

 

Robotla varis ameliyati 1

 

Robotla varis ameliyatiVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.