Gerontolojik Biorezonans

 HİÇ GİTMEYEN AĞRILARIN TEDAVİSİ

Tanımlayıcı ve Alternatif Tedaviler (TAT) genel olarak tıbbi uygulamaların bir parçası olarak kabul edilmeyen çeşitli tıbbi bakım, pratik uygulama ve ürünlerin sağlık alanında kullanılmasına denir. TAT uygulaması genellikle doğal ürünler, zihin-vücut tedavisi gibi ana kategorilere ayrılır.

Dünyanın her tarafında çeşitli sebeplerden kaynaklanan ağrıların tedavisinde TAT yaygın olarak kullanılmaktadır. Kronik (süreğen) ağrı yaygınlığı yaş ilerledikçe artmaktadır ve depresyon, anksiyete (kaygı, gerilim hali), fiziksel engellilik, uyku bozukluklara sebep olmaktadır. Kronik ağrıların en önemli sebebi kas iskelet sistemi hastalıklarıdır. Ağrının nedenine göre seçilen TAT yöntemleri farklılık göstermektedir. Akupunktur, bitkisel tedavi, masaj, hipnoz ağrı ile baş etmede kullanılan en yaygın alternatif uygulamalardır.

 

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.