VARİS ÇORABINDAN KURTULDUM

 

Derde asıl devamı olan kişiyi mutlu etmek ve kalbe dokunmaktır. Samimiyetiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim Ahmet hocam, sizin tedaviniz ile ömür boyu varis çorabından kurtularak yeni bir hayata başladım. Allah’ın izniyle ben şifacımı buldum. Saygılarımla...

 

 

Varis ameliyati sonucu 6

 

Varis ameliyati sonucu 7

 

ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

 

Derin varis ameliyati
En iyi bacak damari ameliyati 1

 

Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

 


 

DAHA ÖNCE DE VARİS AMELİYATLARI OLMUŞTUM

Ben 20 senedir varis hastasıyım 3 defa varis ameliyatı hastanelerde oldum. Televizyon ve internet aracılığıyla Ahmet Akgül hocamı buldum. Kendisinin doğru ve teşhisiyle güvendim ameliyat oldum herhangi bir sıkıntı yaşamadım kendisine bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Teşekkürlerimi arz ederim.

 

Daha once varis ameliyati oldum


EN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM
 

 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.png
en_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png

 

Sayın:

Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla
 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1


Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

YÜRÜMEYE BAŞLADIM

 

Ahmet Hoca’ya;
2 sene araştırmalarımızın sonucunda Ahmet Bey’in geliştirdiği varis ameliyatı tekniğini keşfettik. Muayeneye geldiğimizde Ahmet Bey bize her türlü bilgiyi vererek bizi ikna etti ve güven verdi. Ameliyatımızda rahat ve başarılı geçti. Ameliyat sonrası yürümeye ve normal gündelik hayatıma dönebildim. Yapılan ameliyattan, Ahmet Bey’den ve ekibinden çok memnun kaldım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

 

 

Varis agrisi ve agri tedavisi 8Varis agrisi ve agri tedavisi 9

 

KONTROL AMAÇLI DOPPLER

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.Iki bacak varis ameliyati


VARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM


 

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.png
en_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  

Ebru

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.