RAHAT UYKUYA KAVUŞTUM

 

Hocam size sonsuz Teşekkür ederim.

20 yıldır çektiğim ağrılar son buldu. Dr. Gitmedim değil gittim.

Üniversite hastanesine, Devlet hastanesine, özel hastaneler dolaştım ama ağrılar benim arkadaşım olmuştu taki sizi tanıyana kadar 10 günlük tedavide sağlığıma kavuştum.

Rahat uyumayı unutmuştum, Sağlığıma ve uykuma kavuştum. Ağrı çekmek kader değilmiş anladım.

Sonsuz teşekkürler.

 

 

Fibromiyalji tedavisi ve doktoru nerededir

 

Fibromiyalji tedavisi ve doktoru nerededir 1


İNANILMAZ İYİYİM

 

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

 

 

Lipodem seansi

 


KAFAMDA DELİ SORULAR

 

Kırşehir’den kafamda deli sorularla geldiğim Dr. Ahmet Akgül’ün muayenehanesinden bugün sevinçle ayrılıyorum. Doktorumuzun bilgisinin üstüne bilgi almadığını duymuştum ve gözün kapalı gidebilirsin referansları üzerine buraya gelmiştim. Benim fark ettiğim bilgisi kadar insani yönünde bir o kadar güzel olması. Güzel memleketimin böylesi güzel insanlara ihtiyacı var. Rabbim sayılarını artırsın şimdi bende benim durumumda olanlara çağrıda bulunuyor ve Dr. Ahmet Akgül’ e gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

SELAMLAR SAYGILAR… ÜLKÜ YEĞİN

 

HAYATA KARŞI MUTSUZLUK

 

Ağrılarımdan dolayı hayata karşı mutsuzlaştığım anda karşıma çıkan ve tüm iyi niyetini bize sunan sevgili Ahmet hocama binlerce kez teşekkürlerimi sunarım.

YASEMEN AYDIN.

 

AĞRILARIMI GİDERDİNİZ

 

Sayın hocam;

Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizi bana gönderdi, iyi ki gönderdi benim ağrılarımı giderdiniz. Neler ve nasıl ilaçlar kullanmadım bir iyileşme olmadı, kesin bu hastalığın artık tedavisi yok dedim. Sizi internet sayfalarından buldum ve çok sevindim, en sonunda şifacımı buldum dedim. Şimdi çok çok iyiyim ve moralim düzeldi. Size Allah ellerinize ve sağlığınıza zeval vermesin siz bize lazımsınız sizin gibiler hep var olmalı çok çok teşekkürler.

NERMİN EFE

 

TÜM VÜCUDUM VE BACAKLARIM AĞRIYORDU

 

Fibromiyalji ve varis ameliyatiFibromiyalji ve varis ameliyati 2

 


Sayın Ahmet Akgül Hocam

Tam 30 yıldır sürekli ayak ve bacaklarımda ve tüm vücudumda ağrılar vardı Morluk ve Şişlikler oluyordu. Almanya'da doktorlara gittim beni üç kere Varis ameliyatı yaptılar bir faydasını göremedim ağrılar dahada şiddetlendi Bacaklarım aşırı şişme yaptı yürüyemiyordum. Bana kalan hayatını böyle sürdüreceksin dediler hayata küsmüştüm.

Ahmet Akgül Hocamı internetten bulana kadar. Ahmet Hoca bana dördüncü Ameliyatı yaptı iç varisten Allah şükürler olsun bir gün sonra ağrılarım geçti, yeniden doğmuşa döndüm. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin.

Hızır ali selam gibi imdadıma yetişti.

Ortam çok güzeldi sıcaktı Allah hepinizden razı olsun. Bütün Ekibe teşekkürler sunuyorum. Ahmet Hocama çok teşekkürler elleri dert görmesin.

 

 

 

FİBROMİYALJİ, SIRT VE BACAK AĞRILARI

 

Ben 13 senedir Fibromiyalji hastasıyım. Ahmet hocam ulaştığım için çok mutluyum. Buraya gelmeden önce çok umutsuzdum. Tedaviden sonra umudum yerine geldi. Ağrılarım çok hafifledi. Yaşam kalitem arttı.

Ahmet hocadan ve ekibinden Allah razı olsun, çok ilgili ve güler yüzlüler. İyi ki varlar. Her şey için çok çok teşekkür ederim.

 

Fibromiyalji sirt ve bacak agrilari 1

 


Fibromiyalji sirt ve bacak agrilari 2


FİBROMİYALJİYE BAĞLI BACAK AĞRISINDA VARİS ÇORABI HASTAYI DAHA DA KÖTÜ YAPAR

 

ekran_resmi_2018-07-18_07.46.32.png

 


Sayın Ahmet Hocam

Bacaklarımdaki ve kollarımdaki dayanılmaz ağrı ve yanma şikayetiyle gittiğim hastanede venüz yetmezlik teşhisi kondu. Varis çorabı verildi. Ameliyat için size geldiğinde damarlarda sorun olmadığı rahatsızlığımın fibromiyoloji olduğunu öğrendim. 6 aydır kullandığım varis çoraplarından kurtuldum. Verilen ilaçlarla ağrılarımın azalmış olduğunu birkaç gün geçmesine rağmen  farkettim.

Güler yüzünüzle bize güven verdiniz.

Herşey için teşekkürler, Allah sizden razı olsun.

Fatma

 

 

 

HAYATIN AĞRISIZ NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU HATIRLADIM

 

 

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi_2.jpg
en_iyi_fibromiyalji_tedavisi_1.jpg

 


Sadece okumakla profesör olunmayacağını bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olacağının ispatıdır Prof. Dr. Ahmet Akgül.

İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakârlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir.

Hayatın ağrısız ne kadar güzel olduğunu tekrar hatırlatan doktorum Ahmet Akgül ve güzel ekibi ( Selin hanım, Merve hanım, Nurcan hanım ve Mümine hanım) iyi ki varsınız. Eminim daha nice hastalara şifa olacaksınız.

 

 

Emekleriniz için Sonsuz Teşekkürler.  

 

ALLAH'A EMANET OLSUNLAR

 

Allah yar ve yardımcınız olsun Ahmet Hocam canı gönülden çok teşekkürler.

Ahmet Akgül hocam ve ekibine hiç bitmeyecek sandığım ağrılarıma çare oldular evvel Allah'ın izniyle. Allah tüm çaresiz hastalara çare olmaları için dualarımda olacaklar her zaman sonsuz teşekkürler.

Allaha emanet olsunlar.

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 1

 

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 2

 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.