TÜM VÜCUDUM VE BACAKLARIM AĞRIYORDU

Fibromiyalji ve varis ameliyatiFibromiyalji ve varis ameliyati 2
Sayın Ahmet Akgül Hocam

Tam 30 yıldır sürekli ayak ve bacaklarımda ve tüm vücudumda ağrılar vardı Morluk ve Şişlikler oluyordu. Almanya'da doktorlara gittim beni üç kere Varis ameliyatı yaptılar bir faydasını göremedim ağrılar dahada şiddetlendi Bacaklarım aşırı şişme yaptı yürüyemiyordum. Bana kalan hayatını böyle sürdüreceksin dediler hayata küsmüştüm.

Ahmet Akgül Hocamı internetten bulana kadar. Ahmet Hoca bana dördüncü Ameliyatı yaptı iç varisten Allah şükürler olsun bir gün sonra ağrılarım geçti, yeniden doğmuşa döndüm. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin.

Hızır ali selam gibi imdadıma yetişti.

Ortam çok güzeldi sıcaktı Allah hepinizden razı olsun. Bütün Ekibe teşekkürler sunuyorum. Ahmet Hocama çok teşekkürler elleri dert görmesin.

FİBROMİYALJİYE BAĞLI BACAK AĞRISINDA VARİS ÇORABI HASTAYI DAHA DA KÖTÜ YAPAR

ekran_resmi_2018-07-18_07.46.32.png


Sayın Ahmet Hocam

Bacaklarımdaki ve kollarımdaki dayanılmaz ağrı ve yanma şikayetiyle gittiğim hastanede venüz yetmezlik teşhisi kondu. Varis çorabı verildi. Ameliyat için size geldiğinde damarlarda sorun olmadığı rahatsızlığımın fibromiyoloji olduğunu öğrendim. 6 aydır kullandığım varis çoraplarından kurtuldum. Verilen ilaçlarla ağrılarımın azalmış olduğunu birkaç gün geçmesine rağmen  farkettim.

Güler yüzünüzle bize güven verdiniz.

Herşey için teşekkürler, Allah sizden razı olsun.

Fatma

HAYATIN AĞRISIZ NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU HATIRLADIM

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi_2.jpgen_iyi_fibromiyalji_tedavisi_1.jpg


Sadece okumakla profesör olunmayacağını bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olacağının ispatıdır Prof. Dr. Ahmet Akgül.

İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakârlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir.

Hayatın ağrısız ne kadar güzel olduğunu tekrar hatırlatan doktorum Ahmet Akgül ve güzel ekibi ( Selin hanım, Merve hanım, Nurcan hanım ve Mümine hanım) iyi ki varsınız. Eminim daha nice hastalara şifa olacaksınız.

Emekleriniz için Sonsuz Teşekkürler.  

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.