DAMARLARI NORMALKEN HASTAYI FİBROMİYALJİ ATAKLARINA SOKMUŞLAR

damarlar_normal_cikti.jpgdamarlar_normal_cikti_2.jpg


Sayın Ahmet hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Samsun'dan buraya gelmemin sebebi Samsun'daki bütün doktorlar "iç damar varisin var, damar kapakçıların bozulmuş, damar duvarların çatlamış" dediler. Sizi netten araştırdım, buldum. Dünyanın en iyi doktoru olduğunuzu öğrendim. Hasta yorumlarınızı okudum, videolarınızı izledim, "dünyada tek sizin olduğunuzu" duyunca hemen geldim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.

İyi ki Samsun'dan çıkıp gelmişim. Sizin gibi doktor ben daha görmedim. Bütün hastalara diyeceğim tek şey, hiç düşünmeden Ahmet hocaya gelmeleridir. Bir dakika düşünmeden geldim. Gönül rahatlığıyla samsuna evime çocuklarıma gidiyorum.

Ahmet hoca varsa önce Allah sonra Ahmet hoca diyorum. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü hocam 

Canan Gürtürk

AMELİYAT OLMAMA GEREK KALMADI

bir_sifaci_bulunur_elbet_dr_ahmet_akgul.jpgbir_sifaci_bulunur_elbet_dr_ahmet_akgul_2.jpg

 


Ben Saliha Önder Almanya'dan geliyorum. Almanya'da üç defa "venöz yetmezliği ameliyatı" oldum ama her defasında tekrarladı ve dördüncü kez olmam gerektiğini söylediler. Ben de Ahmet beyin konuşmalarını hep takip ederdim, nihayetinde dedim ki "ben bir de Ahmet beye kontrol olayım" dedim. İstanbul'a geldim ve muayene oldum. Ahmetbey ameliyatlarımın başarılı olduğunu ama benim sorunumun Lipodem olduğunu söyledi ve ona göre bir tedavi süreci planladı. Bu süreç içinde ben çok memnun olarak rahatsızlığımdan kurtuldum, şimdi sanki bu sıkıntıları ve bu ağrıları çekmemiş kadar rahat ve sağlıklı bir şekilde Almanya'ya dönüyorum. Ameliyat olmamada gerek kalmadı.

Ahmet beye ve personeline çok minnettarım. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Allah Ahmet bey'i ve takımını başımızdan eksik etmesin vatanımıza milletimize insanlara hep yardımcı olsun.

Teşekkürler

Saliha Önder 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.