ÇOK MUTLUYUM

 

Benim rahatsızlığım 25 senedir çektiğim ama bir türlü bir sonuç bulamadığım, umutsuz, mutsuz, huzursuz ağrılı yıllar geçirdim. Gitmediğimiz bir yer kalmadı hep Allah’tan önüme beni beni iyi edecek bir doktor çıkar yarabbi diye dua ederdim. Youtube'ta Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocayı görünce dinledim. Binlerce kez işte aradığım doktoru buldum dedim ve Tedaviye başladım.

Şuan çok mutluyum, huzurluyum ağrılarım dindi Yeniden doğdum sanki. Hiçbir şeyi kafama takmıyorum. Ahmet Akgül ve ekibine binlerce teşekkür ederim. Allah'a emanet olun.

 

 

Fibromiyalji ve kramplar 1

 

 

 

Fibromiyalji ve kramplar 2DAMARLARI NORMALKEN HASTAYI FİBROMİYALJİ ATAKLARINA SOKMUŞLAR

 

 

damarlar_normal_cikti.jpg

damarlar_normal_cikti_2.jpg

 


Sayın Ahmet hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Samsun'dan buraya gelmemin sebebi Samsun'daki bütün doktorlar "iç damar varisin var, damar kapakçıların bozulmuş, damar duvarların çatlamış" dediler. Sizi netten araştırdım, buldum. Dünyanın en iyi doktoru olduğunuzu öğrendim. Hasta yorumlarınızı okudum, videolarınızı izledim, "dünyada tek sizin olduğunuzu" duyunca hemen geldim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.

İyi ki Samsun'dan çıkıp gelmişim. Sizin gibi doktor ben daha görmedim. Bütün hastalara diyeceğim tek şey, hiç düşünmeden Ahmet hocaya gelmeleridir. Bir dakika düşünmeden geldim. Gönül rahatlığıyla samsuna evime çocuklarıma gidiyorum.

Ahmet hoca varsa önce Allah sonra Ahmet hoca diyorum. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü hocam 

Canan Gürtürk

 

 

 

İNANILMAZ İYİYİM

 

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

 

 

Lipodem seansiAMELİYAT OLMAMA GEREK KALMADI

 

 

bir_sifaci_bulunur_elbet_dr_ahmet_akgul.jpgbir_sifaci_bulunur_elbet_dr_ahmet_akgul_2.jpg

 


Ben Saliha Önder Almanya'dan geliyorum. Almanya'da üç defa "venöz yetmezliği ameliyatı" oldum ama her defasında tekrarladı ve dördüncü kez olmam gerektiğini söylediler. Ben de Ahmet beyin konuşmalarını hep takip ederdim, nihayetinde dedim ki "ben bir de Ahmet beye kontrol olayım" dedim. İstanbul'a geldim ve muayene oldum. Ahmetbey ameliyatlarımın başarılı olduğunu ama benim sorunumun Lipodem olduğunu söyledi ve ona göre bir tedavi süreci planladı. Bu süreç içinde ben çok memnun olarak rahatsızlığımdan kurtuldum, şimdi sanki bu sıkıntıları ve bu ağrıları çekmemiş kadar rahat ve sağlıklı bir şekilde Almanya'ya dönüyorum. Ameliyat olmamada gerek kalmadı.

Ahmet beye ve personeline çok minnettarım. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Allah Ahmet bey'i ve takımını başımızdan eksik etmesin vatanımıza milletimize insanlara hep yardımcı olsun.

Teşekkürler

Saliha Önder 

 

ALLAH'A EMANET OLSUNLAR

 

Allah yar ve yardımcınız olsun Ahmet Hocam canı gönülden çok teşekkürler.

Ahmet Akgül hocam ve ekibine hiç bitmeyecek sandığım ağrılarıma çare oldular evvel Allah'ın izniyle. Allah tüm çaresiz hastalara çare olmaları için dualarımda olacaklar her zaman sonsuz teşekkürler.

Allaha emanet olsunlar.

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 1

 

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 2

 

FİBROMİYALJİ, SIRT VE BACAK AĞRILARI

 

Ben 13 senedir Fibromiyalji hastasıyım. Ahmet hocam ulaştığım için çok mutluyum. Buraya gelmeden önce çok umutsuzdum. Tedaviden sonra umudum yerine geldi. Ağrılarım çok hafifledi. Yaşam kalitem arttı.

Ahmet hocadan ve ekibinden Allah razı olsun, çok ilgili ve güler yüzlüler. İyi ki varlar. Her şey için çok çok teşekkür ederim.

 

Fibromiyalji sirt ve bacak agrilari 1

 


Fibromiyalji sirt ve bacak agrilari 2


ADAM GİBİ ADAM

 

En iyi uzman kalp doktoru ve kardiyolog

 

HASTALIĞIMIN TEŞHİSİ FİBROMİYALJİ İMİŞ

 

7 yıldır fibromiyaljim varmış 1 yıldan fazladır boyun sırt göğüs özellikle kol ağrısı çekiyordum fibromiyalji olduğumu öğreneli 6 ay oldu fizik doktoru psikiyatrist’ ye yolladı depresyon ilaçları dozajları yüksek çaresi bu dediler ama yok ağrılar geçmedi aktardan aldığım ilaçlarında faydası olmadı Fatma ablamı ameliyat eden Ahmet Akgül hocama sormuş bu biyorezenans tedavisini önermiş geldim istanbul’a günlük seans ilaçsız şu an iyiyim umarım bu ağrıları artık hiç hissetmiyeceğim Ahmet hocam size minnatarlarımı sunarım…

NEJLA EVCİ

 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.