FİBROMİYALJİ TEDAVİSİ SONRASI AİLENİN MUTLULUĞU

En iyi fibromiyalji ilaci

Hastamızdan Doktorumuza

Hasta Yakını olarak doktorumuza Duacıyım. Duamı kendisine iletmek için buradayım. Çünkü kendisi buna daha önceden bana dua edersin demişti, çok doğru söylemiş eşimin Ağrıları dinince bende iyileştim. Çok teşekkür ederim. Saygılar. Başarınızın devamını diliyorum.

Fibromiyalji kremi ve bitkisel ilaci 3Sevgili Doktorum Sn. Ahmet Akgül'e

1 ay önce şiddetli bacak ağrılarımla gelmiştim, bana uygulanan tedavi sonrası bacağımdaki huzursuz bacak sendromu ve fibro miyaljim tamamen geçti şu anda çok çok iyiyim daha önce bacağıma uygulanan varis var diye yapılan ameliyat yanlış tedaviler keşke Ahmet hocamı daha önce tanısaymışım. Allah kendisinden bin kere razı olsun, rahatsızlığı olan bütün hastalara hiçbir yerde oyalanmadan Ahmet hocama gelmelerini tavsiye ediyorum hem hekim olarak hem insan olarak hemde hastalarına olan yaklaşımı mükemmel bir doktor. Allah kendisine sağlık sıhhat versin Size çok teşekkürler hocam ve bütün çalışan güler yüzlü elemanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 KAS AĞRILARIM GEÇTİ

Ben vücudumun değişik yerlerinde kas ağrısı ve bacağımdaki varis başlangıcı şikayetiyle geldim. Bana önerilen tedavi yöntemiyle ilk hafta 4 adet işlem geçirdim. (Ozon, PRP, Vakum ve biorezonans) bu işlemlerden sonra ağrılarda azalma ve bazı noktalarda tamamen ağrılarda azalma ve bazı noktalarda tamamen ağrılardan kurtuldum. Bunun için bana yardımcı olan tüm ekibe teşekkür ederim.
Erol Özge

Kas agrilarim gecti 34YUMUŞAK DOKU ROMATİZMASI TEDAVİSİ

Sevgili Ahmet hocam. 20 yıldır kalp ritim bozukluğu ve kalp yetmezliği teşhisi kondu ve kalp yakması gerektiğini söylediler ama Ahmet hocama geldikten sonra Anjiyodan sonra kalpte hiç problem olmadığını söyledi ve mutlu olduk. Bütün ağrılarımdan ve uykusuzluklarımızı on gün içinde Ahmet hocam yok etti. Esas rahatsızlık uyku apnesi olduğu anlaşıldı. Allah ondan razı olsun.

Fibromiyalji tedavisi 2

Fibromiyalji tedavisi 1


DAYANILMAZ KAS AĞRILARI

En iyi fibromiyalji merkezi
S.a Ahmet Akgül Hocam,

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Ben 37 yaşında üç çocuk annesi fibromiyalji hastasıydım. Ta ki 16 gün öncesine kadar. Tüm vücudum o kadar çok ağrıyordu ki artık değil çocuklarıma bakmak kendi öz bakımımı bile zor yapıyordum. Gece sabaha kadar uyuyamıyor, sabahları da aşırı ağrıyla uyanıyor ama bir türlü yataktan kalkamıyordum. Çocuklarıma kahvaltı hazırlayamamanın acısını anlatılmaz.

Ne zaman ki Adana’da tedavilerim yanıt vermeyince dayanılmaz ağrıların çaresizliğiyle araştırmaya başladım. Sizin videolarınız tam da benim durumumu anlatıyordu. Randevu alıp geldim.

Biorezonans, vakum, micro-plus ve fizyoterapistlerinizin yaptığı masaj-bandaj tedavilerinden sonra çok rahatladım. Kendi kanımla yapılan oxiplazma iğnelerinden vücudum ağrılardan arındı. Sanki buraya 2 hafta önce gelen hasta ben değildim.

İnci Hanımdan aldığım terapilerle de kafam-beynim-psikolojim rahatladı.

Rabbimin “ŞAFİ” isminin tecellisi ve Ahmet Hocamın ilgi ve tedavisiyle elhamdülillah şimdi çok iyiyim. Mutlu bir şekilde buradan ayrılıyorum.

Rabbim ilminizi ve sayınızı artırsın.

Şifa Allah’tan sebep Ahmet Hocamdan.

YANLIŞ TEŞHİS YÜZÜNDEN GEREKSİZ İLAÇ KULLANDIM

Fibromiyalji tedavisi ve doktoru 36O İNANILMAZ BACAK AĞRILARINDAN TAMAMEN KURTULDUM

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi.pngen_iyi_fibromiyalji_tedavi_merkezi.png
2 ay önce geldiğim Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama muayene olduktan sonra Fibromiyalji hastalığım olduğunu öğrendim. Daha önce hiç duymadığım hastalığı hocamızın sayesinde öğrendikten sonra, 2 aylık tedavimizden sonra o inanılmaz bacak ağrılarımdan tamamen kurtulmuş durumdayım. Artık sağlıklı, ağrısız, sağlam adımlarla hayata döndüm. Beni kısa sürede hastalığımdan kurtaran, Sayın Ahmet Akgül Hocam sonsuz teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum. İyi ki varsınız. Allah sizin gibi hocaları başımızdan eksik etmesin. Güler yüzlü ekibinize de sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Nesrin AKDENİZ

KOL BACAK SIRT AĞRILARI, TEDAVİSİ YOK DENEN FİBROMİYALJİNİN EN İYİ TEDAVİSİ

fibromiyalji_ve_en_iyi_tedavisi_gerontolojik_biyorezonans.pngfibromiyalji_hastasnn_biorezonans_ile_tedavi_sonras_en_iyi_doktor_prof._dr._ahmet_akgul_e_tesekkuru.png


7 yıldır fibromiyaljim varmış. 1 yıldan fazladır boyun, sırt, göğüs, özellikle kol ağrısı çekiyordum. Fibromiyalji olduğumu öğreneli 6 ay oldu. Fizik doktoru psikiyatriste yolladı, depresyon ilaçları, dozajları yüksek, çaresi bu dediler. Ama yok, ağrılar geçmedi. Aktardan aldığım ilaçların da faydası olmadı. Fatma ablamı ameliyat eden Ahmet Akgül hocama sormuş. Bu biyorezenans tedavisini önermiş. Geldim istanbul'a, günlük seans ilaçsız şu an iyiyim. Umarım bu ağrıları artık hiç hissetmiyeceğim. A

Ahmet hocam size minnatarlarımı sunarım...

NEJLA EVCİ    

EN İYİ LİPODEM VE FİBROMİYALJİ TEDAVİSİ OLDUM

Çok Değerli Hocam;

Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL

Bir hadis-i şerifte; " çalınız, herkes ne iş için yaratılmışsa o iş, ona kolaylaştırıl !" diye buyrulmuştur. Siz bu işe vasıta kılınmışsınız ve bu işin sebepleri önünüze getirilmiş. İmtihan yolundaki; göreviniz şifa dağıtmak olmuş. Gününüz yoğun, yorgun ama ruhunuz dingin. Sabırla, gayretle bildiklerinizi hastalarınızla paylaşıyorsunuz. Size ne kadar dua etsem az.

    Annemin yıllardır çektiği ağrıların üstüne son bir buçuk yıldır şişlikler eklendi. 14 ayda Ortopedi, Fizik tedavi ve Kardiyoloji bölümlerinden sayısız doktora gittik. Hepsinin söylediği tek şey " Şişliklerin sebebi yok, bunlar geçmez, bunula yaşamayı öğrenin " olmuştu. Ahmet Bey muayenenin ilk saniyelerinde annemde duruş ve yürüyüş bozukluğu olduğunu söyleyerek yürüyüş analizi istedi Basit bir tabanlıkla ağrılarının % 90'nı geçebilecekti. Ardından lenf ödem ve lip ödem tedavisi görmeye başladık. 6.seansın sonunda bacağın normal ölçülere inmişti. Ayrıca annemin sorunlu eklem, kireçlenmeleri ve mantarıyla da ilgilenip bütüncül bir tedavi gerçekleştiren Ahmet Bey benim tıpa ve hekimlik mesleğine bakış açımı değiştirdi. Bir doktor hastasının ağrıyan yeriyle değil bir bütün olarak (ruh ve beden ) değerlendirmeliydi. Annemin hastalığının tesiri ve elemeni azaltan Ahmet Bey' e bir kez daha teşekkür edip " Allah sevdiklerinize bağışlasın" diye dua ediyorum.

  Benim hikayem isi 2012 yılında çare bulunamayan ağrılarla başlamıştı. Vücudumda çeşitli dolaşım bozuklukları ( Varis \ lipödem ) olduğunu ve fibromiyalji olduğumu öğrendim. 12 günlük tedavinin ardından durağan ağrılarım ve kronik yorgunluğum azaldı. Manevi desteklerini ve samimiyetlerini hissettiğim Ahmet Beyin ekibine de teşekkür eder, bütün şifa bekleyen hastalara Şafi ismiyle Rabbimden şifa dilerim.

MELAHAT ALTUN  

 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.