SENİN BİRŞEYİN YOK

 

Bacak ağrılarım için geldiğim Dr. Ahmet Akgül kliniğine hiç tahmin etmediğim, bilemeyeceğim, belki birçok doktorun “kızım senin hiçbir şeyin yok” deyip geri gönderdikleri bir hastalığım olduğunu öğrendim. “Fibromiyalji”

Hastalığıma her türlü yardımı dokunarak tedavileri bir noktada birleştirip benim hizmetime sundular. Hastane hastane gibi değildi ki bir fibromiyalji hastası için sanırım bu oldukça önemli. Şimdi çok daha iyi bir durumda olmakla birlikte daha iyi günlere adım atıyorum.

Sevgilerle, Saygılarla.

 

Senin hicbir seyin yok 1

 

Senin hicbir seyin yok

 

AYRILDIĞIM İÇİN ÜZÜLÜYORUM

 

6 yıldır fibromyalji hastasıyım. Oturduğum şehirde birçok tedavi denedim. Fakat memnun olamadım. Daha sonra bir arayış içerisine girdim ümitsizce . Dr. Ahmet Akgül Hocamı internette bulduk. Yorumları okudum. Vakit kaybetmeden kendisine geldim. Allah’a şükürler olsun ki 8 haftalık bir tedavi sonrası ağrılarımdan eser kalmadı. Başımda hafif kasılma var, fakat daha başladığım güne kıyasla bir hiç diyebilirim. Hocamın ilgisi ve alakası muayene sırasında ve tedavi dönemi içerisindeki kibar ve insanı rahatlatan yönünden de çok memnun kaldım. Ve son olarak Dr. Ahmet Akgül bünyesinde çalışan, başta Mümine Hanım, Nurcan Hanım, hipnoterapistim İnci Hanım, Sinem Hanım, Eda Hanım ve ismini bilmediğim diğer çalışanlar hepsinden Allah razı olsun. Gerçekten bu tedavi sürecinde bir aile gibiydik. Her türlü sonucumla yakinen ilgilendiler. Hepsi çok tatlı, kibar, nazik, anlayışlı, güler yüzlü insanlar. Şimdi tedavim bitti ve bundan dolayı mutluyum. Ancak buradan ayrıldığım içinde hüzünlüyüm. Yardımcı olabildiysem yazımla ne mutlu bana.

 

 

Fibroiyalji hastasi hangi doktora gider 1

 

 

Fibroiyalji hastasi hangi doktora gider 2

 

 

GECELERİ AĞRIDAN UYANIYORDUM

 

Birkaç senedir Bacaklarımda ağrı, yanma ve sızlanma şikayetlerim oluyordu. Öyle ki geceleri bile uyandırıyordu. Sürekli bir huzursuzluk vardı vücudumda. Gittiğim Doktorlar varisten şüphelenip Doppler yapıyorlar ve varis olmadığını söylüyorlardı.

Nöroloji doktoruna bile gittiğim olmuştu, Ama ağrılarım geçmiyordu. Ahmet Hocamla tanıştıktan sonra bana varis hastası değilsin Fibromiyalji hastasısın dedikten sonra her şey değişti, uyguladığı tedavi yöntemleriyle Kısa süre içinde çok rahat ve kendimi iyi hissediyorum. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Hastasına Güven veren yüzün hiç solmasın hocam sana ve ekibine minnettarım. Allaha emanet ol.

 

 

Fibromiyalji hasta yorumu

 

 

 

Fibromiyalji hasta yorumu 1

 

 

YATAKTA UYUYAMAZ OLMUŞTUM

 

Sevgili Ahmet hocam,

2 yıl önce Fibromiyoloji olduğumu öğrendim. Hiçbir yerde çözüm bulamadım. Son 4 ayda artık yatakta yatıp uyuyamaz oldum. Ayakta durup yemek yapamayacak hale geldim. Bu dayanılmaz ağrıları eşimde benimle birlikte yaşamaya başladı. Evimizde huzur kalmadı.

Sizi internette gezinirken buldum iyikide buldum Mükemmel ekibinizle kliniğinizde kendi aile ortamında buldum. Tedaviye başladığınız gecesi ben bebek gibi uyumaya başladım. Sayenizde sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Psikoloğunuz İnci hanım (arkadaş, kardeş) yeniden kendimi bulmamı sağladı. Sizin sayenizde ağrılarım bitti. Artık güne ağrısız başlıyorum. Geceleri ağrısız uyuyorum. Sayenizde yeniden doğdum.

İYİKİ VARSINIZ HOCAM

Sevgilerle

Fibromiyaji tedavisi en iyi nerede

En iyi fibromiyalji doktoru ve merkezi 2

 

İYİ Kİ KARŞILAŞMIŞIM

 

 

Isinin ehli en iyi kalp damar cerrahi

 

 


FİBROMİYALJİ TEDAVİSİ SONRASI AİLENİN MUTLULUĞU

 

En iyi fibromiyalji ilaciHastamızdan Doktorumuza

Hasta Yakını olarak doktorumuza Duacıyım. Duamı kendisine iletmek için buradayım. Çünkü kendisi buna daha önceden bana dua edersin demişti, çok doğru söylemiş eşimin Ağrıları dinince bende iyileştim. Çok teşekkür ederim. Saygılar. Başarınızın devamını diliyorum.

 

 

Fibromiyalji kremi ve bitkisel ilaci 3Sevgili Doktorum Sn. Ahmet Akgül'e

1 ay önce şiddetli bacak ağrılarımla gelmiştim, bana uygulanan tedavi sonrası bacağımdaki huzursuz bacak sendromu ve fibro miyaljim tamamen geçti şu anda çok çok iyiyim daha önce bacağıma uygulanan varis var diye yapılan ameliyat yanlış tedaviler keşke Ahmet hocamı daha önce tanısaymışım. Allah kendisinden bin kere razı olsun, rahatsızlığı olan bütün hastalara hiçbir yerde oyalanmadan Ahmet hocama gelmelerini tavsiye ediyorum hem hekim olarak hem insan olarak hemde hastalarına olan yaklaşımı mükemmel bir doktor. Allah kendisine sağlık sıhhat versin Size çok teşekkürler hocam ve bütün çalışan güler yüzlü elemanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 

SORUNUN KAYNAĞINI ANLATTI

 

Sevgili Ahmet bey
Sizi ve çalışmalarınızı epey zamandan beri takip ediyorum. Ne mutlu ki sizinle tanıştık. Annemin gece uykuları sağ bacağındaki çok ağrılı krampları ile uyanıyorduk. Gece yatağında bağırması bacağını tutması ve dayanılmaz bir ağrıyla bağırması bizi sürekli düşündürüyordu.
Size ulaşıp bu krampları anlattığımızda bizi çok dikkatli dinleyip daha önce hiçbir doktorun sormadığı sorular sorarak ve anlamadığımız zaman ise sabırla örnekler vererek bize sorunun kaynağını anlattı.
Yaptığı tetkikte ise ameliyatla bu kramp nöbetlerinin düzeleceğini söyleyerek bizi rahatlatıp mutlu etti.
10 gün önce yaptığı zorlu ama başarılı bir ameliyat ile şükürler olsun. Ahmet Hocanın sayesinde tüm ağrılarımdan kurtuldum.
Sizin cesaretinize emeğinize ve uğraşınıza ne kadar çok minnettar olduğumuzu söylesek azdır.

Sizin gibi başarılı ve merhametli öncelikle insan olarak sonrasında ise hekim olarak bizlerin çok ihtiyacı olduğunu samimiyetle belirtmek isterim.
Her şey için size yeniden sonsuz teşekkür ve saygılarımızı borç biliriz.
Selvi Koç
Nurgül Koç

 

 KAS AĞRILARIM GEÇTİ

 

Ben vücudumun değişik yerlerinde kas ağrısı ve bacağımdaki varis başlangıcı şikayetiyle geldim. Bana önerilen tedavi yöntemiyle ilk hafta 4 adet işlem geçirdim. (Ozon, PRP, Vakum ve biorezonans) bu işlemlerden sonra ağrılarda azalma ve bazı noktalarda tamamen ağrılarda azalma ve bazı noktalarda tamamen ağrılardan kurtuldum. Bunun için bana yardımcı olan tüm ekibe teşekkür ederim.
Erol Özge

 

Kas agrilarim gecti 34İNANILMAZ İYİYİM

 

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

 

 

Lipodem seansiYUMUŞAK DOKU ROMATİZMASI TEDAVİSİ

 

Sevgili Ahmet hocam. 20 yıldır kalp ritim bozukluğu ve kalp yetmezliği teşhisi kondu ve kalp yakması gerektiğini söylediler ama Ahmet hocama geldikten sonra Anjiyodan sonra kalpte hiç problem olmadığını söyledi ve mutlu olduk. Bütün ağrılarımdan ve uykusuzluklarımızı on gün içinde Ahmet hocam yok etti. Esas rahatsızlık uyku apnesi olduğu anlaşıldı. Allah ondan razı olsun.

 

 

Fibromiyalji tedavisi 2

 

 

Fibromiyalji tedavisi 1

 

DAYANILMAZ KAS AĞRILARI

 

En iyi fibromiyalji merkezi


S.a Ahmet Akgül Hocam,

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Ben 37 yaşında üç çocuk annesi fibromiyalji hastasıydım. Ta ki 16 gün öncesine kadar. Tüm vücudum o kadar çok ağrıyordu ki artık değil çocuklarıma bakmak kendi öz bakımımı bile zor yapıyordum. Gece sabaha kadar uyuyamıyor, sabahları da aşırı ağrıyla uyanıyor ama bir türlü yataktan kalkamıyordum. Çocuklarıma kahvaltı hazırlayamamanın acısını anlatılmaz.

Ne zaman ki Adana’da tedavilerim yanıt vermeyince dayanılmaz ağrıların çaresizliğiyle araştırmaya başladım. Sizin videolarınız tam da benim durumumu anlatıyordu. Randevu alıp geldim.

Biorezonans, vakum, micro-plus ve fizyoterapistlerinizin yaptığı masaj-bandaj tedavilerinden sonra çok rahatladım. Kendi kanımla yapılan oxiplazma iğnelerinden vücudum ağrılardan arındı. Sanki buraya 2 hafta önce gelen hasta ben değildim.

İnci Hanımdan aldığım terapilerle de kafam-beynim-psikolojim rahatladı.

Rabbimin “ŞAFİ” isminin tecellisi ve Ahmet Hocamın ilgi ve tedavisiyle elhamdülillah şimdi çok iyiyim. Mutlu bir şekilde buradan ayrılıyorum.

Rabbim ilminizi ve sayınızı artırsın.

Şifa Allah’tan sebep Ahmet Hocamdan.

 

ALLAH'A EMANET OLSUNLAR

 

Allah yar ve yardımcınız olsun Ahmet Hocam canı gönülden çok teşekkürler.

Ahmet Akgül hocam ve ekibine hiç bitmeyecek sandığım ağrılarıma çare oldular evvel Allah'ın izniyle. Allah tüm çaresiz hastalara çare olmaları için dualarımda olacaklar her zaman sonsuz teşekkürler.

Allaha emanet olsunlar.

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 1

 

 

Fibromiyalji ve bacak agrilari 2

 

FİBROMİYALJİ NOTLARI

 

Sevgili Hocam,

2 yıldır o kadar çok ağrım oldu ki, doktor doktor gezerken 6 ayda ancak fibromiyalji teşhisi koyuldu. Ama hiçbir doktor bir şey yapmadı, yapamadı. Artık pes etmiştim.

Ağrılardan kımıldamak dahi istemiyordum. Sadece dua ettim Allah’a bir şifacı için ve karşıma sizin videonuz çıktı. Hem de “bir şifacı bulunur elbet” yazısıyla…,

Hemen aradım aradım randevu aldım “3 Aralık 2019 ama gelemedim. Bu benim imtihanımdı. Daha sınavım bitmemişti. Bu Dünya’da her şeyin bir zamanı var, bizlerin bilmediği, bir tek Allah’ın bildiği. Eğer bekletiyorsa bunun da bir nedeni var ve sabrın sonu mutluluk.

Size tedavi olma isteğim beni ayağa kaldırdı. Çok zorlansam da her gün yürümeye başladım. Ve 1 Ekim 2020 Çok heyecanlıydım çok mutluydum. Size tedavi olacağım için. ‘ saat için çok beklediğimi, O yüzden .2 saat bile hiç gelmişti. Sonunda tedavim başladı, ilk gün iğne beklemiyordum ama bahtıma iğne çıktı J o kadar sempatik ve tatlıydınız ki beni konuştura konuştura 10 iğne sadece ellerinizle değil, ruhunuzla şifa enerjisi yayıyorsunuz etrafınıza. Tedavi olmayı çok istediğimi Ahmet Hocam, tam olarak hayalimdeki gibi çıkmadı, çok daha fazlası çıktı. Merhametiyle, vicdanıyla, tatlılığıyla, hastalarına olan yaklaşımıyla çok çok fazlası çıktı. Sizi tanımadan önce cerrahlarda merhamet ve vicdan olup olmadığından şüpheliydim. Ama ben size bakınca kalbinizi görebiliyorum, iyi ki tanımışım, iyi ki gelmişim diyorum. Bu hayatta neyi asla yapamam dediysem tam olarak onu yapmak zorunda kaldım, o yüzden kim bilir belki bir gün kalp ameliyatınızı izlemek nasip olur.

Ve doktorumu o kadar sevdim ki ayrılasım gelmiyor, O yüzden veda etmiyorum. Hani sebebini bilmezsiniz sonra kalben sezsgisel olarak bir şeyden yüzde yüz emin olursunuz ya işte bu yüzden tam olarak olmak istediğim yer orası.

Biraz kulunç kısımlarında hafif ağrı ve şişlik var kollarıma vuruyor. O da verdiğiniz ilaçla ve son iğnelerimle zamanla geçecek biliyorum. Çok sevdiğim Güneş, her akşam batsa da her sabah yeniden doğar umutla, benim gibi…

İnci Hanım(Meleğim) sormuştu Mutluluk nedir diye…

Demiştim ki, ben çocukken uçan balonları çok severdim, O yüzden Babam hep alırdı. Bir gün hepsini aldı. O kadar çok Mutlu oldum ki “ mutluluk denilince hep O gün geldi aklıma…

Bana bugün uçan balonlarımın mutluluğunu yaşatan, dünyanın en iyi, en merhametli en tatlı, en karizmatik Doktoruna sonsuz teşekkür ve Sevgilerimle… Benim duam kabul oldu. Dilerim ki Allah’tan Sizin de tüm dualarınız kabul olsun.

Hayatın her yerinde, her gününde Mutluluk ve Mucizeler Sizinle olsun Çok ilginç tam 1 yıl bugün “3 Aralık 2020”

 

 

Fibromiyalji agrilari ve sirt tutulmasi

 

Fibromiyalji agrilari ve sirt tutulmasi 1


Fibromiyalji agrilari ve sirt tutulmasi 2YANLIŞ TEŞHİS YÜZÜNDEN GEREKSİZ İLAÇ KULLANDIM

 

Fibromiyalji tedavisi ve doktoru 36O İNANILMAZ BACAK AĞRILARINDAN TAMAMEN KURTULDUM

 

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi.pngen_iyi_fibromiyalji_tedavi_merkezi.png


2 ay önce geldiğim Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama muayene olduktan sonra Fibromiyalji hastalığım olduğunu öğrendim. Daha önce hiç duymadığım hastalığı hocamızın sayesinde öğrendikten sonra, 2 aylık tedavimizden sonra o inanılmaz bacak ağrılarımdan tamamen kurtulmuş durumdayım. Artık sağlıklı, ağrısız, sağlam adımlarla hayata döndüm. Beni kısa sürede hastalığımdan kurtaran, Sayın Ahmet Akgül Hocam sonsuz teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum. İyi ki varsınız. Allah sizin gibi hocaları başımızdan eksik etmesin. Güler yüzlü ekibinize de sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Nesrin AKDENİZ

 

 

KOL BACAK SIRT AĞRILARI, TEDAVİSİ YOK DENEN FİBROMİYALJİNİN EN İYİ TEDAVİSİ

 

fibromiyalji_ve_en_iyi_tedavisi_gerontolojik_biyorezonans.pngfibromiyalji_hastasnn_biorezonans_ile_tedavi_sonras_en_iyi_doktor_prof._dr._ahmet_akgul_e_tesekkuru.png


7 yıldır fibromiyaljim varmış. 1 yıldan fazladır boyun, sırt, göğüs, özellikle kol ağrısı çekiyordum. Fibromiyalji olduğumu öğreneli 6 ay oldu. Fizik doktoru psikiyatriste yolladı, depresyon ilaçları, dozajları yüksek, çaresi bu dediler. Ama yok, ağrılar geçmedi. Aktardan aldığım ilaçların da faydası olmadı. Fatma ablamı ameliyat eden Ahmet Akgül hocama sormuş. Bu biyorezenans tedavisini önermiş. Geldim istanbul'a, günlük seans ilaçsız şu an iyiyim. Umarım bu ağrıları artık hiç hissetmiyeceğim. A

Ahmet hocam size minnatarlarımı sunarım...

NEJLA EVCİ    

 

EN İYİ LİPODEM VE FİBROMİYALJİ TEDAVİSİ OLDUM

 

Çok Değerli Hocam;

Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL

Bir hadis-i şerifte; " çalınız, herkes ne iş için yaratılmışsa o iş, ona kolaylaştırıl !" diye buyrulmuştur. Siz bu işe vasıta kılınmışsınız ve bu işin sebepleri önünüze getirilmiş. İmtihan yolundaki; göreviniz şifa dağıtmak olmuş. Gününüz yoğun, yorgun ama ruhunuz dingin. Sabırla, gayretle bildiklerinizi hastalarınızla paylaşıyorsunuz. Size ne kadar dua etsem az.

    Annemin yıllardır çektiği ağrıların üstüne son bir buçuk yıldır şişlikler eklendi. 14 ayda Ortopedi, Fizik tedavi ve Kardiyoloji bölümlerinden sayısız doktora gittik. Hepsinin söylediği tek şey " Şişliklerin sebebi yok, bunlar geçmez, bunula yaşamayı öğrenin " olmuştu. Ahmet Bey muayenenin ilk saniyelerinde annemde duruş ve yürüyüş bozukluğu olduğunu söyleyerek yürüyüş analizi istedi Basit bir tabanlıkla ağrılarının % 90'nı geçebilecekti. Ardından lenf ödem ve lip ödem tedavisi görmeye başladık. 6.seansın sonunda bacağın normal ölçülere inmişti. Ayrıca annemin sorunlu eklem, kireçlenmeleri ve mantarıyla da ilgilenip bütüncül bir tedavi gerçekleştiren Ahmet Bey benim tıpa ve hekimlik mesleğine bakış açımı değiştirdi. Bir doktor hastasının ağrıyan yeriyle değil bir bütün olarak (ruh ve beden ) değerlendirmeliydi. Annemin hastalığının tesiri ve elemeni azaltan Ahmet Bey' e bir kez daha teşekkür edip " Allah sevdiklerinize bağışlasın" diye dua ediyorum.

  Benim hikayem isi 2012 yılında çare bulunamayan ağrılarla başlamıştı. Vücudumda çeşitli dolaşım bozuklukları ( Varis \ lipödem ) olduğunu ve fibromiyalji olduğumu öğrendim. 12 günlük tedavinin ardından durağan ağrılarım ve kronik yorgunluğum azaldı. Manevi desteklerini ve samimiyetlerini hissettiğim Ahmet Beyin ekibine de teşekkür eder, bütün şifa bekleyen hastalara Şafi ismiyle Rabbimden şifa dilerim.

MELAHAT ALTUN  

 

 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.