O İNANILMAZ BACAK AĞRILARINDAN TAMAMEN KURTULDUM

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi.pngen_iyi_fibromiyalji_tedavi_merkezi.png
2 ay önce geldiğim Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama muayene olduktan sonra Fibromiyalji hastalığım olduğunu öğrendim. Daha önce hiç duymadığım hastalığı hocamızın sayesinde öğrendikten sonra, 2 aylık tedavimizden sonra o inanılmaz bacak ağrılarımdan tamamen kurtulmuş durumdayım. Artık sağlıklı, ağrısız, sağlam adımlarla hayata döndüm. Beni kısa sürede hastalığımdan kurtaran, Sayın Ahmet Akgül Hocam sonsuz teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum. İyi ki varsınız. Allah sizin gibi hocaları başımızdan eksik etmesin. Güler yüzlü ekibinize de sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Nesrin AKDENİZ

KOL BACAK SIRT AĞRILARI, TEDAVİSİ YOK DENEN FİBROMİYALJİNİN EN İYİ TEDAVİSİ

fibromiyalji_ve_en_iyi_tedavisi_gerontolojik_biyorezonans.pngfibromiyalji_hastasnn_biorezonans_ile_tedavi_sonras_en_iyi_doktor_prof._dr._ahmet_akgul_e_tesekkuru.png


7 yıldır fibromiyaljim varmış. 1 yıldan fazladır boyun, sırt, göğüs, özellikle kol ağrısı çekiyordum. Fibromiyalji olduğumu öğreneli 6 ay oldu. Fizik doktoru psikiyatriste yolladı, depresyon ilaçları, dozajları yüksek, çaresi bu dediler. Ama yok, ağrılar geçmedi. Aktardan aldığım ilaçların da faydası olmadı. Fatma ablamı ameliyat eden Ahmet Akgül hocama sormuş. Bu biyorezenans tedavisini önermiş. Geldim istanbul'a, günlük seans ilaçsız şu an iyiyim. Umarım bu ağrıları artık hiç hissetmiyeceğim. A

Ahmet hocam size minnatarlarımı sunarım...

NEJLA EVCİ    

EN İYİ LİPODEM VE FİBROMİYALJİ TEDAVİSİ OLDUM

Çok Değerli Hocam;

Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL

Bir hadis-i şerifte; " çalınız, herkes ne iş için yaratılmışsa o iş, ona kolaylaştırıl !" diye buyrulmuştur. Siz bu işe vasıta kılınmışsınız ve bu işin sebepleri önünüze getirilmiş. İmtihan yolundaki; göreviniz şifa dağıtmak olmuş. Gününüz yoğun, yorgun ama ruhunuz dingin. Sabırla, gayretle bildiklerinizi hastalarınızla paylaşıyorsunuz. Size ne kadar dua etsem az.

    Annemin yıllardır çektiği ağrıların üstüne son bir buçuk yıldır şişlikler eklendi. 14 ayda Ortopedi, Fizik tedavi ve Kardiyoloji bölümlerinden sayısız doktora gittik. Hepsinin söylediği tek şey " Şişliklerin sebebi yok, bunlar geçmez, bunula yaşamayı öğrenin " olmuştu. Ahmet Bey muayenenin ilk saniyelerinde annemde duruş ve yürüyüş bozukluğu olduğunu söyleyerek yürüyüş analizi istedi Basit bir tabanlıkla ağrılarının % 90'nı geçebilecekti. Ardından lenf ödem ve lip ödem tedavisi görmeye başladık. 6.seansın sonunda bacağın normal ölçülere inmişti. Ayrıca annemin sorunlu eklem, kireçlenmeleri ve mantarıyla da ilgilenip bütüncül bir tedavi gerçekleştiren Ahmet Bey benim tıpa ve hekimlik mesleğine bakış açımı değiştirdi. Bir doktor hastasının ağrıyan yeriyle değil bir bütün olarak (ruh ve beden ) değerlendirmeliydi. Annemin hastalığının tesiri ve elemeni azaltan Ahmet Bey' e bir kez daha teşekkür edip " Allah sevdiklerinize bağışlasın" diye dua ediyorum.

  Benim hikayem isi 2012 yılında çare bulunamayan ağrılarla başlamıştı. Vücudumda çeşitli dolaşım bozuklukları ( Varis \ lipödem ) olduğunu ve fibromiyalji olduğumu öğrendim. 12 günlük tedavinin ardından durağan ağrılarım ve kronik yorgunluğum azaldı. Manevi desteklerini ve samimiyetlerini hissettiğim Ahmet Beyin ekibine de teşekkür eder, bütün şifa bekleyen hastalara Şafi ismiyle Rabbimden şifa dilerim.

MELAHAT ALTUN  

 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.