Tüm Ümidimi Size Bağlamış Durumdayım

Sayın hocam ve değerli ekibinize saygı ve selamlarımla, annemi 3 yıldır ayaklarında dolaşım bozukluğu tanısı ile tedavi ettirmekteyiz. Ayak tabanında ve parmak uçlarında yaralar çıktı. 2 yıl önce üniversite hastanesinde 45 gün ilaç tedavisi aldı. Ayak yaraları kapanmaya başladı. Doktorların önerisi ile 1,5 yıl ozon tedavisi oldu. Ne yazık ki ayak parmaklarından 2 tanesini kaybettik. Daha sonra ameliyatı yapan doktor önerisi ile hiperbarik oksijen ve yara tedavisi oldu. Yaraları bir nebze kapandı ama tamamen iyileşemedi. Son olarak da meslektaşların önerisi ile ayak damarlarına stent takıldı daha beter ağrıları oluyor. Kısaca hasta öyküsünü anlattım. Annemin hastalığı ile ilgili olarak sizin bu konularda çok başarılı olduğunuzu internet aracılığı ile öğrenmiş bulunuyorum. Sizden ricam annemin tedavisi ile ilgili olarak randevu vermenizdir. Tüm ümidimi size bağlamış durumdayım. Aksi halde bacağının kesilmesi durumu ile karşı karşıyayız. En kısa sürede sizin tecrübenize ve başarılarınıza güvenerek randevu vermenizi umut ediyoruz. Saygılarımla. 

Selülitlerde İltihaplanma Var Yürümekte Çok Büyük Acı Çekiyor


Merhabalar Hocam,
Selülit teşhisi koyulan hasta amcam 50 yaşında kronik rahatsızlığı tansiyon ve şeker rahatsızlığı olmak ile beraber ayağında varisler meydana geldi, ayrıca çok büyük şişkinlikte söz konusu. Hastaneye birçok defa gittik şuan da söylenilen teşhis ise Selülitlerde iltihaplanma var. Yürümekte çok büyük acı çekiyor ve kollarına kadar acısını vermiş durumda. Herhangi bir çözüm yolu önermediler sadece ilaç verdiler, 10 tane iğne ama iyi gelmedi ağız yolu ile alınan bir sürü ilaç aldık, bitkisel vs. bir türlü çözüm bulamadık hocam.
Sağlıklı güzel günler dilerim.

Ayak Enfeksiyon Ve Mikroptan Tansiyon Ve Şeker Yükselir Mi?


Yaklaşık 20 gün önce babamın ayağını kütük sıkıştırıyor, yaralanma meydana geliyor. O yaralanma sonucu da ayak şişiyor enfeksiyon oluşuyor. Bu güne kadar hiçbir şekilde şeker teşhisi konmadı. 2015 yılında teşhis kondu şeker ilaçları verildi yan etki yaptı, daha sonra tekrar kontrole gelindiğinde senin şekerin yok dendi.
Şimdi bugün aynı hastanede ayağa selülit iltihap mikroplanma teşhisinden yatırıldı ve hipertansiyon ve şeker teşhisi de kondu. Bu ayak enfeksiyon ve mikroptan tansiyon ve şeker yükselir mi?
Ve az önce bir yazınızda parmak aralarındaki mantarı iyileştirmeden oradaki intihabı kurutamazsınız yazınız tam bizim ayağı anlatıyor.
Saygılarımla.

Mümkün Olan En Kısa Sürede Gelmek İstiyoruz

Merhaba Hocam,
Ben babam için yazıyorum muayene için gelmek istiyoruz, fakat yerinizi tam olarak bilmiyorum. Babamın iki ayağında da senelerdir kapanmayan yaralar var. Tahlillerinde şeker tansiyon hiçbir şey yok. Hiç bir doktor ne sebebini anlayabildi ne de tedavisini yapabildi. Ozon tedavisi sülük tedavisi denedik kapanmadı. Mümkün olan en kısa sürede gelmek istiyoruz.
Kolaylıklar dilerim.

Röntgen Çekti Bir Bulguya Rastlamadı


Hocam eşimin 5 aydır kalçasında ki ağrı bacağına kadar iniyor. Beyin cerrahi Doktoru emar raporunda ufak fıtıklar var fakat bu kadar ağrı yapmaz dedi, orta pedi Doktoruna gittik kalçada siyatik siniri de röntgen çekti bir bulguya rastlamadı. Bize nasıl yardımcı olabilirsiniz iletişim TLF verip görüşebilir miyiz?

53 Yaşındayım Fakat Kendimi 80 Yaşında Gibi Hissediyorum


Bende uzun zamandır bacak kas ağrısı vardı belimden ameliyat olduğum için acaba belden kaynaklanan bir ağrımı diye emarlar çektirdim. Fakat doktorumun incelemesinde belden kaynaklanan bir sorun olmadığını söyledi. Baş boyun ağrısı ayakta uyuşma karıncalanma var bacaklarım çok şiddetli ağrıyor. Sizden yardım rica ediyorum hocam bu ağrılardan nasıl kurtulabilirim 53 yaşındayım fakat kendimi 80 yaşında gibi hissediyorum saygılarımla.

 

Çözüm Arıyorum

35 gün önce sağ el bileğimden köpek ısırdı, kuduz aşılarımı oldum 9 Eylül acilde ilk müdahale yapıldı iki noktadan dikiş atıldı rig iğnesi yapıldı. Cipro 500 ve sefpodo verildi sonra kolum kızardı augmentin 1000 bıd verildi sonra klin 150 verildi sonuç olarak kolumun kızarıklığı gitti ancak bir kez antibiyotik kullanmama rağmen bir noktadan akıntı devam etmekte. Plastik cerrahi ve enfeksiyon kliniğinden fayda göremedim, konu sizi ilgilendirir mi onu bile bilmiyorum ancak haliyle çözüm arıyorum kolay gelsin.

Daha Hızlı Bir İyileşme Sağlaması


Merhabalar benim babamın sol ayak bileğinde tıpkı yazınızda bahsettiğiniz gibi önce ufak sivilce gibi başlayıp daha sonra patlayıp açılan bir yarası var. Şu an 4-5 cm kadar büyüklüğü var Rif ve furacin kremi karıştırıp macun gibi steril spanç üzerinde yaraya pansuman yapıyorum, sarı kısımları azalıp yara kanlanmaya başladı ama daha hızlı bir iyileşme sağlaması için ne yapabilirim.

Acı Verici Şekilde Çıkmaya Başladı


Babamın kaba et, dizin arka kısmı fazla olmakla beraber önce kızarık şeklinde sonra yara şeklinde çıkmaya başladı. Şimdi de ayakaltında küçük kızarıklar şeklinde ama acı verici şekilde çıkmaya başladı. Babam tıp 2 diyabet hastası. Çoğu zaman dikkat etmedi ve sanıyorum bunun sonucu ortaya çıktı. Aynı zamanda tiroit hormonunda da sıkıntı oldu. Eutrox kullanıyordu ne yapmamız gerek?

Ne Olur Hocam Doktor Doktor Gezmeyeyim


Hocam merhaba benim bir maruzatım var, 1,5 aydan beri geçmeyen yara var hocam kaşıntıyla gelen. Kaşıdım yara oldu hocam, 3 cildiyeye kalp doktoruna çıktım her biri değişik ilaçlar vere vere bir türlü kapanmadı. Ne olur hocam canım yanıyor uyutmuyor yanma yapıyor, kızarıklık var ve kapanmadı size gelecektim. Temmuz ayına attılar hocam erken tedavi yapamaz mısınız işte çalışamıyorum zor durum dayım işten rapor alıyorum diye kızıyorlar ne olur hocam doktor doktor gezmeyeyim.

Babam Tıp 2 Diyabet Hastası


Babamın kaba et, dizin arka kısmı fazla olmakla beraber önce kızarık şeklinde sonra yara şeklinde çıkmaya başladı. Şimdi de ayakaltında küçük kızarıklar şeklinde ama acı verici şekilde çıkmaya başladı. Babam tıp 2 diyabet hastası. Çoğu zaman dikkat etmedi ve sanıyorum bunun sonucu ortaya çıktı. Aynı zamanda tiroit hormonunda da sıkıntı oldu. Eutrox kullanıyordu. Ne yapmamız gerek?

Çorap Giysem Alev Gibi Parmaklar Yanıyor


Merhabalar hocam,
1 yıl önce ayağımda hem ayak mantarı hem de tırnak mantarı oluşmuştu. Ayak mantarım 1 ay falan içinde geçti fakat tırnak mantarım 1 yıldır ilerleme görülmüyor. Ayak tırnaklarımın 8 tanesi hafif sarı renkte. Sol baş parmağım en kötü olanı, doktorların söylediği ilaçları düzenli kullanıyorum ama hiç değişen bir şey yok. Ayağıma bırakın ayakkabıyı çorap giysem alev gibi parmaklar yanıyor. Geceleri yorganı ayağımı örtmeyecek şekilde uyuyorum havasız, hafif sıcak almasın yoksa cayır cayır parmaklarımın üst kısımları yanıyor. Ayağımı yıkamaktan mıdır bilmiyorum doktorlar bir şey demiyor. Elim, dudağım yanıyor. Ne olur bana yardım edin.

Damar Açıcı Tedavi


Merhaba Doktorum, sol ayağımın baş parmağında şekere bağlı yara oluştu. Hastanede tedavi gördüm damar açıcı ilaçlar aldım şekerim düştü ancak sol başparmakta yara devam ediyor ancak azalıyor. Damar açıcı tedavi ücreti nedir teşekkürler.

Bir Kaç Tüp İlaç Verdi Ve İğne Verdi Bunları Kullanıyor


Annemin göğsünde şeker yarası çıktı ilk önce sivilce kadardı sonradan 2 hafta içerisinde elma boyutunda büyüdü. Bu süre içerisinde doktora gittik tatbiki pansuman ve bir kaç tüp ilaç verdi ve iğne verdi bunları kullanıyor ama yara ne yazık ki iyileşmiyor. Acil bir şekilde geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Tam İyileşiyor Derken Bu Seferde Büyük İltihaplı Yara Oluştu


Merhabalar hocam oğlumun her iki bacağında da venöz ülseri oluştu. 1.si 4 yıl önce sağ ayak bileğinden, 2.si 4 ay önce sol kaval kemiginden.1 ay önce Samsunda kalp damar cerrahisinde operasyon geçirdi. Tam iyileşiyor derken bu seferde büyük iltihaplı yara oluştu sol bacağında. Sağ bacağında da yeni başladı. Çok çaresiziz ne yapacağımızı bilemiyoruz. Google’den araştırırken tesadüfen gördüm sizi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Yardım Edin Dayanılmaz Acısı Var

Hocam babamın diyabetik ayak sağ ayak yarası pansuman yapıldı ayak anjiyosu yapıldı doppler çekildi oksijen tedavisi 1 gün zor dayandı bu arada yara arttı ilerledi iltihap çok arttı koku az. Ankara’da hastanedeki doktor diz altı kesilmesini söyledi. Yarın hastaneye yatacak cuma kesilecekmiş tansiyon şeker by pas olmuştu 6 sene önce diyalize giriyor. Okurdan salonda disket hastalığı var 76 yaş erkek maddi yönden de zayıfladık ne olur yardım edin dayanılmaz acısı var.

Hem De Ayak Ve El Parmaklarımda Mantar Hastalığı Var


Günaydın hocam, ben Alanya /Antalya da ikamet ediyorum hem varisim var hem de ayak ve el parmaklarımda mantar hastalığı var. 15 yıldır bu durumdan mustaribim, tüm tedavilere rağmen iyileşme yok. Sizi internette gördüm size nasıl muayene olabilirim, bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Açık Yaralar Oluştu


İyi günler,
İleri derecede varis hastalığı var ayaklarda ve diz altındaki kısımlarda açık yaralar oluştu, kaşıntı var bacak damarında tıkanma var. Bu nedenlerden dolayı Prof. Dr. Ahmet Akgül'den muayene randevusu almak istiyorum.

Nasıl Bir Yol İzlemem Gerektiğini Bilmiyorum

Merhabalar;
Bende yaklaşık 15 yıldır varis problemi var. Şu an 36 yaşımdayım. 17-18’li yaşlarımda sadece üst bacaklarımın arka kısımlarında bazı kılcal damarları görmeye başlamışken. Geçirdiğim iki gebelik daha büyük damarlarımın deri dışında görülmesi, ayakta uzun süre kaldığımda bacaklarımda basınçla gelen bir ağrı noktasına getirdi. Bunun yanında da son 6 aydır hiç bu boyuta gelmemiş olan selüliten mustaribim. Kilo problemim yok. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Uzman bir görüşe ihtiyaç duyuyorum. Online da görüşebiliriz. (kayseri de yaşıyorum. Ayda birkaç gün İstanbul'da bulunuyorum)
Teşekkürler.

Tedavi Başlatmadı

Hocam merhaba benim vücudumda 1,5 ay önce ürtiker oluştu, daha sonra bacakta iz kalınca biyopsi alındı ve biyopsi sonucu damar enfeksiyonuyla uyumlu çıktı. Doktorum tedavi başlatmadı henüz tekrarlarsa başlatacağını söyledi.

Sürekli Ağlıyor

Hocam merhaba, babamı diyabetten dolayı ayak başparmağında açılan yara için hastaneye yatışı yapıldı. Babam Tokat’ta ben yanlarında değilim ama parmağı alacaklarmış, size getirmek istiyorum. Nasıl ulaşabiliriz hocam, ne olur yardım edin babam çok kötü sürekli ağlıyor.

7 Yıldır Dünya Bize Haram Oldu

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama çok perişanız hocam. 7 yıldır dünya bize haram oldu. Kardeşimin ayağında varis yarası var, 7 yıldır anacım üzülmekten ağlamaktan perişan oldu çok zor durumdayız hocam. Tesadüfen sizi gördüm, varis konusundaki başarılarınızı. Ne olursunuz bize yardım edin Allah rızası için şu sıkıntıdan kurtarın bizi. Dünya anacığıma haram oldu, evde hiç huzur kalmadı doktorum ne olursunuz bize bir derman doktorum. Bunu yazarken gözyaşları içinde yazıyorum doktorum, ne olur annemi üzgün görmekten çok yoruldum.

Şansımı Denemek İstiyorum


İyi günler annem adına yazıyorum. Annemin yıllardır damar tıkanıklığı yüzünden kapanmayan ayak bileğinin üst kısmında yaraları var. Homeopati, merhemle tedavi, alçı tedavisi vb. gibi tedaviler gördü. Annemin gitmediği doktor kalmadı diyebilirim. Sizinle tesadüfen karşılaştım ve bir şansımı denemek istiyorum. Merhem sürünce yaraları büyüdü ama merhem sürmediği zamanlarda da sanırım yaranın etrafında çok sancıları oluyor. Muayene yeriniz veya devlet hastanesinde hasta kabul yapıyor musunuz bunu da öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

2 Haftadır Şişlik İnmedi

Merhaba hocam,
Randevu almak için sayfadaki telefon numaralarını aradım ulaşamadım. Eskişehir’de oturuyorum sizden randevu almak istiyorum. Eskişehir’de net bir teşhis ve tedavi belirlenemedi. 2 haftadır şişlik inmedi, antibiyotik ve ağrı kesici tedavisi uyguladılar. Araştırırken sizin sayfanıza denk geldim. Nasıl randevu alabiliriz acaba. Kusura bakmayın rahatsız ettim. Hayırlı günler...

Yıllar Geçti Tekrar Aynı Bacağımda Bir Yara Çıktı

Merhaba hocam, iyi günler kolay gelsin ben bir konu hakkında yardımınızı almak istiyorum. Yıllar önce yumuşak deri enfeksiyonu rahatsızlığı geçirdim, osteomyelit teşhisini koydular fakat açıkçası eminde değildiler. Yıllar geçti tekrar aynı bacağımda bir yara çıktı, iyileşti geçiyor deniliyor fakat ben bir ilerleme göremiyorum hangi günler müsaitsiniz gelmek istiyorum.

Durumumda Yok İş Gücü Yok Hayatım Kâbusa Döndü

İyi günler benim sıkıntım 20 seneden beri sol bacağım şişti sonra yaralar çıkmaya başladı ve sonunda ayağımda deri kalmadı. 14 sefer ameliyat oldum plastik cerrahi de vak makinesi taktılar ayağım üstünden deri parçası alıp yama yaptılar tutmadı merhemle ayağımı uyuşturuyorum ne olur kurtarın bu ıstıraptan. Durumumda yok iş gücü yok hayatım kâbusa döndü devlet tarafından karşılanıyor mu?

Hastaneye De Gitmemiz Çok Zor Oluyor

Hocam merhaba, kayınvalidemin bacağı da aynı şekilde 5 aydır yarası geçmiyor. İlk başlarda yoğun su geliyordu yaradan. 74 yaşında ve kilosu da var fazla yürüyemiyor, dolayısıyla hastaneye de gitmemiz çok zor oluyor. Hastaneye bir kere götürebildik doktor venoz ülseri dedi antibiyotik verdi. Fakat yara halen iyileşmedi. Biz nasıl bir yol izlemeliyiz, ağrısı filanda oluyor ve biz bu şartlarda bir şey yapamıyoruz çok üzülüyoruz. Nasıl bir yol izlemeliyiz, evde tedavisi var mıdır? Bize yardımcı olursanız çok seviniriz Ahmey bey.

Hareketsiz Olduğu İçin Mi Tekrar Bu Yaralar Şiddetlendi

Selam babam 80 yaşında, bacaklarında yara var sürekli çıkıyor bülloz teşhisi koydular bu yaralar için krem verdiler yara çıktığında sürüyoruz. 1 hafta içinde geçiyor sonra yine başlıyor, uzun zamandır yoktu şimdi pandemi de çok hareketsiz kalınca tekrar şiddetli bir şekilde başladı. Acaba hareketsiz olduğu için mi tekrar bu yaralar şiddetlendi bülloz lamı alakalı hareketsizlikle mi alakalı bir danışmak istedim teşekkür ederim.

Dizden Aşağısı Fazlalaşarak Büyüyen Yaraları Mevcut

Merhabalar kayınvalidem için yazıyorum annemin her iki ayağın da diyabetik yaralar var. Sağ ayak dizden aşağısı fazlalaşarak büyüyen yaraları mevcut, sol ayağı ise ayaküstü topuk kısmı ve her iki bacak iç kısımların da da 1 tl büyüklüğünde yaralar mevcut. Şuana kadar hep kendisi pansuman yaptı ve artık kilo sebebi ile de tam pansuman yapılamadığı için sizin poliklinik veya kendi muayeneniz varsa getirmeyi düşünürüm Karabük de yaşadığımız dan dolayı sizinle görüşüp bir randevu almak istiyorum. En kısa zamanda dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

Kuyruk Sokumunda Kadar İlerledi

Merhabalar hocam, 6 ay önce kuyruk sokumundan makata kadar bir kıl dönmesi ameliyatı oldum. Dikişleri 2 hafta sonra açtıklarında makata yakın bir yerde kapanmamış az bir yer vardı. Daha sonra bu yer açılarak kuyruk sokumunda kadar ilerledi. Yara bakımı uzmanı 3 kez VAC uyguladı 4 kez kolojen bandı uyguladı fakat hala iyileşmedi. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Bağışıklık Sistemini Baskılayıcı İlaç Tedavisine Başladım


Hocam merhaba,

Sizlere İzmir'den yazıyorum. 43 yaşında evli ve 1 çocuk babasıyım. Yaklaşık 6 sene önce bacaklarımda yaralar çıkmaya başladı. Yaralarda kanlı iltihap akıntısı oluyor ve çok ağrılı geçiyor.
Kapanan yaralarda da derin çukurlar kalıyor rahatsızlığım ilk başladığında İzmir’de Üniversite ''Livedoid Vaskülit'' teşhisi koydu ancak bunun tedavisi yok diyerek bir şey yapılmadı.
Sonrasında başka Üniversitesi hastanesi Romatoloji servisinde 8 gün yattım. Tüm tetkikler olumlu çıktı ve Bağışıklık sistemini baskılayıcı ilaç tedavisine başladım. Ancak o da fayda etmedi.
Son olarak Damar Cerrahi uzmanı ''Venöz Ülser'' teşhisi koydu. Köprü damarlarımda KÖPÜK tedavisi yapıldı. İlk başlarda işe yarasada daha sonra yaralar tekrar oluşmaya başladı.
Yaralar ve ağrılarım yüzünden ailem ve çocuğumla zaman geçiremiyorum. Bazı makalelerinizi okuduğumda bana yardım edebileceğinizi düşündüm.

Saygılarımı sunar cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

İnşallah Görürsünüz Yazdıklarımı


Merhaba hocam,
Yaşım 18 ve bende 5-6 yıl önce sağ bacağımın iç kısmında kendiliğinden bir yara oluşmuştu ve ben bu yarayı bir süre tedavi ettirmeye çalıştım, en son 4 yıl önce Üniversite hastanesinde ameliyat olmuştum ve yara kapandı ama bacağımdaki ödem geçmedi. Damarlarım görünür şekilde kıvrılmış belirli oluyor, ülser çorabı giyerek geziyorum çorabı giymezsem bacağım daha da şişiyor ve ayakta bir süre durunca ya da az bile koşsam ağrı yapıyor beni çok yoruyor. Yaşımın küçük olmasından bence şu anlık sıkıntısını çok hissetmiyorum ama ileriki yaşlarımda bana çok sıkıntı olacağını biliyorum, bu arada Gaziantep’ten yazıyorum hocam beni bilgilendirirseniz ve eğer tedavisi varsa tabi sizin öncelikle beni görüp muayene ettikten sonra söylemeniz gerekir ama daha öncede bir sürü doktora gittim ve hiç bir şey yapılamadı videolarınızı izledim inşallah görürsünüz yazdıklarımı.

Böyle Yaşayacaksın Deniyor


Merhaba,
Hocam, eşimin her iki bacağında ödem oluşuyor ve sonra patlayıp yara oluşuyor. Uzun yıllardır uğraşıyoruz ama sonuç alamıyoruz. Enfeksiyon had safhada, sürekli antibiyotik tedavisi görüyor. Ve böyle yaşayacaksın deniyor, yaşı 62 kilosu da var tabii. Bacak resimlerini atabilirim, lütfen hocam bize de bir yardımcı olun, hayat çekilmez oluyor bu şekilde.

Yara İle Gelen Akıntı Mevcut

Merhaba Ahmet Bey, 7-8 yıldır kuzenimin ayağında büyük bir yara ve yara ile gelen akıntı mevcut. Her yolu denedik bir sonuca ulaşamadık. Sizin de bacak yarası ile ilgili tedavinizi gördüm. Bize de bir umut olabilir misiniz? Olursanız nasıl randevu alabilirim?

Şifa Arıyoruz

Diyabetik ayak sebebiyle babamın sol ayak başparmağı alındı. Ameliyat Üniversite hastanesinde gerçekleşti. Ölü dokuları temizlemek için birkaç operasyon yapıldı. Hiperbarik oksijen tedavisi de aldık. Şuan ayağında vac takılı. Kalp damar cerrahisinde tomografi çekildi ve damarlarda sıkıntı yok denildi. Yara bir türlü geçmiyor. Şifa arıyoruz. Sizin merkez İstanbul da, biz İzmir de ulaşıyoruz.

Ağrıları Arttı

Merhaba, babam ayağını 10 gün önce kapıya vurdu. Bunun sonucunda bir hafta geçti ayak kızardı, şişti üzerine basamaz hale geldi. Kendisi 20 yıl önce by-pass oldu ve damar alınan ayakta sorun yaşıyor. Aynı zamanda şeker hastası. Yıllardır şeker hapı kullanıyor. Cumartesi günü ortopedi doktoruna götürdüm şeker hastalarında gördüğümüz olay dedi ve bir sürü tahlil yaptırdık iki adet farklı antibiyotik ve ağrı kesici verdi. Ancak 5 gün oldu ayak çok kötü gözüküyor ve ağrıları arttı. Kendisi 83 yaşında. Sanırım yanlış tedavi uygulanıyor. Bu hususta yardımlarınızı veya randevu rica ediyorum.

 

Yara Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Yara hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.