AYAK TIRNAĞI ÇEKİLDİKTEN SONRA BAŞLADI HERŞEY

Babam 50 yaşında, 35 yıldır sigara kullanıyor. Bundan 1-2 ay önce ayağında oluşan yara nedeniyle hastaneye başvurdu. İltihap dediler ve ayak tırnağını çektiler. Tekrar iyileşmediği için tekrar gittik ve kalp damar cerrahı bölümüne gitmesini söylediler. Hastanesinde bir doçent doktora muayene oldu ve anjiyo olması gerektiğini söylediler. Dün anjiyo oldu bugün sonuçlar bizi çok üzdü diz kapağından sonra damarların hiç gözükmediği ve bypass bile olamayacağı ama adını tam hatırlayamadığım tıpta yeni denemeler olan ve doçent doktorumuzun şimdiye kadar sadece 4 tane yaptığını ayağa kanın ters akışla getirebileceğini ama bununda yüzdesinin çok düşük olduğunu söyledi. Ben de sizin yazılarınızı okudum ve inanın umut oldu çünkü umuttan başka bir çaremiz yok. Ankara’da yaşıyoruz. Ben anjiyoda çıkan görüntüleri aldım, 1 hafta sonrada rapor çıkacakmış, size anjiyo görüntüleri atsam bir baksanız yapılabilecek bir şeyler var mı? Babam ağrılardan dolayı 1 aydır uyumuyor. Sizden en kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

Var İse Ne Tür Bir Yol İzlemeliyim


Merhaba 1 ay önce sol bacağımdan yapıştırma sağ bacağımdan köpük yapıldı. Fakat operasyondan 2 hafta sonra ayaklarımda şişme oluştu bileklerimde bu yapılan operasyonda kullanılan ilaçların vücuduma alerji yapma olasılığı var mı, var ise ne tür bir yol izlemeliyim teşekkür ediyorum.


Yaralar Gün Geçtikçe Büyüyor


İyi günler hocam. Benim babam 66 yaşında iki defa anjiyo oldu belirli aralıklarla. Babamda kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği şeker hastalığı, hipertansiyon vs. bir çok rahatsızlığı çıktı. Babamın ayaklarında yaralar oluştu bu yaralar gün geçtikçe büyüyor. Önce sanki kaynar su dökülmüş gibi su topluyor büyük büyük sonra patlıyor ve yara oluyor. Hocam birçok hastaneye götürdüm ama hiç bir şekilde olumlu sonuç alamadık. Ve şuan babamın ayaklarının altlarına indi yaralar yürüyemiyor. Lütfen hocam babamı bu durumdan kurtarmaya yardımcı olur musunuz? Randevu verebilirseniz bize hemen getiririm..

Yara İçin Yârdim Ede Bilirimsiniz Acaba


Merhabalar Dr. Ahmet bey. Bizim bir sorunumuz var. Virüsle alakalı olarak maalesef şu anda Türkiye’ye gelemiyoruz. Annemde memesinde fungated yara var. Sizi internetten bulduk. Bize bu yara için yârdim ede bilirimsiniz acaba?

Bir Kaç Tüp İlaç Verdi Ve İğne Verdi Bunları Kullanıyor


Annemin göğsünde şeker yarası çıktı ilk önce sivilce kadardı sonradan 2 hafta içerisinde elma boyutunda büyüdü. Bu süre içerisinde doktora gittik tatbiki pansuman ve bir kaç tüp ilaç verdi ve iğne verdi bunları kullanıyor ama yara ne yazık ki iyileşmiyor. Acil bir şekilde geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Tam İyileşiyor Derken Bu Seferde Büyük İltihaplı Yara Oluştu


Merhabalar hocam oğlumun her iki bacağında da venöz ülseri oluştu.1.si 4 yıl önce sağ ayak bileğinden, 2.si 4 ay önce sol kaval kemiginden.1 ay önce Samsunda kalp damar cerrahisinde operasyon geçirdi. Tam iyileşiyor derken bu seferde büyük iltihaplı yara oluştu sol bacağında. Sağ bacağında da yeni başladı. Çok çaresiziz ne yapacağımızı bilemiyoruz. Google’den araştırırken tesadüfen gördüm sizi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Yardım Edin Dayanılmaz Acısı Var

Hocam babamın diyabetik ayak sağ ayak yarası pansuman yapıldı ayak anjiyosu yapıldı doppler çekildi oksijen tedavisi 1 gün zor dayandı bu arada yara arttı ilerledi iltihap çok arttı koku az. Ankara’da hastanedeki doktor diz altı kesilmesini söyledi. Yarın hastaneye yatacak cuma kesilecekmiş tansiyon şeker by pas olmuştu 6 sene önce diyalize giriyor. Okurdan salonda disket hastalığı var 76 yaş erkek maddi yönden de zayıfladık ne olur yardım edin dayanılmaz acısı var.

Hem De Ayak Ve El Parmaklarımda Mantar Hastalığı Var


Günaydın hocam, ben Alanya /Antalya da ikamet ediyorum hem varisim var hem de ayak ve el parmaklarımda mantar hastalığı var. 15 yıldır bu durumdan mustaribim, tüm tedavilere rağmen iyileşme yok. Sizi internette gördüm size nasıl muayene olabilirim, bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Açık Yaralar Oluştu


İyi günler,
İleri derecede varis hastalığı var ayaklarda ve diz altındaki kısımlarda açık yaralar oluştu, kaşıntı var bacak damarında tıkanma var. Bu nedenlerden dolayı Prof. Dr. Ahmet Akgül'den muayene randevusu almak istiyorum.

BİRÇOK KALP DAMAR DOKTORUNA GİTTİM

Yaklaşık 17 yıldır benimde ayak bileği bölgemde kaşıntı ile ilerleyen bir huzursuzluk, akşam yattığımda hareket ettirme hissi, bilek ve üzerinde sivilce tarzında ancak aşırı derecede kaşıntı ve yanma durumu mevcut. Yaraya dönen su toplar tarzında yaralar. Sol bacağım yüzeyel damardan önce lazer ile daha sonra radyo frekans yöntemi ile operasyon oldum. Rahatlayacağımı söylediler ancak maalesef hiçbir değişiklik yok. Belki 15, 20 tane kalp damar cerrahına gittim. Alışacaksın diyorlar veya 3,5 ilaç verip gönderiyorlar. Ancak gün geçtikçe hayat daha da dayanılmaz oluyor. Psikolojik olarak ta etkilenmemek mümkün değil. Çocuklarım bana ben çocuklarıma oyun oynama konusunda hasretiz. Hasta yorumlarını okuduğum zaman içimde sizinle ilgili gönlümde çok büyük umutlar doğdu. Ben Balıkesir’de ikamet ediyorum. Randevu konusunda sizden yardım rica ediyorum. Allah rızası için yardımcı olur musunuz?

Ben Kendim Çektim

Hocam hayırlı geceler Google da araştırırken gördüm sizi tırnak mantarıyla damarların ilişiği var demişsiniz. Benimde ayak tırnaklarım çok sıkıntılı, bir dönemden sonra çıktı hayatımda ilk defa yaşadım 1 tırnakta ayakta varken sonra yanındakine ve diğer ayağa da sıçradı. 2 kere kendiliğinden düştü, baş tırnaklarım 1 keresinde ben kendim çektim ilaçta kullandım geçmedi...

Görüntü Bozukluğu

Ayak tırnağındaki batıklardan dolayı 10-12 yıl önce ameliyat oldum. Doktorun bu ameliyattan sonra birde estetik operasyon uygulayacağım diye şekille ilgili ciddi görüntü bozukluğuna yol açan bir şekilde saçma sapan bir ameliyat yapması üzerine o tarihten bu yana hem tırnak batıklarımla hem de ayak parmaklarımın şekil bozukluklarıyla uğraşıyorum. Akşama kadar ayakta olmak zorunda olduğum bir işim var ve ben çok zor dayanıyorum. Bir kaç ayak bakım uzmanının yanlış ameliyat yapılmış yapılacak hiç bir şey yok demesi üzerine sizle iletişime geçmeye karar verdim. Görüntü bozukluğundan ve tırnak batmasından dolayı açık ayakkabı terlik giyemiyorum utanıyorum görüntüsünden ayağımın. Bana yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. Bir çaresi olduğunu ve artık ayaklarımdan utanmayacağımı bilmeye çok ihtiyacım var. Hayat kalitemi çok etkiliyor bu durum. Lütfen bana bir yol gösterin rica ederim. Ne yapmalıyım? Ankara'da yaşıyorum.
Bana bir dönüş yapabilirseniz çok mutlu olurum.

Köküne Doğru Geliyor

Hocam iyi akşamlar, benim tırnağım içinde mantar var havuzdan bulaştı, ucundan bitip kestikçe gitmiyor. Ben tırnağımı kestikçe köküne doğru geliyor nasıl tedavi önerirsiniz, tırnak çektirmek uygun olur mu enfeksiyonu ne ile gideceğim

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKAMIYOR

Ahmet Hocam Merhaba,
Cevap verebilir misiniz? Mesajımı görür müsünüz bilmiyorum fakat bir şey sormak istiyorum. Babam damarları yüzde 95 tıkalı olduğu için bypass ameliyatı oldu fakat yoğun bakımdan çıkamıyor. 5 gün oldu. Dün kalp damarına pıhtı atmış ve tekrar ameliyat ettiler. Yani yarayı tekrara açmışlar. Şu an yoğun bakımda, çok halsiz hatta kötü. Tansiyon yüksek, ritim yüksek çıkıyormuş, havayı zor alıyormuş. Nefes alamıyormuş yani. Bu süreçler normal mi? Çok korkuyoruz. Emin olamadım maalesef annemle her gün ağlayarak konuşuyoruz. Bazen umudumuzu yitiriyoruz. Sizi tesadüfen gördüm. Bypass araştırırken çok başarılı olduğunuz kesin. Sadece birazcık bilgi almak için uzmana ihtiyacımız var.

DAMAR TIKANIKLIĞINDAN 6 KEZ AMELİYAT OLDU

Merhaba, benim babam bacağındaki damar tıkanıklığından dolayı 1 ay içerisinde 6 kez ameliyat oldu. En son yapay damar takıldı fakat dizden aşağı bölümde ameliyat esnasında ödem oluştuğundan dikiş yapamadıklarından yakarak deri kapattılar. Ödemden dolayı baş parmak ve yanındaki parmakta morarma oldu. Ayrıca dizde sıvı birikimi oldu ve aşırı ağrısı var. Acaba bize yardımcı olabilir misiniz?

Sürekli Çorap Giymek Zorunda Hissediyorum Utanıyorum Tırnağımın Şeklinden Dolayı

Merhabalar ben 28 yaşındayım, sağ ayak tırnağımda keratin birikmesi var. Tırnak yatağı dahi bozulmuş durumda, doktora gittiğimde tırnağı çekeriz fakat yeniden çıkan tırnak eskisi gibi olabilir garanti veremeyiz dedi. Açık ayakkabı giyemiyorum bu yüzden kalabalık yerlerde deniz, havuza giremiyorum sürekli çorap giymek zorunda hissediyorum utanıyorum tırnağımın şeklinden dolayı. Bunun tedavisi var midir acaba?
Teşekkür ederim.

YARA İYİLEŞMEDİ

Hocam ben Kars’tan size ulaşıyorum. Babam diyabet kaynaklı damar tıkanıklığı tedavileri alıyor. 4 yıl önce sol bacak diz altı amputasyonu oldu. Protez kullanıyordu. Şimdide 3-4 aydır sağ ayakta aynı sorunlarla karşılaştı. Kök hücre tedavisi uygulanan bacakta fazla sıkıntı yok ama 4 adet parmak ampute edildi, yara iyileşmedi. Şimdide diz altı ampütasyon öneriyorlar. Sizin uyguladığınız anjiyo yöntemi işe yarar mı? Şimdiden vakit ayırdığınız, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

“BY-PASS AMELİYATI OLMAM GEREKİYOR ANCAK SOL BACAĞIMDA 400’DEN FAZLA ŞARAPNEL PARÇASI OLDUĞU İÇİN DOKTORLAR CESARET EDEMİYORLAR.”

Hocam merhabalar. Bilmenizi isterim ki öncelikle sizin hastanız değilim.
Siz gerçekten müthiş bir eğitim almış insan ve cerrahsınız. İnsansınız diyorum çünkü anne ve babanız size insan olmayı öğretmiş ne mutlu onlara. Cerrahsınız çünkü yaptıklarınız emekleriniz ortada. Ne mutlu siz ve sizin gibilerine Hocam beni de hastanız olarak kabul eder misiniz? Ben 2008 de Bingöl’de görev yaparken çatışmada yaralanarak “gazi” oldum. Üzerime atılan 2 adet el bombası sol diz kapağımda patladı. Bir kalp damar cerrahı asker hastanesinde bana ilk müdahaleyi yaparak bacağımın kesilmesini engellemiş. Aradan 11 yıl geçti artık stentlerim ömrünü tamamlamış. By-Pass olmam gerektiğini söylüyorlar. Ama sol bacağımda 400’den fazla şarapnel parçası olduğu için cesaret edemiyorlar. Kısaca durum böyle.

Sonuç Hep Genetik Ve Değişmez Olarak Neticelendi

Sayın Akgül, oğlumun bebekliğinden itibaren fark ettiğimiz ve bugüne kadar artarak devam eden el ve ayak tırnaklarının ne yazık ki hepsinde sorunları var. Şu an 16 yaşında. Tabi ki birçok cilt doktoruna gittik, tahliller yapıldı. Sonuç hep genetik ve değişmez olarak neticelendi. Kan Tahlil sonuçları hep normal değerlerdeydi. Görüntüsü sarı tırnak hastalığına benzer ancak tırnaklar ete yapışık olarak uzamıyor, arasında boşluk var ve zamanla kendiliğinden düşüyor. Gelen yeni tırnak da aynı sorunla geliyor. Oldukça kalın ve renk dalgaları var. Mantar olmadığı söylendi. Eğer ilgilenir ve detaylar için geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Sorununun yüzde ellisini bile yok edebilirsek dünyanın en mutlu insanı ben olurum. Teşekkürler. Saygılar.

Sizin Bize Yardım Edebileceğiniz İhtimalinden Dolayı Size Ulaşmaya Çalışıyoruz

Yaşadığımız şehirde aylardır yaraya bir çözüm bulamadık ve anneannemin gece gündüz acı çekmesi bizi çaresiz bıraktı. Araştırdığımız kadarıyla sizin bize yardım edebileceğiniz ihtimalinden dolayı size ulaşmaya çalışıyoruz. Hastanın durumu, pandemi, ve Trabzon-İstanbul yolculuğunun çok uzun oluşu nedeniyle öncelikle sizden bir fikir alıp, ona göre gelmek veya hareket etmek istedik. Hastanın durumu ve yarayla ilgili bilgileri anlatayım:
Bu yarayı buradaki birkaç dermatolog, romatolog, kalp damar cerrahı ve plastik cerrah gördü. İlk başta gut yarası dendi ve ona göre tedavi uygulandı. Hiçbir sonuç alamadık yara daha kötüye gitti ve hastanın ağrıları arttı. Daha sonra şekerden kaynaklı olduğu, en son da venöz ülser + vaskülit +şeker kaynaklı olduğu söylendi. Ultrason çekildi ve kılcal damar tıkanıklığı olduğu söylendi. (tüm bu tetkikleri size atabilirim). Trental isimli bir ilaç verildi ve yaranın ölü dokusunun plastik cerrahisinde alınması ve üzerine vücudun başka bir yerinden alınacak canlı derinin yama yapılması tavsiye edildi. Bu sürece hazırlanırken hastamız beyinde küçük bir pıhtı atması ve sonrasında da deri altında meydana gelen kanamalar yaşadı. (Bu yara kazıma ve yama operasyonu için kullandığı coumadin kesildi ve clexane'a başlandı. Bir yandan da trental adlı damar açıcı ilaç verildi. INR ayarlanması düzgün yapılamadığından yaklaşık 2 hafta önce beyinde küçük bir pıhtı attı. Hemen sonrasında ise INR değerleri neredeyse 5e kadar çıktı ve deri altında sağ bacağında kalçadan dize kadar olan bölgede kanama meydana geldi.) Bu esnada Trental'ı bıraktık, çünkü kullanmaya başladığımız günden beri hem ağrıları arttı hem de vücudunda kanamalar ve inr değerlerinin bozulmasını gözlemledik. Ek olarak ilaç prospektüsünde yazan çoğu yan etkiyi de gözlemledik. Hemen peşinden akut böbrek yetmezliği oluştuğu ve kan değerleri (hemoglobin) aşırı düşmüş olduğu için 3 haftadır devlet hastanesinde yatıyor. 4 - 5 ünite kan verildi. CRP değerleri de yüksek olduğundan bir yandan antibiyotik tedavisi de görüyor (ek olarak son 6 aydır çok fazla antibiyotik verildi). Şu an genel durumu sabit ancak ayağı çok acıyor ve ağrıyor. Ve yaraları hala iyileşmedi. Bu yara ilk olarak Ekim-Kasım gibi ortaya çıkmaya başladı, hafif şekilde. Kasım sonu - Aralık başında ise anneanneme kovid teşhisi koyuldu (pozitif test ile). Ancak ciğer filmine bakarak doktor bunun yeni olmadığını, rahatlıkla birkaç haftadır hastanın kovid’le mücadele ettiğini söyledi. Bu süreçte 20 gün hastanede yattı (sodyumu da çok düşerek bilinç kaybı oluşması zaten ilk hastaneye götürülme nedeniydi ve kovid tespit edildi bu esnada). Hastaneden negatif olduktan sonra çıkarıldı ve bu esnada ayağındaki yara oldukça kötü bir duruma geldi ve aşırı karardı. Doktorlar kovid den dolayı da böyle bir sorun olabileceğini söyledi. Bizim gözlemlerimize göre bu süre zarfında yaranın rengi değişti.

VENÖZ ÜLSER

Hocam merhaba. Sizi internette annemin rahatsızlığını araştırırken buldum. 2 Aydır annemin ayağındaki diyabet yarasından dolayı hiçbir hastanede sonuç elde edemedik. Yarasının derinliği gitti fakat önce Venöz ülseri denildi şimdi ise kılcal damar tıkanıklığından kaynaklı denilerek eve gönderildi. Eninde sonunda kesileceğini belirttiler. Zor durumdayız. Lütfen bu konuda destek verebilirseniz çok sevinirim. Gerekirse fotoğraflarını gönderebilirim. Tedavisi mümkünse yanınıza gelebiliriz. Gaziantep’te yaşıyoruz.

AYAKTA NASIR

Hocam günaydın, hayırlı pazarlar. Benim kızım 20 yaşında ayağının altında nasır çıkıyor. 2 kere ameliyat oldu ama çözüm olmadı. Şimdi yine çıktı
Siz bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

“BABAMIN BACAĞINDAN DURMAKSIZIN SU GELİYOR.”

Ahmet hocam merhaba, nasılsınız? Hocam bugün sizi aradım randevu almak için fakat aralık 17 'ye ancak randevu alabildim. Hocam daha 3 buçuk ay var. Bu bizim için çok geç hocam. 1 aydır babamın bacağından durmaksızın su geliyor. Çok af edersiniz günde 8 adet bebek bezi kullanıyor. Ve sabah kalktığında yatak yorgan her yer su oluyor. 2 bacakta aynı durumda. Bacaklardaki yaralar 1 karış oldu hocam. Hocam bizim tek umudumuz sizsiniz. Lütfen yardımcı olun. Biliyorum çok yoğunsunuz, çok yoruluyorsunuz ama şifamız önce Allah'tan sonra sizden. Hocam 2 haftaya da razıyım. Okumayı sevmeyen bir insan olmadığınızdan çok emin olduğum için yazıyorum. Yoksa o hastalarınızın yazdıkları mektupları asla okumazdınız. Bizim başarı öykümüzü de paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.

VARİS YARASI

Ahmet bey biliyorum çok rahatsız ediyorum fakat 4 aydır eşimin ayak bileğindeki yaraya çare bulamadık. Varis vardı. Sülük yapıştırmıştı sonrasında hiç geçmedi yara. Sizin video ve görsellerinize baktım, bazıları aynı eşimin yarasından. Doktora gidiyoruz antibiyotikli merhem ve ilaç verip gönderiyor. Çok çaresiziz, lütfen yardımcı olur musunuz?

AYAK BİLEĞİNDE AÇIK YARA

Merhabalar hocam. İki aydır ayağımın bilek kısmında açık yara var ve iç kısmında kahverengimsi renk değişimi var. Çektirdiğim usg dopler resimlerini de ekte göndereceğim. Size randevu alıp muyane olmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Devamlı ayakta çalışan 26 yaşında bir erkeğim ve işim gereği vakit bulamıyorum. Yardımınızı istiyorum.

TIRNAK BATMASI VE TIRNAK YATAĞININ YAKILMASI

Merhabalar, oğlumun 1 yaşında iken tırnak batmasıyla başlayan ayak baş tırnağının bozulması ve şeklinin değişmesi ile geçen sürede buna bir türlü çare bulamadık. Tırnağı iki kere çekildi. Bir kere de tırnak yatağını yaktılar. Bir daha tırnak çıkmaz dediler. Fakat tırnak yine çıktı. Şu an yine büyüdü ve kan akıtıyor. Sizin alanınız mı acaba, bize yardımcı olabilir misiniz? Şu an yaşı 17. Teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.

Mantarın hastalıklarla ilişkisi ve önemi

Dr. Ahmet Bey herkesten çok duydunuz biliyorum çünkü programlarınızı seyrettim. Bendeki tanıyı bu güne kadar hiç kimse bulamadığı için doktor doktor gezdim. Rahmetli anneme derdim ki hep ayağımın nasırı için bir doktora gideceğim O benim hastalığımı bulacak. Bu gün belki de ayağımdaki nasırın değil de, mantarın hastalığımın nedeni olduğunu hiç düşünmemiştim. Şu anda nefes almakta zorluğum var. Diğer gittiğim doktorlar Ca teşhisini koyamadıkları vücudumda anormal bir su birikmesi söz konusu. Bu yüzden nefes almakta çok zorlanıyorum. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

İyileşmeyen yaralar ciddi durumların habercisi olabilir

Merhaba doktor bey ben size annem için ulaşıyorum. Annem diyabet hastası ve bacağında ayak bileğine yakın kısımda yara çıktı iltihaplı gibi ve aynı zamanda annemin bacağında oldukça ödem var. Yıllar önce yanlış bir iğne yapılmıştı anneme bunun sonucunda ödem oluştu şimdi ise yara var. Kendisini bir türlü doktora götürmeye ikna edemiyorum ancak yara bir türlü iyileşmediği için de tedirgin oluyorum. Sizin alanınızda oldukça iyi olduğunuzu ve bize yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Lütfen bana bir yol gösterir misiniz? Gerçekten çok korkuyorum.

MANTAR KREMLERİ

Babamın ayağında mantar enfeksiyona bağlı bir kızarıklık şişme ve ağrı var.15 günlük bir tedavi gördü hastaneden yeni çıktık. 1 gün sonra tekrarladı. Bundan daha öncesinde de 4 kez aynı sorunu yaşamıştık. Şimdi evde mantar kremleri antibiyotik tedavisi uyguluyoruz ama yine tekrarladı. Size bir göstermek istiyoruz. Muayene ücretiniz nedir kliniğiniz, nerededir? Bize geri dönüş yapabilirseniz çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkürler.

OBEZİTE, METABOLİK, BARİATRİK CERRAHİ AMELİYATI

Yaklaşık 13 yıldır diyabet hastasıyım ancak bu yılın mart ayın Metabolik cerrahiden ameliyat oldum şu an değerlerim toparladı sayılır fakat
2018 yılında sağ ayak küçük parmağımı enfeksiyon sebebi ile aldırmak zorunda kaldım. O gün den sonra önce ayağımda şişlik sonra da sağ bacağımda da şişlikler olmaya başladı.
Doktorlar bacakta venöz yetmezlik ve ödem var dediler. Ayakta ise kemik otriyometisi var diye parmak kemiğimi aldılar ancak çok yoğun bir antibiyotik tedavisi ve hiperbarik oksijen tedavisi de almış olmama rağmen sağ ayağım da tarak kemiklerim den sonrasın da kırıklar oluştu ve hala mücadele etmekteyim. Bunun için teşhis ve tedavi anlamın da ne yapmam gerek artık hastane görmek te sinir bozucu olmaya başladı.

 

turkdoktor.pngYara Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Yara hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.