GÜLER YÜZLÜ TEDAVİ

En iyi yara tedavisi
Ahmet hocam ve ekibini candan kutlarım. Tedavim sürecinde hep güler yüz gösterdiler, kendi evimde gibi hissettim, gerçekten de Bir şifacı Bulundu...
Hepinize çok teşekkürler.

TEDAVİ EDİLEMEZ DENEN YARAYI TEDAVİ ETTİ 

bacak_yarasi_1.jpg

ekran_resmi_2018-07-09_18.43.57.png


Merhaba,

Ben Zuhal Göktürk. 56 yaşında bir diyabet hastasıyım. Ayağımda çıkan birkaç yara zamanla ödem ağrı ve büyüme evresine girdiğinde artık acı çekebilir hali aşmıştı. Türkiye'nin en büyük özel hastanelerinden birine apar topar kaldırıldım. Apse yapmış basit bir yara intibası ve kapanacağı düşüncesinde olsak ta kemiklerimin içine işleyen ağrılar tedirginliğimi artıyordu.

Tam teşekküllü bir hastanedeyim ve her şey iyi olacak diye düşünürken, kalp damar cerrahı ve plastik cerrahı "diyabete bağlı damar tıkanıklığı" tanısı koydular ve yaramın olduğu bölgeyi alıp temizleyeceklerini, aksi taktirde "kangren olabileceği endişesi" taşıdıklarını ifade ettiler. Apar topar ameliyata alındım, yaranın olduğu bölge tamamen temizlenmiş kemiğime kadar oyulmuştu. Yara cerrahisi açılan bölgeyi kapatabilmesi için her yöntemi ve imkanı denedik fakat acı o kadar dayanılmazdı ki "ayağımın kesilmesini" bile ister olmuştum. 20 gün olmuş ve her gün açık kemiğime pansuman yapılıyor ama yara kapanmak adına hiçbir gelişme göstermiyordu. Ağrıların şiddetinden gece uykusunu unutmuştum. Doktorlarda çaresiz bir haldeydiler cildiye dahil neredeyse her branştan doktor konsültasyon yapmıştı. Onların çözüm üretemediğini duymak beni tedirgin ediyordu.

Doktor bir yakınım sayesinde "damar tıkanıkları konusunda uzman bir 

kalp damar cerrahı" olduğunu ve "onun ancak bu duruma bir çare bulabileceğini" söylediler. Yine de hiç ümidim yoktu. Muayene için randevu aldık ve tedavi yapılacak merkeze girdik. "Dekan ve ünlü bir profesör olduğunu" bilerek gittiğim halde, bu kadar alçakgönüllü ve candan birini beklemiyordum. Yaranın olduğu bölgelerde detaylı bir inceleme yapıyor ve her gözlemini asistanına not aldırıyordu. "Kılcal damar tıkanıklığı" vakası olduğunu ve bu yaranın dışında vücudumun birçok bölgesinde bu tıkanmaların görülebileceğini ifade etti. Hemen her gün 3 aşamalı tedavi yöntemi uygulayacağını ve kılcal damarların işlevini kazanıp, yaranın kapanma evresine gireceğini söyledi. Ben sadece şu soruyu sordum:

"Gece acı çekmeden uyumayı özledim, uyuyabilecek miyim" dedim.

"Bugün uyuyabileceksin" dedi.

Evet o gece rahat uyudum. Düzenli olarak tedavimi aksatmadan her gün merkeze gittik. 2 haftadan sonra acı ve ağrı tamamen geçti. Her kök hücre tedavisinde sargı bezi açılınca yaramın daha da kapandığını görüyor ve seviniyordum. 2 ay gibi bir sürede artık yaram tamamen kapanmıştı.

Allah'ın izni ile beni, bana ve evlatlarıma tekrar kazandırdın. İkinci şansımsınız. Teşekkürler Ahmet Akgül.

EN İYİ TEDAVİ

en_iyi_bacak_yarasi_tedavisi.png
Ahmet hocam ve ekibini candan kutlarım. Tedavim sürecinde hep güler yüz gösterdiler, kendi evimde gibi hissettim, gerçektende Bir şifacı Bulundu...

Hepinize çok teşekkürler. 

Yara Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Yara hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.