ÖNCE SİZE ÇOK GÜVENDİM

Değerli Ahmet hocam;
Varis hastalığına hiç yabancı değildim. Annem de ileri seviyede varis olduğu için onun çektiklerine çocukluktan itibaren şahit olduğum için bende de oluşan varisler korku yarattı bende. Son 2 yıl araştırmaya başladım, hocam sizi Tv’de sağlık programında dinledim. Tedaviniz kesin çözümlü tedavileriniz çok akıla yatkın geldi. İnternette yazılarınızı ve ameliyatlarınızı dinledim, okudum, önce size çok güvendim. Ve Anadolu yakasında oturmama rağmen ulaştım. Hocamla görüştükten sonra çok daha rahatlattı beni. Kendisini çizdiği yolda tedavi sürecini başlattım. Eylülde ameliyatını yaptı hocam, gayet başarılı idi. Sonrasında da hiçbir komplikasyon yaşamadım. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Çok değerli hocam.

Varis hastaligi ve en iyi ameliyat 1

Varis hastaligi ve en iyi ameliyat 2

AMELİYATSIZ ESTETİK VARİS TEDAVİSİ

Prof Dr Ahmet Akgül yalnızca Bakırköyde değil tüm İstanbul daki en başarılı varis doktorudur. Yalnızca varis ameliyatı değil, estetik amaçlı radyofrekans lazer ve skleroterapide yapmaktadır. Her iki bacağımdaki varis sorunlarını en estetik biçimde çözdü. Ameliyata ihtiyaç bile duymadan.
Hocam teşekkürler.
 
Aynur YİĞİTEL
Bakırköy istanbul
 

DR AHMET AKGÜL'E GÖZÜ KAPALI GELEBİLİRSİNİZ 

siddetli_bacak_agrs_yasayan_hastann_istanbul_bakrkoy_de_en_iyi_varis_tedavisi.pngderin_venoz_tromboz_dvt_kalc_ameliyatsz_tedavisi.png
Kırşehir'den kafamda deli sorularla geldiğim Dr. Ahmet Akgül'ün muayenehanesinden bugün sevinçle ayrılıyorum. Doktorumuzun bilgisinin üstüne bilgi almadığını duymuştum ve gözün kapalı gidebilirsin referansları üzerine buraya gelmiştim. Benim fark ettiğim bilgisi kadar insani yönünde bir o kadar güzel olması. Güzel memleketimin böylesi güzel insanlara ihtiyacı var. Rabbim sayılarını artırsın şimdi bende benim durumumda olanlara çağrıda bulunuyor ve Dr. Ahmet Akgül' e gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

SELAMLAR SAYGILAR...   
 
ÜLKÜ YEĞİN  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.