ÇOK MEMNUNUM

Bu genç yaşta yakalandığım Varis hastalığım için uzun bir süre bir çok farklı hastane ve doktorlarla görüştüm, ama sonuç hep aynıydı bir tedavinin bir ilacın olmadı bu şekilde yaşamaya alışıp hayatıma bir şekilde devam etmemi söylediler. Büyük depresyon ve umutsuzluğa kapılmıştım. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu “Ahmet AKGÜL” adına rastladım, akabinde kendisinin hayat hikayesi dahili ulaştığı başarılar, dereceler ve konferanslarda ki makalelerini gördüm. Kendisine ulaştığında asıl sorunun ne olduğunu ve nasıl tedavi edeceğini anlattı ve tedavi sürecim başladı. Yurt dışı dahil tedavisi olmadığımı söyleyen doktorlara rağmen Şuan gayet sağlıklı ve tedavi olmuş durumdayım. Çok memnunum! Teşekkürler “Ahmet AKGÜL”

EN İYİ KALP DAMAR VARİS KLİNİĞİ BAKIRKÖY DE

Değerli Yetkili
İstanbul da Bakırköy de Türkiye nin en iyi, en modern, en temiz, en başarılı, en çalışkan kalp damar varis kliniği kurmuşsunuz. Kendim ve ameliyat olan babam adına çok teşekkür ediyorum.
Beni türk hekimlerine emanet ediniz sözü ne kadar da doğru. Birçok özel hastane ve kliniğe göre bence en iyi kalp damar varis kliniği Bakırköy de.
İstanbulumuz ve Türkiyemiz adına tekrar teşekkürler.
Orhan Öztemel  

KRONİK VENÖZ YETMEZLİK ŞİFASINDA AKGUL TEDAVİSİ

kronik_varis_hastalgnn_en_iyi_tedavisi_akgul_teknigi.pngakgul_ameliyat_ile_kronik_venoz_yetmezlik_tedavisi.png


Onca yıldır sağlık sektöründeyim, çevremde tanıdığım bir sürü doktor var.  Varis hastalığımla ilgili gitmediğim doktor kalmadı düşünün siz halimi sağlık sektöründeyim ama kimse düzgün yardımcı olamadı. ALLAH karşıma Ahmet hocayı çıkardı. İnternette dolanırken ve muayene olmaya gittiğimde güzel açıklamaları şekillerle anlatması ve yapacağı tedavi "Akgül" tedavisi olunca bunca pozitif şeyden sonra ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat öncem ve sonram herşey çok güzel oldu. Ve doktorumdan çok memnunum. ALLAH ondan razı olsun herşey gönlünce olsun ve bütün hastalara rabbim şifa versin. Doktor Ahmet hocamın lafı gibi bir şifacı bulunur elbet.,,

Not: Ameliyat sonrası sürecinde eşimin çok yardımı oldu ona burdan çok teşekkür ederim...

TUĞBA SÖZER  

KRONİK VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ VE AMELİYATINDA EN İYİSİ OLDUĞUNU GÖRDÜM

varis_venoz_yetmezligi_en_iyi_tedavisi_ve_ameliyati.jpg


Benim sorunum sol bacakta varis venöz yetmezliği 4 yıldır bu sorunla uğraşıyorum. İnternette araştırdım Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama rastlardım ve araştırdım ve bu işte en iyisi olduğunu gördüm. Randevu alıp görüşemeye gittim muayene etti ameliyat olmamı söyledi. Bende dedim hocam bu zamana kadar çok hastane gezdim ama hiç biri ameliyat sunmadı ve bu hastalığın tedavisi yok dediler.

Prof. Dr. Ahmet Akgül'e ameliyatımı oldum şimdi çok iyim eski ağrılarımdan eser yok Ahmet hocamdan Allah Razı olsun binlerce kez Elbet bir şifacı bulunur oda Prof. Dr. Ahmet Akgül'dür.

Teşekkürler Saygılar.

Gökhan Basım

TEDAVİ NEYMİŞ BURADA GÖRDÜK

Sayın Ahmet Hocam,

Buraya gelmeden önce yaklaşık 3 yıl boyunca sağ bacağımda ağrı, kramp ve gözle görülebilir büyük varisler vardı. Tedavi kavramını burada yaşadım. Başka yerlere gittiğimde damarın komple alınması gerektiği ve iç varis tedavisi yapılamayacağı söylenmişti. Ancak Burada sizin sayenizde ameliyat sonrasında hem damarın hemde iç varisin tedavisinin nasıl olduğunu yaşadım.

Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya binlerce kez teşekkür ederim.

Varis tedavisi 15YILLARCA SÜREN AYAK ACISINI DİNDİRDİNİZ

Çok Çok Değerli Ahmet AKGÜL Hocam. Bize bu Fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 21 senelik Ayağımdaki Acımızı dindirdiniz. Sevecen ve içten samimi tavırları ile biz hastalara çok moral ve motive ederek ilk tedaviye başlayarak Şifamızı bulduk. Allah bütün ekibinizden razı olsun. Hakkınızı Helal ediniz.

Ayak ve bacak agrisi 23Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.