POZİTİF ENERJİ YAYAN DOKTOR

Sağlık kaybedilince önemi anlaşılır, varis hastalığı ile mücadelemiz hocamız sayesinde çözüme ulaştı.

“Bir şifacı bulunur elbet” sözü beni çok etkiledi, insan ve cerrah olarak gerçekten etrafına ışık saçan pozitif enerji yayan biri.

Derdimize çare oldu en çok buna sevindim mutlu oldum.

Sihirli dokunuşlarınızla şifa dağıtmaya sürdürmeniz için Allah size de sağlık ve sıhhat versin, elinize sağlık değerli hocam.

Ic varis ve venoz yetmezlik tedavi eden doktor 1

Ic varis ve venoz yetmezlik tedavi eden doktor 2

CESUR VE DAHİ CERRAH 

Ahmet Bey siz Lionel Messi gibi cesur dahi bir insansınız. Türkiye\'deki isim yapmış özel hastanelere ameliyat olmak için büyük paralar verenler kör galiba. Teşekürler Hocam

Hüseyin Çördük  

BOŞ YERE İKİ KERE VARİS AMELİYATI OLMUŞUM

kal.jpgkal2.jpg
İki defa iç varis ten ameliyat olmuştum. Her ameliyatımda da hastanede 2 günü yataktan hiç kalmamak üzere bir hafta yattım. Fakat birkaç yıl geçmeden aynı ağrılar, hatta daha da artarak tekrar başlamıştı. Artık yürümemi engelliyordu. Ahmet hocama geldiğim zaman açıkçası çok da umutlu değildim. Sorunumun iç varis olduğunu biliyor ama tekrar edeceği için yeni bir operasyona cesaret edemiyordum. Değerli hocamın başarılarını görünce ve hastanede sadece bir akşam kalarak hemen yürüyeceğimi öğrenince ameliyata karar verdim. Ameliyatın olduğu akşam ki mutluluğumu tarif etmem imkansız, hiçbir ağrı yoktu ve o akşam yürümüştüm. Çok saygı değer Ahmet Akgül hocam size ve güler yüzlü, sıcak kanlı ekibinize ne kadar teşekkür etsem azdır.

Sağlıcakla kalın...

ULVİYE ARABACIOĞLU 

HOCAMIN BAŞARAMAYACAĞI HİÇ BİR OPERASYON YOKTUR 

bahar1.jpgbahar.jpg


Sayın hocam size karşı olan minnetimi, övgümü kelimelerle ifade etmek güç bir şey.

İnsanın hayali düşüncesinden, düşüncesi dilden daha fazla kelime üretirmiş. O yüzden size karşı olan hayal ve düşüncemdeki kelimeleri dil ile ifade edemiyor.

Yıllarca süren acılarıma son verdiniz. Siz çağımızın lokman hekimisiniz. Kişiliğiniz, karakteriniz kendisini mesleğinizde gösteriyor. Yorumlara bakarken abartı sanmıştım ama tüm samimiyetimle söylüyorum, işinizin piri, üstadı ve bir numarasısınız. İlginiz, hassasiyetiniz, sabrınız için eşim ve üç çocuğumla size sürekli dua edicem.

Allah sizi hem bu dünyada hem ahirette mahcup etmesin. Sağlıklı ve bereketli ömürler versin Allah size ve sevdiklerinize.

Hastalara tavsiyem hocam hakkında yazılanların hepsi doğru ve az öyle bir sorununuz (varis) varsa iddia ediyorum hocamın başaramayacağı hiç bir operasyon yoktur.

Bahar Turgut

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.