OYSA Kİ BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ VARDI

Merhaba, kıymetli doktorum, Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam. Bugün 12 Ağustos 2019. Tam da 3 yıl önce bugün (İç Varis) ameliyatımı yapmıştınız. Size gelmeden önce gittiğim diğer doktorların maalesef söyledikleri tek şey “Bu hastalığın tedavisinin olmadığı ve bununla yaşamaya alışmak zorunda oluşumdu. Oysa ki bu hastalığın tedavisi vardı ve bununla yaşamak zorunda değildim. Allahın izniyle siz bu hastalığı tedavi ediyordunuz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki beni sizinle karşılaştırdı. Sizin vesilenizle bana şifa verdi. Şimdi çok çok iyiyim, sağlıklıyım ve mutluyum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda, 3 yıldan beri her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ameliyat sonrası bana “Sen artık varis hastası değilsin” demiştiniz. Gerçektende Allahıma şükürler olsun, tamamen iyileştim. Şu an bu hastalığı yaşayıpta umutsuz olan hastalar varsa bilsinler ki bunun tedavisi var, hiç üzülmesinler. Onların da size ulaşmalarını ve tedavi olup iyileşmelerini diliyorum. Size çok teşekkürler ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömrünüz olur İnşaallah. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsınız.

KALICI YÖNTEMLE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ

akgul_teknigi_ile_venoz_yetmezlik_ameliyati.jpg


Yirmi yıldır müzdarip olduğum varis şikayetimi, kendisinin geliştirdiği özel bir yöntem ile kalıcı bir şekilde tedavi eden Sn. Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık iyi ki varsınız.

Arif TEMİZ

İSVİÇRE'DEN BULDUM

Sevgili Ahmet Bey; İsviçre' den araştırıp buldum. İstanbul'a geldim, birçok doktora gittim fakat Doktor Ahmet Akgül varislerim için geri dönüşümü olmayacağını söylediği için.

Tercih ettim kapaklarım onarıldı, varislerim alındı. Çok memnun olarak dönüyorum, ellerinize sağlık her şey için teşekkürler,

Teşekkürler, Saygılar 

zelal.jpg

 

zelal1.jpg


YILLARDIR BACAKLARIMDA AĞRI VARDI
     

venoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpgvenoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg


Yıllardır bacaklarımdaki ağrı ve huzursuz olduğum rahatsızlıklardan tanışmış olduğum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde ameliyat olduğum ve tüm ağrıları ve rahatsızlıklardan kurtuldum.

Hocama çok teşekkür ederim ve başarıların devamını dilerim.

İyi ki varsınız Saygılarımla. 

AKGÜL HOCANIN TEKNİĞİ

en_iyi_varis_tedavisi_1.jpgen_iyi_varis_tedavisi_2.jpg


Şunu anladım en önemli unsur olan sağlık ile ilgili verilecek kararlarda muhakkak çok araştırmak gerekliymiş. Ve sonuçta Ahmet Akgül hocayı bulduk ve hocanın geliştirmiş olduğu yöntemle ameliyat oldum. Çok memnunum inşallah daha iyi olacağımı umuyorum ve hocayı ve ekibine teşekkür ediyorum. saygılarımla. 

BENİ TAM OLARAK DİNLEYEN TEK DOKTORSUNUZ

asa1.pngasa.png

 
Sevgili Ahmet Hocam

19 Temmuz 2016 tarihinde, gezmiş olduğum 60 (altmış) doktordan duyduğum cevabı yeniden duyma, 4,5 yıldır küstüğüm ve mücadeleden vazgeçtiğim sürekli değiştirilen ilaçlardan yaşadığım hayata devam edeceğim kanısıyla gelmiş olduğum muayenenizdeki ev samimiyetinize öncellikle teşekkürler.

İtiraf etmeliyim ki beni 2,5 saate yakın dinleyen, dosyamın her sayfasını tek tek inceleyen tek doktorsunuz. Sonrasında "ben bu damarı açar kapakçığı onarırım" dediğinizde " bu adam kaçık herhalde, 60 doktorun yapamadığını ben yaparım diyor" demiştim. Ve çok gariptir ki her nefes aldığımda rabbime "bir şifacı bulmama yardım et" diye dua ederken " bir şifacı bulunur elbet" diyen birisini bulmak bana en büyük ödüldü sanırım. O gün oradan çıkarken "ben bu ameliyatı olacağım" dedim. Rabbim göndermişti çok şükür şifamı.

Nihayet ameliyat günü geldiğinde beni anesteziden daha fazla rahatlatarak bir ağabey gibi sürekli işlemin her anını anlatarak bugüne kadarki ameliyat olma korkumu bile yok etti. Samimiyeti, ameliyatta bulunan tüm ekibe davranışları bile akademik olmaktan çok bir baba gibiydi.

Yüreği güzel insan çok şükür ki 2. Ameliyatımı da başarıyla gerçekleştirdi.

Bugün ameliyatın 10. Gününde kendimi yeniden dünyaya gelmiş kadar hafif hissediyorum. Bu hastalıktan beni yaşamaya mahkum etmedin ya, üzerimden 4,5 senenin tüm yükünü aldın ya, o şifalı ellerinden şifamı bulmama yardım ettin ya, rabbim gönlündeki her şeyin muradını versin; sana evladınla ve ailenle sağlıklı, mutlu, huzurlu ve daha nice başarılarla dolu bir ömür nasip etsin.

Serpil CANIGENİŞ

KRONİK VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI

varis_ve_venoz_yetmezlik_tedavisi.png


Uzun, ağrılı ve sancılı bir yolculuktu benimki. Ve nihayet sevgili doktorum, değerli Ahmet AKGÜL hocamla yollarımız kesişti. Başarılı geçen varis ameliyatımın ardından çok şükür sağlığıma kavuştum. Sevecen tavırları, samimi yaklaşımıyla hem bana umut oldu hem de ailemden biri oldu. Minnet duygularımı iletirken, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Hocamın da söylediği gibi "Bir şifacı bulunur elbet"  

Tedavisi yok, içvaris ve venöz yetmezlikle yaşamaya alışmak zorundasın 

rabb.jpgrabb1.jpg
Sözlerime herşeyden önce Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama binlerce kere teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bundan ortalama 3 yıl önce bacaklarımda ağrı, sızlama, uzun süreli ayakta kaldığım zamanlarda şiddetli gerginlik ve ağırlaşma hissi ile ayrıca da küçük küçük kılcal damarlarda belirginlikten dolayı doktora gittim ve hatta doktorlara gittim. Doktorların bana söyledikleri tek şey "bacaklarında iç varis var ve bu hastalığın tedavisi yok. Bununla yaşamaya alışmak zorundasın ve ömür boyu varis çorabı giymek zorundasın". Bu sözleri duyduktan sonra ilk önce psikolojik olarak çok yıkıldım ve çok üzüldüm. Daha sonra "Rabbim içerisine şifasını koymayacağı hiçbir hastalık kuluna göndermemiştir", müjdeli sözüne istinaden internetten hastalığımı araştırmaya başladım. Ve uzun arayışlardan sonra Rabbim karşıma Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamı çıkardı. Benim gibi aynı hastalığı yaşayanların ve Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamın tedavi ettiği hastaların yorumlarını okudum. Bu yorumların hepsi teşekkürlerle ve dualarla doluydu. Ve sonra kendi kendime dedim ki "Rabbim İnşallah bana şifamı verecek ve bu şifaya çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam vesile olacak". Buna bütün kalbimle inanarak yola çıktım. Önce Rabbime sonra da Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz güvenerek ameliyatımı oldum. Şimdi çok çok iyiyim. Bütün sıkıntılarımdan kurtuldum, bütün ağrılarım da bitti. Nefes aldığım sürece Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam için ve onun çok sevgili ailesi için Rabbime dua edeceğim.

Çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam, size sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlıklı, sıhhatli, hayırlı uzun ömürler diliyorum.

Başarılarınız daim olsun, artarak devam etsin.

Sonsuz Teşekkürlerimle

Ruşen BÜYÜKBULUT

ÇARESİZDİK, SİZ ÇARE OLDUNUZ 

tedavisi_yok_denen_varis_kapak_reflusu_ameliyat_tesekkuru.pngtedavisi_yok_denen_venoz_yetmezlik_ameliyat.pngprof_dr_ahmet_akgul_varis_kalp_damar_dvt_lenfodem_robot_cerrah_en_iyi_tedavisi.png
Öncellikle değerli hocam Ahmet Akgül size ve ekibinize çok teşekkürler. Allan sizden razı olsun önce oğlumu sonra beni iyileştirdiniz. Çaresizdik sizi çare oldunuz. Gitmediğimiz doktor kalmadı, hep olumsuzs, bilemediler. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın, oğluma çok üzülüyordum ayakları şişiyordu, ağrısı oluyordu. Bir gün torunum "babaanne sana facebook açayım mı" dedi, "aç oğlum" dedim. Açtık, bakarken sizi gördüm, çok dikkatimi çekti. Aslında benim hiç internetle işim olmazdı ama sürekli hocamın başarılarını gördükçe hocama arkadaş isteği gönderdim, sağolsun kabul etti. "Dünyada ilk, Türk doktor yaptı" yazılı resmi gördüm. Torunuma "babanın ayaklarının resminin çek hocama gönderelim" dedim, gönderdik. Hocam da çağırdı, geldik. Allah şifamızı buradan verdi.

Allah razı olsun sevgili hocamdan. Allah sevdiklerinden ayırmasın. Başarılarının devamının diliyorum, çok çok teşekkürler.

NOT: Hastamıza, yaptırdıkları resim için çok teşekkür ederiz... 

AYTEN ÖZBENLİ 

DOPLERİ ÇEKEN DOKTOR BİLE ŞAŞIRDI

Merhabalar, bugün iç varis ameliyatımdan 1 yıl sonra doktorumu ziyarete geldim. Şu anda çok çok sağlıklıyım ve mutluyum. Doktoruma gelmeden önce tekrar bir kez daha ameliyattan sonraki durumum görmek için doppler çekildim. Dopplerimi çeken doktor hayretler içerisinde kaldı. Ameliyatımı kimin yaptığını ve nasıl yaptığını sordu. Bacaklarımdaki iç varisin tamamen geçmiş olduğunu söyledi. Bende ona doktorumun Prof. Dr. Ahmet AKGÜL olduğunu ve ameliyat yönteminin ona ait bir teknik olduğunu söyledim. Şaşkınlığını gizleyemedi. Tabi ben de mutluluğumu...

Şimdi Rabbime şükürler ediyorum...

Hocama da sonsuz teşekkürler...

Doktorumun diğer hastalarına da Rabbimin izniyle şifa vesilesi olması dileklerimle...

RUŞEN BÜYÜKBULUT 

VARİSLERİMDEN KURTULDUM

Sevgili Ahmet Hocam,

Uzun zamandır uğraştığım, zorluğunu çektiğim Varis hastalığından sizin sayenizde, sizin kontrolünüzde ve yöntemlerinizle çok şükür ki kurtuldum.

Bu güne kadar çok zorluklar çektim, çok tedaviler gördüm Ama artık sizin sayenizde bunlar geride kaldı. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Rabbim başarılarınızın devamını getirsin. 

varis_doktoru.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.