DOKTOR DOKTOR DOLAŞMAKTAN BIKTIYSANIZ

 
Ahmet beyle tanışmam artık umudumun bittiği yerde basladı. Annem için tam üç yıllık hastane doktor koşturmasından sonuç alamadıgımız ve pes ettiğimiz birgün ben "son bır umut" deyip, Ahmet Beye mail attım,burdan da cevap gelmezse artık özel hastaneye gidecektik. Bir hafta gibi bır süre sonunda kendisi beni arayıp annemle ilgili uzun ve detaylı bilgi aldıktan birgün sonra,annemin hastanede asistanlarlarıyla muayene, tahlil ve tetkiklerı yaptıgında, annem eve büyük bır mutlulukla gelmişti o günü hiç unutamam. Annem sanki varislerinden kurtulmuş kadar mutluydu, gördüğü ilgi ve alakadan dolayı. Tahlil sonuçlarımız cıktıgında Ahmet Bey hasta oldugu halde sonuçlarımızı değerlendirip bıze amelıyat günü verdı. Amelıyat için gereken tahlilllere günlerce gidip geldik ama ne isyan ne de şikayet.
 
Güler yüzlü ekibiyle bizimle ilgilenildı. Annem ameliyata girdiğinde Ahmet Bey de ameliyata girdi ve annemin amelıyatını an an takip etti; 'Gereken herşeyin yapıldıgından emın olmalıyım, hastamız sorun yaşamasın'dediğini annem tebessumle anlattı. Birçok doktora göre basit olan varıs ameliyatı Ahmet Bey ve ekibinde basit değil profesyonel muamele gördü.
 
Kendisinin profesyonelliğini, güler yüzünü sabrını hassasiyetini hastalarının iyi hıssetmesinden güler yüzle ayrılmasından başka beklentisi olmadığını bizzat tanıklık etmış biri olarak Ahmet Beyi, bütün kalp damar cerrahisi tedavisi olması gereken hastalara tavsıye edıyorum ve Ahmet Beye herşey için milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Kendisinin kocaman sevgi dolu kalbiyle kalp doktorluğu yaptığı için bu kadar başarılı olduğuna inanıyorum. Siz de bizim gibi hastane hastane dolaşmaktan yoruldu ve artık pes dediğiniz noktada iseniz, bence Ahmet Beyin kapısını mutlaka çalın, sonuna kadar açılacağından ve bizim gibi sağlıklı ve mutlu olarak burada bu notlara benzer notlar yazacağınızdan emınım.
 
Ayşegül METE    
 

Sizi, tanıdığım tüm hastalara tavsiye edeceğim

megalomani1.pngmegalomani2.png


Sayın Ahmet Hocam
Bu zamana kadar çok ağrılar ve acılar çektim ve hiçbir çaresini bulamadım. İnşallah sizin sayenizde ayaklanıp ayağa kalkacağım. Elinize sağlık, çok teşekkür ederim. Sizi, tanıdığım tüm hastalara tavsiye edeceğim.
Saygılarımla, teşekkürler
 
Kahraman URKAÇ 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.