VARİS TEDAVİSİ İLE TIP LİTERATÜRÜNE GİRDİ

Ahmet Beyi İnternet araştırmalarım sonucunda buldum. Netteki araştırmalarım sonucunda Varis tedavisi ile ilgili Tıp literatürüne giren ve sadece kendisinin yaptığı bir yöntem ile tedavi ettiğini öğrendim. Araştırmalarım sonucunda aynı zamanda kimsenin cesaret edemediği en zor kalp ameliyatlarını da yapması bana büyük bir cesaret verdi. Kendisine muayene oldum. Hastalığımın nedenini en ince detayına kadar sabırla anlatması ile öğrendim. Verdiği bilgiler ışığında zaman kaybetmeden ameliyat olmaya karar verdim. İki bacağımdan da ameliyat oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Bu kurtulamam dediğim hastalığıma veda ettim. Kendimin ameliyat olması dışında akrabalarım ve tanıdıklarım sonucu görünce kendisine ameliyat olmaya karar verdiler. geçen ayda yengem ameliyat oldu. Artık biliyoruz ki sadece varis değil damar tıkanıklığı, kalp vb. hastalığımız olduğunda İstanbul' da (artık fizanda da olsa buluruz kendisini) böyle bir doktorun olduğunu bilmek bize büyük huzur veriyor. Başta Prof.Dr.Ahmet AKGÜL olmak üzere ve tüm ekibine çok teşekkür ederim.
Bir şans eseri sizin ile tanıştım.Varis ile ilgili gitmediğim doktor kalmadı. Ama hiç kimse sizin kadar güven vermedi. Sayenizde hastalığımın nedenini en ince detayına kadar sabırla anlatmanız ile öğrendim. Verdiğiniz bilgiler ışığında zaman kaybetmeden ameliyat olmaya karar verdim. İki bacağımdan da ameliyat oldum (3. bacağımda olsa hiç düşünmeden tekrar olurum). İsmen ünlü Özel hastanelerde de farklı ameliyat oldum, Ama Bakırköy Dr.Sadi Konuk Hastanesi Kalp ve Damar Kliniğini hiçbir yere değişmem. İlginiz, Güler yüzünüz ve sabrınız için başta benim için branşının Ord. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL olmak üzere ve tüm ekibize çok teşekkür ederim.

Meltem GÜRSOY

EN İYİ VARİS DOKTORUNDAN AKGÜL AMELİYATI OLDUM

Ahmet beyi uzun süren araştırmalar sonucu,internetten buldum.Varis konusunda uzun süren arastirmalar yaptim, çesitli uzman hekimlere göründüm. Rahatsizlığım ile alakalı en açıklacıyı bilgiyi Ahmet Beyden aldım. Varisimin hangi derecede oldugunu nasıl tedavi yöntemleri izlemem gerektiğini en ince ayrintisina kadar anlattı.

Ben ameliyatı tercih ettim. Akgül ameliyatı oldum. Şimdi son derecede sağlıklıyim. Hicbir ağrım kalmadı. Diğer uzmanlardan farkı, güler yüzü güven veren duruşu ve son derece ayrıntılı bir şekilde rahatsızlığınızın sebeplerini anlatıp yardımcı olmaya çalışması. Güler yüzlü, mütevazi, hastayı dinleyen ve ticari düşünmeyen bir hekim.

Bakırköy ... hastahanesinde ameliyatım oldu. Özel hastahanelerden hicbir farkı yok. Tek kişilik odalarda her şey mevcut. Hemsirelerden tutun ameliyata götüren görevliler, yemek dağıtan, temizlik yapan yani bütün çalışanlar isinin ehli kişiler ben kendi adıma çok memnun kaldım. Tekrar tekrar hekimim Ahmet beye ve butün ekibine teşekkürler..

Ayfer ÇİLİNGİR  

AMELİYAT ÖNCESİ AĞRILARIM YOK OLDU

hoca.jpg


Değerli doktorum AHMET AKGÜL hocamızı internet üzerinden rahatsızlığım nedeniyle araştırma yaparken buldum. Çok şükür ki ülkemizin böyle doktorları da var. Onu hiç tanımadan o ne derse öyle tedavi olacağım diyerek inanıp geldim. Çünkü izlediğim proğramlardaki aynı insan olduğunu tanıyınca da gördüm. BİR ÖĞRENCİ EĞİTİR GİBİ, sizi hastalığınız konusunda şekilller çizerek eğitiyor ve ona inanıp güveniyorsunuz.
Çaresi olmadığı söylenen rahatsizlığımda beni ameliyat ederek sağlığıma kavuşturdu. Rabbim onu her zaman korusun.Hastası ile ilişkisi mükemmel.Kendinizi doktorunuza yakın ve güvende hissediyorsunuz.Bacak damar kapakçıkları zor ve hassas bir ameliyat. HİÇ BİR ACIM OLMADI. Ağrılarım ameliyat öncesi çoktu. Minnet ve sevgi duygularımı iletiyor,bu değerdeki bir doktorun her zaman muhteşem çalışmaları olacağına inanıyor, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Lale ULUS 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.