DOĞUŞTAN GELEN BACAK ŞİŞLİĞİ VE KLİPPEL SENDROMU

bacaklarda_klippel_sendromu.jpg klippel_sendromu_bacak_sisligi_tedavisi.jpg


Değerli Hocamıza,

Oğlum 19 yaşında doğuştan KLEPPEL sendromu var. Bacaklarında damar genişliğiyle doğdu. Bebekliğinden beri varis çorabı giyiyor. Gittiğimiz her doktor bu sendromu tanımıyordu çoğunlukla tedavisi olmadığı söylenmiştir. Taki acaba bir gelişme varmı diye internete bakana kadar. Mart ayında kendisiyle tanıştık ayın sonunda bir ameliyat Haziran başında da ikinci bir tamamlama ameliyatı geçirdi. Çok şükür konusunun ehli, kendine güvenen artık usta olmuş, insancıl, samimi, babacan bir doktorla tanışmış olduk.

Bu sendroma sahip kişilerin hocamıza tedavi olmalarını tavsiye ederim.

Kendisine başarılar dileriz.

Saygılarımızla her şey gönlünüzce olsun.

Mine Öztekin

KLİPPEL SENDROMU SONUCU KOLUNDA YÜRÜRKEN ŞİDDETLİ AĞRI VE ŞİŞLİK OLAN HASTANIN AMELİYATTA YAPILAN BAŞARILI VENÖZ KAPAK ONARIMI VE KLİPPEL SENDROMUNUN EN İYİ TEDAVİSİ 

Değerli Ahmet Hocamız.

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve değerli ekibinizin ilgi ve alakası sayesinde şifa buldu. Yaptığınız ameliyatla kızımız sağlığına kavuştu. Kolundaki damar rahatsızlığı için böyle böyle yaşayacak denmesine rağmen bize umut oldunuz. Hayatımızın en büyük mutluluğunu sayenizde yaşadık. Bir şifacı bulunur elbet dediniz, kızımızın şifa bulmasına sebep oldunuz. Allah sizi ailenize ve milletimize bağışlasın.

TAMER, NURAN TÜMER 

klippel_sendromu_ameliyat_sonras_hasta_tesekkuru.pngklippel_sendromu_venoz_kapak_ameliyat.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TEDAVİSİ İMKANSIZ, BÖYLE YAŞAMAYA ALIŞ DENİLEN KLİPPEL SENDROMU HASTAMIZIN BAŞARILI AMELİYATI VE SONUCU 

  k3.jpgk1.jpg
Mayıs ayında varis şikayetinden dolayı hastaneye gittim. Sözde basit bir muayene idi. Ama doktorun iç varis olduğunu ameliyat olamayacağımı, bununla yaşamam gerektiğini hatta daha ileri gidip bacağımın kesilebilme olasılığının olduğunu söylemesi üzerine resmen dünyam yıkıldı. Hayattan soğudum. Ama hastalığı veren rabbimin safi ismi hürmetine bir şifacı vereceğini de biliyordum. Ve bu bilinçle araştırmaya başladım. Araştırdıkça aslında hastalığımın başka bir şey olduğunu öğrendim. Klippel Trenaunay Sendromu çoğu kişinin bilmediği nadir ve zor bir hastalık. Normal venöz yetmezlik ameliyatını yapmakta zorlanan doktorlar Klippel işin içine girince (gerçi sendromu bilemediler) tedavi mucizelere kaldı denildi. Ve işte o mucize Ahmet Akgül hocam olarak karşıma çıktı. Tedirgin olarak geldiğim muayene de çok sıcak, sevecen, anlayışlı ve işinde uzman birisiyle karşılaştım. Hemen bir tedavi haritası çıkardı ve ertesi günü ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan bir gün sonra günlük hayatıma geri döndüm. Ne bir ağrı, ne bir şikayet hepsinden öte psikolojik olarak da rahatlamıştım. Buradan Klippel Trenaunay Sendromu ve Derin Venöz yetmezlik sorunu yaşayanlara diyorum ki bu hastalıkların tedavisi var. Tedavicisinin adı da Ahmet Akgül. Boşuna zaman kaybetmeyin doğru adreste doğru kişiye tedavi olun.

Hocam iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederim. Rabbim yolunuzu açık etsin.

Meltem Çağlar

KOLDA GÖRÜLEN KLİPPEL SENDROMU

klippel_sendromu_ve_kol_sisligi.jpg kolda_gorulen_klippel_sendromu.jpg 
Merhaba ben Osman Büyükarslan doğuştan sağ kolumda şişlikler vardı, bu zamana kadar 26 yıldır 4 kez ameliyat ve 1 kez köpük tedavisi oldum. Hangi doktora gittiysem bu kolunla bu şekilde yaşamaya alışmalısın dediler. Ben ise bu kolumla bu şekilde yaşamaya Ahmet Akgül Hocamı tanıyıncaya kadar alışmıştım. Bu zamana kadar konulan teşhislerin Ahmet Hocam farklısını söyleyip iyi olacağımı söyledi. Ameliyatımın üzerinden henüz 2 hafta geçmesine rağmen 26 yıllık sağ kolumun yükünü üzerinden aldın ya, bir şifacı bulunur elbet deyip şifamı bulmaya yardım ettin ya Rabbim senin, ailenin ve o güzel ekibinin her iki cihanda da yardımcısı olsun. Hocam siz Allah'ın insanlara bir lütfusunuz. Bu arada sizinle tanışmamıza vesile olan akrabamız Tamer- Nuran Tüme ailesinden de Allah razı olsun.

Saygılarımla                                                                      

Osman Büyükarslan

KLİPPEL HASTASI OLDUĞUMU ÖĞRENDİM

klippel_sendromu_ameliyati_ve_en_iyi_tedavisi.jpg


Sevgili Ahmet Hocam.

10 yıldır normal varis olarak bildiğim hastalığımın aslında klippel vakası olduğunu 4 ay önce öğrendim. Bunu üzerine sizi bulup geldim. 12 gün önce ameliyat oldum ve şuan iyiyim. Ellerinize sağlık inşallah daha iyi olacağım.

Sevgiler

Dilek YAŞLAR

KLİPPEL TRENAUNAY SENDROMU TEDAVİSİ

klippel_trenaunay_sendromu_tedavisi.png 

klippel_sendromu_tedavisi_ve_ameliyati.png


26 yaşındayım ve doğuştan Klippel hastasıyım. Bu yaşıma kadar hastalığımın asla tedavisi olmadığını ve hayatım boyunca böyle yaşamam gerektiğini belki onlarca kez duydum. 19 Mayıs 2018 tarihinde hayatımın dönüm noktası yaşayabileceğim aklımın ucundan geçmezken Ahmet hocayla kesişen yolum sayesinde oldukça iyi ve sağlıklıyım. Geçirdiğim ameliyatımın 10. Günündeyim ve her sabah uyandığımda başlayan bacak ağrım 10 gündür yok. "Bir Şifacı Bulunur Elbet"  bu söze inanın. Tedavi sürecimin zor olabileceğini düşündükçe her şeyin üstesinden kolaylıkla gelen değerli Doktorum ve güzel ekibine sonsuz teşekkür ederim. Hepinizi çok sevdim. Ellerinize sağlık. 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.