TOPLAR DAMAR KAPAKÇIK AMELİYATI

 

Çok değerli Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül

Uzun zamandır Varis hastalığından dolayı çok çeşitli tedaviler gördüm. En son 2017 yılında Sakarya’da geçirmiş olduğum talihsiz bir ameliyattan sonra sorunlarım yine de devam etti. Ta ki bir gün sizi bir TV programında gördüm, izledim. İşte benim doktorum… dedim. Telefonla sizlere ulaştım. Siz ve ekibiniz beni çok güzel karşıladınız. Sorunlarımı dinleyerek yapılması gerekenleri tek tek açıklayarak anlattınız.

sizin yapmış olduğunuz varis ve Toplardamar kapakçık ameliyatından sonraki ilk kontrolde her şeyin çok güzel olduğunu ve artık sağlığıma kavuştuğumun müjdesini verdiniz.

Size ve ekibinize binlerce kez teşekkür ediyorum.

İyi ki varsınız hocam, iyi ki size geldim. Ben şifacı doktorumu buldum… Sevgi ve saygılar……….

 

Varis kapak kacagi onarimi 5


Varis kapak kacagi onarimi 6DEPRESYON VE UMUTSUZLUĞA KAPILMIŞTIM

 

Bu genç yaşta yakalandığım Varis hastalığım için uzun bir süre bir çok farklı hastane ve doktorlarla görüştüm, ama sonuç hep aynıydı bir tedavinin bir ilacın olmadı bu şekilde yaşamaya alışıp hayatıma bir şekilde devam etmemi söylediler. Büyük depresyon ve umutsuzluğa kapılmıştım. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu “Ahmet AKGÜL” adına rastladım, akabinde kendisinin hayat hikayesi dahili ulaştığı başarılar, dereceler ve konferanslarda ki makalelerini gördüm. Kendisine ulaştığında asıl sorunun ne olduğunu ve nasıl tedavi edeceğini anlattı ve tedavi sürecim başladı. Yurt dışı dahil tedavisi olmadığımı söyleyen doktorlara rağmen Şuan gayet sağlıklı ve tedavi olmuş durumdayım. Çok memnunum! Teşekkürler “Ahmet AKGÜL”.

 

Varis hastaligi ve ameliyati 1

 

Varis hastaligi ve ameliyati 2BACAKTA AĞIRLIK VE GERGİNLİK HİSSİ

 

 

Varis doktoru 1

 

 

14 yaşında varislerim çıkmaya başladı. 24 yaşında devlet hastanesinde kapak tedavisi yaptırdım. Varislerim hem düzelmedi hem de daha beter bir görüntüye sahip oldu. Doktor kendi kendine geçer deyip geçiştirdi. İkimiz de (aslında) geçmeyeceğimi biliyorduk. Beter eden bir doktora tekrardan sağlığımı emanet edemezdim zaten. Hamilelikten sonra ise her yerde varisler hızla çıkmaya başladı. Artık görüntü olarak iyice rahatsız etmeye başladı. Son bir sene de ise bacağımda bir ağırlık hissi vardı. En sonunda doktora tekrar gittim ultrason sonucunda iç varis ve kapakçık yetmezliği çıktı. Ben de artık görüntüyü geçtim iç varisler için endişelenmeye başladım grade 4 ve grade 3’ün altında yoktu çünkü.
İnternetten hocamızı araştırdım. Bir sürü makale okudum, videolar seyrettim en akla mantığa yatan Ahmet Hoca’nınkiler oldu. Bu yüzden ona geldim ve sol bacağımdan ameliyat oldum. Hem iç hem dış varisi düzeltti. Şu an bacağımda bir ağırlık hissi yok. Yolda giderken bacağımı nereye koyacağım derdi de yok.


Emeği geçen herkese başta Ahmet Hoca’ya teşekkür ederim. Kendi gibi gözü kara doktorlar yetişmesi dileğiyle :)

 

 

 

POŞETLER DOLUSU İLAÇLAR

 

15 yıldır devam eden ayağımdaki yara ve varis problemleri için gitmediğim doktor ve hastane kalmadı. Poşetler dolusu ilaçlar kullanmama rağmen şikâyetlerim azalmadı. Hastalığımı araştırırken internet üzerinden Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama rastladım. Yapmış olduğu işlemlere ait görselleri ve videoları izleyerek doktorumuzun doğru kişi olduğuna İnandık.
Randevu alarak kendisine ulaştık. Detaylı muayene ve tetkikler neticesinde ameliyat planlandı, sonrasında yara tedavisine başladık. Yapılan işlemler yara pansumanları, masaj, sargı işlemleri sayesinde hastalığım tedavi oldu. Buradan öncelikle doktorumuz Ahmet hocaya ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Biz şifamızı bulduk, Allah sizden razı olsun.

 

 

Iki bacak varis ameliyati ve ayak yarasi 1

 

 

Iki bacak varis ameliyati ve ayak yarasi 2

 

 

VARİS HASTALIĞINA ÇÖZÜM

 

 

Varis hastaligi profesoru

En iyi varis ve ic varis tedavi eden doktor

 

 

Sevgili Ahmet hocam,
Size gelmeden önce bir çok hastanelere gittim olumlu cevap alamadım.
Varis hastalığım beni her geçen gün daha da rahatsız etmeye başladı. Sonrasında yutup ve Tv kanallarında sizin programlarınızı takip ettim. Size gelmeden ikna olmuştum hastalığıma çözüm olacağınıza emin oldum ve çok iyi bir karar verdiğime inanıyorum. Gine halk cumhuriyetinden Randevu aldım ameliyatımı yaptınız ve sağlığıma kavuştum. Sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.
Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim siz sadece hekim olarak değil insan olarak da profesörsünüz. 

 

KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

 

Iki bacak varis ameliyati

 


ÜNİVERSİTE HOCALARI BİLE AHMET HOCAYI TAVSİYE ETTİ

 

 


En iyi varis hocasi ve doktoru kim

 

 

En iyi varis tedavisi ve ameliyati

 

Ben 25 yıldır varis hastasıyım. Yıllarca iyi güvenilir bir doktor araştırdım. Oğlum Çapa’da eğitim görürken oradaki hocalarına sormuş, “annemin böyle bir rahatsızlığı var” diye. Onlar da Ahmet hocayı tavsiye etmişler. Yirmi beş yıllık çilem bitti, gönül rahatlığıyla ameliyatımı oldum. Şu an çok iyiyim. Allah elinize bedeninize sağlık versin, sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

 

İSTANBUL'UN EN İYİ KALP DAMAR CERRAHİSİ HASTANESİNE GİTTİK

 

Ahmet hocam, sonsuz teşekkürler ediyorum size. Elleriniz kollarınız dert görmesin inşallah.

Canım kızımın, çok genç yaşta olmasına rağmen, her iki bacağında ağrıları ve dışarıdan görünen varisleri vardı. İstanbul'un en iyi kalp damar cerrahisi hastanesine gittik ve prof da dahil olmak üzere tam 3 doktora muayene olduk. 3 kez emar çekildik. Bir dr "damarları alacağız" derken diğeri "radyo frekansı kullanacağız" dedi. Hiç birisi içimize sinmedi, çünkü ne teşhisler ne de mr sonuçları birbirini tutmuyordu. Bacaklar aynı bacaklar ama mr larda teşhislerde ha bire başka başka çıkıyordu.

Doğal olarak EN İYİ DAMAR CERRAHİSİ UZMANINI ararken, internette iç varis yazmamızla karşımıza SN PROF. DR. AHMET AKGÜL Beyefendinin adı çıktı. YÜCE RABBİMİN BİR LÜTFU OLARAK. Eğitim  ve uzmanlık geçmişini inceledik ve gördük ki, TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ KALP VE DAMAR VE CERRAHİSİ UZMANI olduğunu anladık ve hemen randevu aldık. Muayene sonucunda, kızımın her iki bacağında da, genetik olarak var olan ama olmaması gereken 2 damar, ayrıca derin ve çeşitli derecelerde venöz yetmezlik olduğunu, yine SN PROF DR AHMET AKGÜL beyefendinin, kendi yetiştirdiği MR UZMANLARININ çektiği damar haritasının sonucunda öğrenmiş olduk.

Eğer ki, Ahmet hocama gelmiş olmasaydık, abuk sabuk bir ameliyata maruz kalıp ömür boyu süren pişmanlık yaşamış olacaktık eminim. Kızımın ameliyatını, muhteşem bir biçimde halleden SN PROF DR AHHMET AKGÜL HOCAMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUZ KIZIMLA BİRLİKTE. AYRICA, O GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ İÇTEN DAVRANIŞLARI İÇİNDE AYRICA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ. SİZİ KARŞIMIZA ÇIKARAN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN. VARLIĞINJZ ÜLKEM VE İNSANLIK ADINA BÜYÜK BİR NİMET VE ŞANS AHMET HOCAM. İYİ Kİ VARSINIZ.

 

 

 

 

AĞRILARIM SON BULDU

 

 

varis_doktoru_11.jpg

 


40 yıllık acılarım son buldu hocama ve ekibine çok teşekkür ederim şifa arayan bütün insanlara tavsiye ederim.  Çok iyi bir insan çok iyi bir doktor anlatılmaz yaşanır ben yaşadım, iyi ki varsın hocam seni çok seviyoruz.  Allah'ım sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin, dualarımız sizinle olsun inşallah hocam.  Kıbrıs tan sevgi ve sayılar

Hastanız Fatma Malgir 

 

 

VARİSTEN KURTULMA ÖNERİLERİ

 

 

Kalp ve damar cerrahisi sevgisi

 

 

İÇ VE DIŞ VARİS AMELİYATI OLDUM

 

 

varis_doktoru_7.jpg

 

 


2011 yılından beri iç varis ve dış varis hastalığını bu zamana kadar boşuna çekmişim. İyi ki Ahmet hocamla tanışıp onun sihirli ellerinden ameliyatımı oldum. Allah razı olsun başarılarının devamını dilerim. Sıfır sıkıntı iyi ki varsınız hocam.

Murat ÖCAL 

 

 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

 

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

 

BİZ AMELİYATI YAPAMAYIZ, GEÇ KALMIŞSINIZ

 

varis_doktoru_8.jpg

varis_doktoru_10.jpg

 


Pr. Doktor

Sevgili Hocamız Ahmet Akgül'e hitaben

30 yıllık bir varis sorunum vardı. Son 5 yıl da ağrılar çoğaldı gittiğim hastanelerde dedikleri "biz bu ameliyatı yapamayız, geç kalmışsınız". Bu nedenle moral bozukluğuyla Ahmet beye geldim. "Ben bu bacağı ameliyat eder, seni de ağrılarını da iyi ederim". Her yerim ağrıyordu, tüm vücudum. Ameliyat günü aldık ve başarılı bir operasyon sonucu şu an iyiyim ve tüm ağrılarım yok oldu. Başta Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül'e ve Emeği geçen ekibine sonsuz teşekkürler.

Sağlık her şeydir Kıymet SAĞLAM 

 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.