GÜN GEÇTİKÇE İLERLİYORDU

İki bacakta varis sorunum vardı, gün geçtikçe ilerliyordu. Ben de araştırmalar sonucu Ahmet hocaya geldim. Ameliyat oldum ve rahatsızlarım geçti. Saygı değer Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum. Tüm varis hastalıkları olanlara tavsiye ediyorum.

Varis ameliyati oncesi ve sonrasi 1

Varis ameliyati oncesi ve sonrasi 2

 

ÇOK DOKTORLARA GİTTİM

Derin varis ameliyatiEn iyi bacak damari ameliyati 1

Uzun zamandır varis hastalığım vardı çok hastane ve doktorlara gittim fakat tesadüfen Instagramdan gördüğüm doktor AHMET AKGÜL hocamla tanıştım hastalara yaklaşımı ve içtenliğiyle ameliyat olmamdaki cesareti verdi. İyi ki de olmuşum. Teşekkürler hocam sizin gibi hocaların Türkiye’ye ve dünyaya ihtiyacı var. Allah razı olsun.

VARİS HASTASIYDIM

Ben Emel Demircan
15 Yıl’dır varis hastasıyım yapılmayan hiçbir tedavi kalmadı.
Dayanılmaz ağrılar çekiyordum, uyuyamıyordum taki.. AHMET AKGÜL’ü tanıyana denk 11 gün önce varis ameliyatı yapıldı Allah’ıma şükürler olsun ki şimdi çok iyiyim ameliyattan 2 saat sonra ayağa kalktım yürümeye başladım.
Sayın Ahmet AKGÜL hocama sonsuz teşekkürler. Saygılarımla…

EMEL DEMİRCAN

BACAKLARIM PATLAYACAK GİBİYDİ

Bacaklarımda ağırlık gündüz uykulu halim vardı. Sanki bacaklarım patlayacak gibi oluyordu bir Avm’ de gezerken sonra bir arkadaşım kap damar cerrahisine görüş dedi. Doppler çekildi varis var denildi varis çorabı verildi. Giydim sıkıntılar tam olarak geçmedi. Tedavisi yok dediler, sonra canıma tak etti internetten araştırmaya başladım Ahmet AKGÜL hocamın videolarını tekrar tekrar izledim. 1.5 sene bekledim nedense sonra muayene oldum sonra ameliyata karar verdi. İkna oldum şimdi çok rahatım kendisine minnettarım…
ÖZDER KÜPELİOĞLU

EN İYİ KALP VE DAMAR HASTALIKLARI DOKTORUNU ARADIM VE ULAŞTIM 

 

en_iyi_en_unlu_kalp_ve_damar_cerrahindan_varis_ameliyati.pngen_unlu_ve_en_iyi_kalp_damar_cerrahindan_varis_ameliyati_2.png

 

Sayın:

Ahmet AKGÜL

Yirmi yıldır varise bağlı venöz yetmezliği sebebiyle bacaklarımda ağrıyı ve şişliği hissederek yaşadım. İki kez ameliyat oldum. Farklı tedaviler uygulandı ve ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım. Cilt altı ve bileklerimde kaçağa bağlı kanama ve morarmalar oldu, ağrılarım ve şişlikler artarak devam etti, yaşam kalitem iyice düştü.

İnternet ve Sosyal medya aracığı ile yaptığım araştırmalarda en iyi kalp damar hastalıkları doktoru Profesör Ahmet AKGÜL'e ulaştım. Güler yüzlü, bire bir ilgisi ve kendi tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Doğru yere geldiğime inandım ve ameliyatımı gerçekleştirdim, dolaşımım rahatladı.
Devam edecek tedavimin sonunda daha da iyi olacağıma inanıyorum. Allah Ahmet AKGÜL Hocamdan razı olsun. Rabbim sağlıklı ve uzun ömürler versin. İyi ki varsınız. Ben şifamı buldum, diğer hastalarında şifa bulması umuduyla Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla
 


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

Iki bacak varis ameliyatiVARİSLERİMDEN DE AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM

 

en_unlu_damar_cerrahi_varis_ameliyati.pngen_unlu_kalp_cerrahi_venoz_yetmezlik_ameliyati.png


Yıllardır müzdarip olduğum  varislerinden ‘'doktorların tedavisi yok böyle yaşamaya alış !'' söylemlerinden dolayı umudumu kesmiştim. Bir gün internette gezinirken Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'e rastladım. Tedavisi yok denen vaiz hastalığını kendi geliştirdiği teknik ile tedavi ettiğini öğrendim. Randevu alıp gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok kendinden emin bir doktor, sonsuz güvenle ameliyatı mı oldum. Bugün 15. günüm, çok mutluyum :) KURTULDUM!. Gerçekten çok iyi bir cerrah, çok mütevazi. Başarılarının devamını diliyorum. Allah gerçekten başımızdan eksik etmesin.  

Ebru

 

BABA VE KIZ AYNI GÜN AMELİYAT OLDU: VARİS VE LENFÖDEM BİTTİ

 

en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi.jpg en_iyi_venoz_yetmezlik_ameliyati_ve_tedavisi_2.jpg


Ahmet Bey gülen yüzünüz hiç solmasın iyi ki sizi tanımışız. Allah bin kere razı olsun.

Babam ve ben senelerdir (ben 15, babam 25 yıl) varis problemi yaşadık.

Her ikimizde birkaç kez ameliyat olduk ama çözüm bulamadık. Varis çorabı kullanmakta hep sıkıntılıydı. Üstelik problemin ilerlemesini de engellemiyordu.

Sonra internette Ahmet beye rastladım. Yazılan tüm yorumları okudum sanki beni anlatıyordu. Muayene olduk bana iç varis babama ise varisin yanında lenfödem ve mantar tanısı kondu.

Bugün ameliyat sonrası ilk kontrolümüz artık sorunum kalmadı, babam ise varisten ve lenf ödemden kurtuldu. Doktorumuz mantar için doğru tırnak kesimini babama tekrar tekrar tembihledi.

 

DOKTOR DOKTOR GEZDİM

Sayın Ahmet AKGÜL sözlerime nasıl başlayacağım bilmiyorum.
Doktor Doktor gezerek varislerimden şikayetçiydim bir sürü yere gittim hiçbir sonuç alamadım. Yaşım çok gençti ağrım vardı utanıyordum kısa bir şeyler giyemiyordum en son gittiğim yer bana bir şey olmayacağını bununla yaşamam gerektiğini söyledi. İnternette araştırmaya başladım. Sayın. Ahmet AKGÜL hocamı gördüm kesin gitmem gerekli dedim ve geldim daha hiç bir şey yapmadan ayağıma bakıp iç varis dedi. Bu bir dahi işiydi. Bende tam yerindeydim ameliyatımı oldum şu an çok iyiyim selin hanıma Sayın. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL’ e sonsuz teşekkürler ekibine de sevgilerimi sunuyorum iyi ki sizi tanıdım. Çok mütevazisiniz saygılar.


(KİMİN AKLINA BİRŞEY TAKILIRSA BANA ULAŞSIN ÇOK MEMNUN KALDIM)
SAYIN AHMET AKGÜL’E SAYGILAR TEŞEKKÜRLER…
OLCAY GÜREL

25 YILLIK VARİS AĞRISINA SON

 

bacak_varisi_agrisi.jpg


Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Varis ağrılarımla ilk 25 yaşımda hamileliğimde tanıştım! Belki daha önce de vardı. Ardından iki hamilelik daha yaşadım. Son hamileliğimde erken doğum yapmak için dua ettim. Ağrılarım çok fazla artmıştı. Yani 22 yıllık ağrılarımdan önce Allah'ın sonra sizin sayenizde kurtuldum. Henüz ameliyatın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen çok çok rahatladığımı hissediyorum.

Sizinle tanışmamıza vesile olan arkadaşımdan, eşinizden ve özellikle sizden Allah razı olsun.

 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.