VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI SONRASI

Venoz yetmezlik ameliyati sonucu yorumlarOYSA Kİ BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ VARDI

Merhaba, kıymetli doktorum, Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam. Bugün 12 Ağustos 2019. Tam da 3 yıl önce bugün (İç Varis) ameliyatımı yapmıştınız. Size gelmeden önce gittiğim diğer doktorların maalesef söyledikleri tek şey “Bu hastalığın tedavisinin olmadığı ve bununla yaşamaya alışmak zorunda oluşumdu. Oysa ki bu hastalığın tedavisi vardı ve bununla yaşamak zorunda değildim. Allahın izniyle siz bu hastalığı tedavi ediyordunuz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki beni sizinle karşılaştırdı. Sizin vesilenizle bana şifa verdi. Şimdi çok çok iyiyim, sağlıklıyım ve mutluyum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda, 3 yıldan beri her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ameliyat sonrası bana “Sen artık varis hastası değilsin” demiştiniz. Gerçektende Allahıma şükürler olsun, tamamen iyileştim. Şu an bu hastalığı yaşayıpta umutsuz olan hastalar varsa bilsinler ki bunun tedavisi var, hiç üzülmesinler. Onların da size ulaşmalarını ve tedavi olup iyileşmelerini diliyorum. Size çok teşekkürler ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömrünüz olur İnşaallah. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsınız.

DAMAR SORUNU

Ablamın damar sorunu nedeni ile Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamıza geldik, 15 gün gerek vakum gerekse medikal rezonans ve iğne tedavisi sonucunda; göz ile görülür iyileşme gördüğümüzü belirtirim.

Saygıdeğer hocamıza ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Mucize doktor 4KALICI YÖNTEMLE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ

akgul_teknigi_ile_venoz_yetmezlik_ameliyati.jpg


Yirmi yıldır müzdarip olduğum varis şikayetimi, kendisinin geliştirdiği özel bir yöntem ile kalıcı bir şekilde tedavi eden Sn. Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık iyi ki varsınız.

Arif TEMİZ

DİKİŞLERİM ALINDI

Sayın Hocam;

Mayıs ayında kontrole geldim. Doppler çekildim ve ameliyatıma karar verdiniz.

Başarılı bir ameliyat sonrası şu anda dikişlerim alındı ve yanınızdan mutlu bir şekilde ayrılıyorum.

Eşim ve ben bu hastalığı araştırırken iyi ki sizi bulmuşuz. Güler yüzlü, sempatik yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler. Tüm varis hastalarına tek önerim, Sizinle tanışmaları. Biz kurtulduk Allah tüm şifa bekleyenleri sizin gibilerle karşılaştırsın. Ellerinize, Yüreğinize Sağlık. Başarılarınızın her zaman devamını diliyoruz. Yolunuz her daim açık olsun.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

İBRAHİM ERŞEN

İSVİÇRE'DEN BULDUM

Sevgili Ahmet Bey; İsviçre' den araştırıp buldum. İstanbul'a geldim, birçok doktora gittim fakat Doktor Ahmet Akgül varislerim için geri dönüşümü olmayacağını söylediği için.

Tercih ettim kapaklarım onarıldı, varislerim alındı. Çok memnun olarak dönüyorum, ellerinize sağlık her şey için teşekkürler,

Teşekkürler, Saygılar 

zelal.jpg

 

zelal1.jpg


YILLARDIR BACAKLARIMDA AĞRI VARDI
     

venoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpgvenoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg


Yıllardır bacaklarımdaki ağrı ve huzursuz olduğum rahatsızlıklardan tanışmış olduğum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde ameliyat olduğum ve tüm ağrıları ve rahatsızlıklardan kurtuldum.

Hocama çok teşekkür ederim ve başarıların devamını dilerim.

İyi ki varsınız Saygılarımla. 

AKGÜL HOCANIN TEKNİĞİ

en_iyi_varis_tedavisi_1.jpgen_iyi_varis_tedavisi_2.jpg


Şunu anladım en önemli unsur olan sağlık ile ilgili verilecek kararlarda muhakkak çok araştırmak gerekliymiş. Ve sonuçta Ahmet Akgül hocayı bulduk ve hocanın geliştirmiş olduğu yöntemle ameliyat oldum. Çok memnunum inşallah daha iyi olacağımı umuyorum ve hocayı ve ekibine teşekkür ediyorum. saygılarımla. 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.