BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2

 

 

VARİS AMELİYATI VE PIHTI TEMİZLEME

 

 

Daha once yapilan varis ameliyati ve sonrasi

 

 

VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI SONRASI

 

 

Venoz yetmezlik ameliyati sonucu yorumlar

 


OYSA Kİ BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ VARDI

 

Merhaba, kıymetli doktorum, Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam. Bugün 12 Ağustos 2019. Tam da 3 yıl önce bugün (İç Varis) ameliyatımı yapmıştınız. Size gelmeden önce gittiğim diğer doktorların maalesef söyledikleri tek şey “Bu hastalığın tedavisinin olmadığı ve bununla yaşamaya alışmak zorunda oluşumdu. Oysa ki bu hastalığın tedavisi vardı ve bununla yaşamak zorunda değildim. Allahın izniyle siz bu hastalığı tedavi ediyordunuz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki beni sizinle karşılaştırdı.

Sizin vesilenizle bana şifa verdi. Şimdi çok çok iyiyim, sağlıklıyım ve mutluyum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda, 3 yıldan beri her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ameliyat sonrası bana “Sen artık varis hastası değilsin” demiştiniz. Gerçektende Allahıma şükürler olsun, tamamen iyileştim. Şu an bu hastalığı yaşayıpta umutsuz olan hastalar varsa bilsinler ki bunun tedavisi var, hiç üzülmesinler. Onların da size ulaşmalarını ve tedavi olup iyileşmelerini diliyorum. Size çok teşekkürler ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömrünüz olur İnşaallah. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsınız.

 

DAMAR SORUNU

 

Ablamın damar sorunu nedeni ile Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamıza geldik, 15 gün gerek vakum gerekse medikal rezonans ve iğne tedavisi sonucunda; göz ile görülür iyileşme gördüğümüzü belirtirim.

Saygıdeğer hocamıza ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

 

 

Mucize doktor 4

 


KALICI YÖNTEMLE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ

 

 

akgul_teknigi_ile_venoz_yetmezlik_ameliyati.jpg

 


Yirmi yıldır müzdarip olduğum varis şikayetimi, kendisinin geliştirdiği özel bir yöntem ile kalıcı bir şekilde tedavi eden Sn. Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık iyi ki varsınız.

Arif TEMİZ

 

DİKİŞLERİM ALINDI

 

Sayın Hocam;

Mayıs ayında kontrole geldim. Doppler çekildim ve ameliyatıma karar verdiniz.

Başarılı bir ameliyat sonrası şu anda dikişlerim alındı ve yanınızdan mutlu bir şekilde ayrılıyorum.

Eşim ve ben bu hastalığı araştırırken iyi ki sizi bulmuşuz. Güler yüzlü, sempatik yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler. Tüm varis hastalarına tek önerim, Sizinle tanışmaları. Biz kurtulduk Allah tüm şifa bekleyenleri sizin gibilerle karşılaştırsın. Ellerinize, Yüreğinize Sağlık. Başarılarınızın her zaman devamını diliyoruz. Yolunuz her daim açık olsun.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

İBRAHİM ERŞEN

 

GENÇ KIZ

 

10 yaşlarımdan beri bu hastalıkla baş etmeye çalışıyordum. O zamandan beri gezmediğimiz doktor kalmamıştı ve hiçbiri teşhis koyamıyordu ve bununla yaşamam gerektiğini söylediler. Yıllar sonra hastalığımı araştırırken karşıma Ahmet Akgül çıktı sayesinde gönül rahatlığıyla hastalığımın tedavisinin olduğunu ve ameliyat arkasından lenf ödem tedavisiyle bu hastalıktan kurtulacağımı söyledi.

Ameliyat sonrası hiçbir ağrım kalmadı. Kendisi beni sağlığıma kavuşturarak tam bir şifacı oldu.

Kendisine bir genç kızı sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

 

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru 1

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru

 

İSVİÇRE'DEN BULDUM

 

Sevgili Ahmet Bey; İsviçre' den araştırıp buldum. İstanbul'a geldim, birçok doktora gittim fakat Doktor Ahmet Akgül varislerim için geri dönüşümü olmayacağını söylediği için.

Tercih ettim kapaklarım onarıldı, varislerim alındı. Çok memnun olarak dönüyorum, ellerinize sağlık her şey için teşekkürler,

Teşekkürler, Saygılar 

 

 

zelal1.jpg

 


YILLARDIR BACAKLARIMDA AĞRI VARDI 

    

venoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpg

venoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg

 


Yıllardır bacaklarımdaki ağrı ve huzursuz olduğum rahatsızlıklardan tanışmış olduğum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde ameliyat olduğum ve tüm ağrıları ve rahatsızlıklardan kurtuldum.

Hocama çok teşekkür ederim ve başarıların devamını dilerim.

İyi ki varsınız Saygılarımla. 

 

EN İYİ YÖNTEMİ VE DOKTORU ARADIM

 

Ben 15 yaşımda tanıştım varis hastalığıyla. 2 sene sonra ameliyat oldum. Sol bacağımdan yapıştırma yöntemiyle. BU ameliyattan 2 sene sonra tekrar varis oluştu. Sonra araştırmalar yaparak en iyi sonucu yapabilecek doktoru ve yöntemi aradım. Sonuç olarak Ahmet Akgül Hocayı buldum. Görüştük, tedavi şeklini belirledi. Ameliyat oldum, ameliyat olduktan sonra tedavim iyi geçti. Şu an 15. gün oldu ameliyat olalı. İyiyim, daha sonraları iyi olmak dileğiyle hayatıma devam ediyorum.

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 2

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 1

 


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

 

Iki bacak varis ameliyatiAKGÜL HOCANIN TEKNİĞİ

 

 

en_iyi_varis_tedavisi_1.jpg
en_iyi_varis_tedavisi_2.jpg

 

 


Şunu anladım en önemli unsur olan sağlık ile ilgili verilecek kararlarda muhakkak çok araştırmak gerekliymiş. Ve sonuçta Ahmet Akgül hocayı bulduk ve hocanın geliştirmiş olduğu yöntemle ameliyat oldum. Çok memnunum inşallah daha iyi olacağımı umuyorum ve hocayı ve ekibine teşekkür ediyorum. saygılarımla. 

 

 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.