YÜRÜMEYE BAŞLADIM

 

Ahmet Hoca’ya;
2 sene araştırmalarımızın sonucunda Ahmet Bey’in geliştirdiği varis ameliyatı tekniğini keşfettik. Muayeneye geldiğimizde Ahmet Bey bize her türlü bilgiyi vererek bizi ikna etti ve güven verdi. Ameliyatımızda rahat ve başarılı geçti. Ameliyat sonrası yürümeye ve normal gündelik hayatıma dönebildim. Yapılan ameliyattan, Ahmet Bey’den ve ekibinden çok memnun kaldım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

 

 

Varis agrisi ve agri tedavisi 8Varis agrisi ve agri tedavisi 9

 

TANRI KORUSUN

 

Sevgili Ahmet Doktor

Hayat çok güzel Ama sağlam yaşamak daha güzel…

Ben bu hayata herkeste bulunmayan nadiri Klippel hastalığı ile doğdum. Sağ bacağım her zaman benim için yaralı, hassas bir yer oldu. Yaşım ilerledikçe bu sorun bende daha çok hissedilmeye başladı. Şimdi 37 yaşında TARİH ÖĞRETMENİ ve en başlıcası iki çocuk annesiyim. Demali, ben Allah'ın izni ile yaşamak zorundayım. Ama nasıl? Çocukluğumdan beri Büyüklerim çok gwz doktorlara apazmış ama kesin çözüm Bulunamamış. O vakit ki, Ahmet doktora rastlayana kadar. İnternet üzerinden aradığım araştırmalar beni uzaktan uzağa, Ahmet hocayla tanıştırdı. Günlerce, saatlerce döne – döne videolarına, izahlarına baktım. Ve son defa karar verdim.

Benim Doktorum Ahmet Akgül olacak oldu da. Ben çok şanslıyım. Böyle biz deyezli doktorla rastladım ve ameliyat olundum. Şimdi çok şükürler olsun ki iyiye doğru gidiyorum.

Sevgili Ahmet Doktor! Bundan sonraki hayatınızda Başarılarınızın devamını dilerim. Yüce Tanrı sizi hep korusun. Dualarım sizinledir. Türk oğlu Annemin vasiyetini yezına yetizib söylüyorum. Elleriniz dert görmesin; Allah'ın nazarı daima üzerinizde olsun!

Saygı ve hürmetle

Azerbaycandan- Baküden

Küçük ablanız Leyla Mansimova

Ne iyi ki, Türk doğmuşum, Türküm. Tanrı Türkleri korusun

 

 

Klippel sendromu tanisi ve tedavisi 1

 


Klippel sendromu tanisi ve tedavisi 2

 

 

Klippel sendromu tanisi ve tedavisi 3

 


VARİS AMELİYATI, TEŞEKKÜR

 

Selam. Ben 35 yaşında bir bayanım, ileri derecede ilerlemiş bir varis hastasıydım, kötü bir ameliyat deneyiminden sonra hayatım zehir oldu. İkinci ameliyatı kendi yapan doktor olmak üzere hiç kimse üstlenmedi çünkü riskim çok büyüktü, kimse bu yükün altına girmek istemedi. Sağ olsun bir doktorumun sayesinde Prof. Dr. Ahmet Akgül’ le tanıştım. Olmaz denilen ameliyatı başardı, şükürler olsun ki eski sağlıma kavuştum. Çok teşekkür ederim Ahmet Akgül hocamıza. Rabbim eksiklini göstermesin ve o sihirli parmaklar herkese şifa versin.

 

 

ŞİMDİYE KADAR YAPILAN AMELİYATLARA HİÇ BENZEMEDİ

 

 

En iyi varis doktoru

 

 

Şimdiye kadar gittiğim hastanelerde böyle yaşamaya alışacaksın dediler.

Araştıra araştıra Prof. Dr. Ahmet Akgül’ü buldum. Ameliyatımı oldum şu an her şey yolunda gittiğini görüyorum. Önceki başarısız ameliyatlarıma hiç benzemedi. Kendimi iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını biliyorum.

 

 

VENÖZ YETMEZLİK VE İÇ VARİS TEDAVİSİ

 

 

Venoz yetmezlik tedavisi ve ameliyati 1


Venoz yetmezlik tedavisi ve ameliyati 2Sevgili Ahmet Hocam,

Eşimin 15 senedir venöz yetmezliği vardı. Gitmediğimiz hastane, doktor kalmadı. Hepsi de aynı şeyi söylüyordu. Bu hastalığın tedavisi yok. Tesadüf bir şekilde sosyal medyadan hocamızı bulduk. İşte bizim için umut ışığı dedik. Ameliyatımızı olduk. Şükürler olsun ki hocamızın sayesinde umudumuzun bittiği yerde umut oldu.

Hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Sibel-Murat Uzun

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

SEVGİLER

  

EN İYİ VARİS DOKTORU KİMDİR DİYE ARADIM


 

en_iyi_varis_doktoru.jpgBenim Problemim 20 yıl önce dış varis olarak başladı. Görüntüden o zamanlar çok rahatsız olmadığım için 15 yıl kadar erteledim. Sonrasında ağrı ve görüntü şikayetlerim artınca doktor araştırmaya başladım ve bir doktor tanıdığımızın tavsiyesi ile skleroterapi denen köpük ile tedaviye başvurdum. İlk bir yıl hiçbir şikayetim olmadı ama hamile olmam ile birlikte aynı yerlerden aynı varisler tekrarladı. Bana hiçbir şekilde çıkmayacak dendiği için aynı doktoru tekrar aradım "gel yine yapalım" dedi ve garanti veremediklerini söyledi.

Güvenim olmadığı için tekrar yaptıramadım tabi, bu arada 4 yıl geçti ve ağrı şikayetlerim yanma kaşınma şikayetlerim arttı. İnternetten en iyi varis doktoru kimdir diye araştırmalar yaptım ve sevgili Ahmet AKGÜL hocamın ismi ile karşılaştım. Bir süre kendisini facebook'tan takip ettim ve randevu almaya karar verdim bunun için iki hafta uğraştım yalnız, o kadar yoğun ki hasta trafiği nihayet ameliyatımı gerçekleştirdi, bir insan hakkında hiç mi kötü yorum yapılmaz, yok bulamadım. Ahmet Bey "geçmiş olsun" demiyor.

"Geçti artık" diyor

Sevgiler Hocam

Işıl ÇOŞKUN   


KONTROL AMAÇLI DOPPLER


Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

Iki bacak varis ameliyatiHEM DIŞ HEM DE İÇ VARİS AMELİYATIMI YAPTI

 

ic_varis_ven_yetmezligi_ameliyati_ve_sonuclari.jpg


Sevgili Ahmet Hocama, ben 2 bacakta dış varis, sağ bacakta iç varis sorunlarım vardı.

Hiç kimse iç varis ameliyatını yapamaz dediler. Hocamız 3 ameliyatı aynı anda yaptı. Ekstra alerji tedavisini de yaptı. Ameliyatım başarılı geçti. Yakın ilgisine, bizi cesaretlendirmesine ve arkadaş gibi davrandığı için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Tüm Kalbi Sevgilerimle...!

Yasin CANDAN 


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.