ŞİMDİYE KADAR YAPILAN AMELİYATLARA HİÇ BENZEMEDİ

En iyi varis doktoru
Şimdiye kadar gittiğim hastanelerde böyle yaşamaya alışacaksın dediler.

Araştıra araştıra Prof. Dr. Ahmet Akgül’ü buldum. Ameliyatımı oldum şu an her şey yolunda gittiğini görüyorum. Önceki başarısız ameliyatlarıma hiç benzemedi. Kendimi iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını biliyorum.

VENÖZ YETMEZLİK VE İÇ VARİS TEDAVİSİ

Venoz yetmezlik tedavisi ve ameliyati 1Venoz yetmezlik tedavisi ve ameliyati 2
Sevgili Ahmet Hocam,

Eşimin 15 senedir venöz yetmezliği vardı. Gitmediğimiz hastane, doktor kalmadı. Hepsi de aynı şeyi söylüyordu. Bu hastalığın tedavisi yok. Tesadüf bir şekilde sosyal medyadan hocamızı bulduk. İşte bizim için umut ışığı dedik. Ameliyatımızı olduk. Şükürler olsun ki hocamızın sayesinde umudumuzun bittiği yerde umut oldu.

Hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Sibel-Murat Uzun

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

SEVGİLER

EN İYİ VARİS DOKTORU KİMDİR DİYE ARADIM

en_iyi_varis_doktoru.jpg


Benim Problemim 20 yıl önce dış varis olarak başladı. Görüntüden o zamanlar çok rahatsız olmadığım için 15 yıl kadar erteledim. Sonrasında ağrı ve görüntü şikayetlerim artınca doktor araştırmaya başladım ve bir doktor tanıdığımızın tavsiyesi ile skleroterapi denen köpük ile tedaviye başvurdum. İlk bir yıl hiçbir şikayetim olmadı ama hamile olmam ile birlikte aynı yerlerden aynı varisler tekrarladı. Bana hiçbir şekilde çıkmayacak dendiği için aynı doktoru tekrar aradım "gel yine yapalım" dedi ve garanti veremediklerini söyledi.

Güvenim olmadığı için tekrar yaptıramadım tabi, bu arada 4 yıl geçti ve ağrı şikayetlerim yanma kaşınma şikayetlerim arttı. İnternetten en iyi varis doktoru kimdir diye araştırmalar yaptım ve sevgili Ahmet AKGÜL hocamın ismi ile karşılaştım. Bir süre kendisini facebook'tan takip ettim ve randevu almaya karar verdim bunun için iki hafta uğraştım yalnız, o kadar yoğun ki hasta trafiği nihayet ameliyatımı gerçekleştirdi, bir insan hakkında hiç mi kötü yorum yapılmaz, yok bulamadım. Ahmet Bey "geçmiş olsun" demiyor.

"Geçti artık" diyor

Sevgiler Hocam

Işıl ÇOŞKUN   

HEM DIŞ HEM DE İÇ VARİS AMELİYATIMI YAPTI

ic_varis_ven_yetmezligi_ameliyati_ve_sonuclari.jpg


Sevgili Ahmet Hocama, ben 2 bacakta dış varis, sağ bacakta iç varis sorunlarım vardı.

Hiç kimse iç varis ameliyatını yapamaz dediler. Hocamız 3 ameliyatı aynı anda yaptı. Ekstra alerji tedavisini de yaptı. Ameliyatım başarılı geçti. Yakın ilgisine, bizi cesaretlendirmesine ve arkadaş gibi davrandığı için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Tüm Kalbi Sevgilerimle...!

Yasin CANDAN 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.