SONUÇ MÜKEMMEL

Sayın Ahmet hocam ve değerli ekibine;

Yaşanılan varis rahatsızlığı için birçok doktora gittik ama sonuç alamadık. Tesadüfen internette sizin videolarınızı gördük, araştırdık ve muayene için sıra aldık ve o gün geldi. Biraz tedirginlik vardı.

Bilmiyorduk ki varis için en iyi yere gelmişiz. Güler yüzünüz, sıkılmadan bıkmadan sorulara cevap verişiniz, açıklayıcı çiziminiz ve ameliyat olmanın sonuçları ve riskleriyle her açıklamayı içtenlikle yaptınız. Ameliyatımızı olduk, gayet başarılı geçti. Bugün kontrol günü ve sonuç mükemmel.

Varis için en iyi tedaviyi aldığınız yer burası diyordunuz. Sevgili Ahmet Hocam, kesinlikle en iyi yer burasıymış. Eşim ve tüm şifa bulan hastalar adına teşekkürler. İyiki varsınız.

Size ve ekibinize teşekkürler, Saygılar

Varis için en iyisi burası! İyi ki varsınız.

 
En iyi varis ve venoz yetmezlik tedavileri 1

En iyi varis ve venoz yetmezlik tedavileri 2

 
BEN VARİS HASTALIĞINDAN KURTULDUM

f1.jpgf4.jpg


Ben Dilek Kuru, uzun süredir yaşadığım varis hastalığımdan kurtulmamı sağlayan sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama çok teşekkür ediyorum.

Ben de bir doktor annesi olarak bu hastalıktan muzdarip olan herkesin Ahmet Hocama gelmelerini tavsiye ederim.

Beni sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.

Güler yüzlü iyi niyetli insan!

Daha nice hastalara umut ve deva olmanız dileğiyle sevgi ve saygılarımla...

DİLEK KURU

VARİS AMELİYATI SONRASI ÇOK İYİYİM

isp1.jpgisp2.jpg


Ben Veysel Altınbaş daha önce İspanya'da iki kere varis ameliyatı oldum ama varislerim yine çıktı ve karar verdim Türkiye'de ameliyat olmaya hocam Ahmet Akgül'ü tavsiye ettiler. Ameliyatımı yaptı şu anda çok iyim kendisine çok teşekkür ediyorum. Şuanda çok iyiyim

Veysel ALTINBAŞ

VENÖZ YETMEZLİK KADER DEĞİLMİŞ

Venoz yetmezlik
Sevgili Ahmet Hocam;

Sizinle tanışmadan evvel, venöz yetmezliğin kaderim olduğunu ve bununla yaşamam gerektiğini düşünüyor, açıkçası sağlıklı insanlara gıpta ile bakıyordum.

Şimdi “keşke sizi 15 yıl önce tanısaymışım” diyorum. 2 hafta yarattığın şey mucize gibiydi.

Elinize, emeğinize sağlık… Başarılarınızın daim olsun, sağolun, varolun.

İYİ Kİ VENÖZ YETMEZLİK VARİS AMELİYATI OLMUŞUM

venoz_yetmezlik_varis_ameliyati.jpg


Genel olarak varis olarak bilinen hastalığın aslında toplardamar kapakçıklarının bozulmasıyla ortaya çıktığını Sayın Ahmet Akgül hocamızdan öğrendik. Tedavisinin de değer doktorumuza tarafından yapabildiğini öğrenince hemen ameliyat olmaya karar verdik. İyi ki de olmuşuz. Sağlığımla tekrar kavuştum. Ameliyat ve iyileşme süreci gayet iyi geçti. Sayın Hocama ve Selin Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Can Candurmaz

AĞRI VE SIZININ BİTTİĞİ İÇ VARİS AMELİYATI

en_iyi_varis_doktorundan_en_iyi_varis_tedavisi.pngistanbul_da_en_iyi_varis_tedavisi.png


Sevgili Ahmet Hocam;

10 yıldır çektiğim ağrılar gitmediğim yer kalmadı çok şükür sizi bulup tanışıp ameliyatımı oldum ve ağrısız sızısız yeni bir hayata başladığım için size ve ekibinize çok teşekkür ederim...

SELDA YALÇINKAYA  

TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ KALP DAMAR VARİS DOKTORU 

  nurdan.jpg


SN PROF DR AHMET AKGÜL hocam, sonsuz teşekkürler ediyorum size, elleriniz kollarınız dert görmesin inşallah.

Canım Kızımın (D.E..un) çok genç yaşta olmasına rağmen, her iki bacağında ağrıları ve dışardan görünen varisleri vardı. İstanbul'un en iyi kalp damar cerrahisi hastanesine gittik ve Prof'da dahil olmak üzere tam 3 doktora muayene olduk. 3 kez emar çekildik. Bir doktor damarları alacağız derken diğeri radyo frekansı kullanacağız vs. dedi. Hiç birisi içimize sinmedi, çünkü ne teşhisler nede emar sonuçları birbirini tutmuyordu. Bacaklar aynı bacaklar mr'lerde teşhislerde habire başka başka çıkıyordu. Doğal olarak en iyi damar cerrahisi uzmanın ararken, internette iç varis yazmamızla karşımıza Sn. PROF. DR. AHMET AKGÜL beyefendinin adı çıktı. YÜCE RABBİMİN BİR LÜTFU OLARAK eğitim ve uzmanlık geçmişini inceledik ve gördük ki TÜRKİYEMDEKİ EN İYİ KALP DAMAR VE CERRAHİSİ UZMANI olduğunu anladık ve hemen randevu aldık. Muayene sonucunda, kızımın her iki bacağında da genetik olarak var olan ama olmaması gereken 2 damar, ayrıca derin ve çeşitli derecelerde venöz yetmezlik olduğunu yine SN. PROF. DR. AHMET AKGÜL beyefendinin kendi yetiştirdiği MR UZMANLARININ çektiği damar haritasının sonucunda öğrenmiş olduk, eğer ki Ahmet hocama gelmiş olmasaydık, abuk sabuk bir ameliyata maruz kalıp ömür boyu süren pişmanlık yaşamış olacaktık eminim.

21 Ekim 2016 Cuma Günü saat 16:00 da kızımın ameliyatını muhteşem bir biçimde halleden SN PROF. DR. AHMET AKGÜLE HOCAMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUZ KIZIMLA BİRLİKTE AYRICA O GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ İÇTEN DAVRANIŞLARI İÇİNDE AYRICA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ. SİZİ KARŞIMIZA ÇIKARAN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN. VARLIĞINIZ ÜLKEM VE İNSANLIK ADINA BÜYÜK BİR NİMET VE ŞANS. AHMET HOCAM İYİKİ VARSINIZ.

NURDAN IRMAK 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.