AKTİVİTE YAPAMIYORDUM

Öncelikle herkese merhaba doğduğumdan beri sağ ayağımda ağrı oluyordu. gitmediğim doktor kalmadı. Kaç defa operasyon geçirdim. Psikolojim bozulmuştu. Hiçbir aktivite yapamıyordum. Doktorlar bana bu hastalıkla yaşamayı öğreneceksin dediğinde dünyam yıkılmıştı. 2 yıl oldu İstanbul’a geleli atamam olduğu için. İnternette Ahmet hocayı buldum. Derin Venöz Yetmezliği tespit etti. Ameliyat oldum. Gerçekten ayağım kuş gibi hafifledi. Ağrı yok rahat rahat dolaşıyorum. Gerçekten işin ustası severek yapıyor. Psikolojim düzeldi. Ağrı içinde yaşamak için hayat çok kısa sağlığınızın kıymetini bilin. Ahmet Hoca gibi üstad varken kaçırmayın. Allah razı olsun sizden hocam. Emeğinize sağlık.

En iyi varis ameliyati ve bacak varisleri 1


En iyi varis ameliyati ve bacak varisleri 2

ÜZÜLME BEN BU AMELİYATI YAPARIM 

Bazı şeyleri anlamak için yaşamak lazım diyerek başlamak istiyorum. Aslında o kadar yazılacak şey var ki insan nerden başlayacağını bilemiyor. Hasta yakını olarak sağlık personeli olarak ve en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yazmak istiyorum. Öncelikle hasta yakını olarak bir şeyler paylaşmak istiyorum.

Eşimin 10 yıllık geçmişi olan dvt sine bağlı olarak gelişen komplikasyonlarından dolayı her iki bacağında da bir kadını fazlasıyla rahatsız edecek deformasyon ve varisler oldu. Ağrılarla beraber iyice çekilmez bir duruma dönüşmüştü. Bir kaç sağlık kuruluşuna başvurduk ama hiç kimse "tamam hallederiz" diyemedi. Hep bir şeyler eksik kalmıştı ve bizim umutlarımız iyiden azalmışken rabbim hocamı karşımıza çıkardı. Vaktinin çok dar zamanında eşimi gördü, esimin gözyaşlarını gördü ve kendinden çok emin bir şekilde "üzülme ben bu ameliyatı yapacağım" dediğinde, kendi kendime dedim ki "müthiş bir öz güven".  

Çok hoşuma gitmişti. Ayrıldık, gerekli tetkiklerden sonra hocam o sihirli dokunuşuyla ameliyatımızı yaptı. Mesleğimden dolayı eşimin ilk pansumanını yaparken değişimi görmemek imkânsızdı hele eşimin o mutluluğu her şeye bedeldi.

Şimdi hayırlısı ile hocam, eşimin ikinci ameliyatını da yapacak. Hazırlıklarına devam ettiğini "acele etmememiz gerektiğini" söyledi. Yene literatüre girecek bir iş olacak inşallah. Herkes,  bütün dünya konuşacak, sabırla bekliyoruz. Ben inanıyorum, en ufak bir şüphem yok.

İkincisi 23 yıllık sağlık personeli olarak ayrı bir gurur duydum ve sistemin bir parçası olduğum için çok mutluyum

Üçüncü olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu değerli insanla ayni vatan topraklarında yaşadığım için Allah'ima binlerce şükür ediyorum.

Hocam iyi ki varsınız Allah sizden ce ekibinizden razı olsun, rabbim her şeyi kalbinize göre versin

Şener Pilavcı

 HER ŞEYİN BİR TEDAVİSİ VARMIŞ

bacaklarda_kilcal_damarlar.jpg


Varis ile tanışalı 1.5 yıl oldu birçok Devlet Hastanesine ve Özel Hastanelere gittim. Aldığım tek cevap varis olan damarları alırsak varislerin yeniden tekrarlar cevabı oldu. Bu aralar varislerim ilerlemiş bacağım şişlik ve ağrı yapıyor yürüyemez oluyordum. Artık gidecek hastane kalmadığından çareyi internette çözüm aramakta bulmuştum. İnternette araştırınca Prof. Dr. Ahmet Akgül hocaya rastladım. Bir daha araştırınca başarılar güzel ekip çalışmalarını öğrendim. Muayene tarih alıp geldiğimde doktorum ve ekibi güler yüzle karşıladılar. Hastalığımız ile bilgi verdiler ve tedaviyi anlattılar. Tedavide en dikkat çeken ise bacağımdan damar alınması oldu. Tedavi günü geldi ve ameliyat oldum. Şu an varislerim yok olmuş ve ağrılarım gitmiş şekilde bu yazıyı yazıyorum hiçbir şey için geç değil her şeyin bir tedavisi varmış ben bu yaz bunu öğrendim. Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim.

Fatih Fidan

AMELİYAT SONRASI HER ŞEY YOLUNDA

Değerli hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül'le 1 ay önce muayenemizi olup varis ameliyatı kararı aldık. Bugün ameliyatımın 13. Günü her şey yolunda hocamıza sonsuz minnettarım. ‘' Bir şifacı bulunur elbet'' dedik ve düştük yollara Kıbrıs'tan İstanbul'a sevgiler.

FİLİZ BAYBAR 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.