HOLLANDA'DAN GELDİM

Sevgili Ahmet Hocam, iyi ki varsınız. Benim, Hollanda’da gitmediğim hastane, özel klinik kalmadı. Bu varislerin tedavisi yok, kapakçıkların bozuk denildi. Bu süreçte psikolojim bozuldu, haftalar boyu ağladığım zamanlar oldu, ta ki sizi bulana kadar. Sizi televizyon programında kapakçık ameliyatını anlatırken izlediğimde bu bir “MUCİZE” dedim. Bir ay hocamın hasta yorumlarını, videolarını izledim. Herkes o kadar memnundu ki, bende değerli hocama randevu alıp, Türkiye’ye geldim. Çevremdeki herkes Avrupa’da yaşadığımı, daha gelişmiş sağlık sistemin olmasına rağmen Türkiye’ye gelmeme anlam veremediler. Hocam beni muayene ettiğinde, bu ameliyatı yaparım dedi. Daha önce defalarca Doppler çekildim bana kimse Lipödem, Lenfödem hastalarından bahsetmedi bile. Ameliyat oldum, ameliyat olalı 1 hafta oldu, dikişleri alınmadan bile tamamen iyileşme hissediyorum. Allah’a çok şükür hiçbir ağrım yok. Ahmet Hocam’a bir ömür teşekkür edeceğim, O’na minnattarım. Rabbim onu ailesiyle ömür boyu mutlu etsin. Hiçbir zaman üzüntü yaşamasın. Hep sağlıklı olsun ki Hocam herkese yardımcı olsun. Saygılarımla

Bacak sisligi 2

Bacak sisligi 1
TAM BEŞ DİLDE VARİS HASTALIĞINI ARAŞTIRDIM 

kritik2.jpg


İnanın tam beş dilde bu varis rahatsızlığını araştırdım. Allah'ıma şükür doğru adresi buldum. İnşallah ilerleyen günlerde ameliyatımı olacağım. Köpük tedavisi şu tedavi bu tedavi sonuç hüsran olur. Kendimi ilk önce hekim sonra da bir abi gibi gördüğüm Ahmet Hocanın narin ve hassas ellerine bıraktım. Her şeyden önce adam gibi adam..!

kritik1.jpg

 

 

 

  

 
AYAĞIMDA ÇOK AĞRILAR VARDI

bacakta_odem_ve_sislik.jpgayakta_ar_ve_ilik.jpg
Ailem 15.03.2017 günü ameliyat oldu sol ayağında çok ağrılar vardı. Prof. Cüneyt Turan vasıtasıyla Ahmet Akgül hocamıza yönlendirdi. Çok güzel başarılı bir şekilde ameliyat oldu, iki saate ayağa kalktı ve yürümeye başladı. Allah Ahmet hocamızdan razı olsun.

Başarılarının devamını dilerim.

Osman Demirci Kadriye Demirci çifti

BANA AĞRISIZ GÜNLER BAĞIŞLADINIZ

Sevgili Hocam,

2 yıldır süregelen bacak ağrılarım sebebi ile kapınızı çaldım. Meslektaşlarınızın çizdiği kötü seneryanun aksine, bana umut dolu bir yol açtınız, açtığınız yolda ışık tuttunuz. Bugün ameliyatımın 8. Günü olmasına rağmen, bana ağrısız günlerimi bağışladınız. Size hayat boyu minnettar kalacağım.

Sevgilerimle

Seda IŞILDAK 

en_iyi_ic_varis_ameliyat_1.pngen_iyi_ic_varis_ameliyat_2.png


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.