ARAŞTIRMALARIM SONUCU BULDUM

15 senedir aradığım doktoru nihayet buldum. Benim gibi nice hastaları iyileştiren Ahmet beye sevgilerimle. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Araştırmalarımın boşa gitmediğini görmek güzel. Sağlıkla kalın.

Varis ameliyati 13

Varis ameliyati 14

VARİS VE LENFÖDEMİM VARDI ARTIK YOK

En iyi ic varis ameliyati ve tedavisi 1En iyi ic varis ameliyati 2
VARİS Mİ?
ODA NE GEÇTİ ARTIK. Bitti artık.
İyi ki sizi tanıdık Ahmet Hocam.
50 yaşındayım 30 yıldır bununla yaşamalıyım dediğim ağrılarımı İstanbul’da bıraktım ve Oh be ağrısız yaşamak ne güzelmiş diyoruz.
Lenfödemlerimden de kurtuldum, varislerimden de. Çoğu askerde olan ayakta çok durmaktan kaynaklanan veya irsi olan Varislerimiz kaldı. İstanbuldan döndük memleketimize. Güven ve tecrübenin adresi “Geçmiş olsun demek yerine GEÇTİ ARTIK” diyebilecek kadar işin ehline bırakın kendinizi. Kaliteli tedavi ve kesin çözüm için her hasta dostlara ÖNERİYORUZ.

Saygılarımla

KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM

Bir tanesiniz, teksiniz, eşsizsiniz Ahmet hocam. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Rabbim beni sizinle buluşturduğu için, şifama vesile olduğunuz için. Ameliyatımdan sonra bana verdiğiniz (ev ödevlerimi) de her gün harfiyen yerine getiriyorum yani yürüyüşlerimi yapıyorum, bisikletime biniyorum. Kısacası artık sağlıklı yaşıyorum. Güle güle İÇ VARİS , Güle Güle DERİN VENÖZ YETMEZLİK. Ve Hocam diyorum ki, aynen söylediğiniz gibi "ARTIK GEÇTİ". 

Ruşen Gazi Büyükbulut 

  v6.jpg

 

 

 

 

 

 


İÇ VARİS YANİ VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI SONRASI  KONTROL 

VARİS AMELİYATI SONRASI TEKRAR VARİSLERİM ÇIKMADI VE ÇOK MUTLUYUM 

en_iyi_varis_ameliyati.jpgvaris_ameliyati_sonrasi_ne_olur.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ŞİKAYETLERİM SON BULDU, SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM

Saygıdeğer Hocam.. 

Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. 10 gün önce iç varis ameliyatı oldum, şu anda şikayetlerim son buldu. Sizinle tanışana kadar oldukça ümitsizdim. Varis sorunuma çare bulamayacağımı düşünüyordum. Ama sizinle tanışınca önce güven duydum ve sorunumdan kurtulabileceğime dair umudum vardı. Çok şükür her şey yolunda gitti ve sayenizde sağlığıma kavuştum. Allah sizden razı olsun. Umarım aynı rahatsızlığa sahip olan nice hastalara şifa olursunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Daha nice başarılara imza atmanızı gönülden dilerim. Her şey için çok teşekkürler.. 

Aysel YÜRÜK 

O ESKİ AĞRILARI YAŞAMIYORUM

Can hocamı, hastalığım hakkındaki makalesini okuduktan sonra tanıma fırsatım oldu ve derin bir araştırmaya girip kendi geliştirdiği tekniğine güvenerek hemen ertesi güne randevu alıp Türkiye'ye gitmeme sebep oldu. İlk tanışmamızdaki verdiği güven sayesinde o an ameliyat tarihini belirledik ve 7 yıldır varlığından haberdar olduğum iç venöz yetmezliğinin ömür boyu ilaç kullanmam gerektiği hakkındaki bilgilerinin üzerini çizerek sağlıklı hayata kavuşmamı sağladığı için ve de o eski ağrıları yaşamadan kilometrelerce koşabiliyor olmamı var ettiği için ona minnettarım. Ayrıca mesleğine gösterdiği özveri, iş aşkı, hastalarına saygısı ve onları dinleyebiliyor olması çıtasını daha da yükseklere taşıyor.

Dubai'den sevgiler,

Filiz YALÇINKAYA 

İÇ VARİS TEŞHİSİ KONDU 

ic_varis_teshisi_.png ic_varis_tanisi_kondu.png


Ben öyle doktor doktor  gezmedim, çeşitli operasyonlardan geçmedim. İç varis teşhisi konuldu ve tedavisinin olmadığını, ömrümün sonuna kadar varis çorabı ile yaşamam gerektiği söylenildi. (Bana göre zorunluluklar, hastalığın kendisine nazaran, insanı daha çok hasta eder, umutsuzluğa sürükler.) "Çok şanslısın, en azından dışarıdan estetik açıdan rahatsız edecek bir şey yok" bile dedilerse de içeride kıyamet koptuğunu söylemekten de geri kalmadılar.

Evet şanslıydım, ama bu estetik kaygım olmamasından değil, tam da bu evrede Ahmet AKGÜL hocamı kardeşimin küçük araştırması sayesinde tanıyıp ameliyat kararını hemen almamdan kaynaklıdır. Çok araştırmaya gerek yok kendisini, gidin bir ziyaret edin ne demek istediğimi anlarsınız. Gözünüz kapalı (narkozdan değil☺) tedavinizi olursunuz.

Herkes kendisi hakkında çok şey söylüyor, Türk Dil Kurumu literatüründe tasvir edecek söz kalmadı, üstelik bunlar methiye değil.

Ben ne söyleyeyim;

"En güvenilir hekim"  ünvanına sahip bununla da nasıl kibar, anlayışlı, dostane, dinleyici bir hekim olduğunu mu,

Ameliyat oluncaya kadar değil de asıl desteği ameliyat sonrasında  verdiğini mi,

Günün birinde anıtı dikilecek kadar başarılarda imzası olan, gelecek nesillerin hekimlerine işini nasıl aşkla sevgiyle yaptığını anlatan gözlerindeki o ışıltıyı mı,

"İyi ki"lerin, "Allah razı olsun"ların sahibi olduğunu mu,

Bilmiyor musunuz? Şimdi artık biliyorsunuz.

Kocaman yüreği olan, yolu sevgiden geçen kalp  doktoruna  sevgilerimle,

Adımı yazar, imzamı da atarım

Necla Çakır Demir 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.