ARTIK ETEK GİYEBİLECEĞİM

Yıllardır yaşadığım venöz yetmezlik ilgili sorunum ile Operasyon, ilaçlar, varis çorabı... Tedavi yok, hastadan damar alınacak.... Ama çok tesadüfi bir şekilde öğrendim sayın Ahmet hocamızla tanıştık , muayene olduk ve meğer benim zaten doğuştan toplardamar kapakçıklarım çalışmıyormuş. Ve ameliyata karar verdik. Ameliyat olalı 15 gün oldu, bugün kontrole geldik. Harika artık ilaç yok, varis çorabı yok korkunç görünen damarlar yok... Allah’a sonsuz şükürler Ahmet hocayla karşılaştık ve Ahmet hocamıza sonsuz teşekkürler, hem böyle başarılı bir ameliyat ve manevi desteği için. YAŞASIN artık etek giyebileceğim!...

Ven kapak onarimi 1

Ven kapak onarimi 2
BENİM VARİS DOKTORUM BU OLMALI

meral1.jpgmeral.jpg
Evet benim hikayem biraz komik gelebilir.

Ahmet hoca ile tanışmamız tamamen enerji uyuşması desek. Bana göre hasta ve doktorun enerjisi çok önemli. 2015'in son zamanlarında varislerin inanılmaz derecede beni rahatsız ediyordu. Kışın bile gece yarısı duşa girip, soğuk su tutmak zorunda kalıyordum ki bir yandan Türkiye'nin en iyi kalp damar cerrahını arıyordum. 

Başka doktora randevu aldım derken son kez bakayım dedim ve Ahmet hocanın resmini gördüm ve dedim ki eşime; evet benim doktorum bu olmalı ve oldu çok şükür. 25 Mart 2016'da ameliyatımı oldum. Ağrılarım sona erdi ve bu sıcaklarda varise bağlı ağrılar yok artık. Şimdi de estetik yönünde tedaviler devamlı 

Turgutreis'den istanbula Ahmet hocaya her ay tedaviye devam. Bıkmadan, usanmadan, yaz demeden kış demeden. Kendisi mükemmel bir insan. 

Çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesin Ahmet hoca.

Allah size sağlıklı uzun ömür versin, sizde hastalarına şifa dağıtın iyiki tanımışım sizi iyiki varsınız... 

MERAL ZENGİN

AYAĞIMIN VE BACAĞIMIN DURUMU ÇOK KÖTÜYDÜ 

turhan.jpg


Sn. Ahmet AKGÜL ve ekibine, hemşiresinden hasta bakıcısına kadar herkese çok teşekkür ederim.

Ben yaklaşık 20 yıldır varis ve derin venöz rahatsızlığım vardı. . Biri klinik diğer ikisi özel hastane. İnanın soyulmuşum ekonomik anlamda. Hiçbir doktorum sn. Ahmet hocam gibi karşısına alıp rahatsızlığımın çözümünü tedavi yöntemini anlatmadı. Poliklinik muayenesinden sonra sn. Şener hocam Ahmet hocamın da doplerimi ve beni görmesi gerektiğini ayağımın durumunun çok kötü olduğunu bildirdi. Sn. Ahmet hocamla görüştükten sonra ameliyat olmam gerektiğini damarımın normal damarın 4 katı genişlediğini ve bu ameliyatı bizzat kendisinin yapacağını bildirdi ve 14.03.2013 tarihinde ameliyat oldum. Ameliyatımda emeği geçen başta sn. Ahmet hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun diyorum çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Rabbim sağlık, güç kuvvet ve hayırlı bir ömür versin. Türkiye Cumhuriyetinin sizin gibi çok değerli hekimlere gerçekten ihtiyacı var.

Saygılarımla

Turhan GEZGİN

EN İYİ VARİS VE VARİS YARASI DOKTORU ARAYAN HASTANIN VİDEOLU TEŞEKKÜRÜ 

AYAK BACAK VE TÜM VÜCUDUMDA YILLARDIR AĞRILAR VARDI

Fibromiyalji ve varis ameliyati
Sayın Ahmet Akgül Hocam

Tam 30 yıldır sürekli ayak ve bacaklarımda ve tüm vücudumda ağrılar vardı Morluk ve Şişlikler oluyordu. Almanya'da doktorlara gittim beni üç kere Varis ameliyatı yaptılar bir faydasını göremedim ağrılar dahada şiddetlendi. Bacaklarım aşırı şişme yaptı yürüyemiyordum. Bana kalan hayatını böyle sürdüreceksin dediler hayata küsmüştüm.

Ahmet Akgül hocamı internette bulana kadar. Ahmet Hoca bana dördüncü Ameliyatı yaptı iç varisten Allah şükürler olsun. Bir gün sonra ağrılarım geçti yeniden doğmuşa döndüm. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin

Hızır ali selam gibi imdadıma yetişti.

Ortam çok güzeldi sıcaktı Allah hepinizden razı olsun. Bütün Ekibe teşekkürler sunuyorum. Ahmet Hocama çok teşekkürler elleri dert görmesin.

TEDAVİ EDİLEMEZ DİYORLARDI AMA EDİLDİ İŞTE

Bu hastalikla yasamayi ogren 1


Yaklaşık 4 sene çekmiş olduğum ağrılarım doğum sonrası dayanılmaz bir hale gelmiştir. Bir çok denemeden sonra “bununla yaşamayı öğren” demeden yapabileceklerini net ve tane tane anlatarak bizlere umut olan Ahmet Akgül hocam ile tanıştık. Ameliyat öncesi ve sonrası konusunda bir çok kez iştişare ettik ve sonuç hocamızın anlattığından daha mükemmel oldu. Daha çok kısa bir zaman geçmesine rağmen şikayetlerimde müthiş değişim oldu. Ayrıca çok kısa sürede normal yaşantıma döndüm. Öncelikle hocamıza ardından sabırla ve güler yüzle yardımcı olan bütün ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

AMELİYATTAN KORKAN HASTANIN BAŞARILI İÇ VARİS AMELİYATI 

ruen.jpg

ruen1.jpg


Sözlerime her şeyden önce Prof. Dr. Ahmet Akgül  Hocama binlerce kere teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bundan ortalama 3 ay önce bacaklarımda ağrı, sızlama, uzun süreli ayakta kaldığım zamanlarda şiddetli gerginlik ve ağırlaşma hissi  ile ayrıca da küçük küçük kılcal damarlarda  belirginliklerden dolayı doktora gittim ve hatta doktorlara gittim. Doktorların bana söyledikleri tek şey "bacaklarında iç varis  var ve bu hastalığın tedavisi yok . Bununla yaşamaya alışmak zorundasın ve ömür boyu varis çorabı giymek zorundasın." Bu sözleri duyduktan sonra ilk önce psikolojik olarak çok yıkıldım ve çok çok üzüldüm. Daha sonra "Rabbim içerisine şifasını koymayacağı hiçbir hastalık kuluna göndermemiştir." Müjdeli sözüne istinaden internetten hastalığımı araştırmaya başladım. Ve uzun arayışlardan sonra Rabbim karşıma Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamı çıkardı. Benim gibi aynı hastalığı yaşayanların ve Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocamın tedavi ettiği hastaların yorumlarını okudum. Bu yorumların hepsi teşekkürlerle ve dualarla doluydu. Ve sonra kendi kendime dedim ki "Rabbim inşallah bana şifa verecek ve bu şifaya çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocam vesile olacak." Buna bütün kalbimle inanarak yola çıktım. Önce rabbime sonra da Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama sonsuz güvenerek ameliyatımı oldum. Şimdi çok çok iyiyim. Bütün sıkıntılarımdan kurtuldum, bütün ağrılarım bitti. Nefes aldığım sürece Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocam ve onun çok sevgili ailesi için Rabbime dua edeceğim. 

Çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocam size rabbimden, sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlıklı, sıhhatli, hayırlı uzun ömürler diliyorum. Başarılarınız daim olsun, artarak devam etsin.

Sonsuz Teşekkürlerimle

Ruşen BÜYÜKBULUT

BACAKLARDAN KİLO ALINMASI 

takintili_hastanin_varis_ameliyati.jpgcok_takintili_hastanin_ic_varis_ameliyati_ile_kapak_onarimi.jpg


Sn. Ahmet Akgül Hocam;

15 seneden beri yaşadığım varis problemi, önce Allah‘ın izniyle, sonra şifalı ellerinizle, sağlığıma kavuşuyor. Bacaklarımdan sanki 5' er kilo alınmış gibi hissediyorum. Yaşamımı daha kaliteli yaşayabileceğim, yaşamımdaki en büyük engeli kaldırdınız. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

BAHADIR ÜNSAL 

ÖMÜR BOYU VARİS ÇORABI KULLANACAKSIN

derin_ic_varis_ameliyat_veya_tedavi_edilir_mi.jpg


Sevgili Ahmet Hoca, bugün ameliyatımın 12. Günü. Yıllardır varis ve venöz yetmezliğim vardı. Gittiğim birçok hastanelerde hep aynı cevabı aldım. Ömür boyu varis çorabı kullanacaksın. 27.10.2017'de ameliyat oldum ve şu an çok rahatım. Şikayetlerim tamamen geçti diyebilirim. Bunu tamamen size ve ekibinize borçluyum. Güven veren, samimi tavırlarınızdan dolayı size çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Sevgilerimle

Funda DELİKAYA 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.