AKGÜL TEKNİĞİ İLE İÇTEKİ VARİS KAPAKLARININ ONARILMASI

derin_ve_ic_varis_ameliyat_yok_mu_var_m.jpg bacak_agrisindan_uyuyamiyorum.jpg


Sayın Hocam Ahmet Bey

Yaklaşık 20 senedir çektiğim varis hastalığından dolayı çok sıkıntı içindeyim. Ağrılarım gittikçe artıyor. Günlük yaşamımı gittikçe zorlaşıyordu. Bir çok hekime gittim. İnternetten ve televizyonda sizinle ilgili güzel yorumlar duydum. Akgül tekniği ile kapakları onardığınızı ihtiyacım olan şeyde buydu zaten ve Size çok güvendim ve sonucunda yanılmadım. Allah'ın izniyle Ameliyatımın 12.nci günüde bu duygularımı belirtiyorum. İyi ki varsınız. Allah razı olsun. Siz ve sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Allah'a emanet olun.

NURAN ÇELİK  

DEMEK Kİ AKGÜL AMELİYATI OLMAM GEREKİYORMUŞ

reyhan_kzlta.jpg


Dr. Ahmet AKGÜL beyle çok ilginç bir şekilde karşılaştım. Allah'ın sevgili kuluymuşum, ameliyat hazırlıklarım bittikten sonra uzun bir süre çeşitli nedenlerle bir türlü hekimim belli olduğu halde ameliyat olamadım.

Tarih belli olduğunda bütün evraklarımı dopplerimle birlikte klinik şefine yönlendirildim. Hocamızın görüp onay vermesi gerekiyormuş. İşte o an her şey alt üst oldu. Bütün programlar değişti. Benim varis hastalığımla ilgili hekimim olmadığı halde programını bozup benim ameliyatımı yaptı. Çok önemli olduğunu kendisinin yapması gerektiğini söyledi. Hâlbuki diğer hekimim de çok değerli hekimlerden biriydi. Demek ki "Akgül Ameliyatı" olmam gerekiyormuş.

Her şey çok başarılı geçti. Tanıdığıma çok memnun oldum. Çok mütevazı, alçak gönüllü, istediğiniz soruyu sorabiliyorsunuz. Özgüveni son derece yüksek, onu gördükten sonra kesinlikle ameliyat korkunuz olmuyor. Allah'ın şanslı kullarından biriciğiymişim

Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Değerli doktorum ..... sayesinde sizi tanıdım, kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletir, başarılarının devamını dilerim.

Size ve ameliyat ekibinize sonsuz teşekkürler eder, bütün hekimlerimizin dünyada ilklere imzalarını atmalarını gönülden dilerim.

Emekli tekstil tasarımcısı, stilist ve modelist

Reyhan KIZILTAŞ 

AKGÜL TEKNİĞİ İLE HEM İÇ HEM DE DIŞ VARİS AMELİYATI

En iyi varis kapak kacagi tedavisi

En iyi varis kapak kacagi tedavisi 1


Değerli Hocam Ahmet Akgül'e teşekkürü bir borç bilirim. Yaklaşık 15 yıllık bacaklarımdaki sürekli ilerleyen varis rahatsızlığımla ilgili ilk görüşmemizle birlikte müthiş bir terapi bilgilendirme sonrasında 3 saat süren başarılı bir ameliyat ve 12 gün sonra kontrol ve dikişlerimin alınmasından sonra hissettiğim huzur ve rahatlık kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

Bir sifaci bulunur elbetBir sifaci bulunur elbet 1
Sevgili Ahmet Hocam,

Eşimin 15 senedir venöz yetmezliği vardı. Gitmediğimiz hastane, doktor kalmadı. Hepsi de aynı şeyi söylüyordu. Bu hastalığın tedavisi yok. Tesadüf bir şekilde sosyal medyadan hocamızı bulduk. İşte bizim için umut ışığı dedik. Ameliyatımızı olduk. Şükürler olsun ki hocamızın sayesinde umudumuzun bittiği yerde umut oldu.

Hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

SEVGİLER

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.