SEN ARTIK VARİS HASTASI DEĞİLSİN

Merhaba, kıymetli doktorum, Prof.Dr.Ahmet Akgül hocam. Bugün 12 Ağustos 2019. Tam da 3 yıl önce bugün (İç Varis) ameliyatımı yapmıştınız. Size gelmeden önce gittiğim diğer doktorların maalesef söyledikleri tek şey “Bu hastalığın tedavisinin olmadığı ve bununla yaşamaya alışmak zorunda oluşumdu". Oysa ki bu hastalığın tedavisi vardı ve bununla yaşamak zorunda değildim. Allahın izniyle siz bu hastalığı tedavi ediyordunuz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki beni sizinle karşılaştırdı. Sizin vesilenizle bana şifa verdi. Şimdi çok çok iyiyim, sağlıklıyım ve mutluyum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda, 3 yıldan beri her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ameliyat sonrası bana “Sen artık varis hastası değilsin” demiştiniz. Gerçektende Allahıma şükürler olsun, tamamen iyileştim. Şu an bu hastalığı yaşayıpta umutsuz olan hastalar varsa bilsinler ki bunun tedavisi var, hiç üzülmesinler. Onların da size ulaşmalarını ve tedavi olup iyileşmelerini diliyorum. Size çok teşekkürler ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömrünüz olur İnşaallah. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsınız.

İÇ VARİS HASTALIĞINDAN AMELİYAT OLDUM

31 yaşında Kocaelinde yaşıyorum. 18.07.2013 tarihinde Ahmet Hocama iç varisten ameliyat oldum. 3 sene gitmediğim hastane kalmamıştı, neredeyse hiçbir şekilde tedavisi olmadığı söylenmekteydi ta ki Ahmet Hocamla tanışana kadar. Şuan onun tekniği ile iç varisten kurtulmuş durumdayım.

Size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi doktorlara tedavi olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. Başarılarınızın devamını diliyorum, iyi çalışmalar.

Selçuk ÖZDEMİR

se.jpg

icvarishurriyet.jpgVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.