DOKTORLAR ÇARE BULAMAMIŞTI 

Çok değerli doktorumuz doktor Ahmet Akgül

Size bu yazıyı Trabzon dan gönderiyorum

Eşimin varis hastalığı nedeniyle size gelmiştim, hatırladınız mı?

Hani kucağında bebek ile gelmişti. Sizde niye bebeği yoruyorsunuz demiştiniz.

Öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Kozmetik kaygıları olan eşimin önce venöz yetmezliğini düzelttiniz sonra da lazer, radyofrekans ve köpük tedavisiyle estetik olarak da düzelttiniz.  Varisin yapıştırıcıyla düzeltildiğini sizde gördüm. Varise ufak bir yolla yapıştırıcı verdiniz ve düzeldi.

Allah sizden razı olsun, oysa ki Trabzon daki doktorlar çare bulamamışlardı.

Aslında bulunurdu belki ama ilgilenmiyordu kimse, sizi takip ettim hastalarınızla ister varis olsun ister kalp ameliyatı olsun sonuna kadar ilgileniyorsunuz.

Bir bakıyoruz estetik varis tedavisi yapıyorsunuz, bir bakıyoruz kimsenin yapmadığı kalp ameliyatlarını yapıyorsunuz, bir bakıyoruz TV deşiniz veya yaşlanma ile ilgili araştırmalar yapıyorsunuz.

Allah her konuda yolunuzu açık etsin.

Kimse bakmasın internette en iyi doktor sitelerine, en iyi ve en sevilen doktor doktor Ahmet Akgül dür ve yeri İstanbul Bakırköy dür.

Ne Nişantaşı, ne Bağdat Caddesi ne Amerika ne Avrupa ne de Trabzon.

Hasta iseniz adres İstanbul Bakırköy Profesör doktor Ahmet Akgül

İsterseniz benim de selamımı söyleyin

Laz Kemal Tellioğlu

İYİ Kİ BENİM DOKTORUM OLDUNUZ

bacak_sisligi_ameliyati.jpg


Sayın Ahmet Hocama,

Sizi tanıdım, iyileştiğime inandırdınız. Ameliyatıma karar verdim. Şimdi sağlığıma kavuşmak üzereyim. Ameliyattan önce dayanılmaz ağrılar çekiyordum, Bacaklarımın şişlerinden dolayı yürüyemiyordum. Ama şimdi çok rahat şekilde yürüyorum. Tedavim devam ediyor, daha iyi olacağım. Size çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Benim Doktorum oldunuz. Sonsuz teşekkürler.  

DAHA ÖNCE 2 KEZ VARİS OLMUŞTUM AMA

venoz_yetmezlik_ve_varis_1.jpgvenoz_yetmezlik_ve_varis_2.jpg


6 senedir ayak ağrılarımla uğraşıyordum. 2 kez ameliyat olmama rağmen hiçbir değişiklik yoktu. Ayak ağrılarımın devam etmesinden dolayı en son gittiğim doktor bu hastalığın ameliyatı yok bunla yaşamayı öğreneceksin dedi. Eve geldik araştırmaya başladık. Rabbime şükür olsun ki Ahmet hocayı karşımıza çıkardı.

Kontrollerimizi yaptıktan sonra ameliyata karar verdi. Ameliyat oldum o gün yürümeye başladım ve şu anda şükürler olsun ki ayakların sanki hiç hasta değilmiş gibi. İyi ki varsınız Ahmet hocam Allah elinize kolunuza kuvvet versin.  

AMELİYAT KESİSİNİ BEN BİLE BULAMIYORUM

İlk önce sizin çok sağ olmanızı istiyorum. Beni varisten kurtardığınız için. Bana başka bir varis doktoru, “damar probleminiz var” dediğinde “lazer ile damar düzelecek” dedi. Damar tamam da, iç varisimde vardı. “O ne olacak” dediğimde ise “ömür boyu yaraya alışmalısın” dediler. Ama Ahmet Beyi bulduğum gün çok sevindim. Çünkü bana hiçbir damarını almayacağını söyledi. “Kapak onarımı yapacağını” söyledi ve iyi ki doktorum sizi buldum. Şu an ameliyat olalı 12 gün oldu, çok iyiyim. Bacağımda olan kesiğin hiç bilinmemesini özellikle rica etmiştim. Şimdi yerini kendim bile bulamıyorum. Çok teşekkür ederim.

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.