SPORCULARDA BACAK ÖDEMİ

 

Sporcu bacak tedavileri

 

AŞIRI ŞİŞLİK

 

Lenf ödem rahatsızlığından dolayı aşırı şişlik yaşıyordum. Gitmediğimiz doktor kalmamıştı. Tedavisi yok deniliyordu fakat araştırmamız sonucunda Ahmet Hocayla tanıştık. Sağlığımıza kavuşmamı sağlayan Ahmet Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.

Kendisine ve ekibine en içten sevgilerimi sunarım.

 

Lenf ve odem tedavileri nasil olur

 

 Lenf ve odem tedavileri nasil olur 12

 

BİLİMSEL YÖNTEMLERLE TEDAVİ

 

Yaklaşık 10 yıl önce annemin sağ elinde şişkinlikler başladı. Gitmediğimiz doktor kalmadı. Bilimsel yollardan bir çözüm bulunabileceğine dair umudumuzu yitirmek üzereydik. Bu yüzden alternatif tıp adı altında absürt, obes birçok yollara da başvurduk. Bu süreçte annemin sol eli de şişip sağ elinden daha kötü oldu. Şişkinliğin ileriki süreçte hangi boyutlara geleceğine dair büyük kaygılarımız vardı ki Allahtan Ahmet hocayla karşılaştık. Tıpta her şeyin çaresi olabileceğine bir kez daha inandım. Bu inancım daha da pekişti.

Çok şükür…

 

Kol sisliginin en iyi tedavisi nedir 1


Kol sisliginin en iyi tedavisi nedir

 

Elde lenfodem

 

ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM

 

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocaya saygı ve şükran borçluyum. 55 yaşında olup lenfödem hastasıydım. 2014 yılından beri şikayetlerim devam ediyordu. Hocam sayesinde yavaş yavaş eski sağlığıma kavuştum. Ameliyatsız sağlığıma kavuşmama yardımcı olan hocama saygılarımı sunuyorum.

 

Lenfodem ve bacak sisligi tedavileri 4

Lenfodem ve bacak sisligi tedavileri 5

 

TOMBİŞ AYAKLARIM GİTTİ

 

Kıymetli Hocam AHMET AKGÜL,
42 yıldır şifayı buldum. Doğuştan Lenfödem hastasıydım, aramadığımız çare, gitmediğimiz doktor kalmamıştı, her seferinde "YAPILACAK BİRŞEY YOK" sözünü duymaktan yorulmuştum. ALLAH'ıma hamdolsun rabbim karşıma AHMET AKGÜL hocamı karşıma çıkardı. Tombiş ayaklarım gitti /vedalaştık) incecik ayaklarımla klinikten çıkıyorum sonsuz teşekkürler....

 

 Lenfodem ve bacak sisligi tedavileri 2

 

Lenfodem ve bacak sisligi tedavileri

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.