GENÇ KIZ

 

10 yaşlarımdan beri bu hastalıkla baş etmeye çalışıyordum. O zamandan beri gezmediğimiz doktor kalmamıştı ve hiçbiri teşhis koyamıyordu ve bununla yaşamam gerektiğini söylediler. Yıllar sonra hastalığımı araştırırken karşıma Ahmet Akgül çıktı sayesinde gönül rahatlığıyla hastalığımın tedavisinin olduğunu ve ameliyat arkasından lenf ödem tedavisiyle bu hastalıktan kurtulacağımı söyledi.

Ameliyat sonrası hiçbir ağrım kalmadı. Kendisi beni sağlığıma kavuşturarak tam bir şifacı oldu.

Kendisine bir genç kızı sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

 

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru 1

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru

 

ÖNCE VARİS SONRA LENFÖDEM TEDAVİSİ OLDUK

 

Merhaba 8 senedir lenfödem hastasıyım. Gittiğim bütün doktorlar çaresi olmadığını ve hayatıma böyle devam etmemi söylediler. Sonra arkadaşımın araştırması bulduğu Sayın Doktor Ahmet Akgül’ü tanıdım. İnternetten izledim ve güvenerek geldim. İyi ki gelmişim, önce başarılı varis ameliyatı daha sonra lenfödem tedavisi ile kısa bir sürede sağlığıma kavuştum. Tedaviniz ve güler yüzünüz için ve mükemmel ekibinize teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Başarınızın devamını dilerim…

 

 

Once varis ameliyati sonra lenfodem tedavisi 1

 

 

Once varis ameliyati sonra lenfodem tedavisi 2

 

İYİ Kİ DOĞDUNUZ

 

Asıl ben teşekkür ederim, sizin gibi değerli bir doktora denk gelmek zaten benim kurtuluşum olmuştu.
Ayakabılarım su içinde gezmek...
İlk defa yaşıyordum ve anlam veremiyordum.
Len ödem ne demek..
Onu da bilmiyordum.
Aylarca su içinde ayakkabı ile dolaşmak zordu.
Sizi tanıyana kadar.
Şuan yazarken bile ağlıyorum ama hastalarınızı görünce de kendimi onlara göre daha hafif ağrılı bulmuştum.
Allah yardımcıları olsun dediğim o kadar hastanıza denk geldim ki..
Ben, onların yanında gerçekten iyiydim.
Ama Allah’ın bir nimetisiniz. İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız Prof Dr Ahmet Akgül.

 

LENFÖDEM HASTASINDA EGZERSİZ, SPOR VE LENFÖDEM ÇORABI

 

Bende sağlıkçıyım, iki bacakta lenfödem hastasıyım. Ben de ilk zamanlarında hastalığın sizin gibi dikkate alıp ilgilenmedim, daha sonra bana verdiği rahatsızlıklar ile baş etmeye başladım, yılmadan usanmadan. Bandajlama, lenfodem çorabı ile yüzme sporu, koşu ve manuel drenajı her gün yaparak azimle yılmadan ilerliyordum ve bir gün Sayın Ahmet Hocamla tanıştım, dedi ki “ne gerekliyse her şeyi yaparım” ve o an anladım ki bu mücadelede yalnız değilim. Ve şimdi daha azimli bir şekilde kendime daha iyi bakarak ve davranarak yaşamaya başladım ve biliyorum ki başım dara düştüğünde Hocamın kapısını çalacağım ve kendisi yine o babacan tavrı ile karşılayacak. İşte bu insana ayrı bir güç veriyor.

 

BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER

 

 

En iyi lenfodem doktoruEn iyi lenfodem tedavisi

 

 

Değerli Ahmet Hoca
3 yıldır lenf ödem hastasıyım. Gittiğim tüm doktorlar bu hastalığın tedavisi olmadığını söylediler. Ta ki sizi tanıyana kadar. Bana umut oldunuz. Söylediklerinize tamamen uyacağım. Başarınız daim olsun, çok değerlisiniz, size ve değerli ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz. Son sözüm şudur; Umutsuz olmayın, bir şifacı mutlaka bulunur….

 

 

İNANILMAZ İYİYİM

 

 

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

 

 

Lipodem seansi

 

 

YERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

 

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

 

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

 

ARTIK NAMAZ KILABİLİYORUM

 

varis_doktoru_6.jpg


lenfdem_doktoru_2.jpg

 


26 senedir bacaklarımdaki ağrılardan hep şikayetçiydim. Bu süreçte çok doktora gittim iki defa da varis ameliyatı oldum, ama ağrılarım yine de geçmedi tekrarladı. Beş ay önce Ahmet Bey'e geldik ameliyat oldum ve şu an çok iyiyim. Bacaklarımda lenfödem olduğunu ayrıca mantar olduğunu da öğrendim, bunun için de tedavi gördüm. Namaz kılarken bacaklarımı kıramıyordum, ağrısından, artık bunları da yapabiliyorum rahatlıkla.

Doktor Ahmet beye ve güler yüzlü ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Osman ÖZTÜRK

 

 

LENFÖDEM AĞRILARIM GEÇTİ

 

varis_doktoru_9.jpg

 

Sevgili hocam çok teşekkür ederim. Tedaviden önce çok ağrım vardı, artık ayaklarım daha iyi. Bana "senin hastalığının tedavisi yok" dediler. Lenfödem hastalığım siz ve ekibiniz sayesinde iyileşti. Hadi hocama, Nurcan Hanıma, Selin Hanıma, Merve Hanıma, Mümine Hanıma çok teşekkür ederim.

 

 

EN GÜLERYÜZLÜ CERRAH

 

 

res1.jpg

res2.jpg

 


Sayın AHMET AKGÜL Hocama,

Bizi güleryüz ve moral verici sözleriyle karşıladı ve hayata daha bir güzel bakmamı sağladı ve bizi aileden biri gibi karşılaması bize ümitler verdi.Hastalığımda da bayağı bir düzelme oldu.Çok başarılı bir hoca ve dalında tek olan hocama hürmetlerimle.

NURTEN ÇÖMBÜL

 

LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

 

 

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

 

 

Lenfodem tani ve teshisi 1
Lenfodem tani ve teshisi 2

 


LENFÖDEM DURDURULABİLİR VE TEDAVİ EDİLEBİLİR

 

 

lenfodem_tedavi_edilebilir.jpg
lenfodem_tedavi_edilebilir_2.jpg

 


Saygıdeğer Ahmet Hocam ve değerli ekibi!

Lenfödem hastalığı ile mücadele ederken internet vasıtası ile size ulaştım. Birçok hekimin bununla yaşamaya alış dediği hastalığa umutla bakmamı sağlayan değerli Ahmet Hocam'a en derin teşekkürlerimi sunarım. Burada iken hiçbir yerde uygulanmayan farklı tedavi yöntemleri ile bacağımdaki doygunluk ve ağırlık hissinin azaldığını görmek beni çok mutlu etti. Aynı zamanda hayata ve lenfödem hastalığına bilinçle bakmayı spor egzersiz ve sağlıklı beslenmeyi burada hayatıma kattım.

Tüm ekibi ve özellikle fizyoterapist Tuğba Hocam'a çok teşekkür ederim.

Buradan şu felsefeyle ayrılıyorum. Spor egzersiz bilinçli yaşam ile " LENFÖDEM DURDURABİLİR"

Bir şifacı Bulunur Elbet

Elif Kaçar

 

LENFÖDEM VE AYAKKABI

 

Ben 23 yıllık lenfödem hastasıyım. Daha öncesinde bir ameliyat oldum ama ayağı kalktıktan sonra ayağım tekrardan şişmeye başladı. Yaklaşık 2 yıl önce lenfödem masajı tedavisine başladım fakat işlem sonrasında sepsis şok geçirdim ve en başa tekrar geri döndüm ta ki Ahmet AKGÜL hocayla taşına kadar. Hocamıza gelene kadar çok ümitsizdim dana önceden yaşadığım tatsız olaylarla yine karşılaşmaktan korkuyordum. Ahmet hocaya ilk geldiğimiz gün ben bu ayağı iyileştiririm dedi ve bize yapılacakları ayrıntılı olarak anlattı. Biyorezenans, microplus, ozon tedavisi, oxsi prp ve masaj işlemleri uyguladılar. 2-3 seanstan sonra yaşanan gelişmeler sizi çok heyecanlandırdı. Şimdi artık bu yolun sonuna geldik ve sonuç mükemmel. 23 yıl sonra ayakkabı giyecek olmanın sevinciyle ayrılıyorum buradan. Ahmet hocam size tüm hastaların çok ihtiyacı var herkese sonsuz teşekkürler.


MUAZZEZ ATAKAN

 

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

 

 

En cok basarili kalp damar cerrahi

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.