ÖNCE VARİS SONRA LENFÖDEM TEDAVİSİ OLDUK

Merhaba 8 senedir lenfödem hastasıyım. Gittiğim bütün doktorlar çaresi olmadığını ve hayatıma böyle devam etmemi söylediler. Sonra arkadaşımın araştırması bulduğu Sayın Doktor Ahmet Akgül’ü tanıdım. İnternetten izledim ve güvenerek geldim. İyi ki gelmişim, önce başarılı varis ameliyatı daha sonra lenfödem tedavisi ile kısa bir sürede sağlığıma kavuştum. Tedaviniz ve güler yüzünüz için ve mükemmel ekibinize teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Başarınızın devamını dilerim…

Once varis ameliyati sonra lenfodem tedavisi 1

Once varis ameliyati sonra lenfodem tedavisi 2

LENFÖDEM HASTASINDA EGZERSİZ, SPOR VE LENFÖDEM ÇORABI

Bende sağlıkçıyım, iki bacakta lenfödem hastasıyım. Ben de ilk zamanlarında hastalığın sizin gibi dikkate alıp ilgilenmedim, daha sonra bana verdiği rahatsızlıklar ile baş etmeye başladım, yılmadan usanmadan. Bandajlama, lenfodem çorabı ile yüzme sporu, koşu ve manuel drenajı her gün yaparak azimle yılmadan ilerliyordum ve bir gün Sayın Ahmet Hocamla tanıştım, dedi ki “ne gerekliyse her şeyi yaparım” ve o an anladım ki bu mücadelede yalnız değilim. Ve şimdi daha azimli bir şekilde kendime daha iyi bakarak ve davranarak yaşamaya başladım ve biliyorum ki başım dara düştüğünde Hocamın kapısını çalacağım ve kendisi yine o babacan tavrı ile karşılayacak. İşte bu insana ayrı bir güç veriyor.

BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER

En iyi lenfodem doktoruEn iyi lenfodem tedavisi
Değerli Ahmet Hoca
3 yıldır lenf ödem hastasıyım. Gittiğim tüm doktorlar bu hastalığın tedavisi olmadığını söylediler. Ta ki sizi tanıyana kadar. Bana umut oldunuz. Söylediklerinize tamamen uyacağım. Başarınız daim olsun, çok değerlisiniz, size ve değerli ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz. Son sözüm şudur; Umutsuz olmayın, bir şifacı mutlaka bulunur….

ARTIK NAMAZ KILABİLİYORUM

varis_doktoru_6.jpglenfdem_doktoru_2.jpg


26 senedir bacaklarımdaki ağrılardan hep şikayetçiydim. Bu süreçte çok doktora gittim iki defa da varis ameliyatı oldum, ama ağrılarım yine de geçmedi tekrarladı. Beş ay önce Ahmet Bey'e geldik ameliyat oldum ve şu an çok iyiyim. Bacaklarımda lenfödem olduğunu ayrıca mantar olduğunu da öğrendim, bunun için de tedavi gördüm. Namaz kılarken bacaklarımı kıramıyordum, ağrısından, artık bunları da yapabiliyorum rahatlıkla.

Doktor Ahmet beye ve güler yüzlü ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Osman ÖZTÜRK

LENFÖDEM AĞRILARIM GEÇTİ

varis_doktoru_9.jpg

 


Sevgili hocam çok teşekkür ederim. Tedaviden önce çok ağrım vardı, artık ayaklarım daha iyi. Bana "senin hastalığının tedavisi yok" dediler. Lenfödem hastalığım siz ve ekibiniz sayesinde iyileşti. Hadi hocama, Nurcan Hanıma, Selin Hanıma, Merve Hanıma, Mümine Hanıma çok teşekkür ederim.

EN GÜLERYÜZLÜ CERRAH

res1.jpgres2.jpg


Sayın AHMET AKGÜL Hocama,

Bizi güleryüz ve moral verici sözleriyle karşıladı ve hayata daha bir güzel bakmamı sağladı ve bizi aileden biri gibi karşılaması bize ümitler verdi.Hastalığımda da bayağı bir düzelme oldu.Çok başarılı bir hoca ve dalında tek olan hocama hürmetlerimle.

NURTEN ÇÖMBÜL

LENFÖDEM DURDURULABİLİR VE TEDAVİ EDİLEBİLİR

lenfodem_tedavi_edilebilir.jpglenfodem_tedavi_edilebilir_2.jpg


Saygıdeğer Ahmet Hocam ve değerli ekibi!

Lenfödem hastalığı ile mücadele ederken internet vasıtası ile size ulaştım. Birçok hekimin bununla yaşamaya alış dediği hastalığa umutla bakmamı sağlayan değerli Ahmet Hocam'a en derin teşekkürlerimi sunarım. Burada iken hiçbir yerde uygulanmayan farklı tedavi yöntemleri ile bacağımdaki doygunluk ve ağırlık hissinin azaldığını görmek beni çok mutlu etti. Aynı zamanda hayata ve lenfödem hastalığına bilinçle bakmayı spor egzersiz ve sağlıklı beslenmeyi burada hayatıma kattım.

Tüm ekibi ve özellikle fizyoterapist Tuğba Hocam'a çok teşekkür ederim.

Buradan şu felsefeyle ayrılıyorum. Spor egzersiz bilinçli yaşam ile " LENFÖDEM DURDURABİLİR"

Bir şifacı Bulunur Elbet

Elif Kaçar

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.