LENFÖDEM VE FİL HASTALIĞI

 

Sayın Ahmet hocam benimde diğer hastalarınızdan farklı değil şikayetlerim bende 14 senedir lenf ödem hastasıyım ve benimde gezmediğim hastane doktor kalmadı. Rabbimin izni ile sizin sayenizde şifa buldum. Rabbim size ailenize uzun ömürler versin.

Bir Şifacı Bulunur Elbet

 

 

Fil Hastaligi tedavisi ve doktoru 1

Fil Hastaligi tedavisi ve doktoru 2LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN ÖĞRETMENİMİZDEN YORUMLAR

 

Sn. Prof. Dr. Ahmet Akgül’e

İki aydır gitmediğim doktor kalmamışken benim için mucize etkisi yaratan Sn. Prof. Dr. Ahmet Bey ile tanışmanın verdiği huzur içindeyim. Kelimelere sığdıramadığınız bir yetenektir bence kendileri. Bir o kadar da mütevazi ve sıra dışı bir kişilik örneği olduğunu söylemeden de edemeyeceğim. Sadece 10 günlük bir tedavi sonucunda kendimdeki değişikleri anlatmam imkansız ama şunu da belirtmeliyim ki;

#Bir Şifacı Bulunur Elbet#

Ve buldum…

Not: Her dem varlığınız daim olsun hocam “Tedavisiz hastalık yoktur, tedavi edilemeyen tanı da…”

Bu kanıya da sizin emekleriniz doğrultusunda kanaat getirdim.

(Allah hep iyi ki dedirten doktorlarla karşılaştıran her şifa bekleyeni.)

 

 

Mucize doktor 2

 

 

Mucize doktor

 

 

Lenfodem problemi 1

 

 

Lenfodem problemi 3

 

Lenfodem problemi 2

 

AĞRILARI OLMAYACAK

 

Sayın Ahmet Akgül hocam sizinle bir araya geldiğimize o kadar memnun olduk ki çok şükür bu güne. Biz 2 senedir gitmediğimiz doktor kalmadı ve bir sonuç bulamadık başka yerlerde ama sizin sayenizde bulacağız inşallah. Önce Allah'a sonra sizlere güveniyoruz. Biz bu hastalıkta ne zorluklar yaşadık. Umarım bundan sonra yaşamayacağız sayenizde. 2 tane çocuğum var. Size duacılarınız hocam. Hocam çocuklarım "anne, doktor amcaya söyle babamı iyileştirsin, öyle göndersin eve" diyorlar. Hocam tek güvencemiz sizsiniz. Biz artık elimizde ne var ne yok kaybettik bugüne kadar. Ama artık sizin sayenizde eşimin ağrıları olmayacak her gece gündüz acil kapılarında beklemeyeceğiz artık sizlerden Allah razı olsun.

 

 

Lenfanjit sonucu olusan lenfodem 1

 

 

Lenfanjit sonucu olusan lenfodem 2

 

 

BACAKTAN KİLO VEREMEME HASTALIĞI: LİPODEM

 

 

en_iyi_lipodem_tedavisi.jpg

 

Çok değerli Ahmet Bey ve değerli ekibine, ilgilerinden evinizde gibi hissettiren yakınlıklarından ötürü çok teşekkür ederim. Ahmet Bey çok özel bir cerrah ve insan. Tedavi süresince her an kibar ve güler yüzlü bir ekip ile beraberdim. Teşekkürler. Saygılar... 

 

 

 

 

YERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

 

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

 

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

 

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

 

BACAK ŞİŞLİĞİ TEDAVİSİ

 

lenfdem_doktoru.jpg

 


Sevgili okuyucular,

Hikayemi kısaca size aktarmak isterim. Bir sabah kalktığımda ayağım şişmişti. O an geçer diye pek de önemsememiştim. Aradan bir kaç gün geçmesine rağmen ayağımdaki şişlik bir türlü geçmedi. Kendim hemşireyim, bu yüzden, aklıma bin bir türlü hastalıklar da gelmiyor değildi. Almanya'da bir sürü doktorlara göründüm kendimce de çok araştırmalar yapmıştım fakat istediğim, beklediğim yorum ve sonuçları alamadım. Son kaldı lenfödemi tanısı kondu, masaj terapisi ömür boyu komprese eden çorap ve lenf çorabı denildi. Tabi buda beni pek de tatmin etmedi.

Ölüm hariç her şeye çare vardır diyerek araştırmaya başladım

ve Ahmet Hocamın sayfasını buldum.

Bir sürü videolarını izleyerek onun muayenehanesine gelip onunla tanıştım.

Çok şükür çok da olumlu sonuçlar aldım.

Tıpta çareler tükenmez. Umudunuzu yitirmeyin :) Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Her şey için teşekkür ederim

Hocam ve ekibine sevgilerimle

Gülcan K.  

 

 

 

İNANILMAZ İYİYİM

 

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

 

 

Lipodem seansi

 

 

HELLO FROM TANZANIA

Lenfodem tani ve teshisi 3

 

 
HEM LENFÖDEM HEM DE İÇVARİS TEDAVİSİ

 

 

tedavisi_olmad_sylenen_lenfdem_ve_i_varis_hastas.jpg

lenfdem_ve_lipodem_olan_bacanda_ar_ilik_olan_hastamz.jpg

 


Sayın Prof. Dr Ahmet Akgül ben sizi tanımadan önce çok umutsuz ve mutsuzdum. Hangi doktora gitsem çaresi yok biz bir şey yapamayız deyip geri gönderdiler ama bunlar sizi tanımadan önceydi.

Sizi aradığımda bacağım çok kötüydü, kurşun suyu ve lenfödem için komprosyon cihazı kullanıyordum bir yararını görmedim. 3 sene boyunca lenfödem dediler, çaresi yok deyip kapıdan çevirdiler. Sonunda kızarıklık, yara oluştu. Birçok tedavi ve zamana bıraktılar. Bacak ve ayağım bir birine girdi. Antibiyotik içtim devamlı ilaç ama bir şey değişmedi. Hocam sizi gördüm, tanıdım. İçten karşılamanız, "bu hastalığın tedavisini ben yapıyorum, seni burdan tedavi etmeden göndermem, gülerek gideceksin" dedi, her türlü deniyeceğiz.  Moral verdi ve şimdiden çok mutlu ve özgüvenim var. Artık bende sizin sayenizde istediğim ayakkabıyı giyebileceğim.

Sevgili hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, yüce Allah her iki cihanda yüzünü güldürsün, ailen ve sana mutlu sağlıklı bir ömür, ben şifamı buldum umarım, böyle benim gibi hem lenfödem hem iç varis tedavisi olan birisi olarak sonsuz teşekkürlerim sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki geldim. Ben bir güldüm siz bin gülün. 

Çalışanlar ve size çok teşkkür ederim.

Değerli Prof.Dr'um Ahmet Akgül;

 

 

en_iyi_lenfodem_tedavisi.png

 


Hocam; ben dört senedir Lenf Ödem hastasıyım. Bu zamana kadar gittiğim doktorlardan bazıları tedavisi yok bazılarıda kapıdan çevirdiler. 3 senedir Kompresyon Cihazı kullandım dört ay öncede enfeksiyon geçirdim

Selülit tedavisi gördüm, fakat bir sonuç alamadım. Tedavisi yok alışacaksın dedikleri hastalığa siz " tedavisi var" dediniz. İnternet ve sosyal medyada birçok hastanızın yorumunu okudum. Hepsi de " bir şifacı bulunur elbet" diyordu. Bende şifacımı buldum Allahın izniyle. Ben ayağa kalkmakta bile zorlanırken sizden gelen mesajla birlikte moralim düzeldi. Mesajınızda " gel tedavine başlayalım, bu hastalığın çaresi var" deyişinizle ben büyük bir şaşkınlık yaşadım ve inanamadım, size bacağımın resimlerini gönderdim. Yapmış olduğunuz değerlendirme sonucunda bana 20 günlük tedavinin yapılması gerektiğini söylediniz ve " senin moralini düzeltmeden göndermeyeceğim, seni iyileştireceğim" dediniz. Aynen de öyle oldu. Ben bugün 20 gün önceden başladığım tedavinin sonucunu olumlu olarak gördüm, şuan inanıyorum ki ameliyattan sonra daha iyi olacağım.

Bu zaman zarfında tedavi sürecimde başta "siz" olmak üzere değerli ekibinize desteklerinden dolayı teşekkürlerimi şükran biliyorum. Allah (aa) hepinizden razı olsun.

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere;))

 Muazzez KOÇ 

 

 

LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

 

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

 

 

Lenfodem tani ve teshisi 1

 

 

Lenfodem tani ve teshisi 2

 BACAK LENFÖDEMİ 1 HAFTA BİTTİ

 

Konunun uzmanı harika insan Prof. Dr. Ahmet Akgül ile tanıştım. Lenfödem teşhisi koydu. Güleryüzlü, yardım sever ekibi ile bir hafta içinde şişlikler indi, egzersiz verdiler. Söylediklerini harfiyen uygulayacağım. Teşekkürler güzel insan. 

 

 

lenf_odem_tanisi_kondu.jpg

 

 

 


Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.