YALNIZCA MASAJ VE BANDAJ YAPILMADI

Sevgili Ahmet Hocam;

1 senedir doktor doktor gezdim. Benden sonrası yok dediniz. Söylenenlerin tam aksine bir tedavi sürecine soktunuz.

Sizin ve ekibinizin eline, yüreğine sağlık. Lenfödem sadece bandajlanıp gönderilen bir süreç olmadı. Sosyal hayata beni kazandırdığınız için çok teşekkür ederim.

En iyi lenfodem doktoru kim 1

En iyi lenfodem doktoru kim 2

LENFÖDEM TEDAVİSİ

Lenf ödemi hastalığım 1999’dan beri ağrılı bir şekilde devam etmekteydi.
Doktorum Ahmet Akgül sayesinde ödemi atmış bulunmaktayım. Mesleğini başarıyla yapan sevgili Ahmet hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla

Lenfodem tedavisi 13

Lenfodem tedavisi 14

ASLA YÜRÜYEMEYECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORDUM

Lenfodem tedavisi ve en iyi ameliyatEn iyi lenfodem tedavisi ve ameliyati
Ben bir Lenfödem hastasıymışım. Bunu bilmiyordum. Bir daha asla yürüyemeceğimi düşündüğüm bir sırada Ahmet hocamla tanıştık. Bana uygulanan özel tedaviler, masajlar, iğneler beni hayata geri döndürdü. İyi ki Ahmet Hocamla karşılaştık. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Şifayı hocamda buldum, kendisinden Allah razı olsun. Kendisine minnettarız. Hocam yolun, bahtın açık olsun. Ayaklarına taş değmesin.

LENFÖDEM TEDAVİSİNDE EN İYİ YÖNTEM: OKSİPLAZMA® İLE BİRLİKTE GERONTOLOJİK BİYOREZONANS, MİKROPLUS VE VAKUMED TEDAVİSİ

en_iyi_lenfodem_tedavisi_oksiplazma_ve_vakumed.jpgen_iyi_lenfodem_tedavisi_oksiplazma_1.jpg


Yaklaşık üç senedir şiş olan bacağım, Türkiye'nin iyi denebilecek özel hastaneleri tarafından bu ayak böyle deyip, onca tetkik sonucunda Bir tanı dahi koyamamış olmalarına hala aklım almıyor. O hastanelerin tam tersi, bütün profesyonelliği ve kendinden emin duruşuyla ve hastaya hastalığını en ince ayrıntısıyla anlatma sorumluluğu hisseden ve tedavi şekilleri ile güven vermiş olan, Sayın Ahmet Akgül Hocama ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim. Yaklaşık on gündür Lenf  ödem tedavisi görüyorum.  Biyorezonans, microplus, vacumed, lenf drenajı mesajı ve bandajlama tedavi yöntemiyle ciddi anlamda bacağımda iyileşme meydana gelmesiyle birlikte oksiplazma tedavi metoduyla birlikte tedavi bitikten sonraki süreçte de dokularımın iyileşeceğine dair  umut oldu. Bundan sonra Allah'ın izni ile klinikte öğrendiklerim doğrultusunda sağlıklı beslenme ve sporu da hayatıma dahil ederek daha da iyi olacağım. Allah tüm hastalara şifa versin ve Allah Ahmet hoca ve ekibinden razı olsun.

Canan Çetinkaya

BACAĞIMDAKİ ŞİŞLİK MEĞER AŞIRI KİLODAN DEĞİLMİŞ

bacak_sisligi_ve_lenfodem_tedavisi_2.jpgbacak_sisligi_ve_lenfodem_tedavisi_1.jpg


On yıl oldu şişlik var. Her 2 ay içinde 39° ateşle hastaneye gidiyorum. Fakat bir çözüm bulamadım, gitmediğim doktor kalmadı. "Apandisit" deyip tomografi çektiler, bir şey yok. Kalp damara gittim, "iç varis", peki ne yapacağım? Modet ilacı fayda bile vermedi. Amma ve lakin, ben git gide şişmeye başladım, zorlanıyorum, perişan oluyorum. İnternette araştırırken sevgili kızım "anne buldum" dedi. Bir çığlık attı. Kızım, benim moralim bozulmasın diye "anne sen kilodan oldu" diyor, yapacak bir şey yok zannediyoruz. Ama randevumuzun zamanı geldi. Geldik aradığımızı bulduk. 10 günde benim ayaklarımın tamamen şişi indi. Gemi gibi ağır hissederken vücudumu, şimdi kuş gibi oldum. Ahmet AKGÜL hocama ve çalışanlarına çok teşekkürlerimi iletir, saygılar sunarım. ALLAH RAZI OLSUN, rüyada gibiyim.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.