GECE UYKULARIM GERİ GELDİ

Ahmet hocam ve ekibine teşekkür ederim. Ben 4 yıldır Lenfödem hastasıydım. İnternetten Hocamızı öğrendim ve geldim.

Burada gördüğüm tedavi sonucunda Lenfödem Hastalığım iyiye gitti. Eski sıkıntılarıma nazaran şimdi daha rahatım. Giymiş olduğum bası giysisi ve hocamın yapmış olduğu iğneler ve tedavi sonucu sıkıntılarımdan kurtuldum.

Allah Hocamızdan ve Ekibinden razı olsun sonsuz şükran ve sevgilerimi sunarım hepsine teşekkür ederim. Hocamın sayesinde geceleri rahat uyuyabildim. Hocamın ve Ekibinin güler yüzü ve bizlere iyi davranmaları bizleri çok memnun etti. Allah hepsinden razı olsun bize de acil şifalar versin.

Ameliyat sonrasi lenfodem 4

Ameliyat sonrasi lenfodem 2

LENFÖDEM HASTALIĞINA BAĞLI BACAK YARALARI

Lenfodem bacak yarasiLenfodem yarasi
Sayın Ahmet Akgül hocam
İnanılmaz yaralarımın kapanmasını ve 45 seneden beri sol ayağımın ödemini tamamı ile indirdi. Çok şükür bugünlere. Ahmet hocam ellerine sağlık, iyi ki sizi tanıdım. Çok teşekkür ederim , ekibinize de teşekkür ederim. Sevgiler

İYİ Kİ DOĞDUNUZ

Asıl ben teşekkür ederim, sizin gibi değerli bir doktora denk gelmek zaten benim kurtuluşum olmuştu.
Ayakabılarım su içinde gezmek...
İlk defa yaşıyordum ve anlam veremiyordum.
Len ödem ne demek..
Onu da bilmiyordum.
Aylarca su içinde ayakkabı ile dolaşmak zordu.
Sizi tanıyana kadar.
Şuan yazarken bile ağlıyorum ama hastalarınızı görünce de kendimi onlara göre daha hafif ağrılı bulmuştum.
Allah yardımcıları olsun dediğim o kadar hastanıza denk geldim ki..
Ben, onların yanında gerçekten iyiydim.
Ama Allah’ın bir nimetisiniz. İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız Prof Dr Ahmet Akgül.

YERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

İNANILMAZ İYİYİM

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

Lipodem seansiLENFÖDEM TEDAVİSİNDE MASAJ VE BANDAJ DIŞINDA FARKLI TEDAVİ VAR MI?

farkli_lenfodem_tedavisi.png


Sevgili Ahmet Hocam,

Edindiğim tecrübeler üzerine büyük ümitsizliklerle geldim size gittiğim diğer doktorlar gibi benimde derdime derman olamayacağını sandım.

Üç haftada bana büyük ümitler verdiniz. Tedavim sizin yaptığınız işlemlerle çok başarılı oldu. Lenfödem tedavisinin başka bir boyuta taşımışsınız.

Bacağımın durumu hiç bu kadar iyi olmamıştı. Başta size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Diğer hastalara şifa olmanız dileğiyle ile.....

Bir Şifacı Bulunur Elbet

Baran Can


LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

Lenfodem tani ve teshisi 1

Lenfodem tani ve teshisi 2O ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ

masaj_ve_bandaj_disinda_lenfodem_tedavisinde_farkl_ne_var_1.jpgmasaj_ve_bandaj_disinda_lenfodem_tedavisinde_farkl_ne_var_2.jpg


Kızım bir şifacı bulunur etiketiyle sizi bulmuş. Meğer 6 yıldır Lenf ödem hastasıymışım. Son 2 yıl içinde öğrendim. İlaçlar, iğneler birçok yol denedik gittiğim doktorlarla... Çok büyük bir ümitsizlikle gelmiştim açıkçası ama sizinle görüştüğüm andan itibaren bana umut oldunuz bunun için size minnettarım. İlk seanstan itibaren inanılmaz bir rahatlık ve gelişme oldu bacağımda... Artık hareketsizliğe eve kapanmaya son. Tedavim sona erdi ve şuan her anlamda çok iyiyim. Ayağımdaki estetik görünümden bahsetmiyorum bile Çünkü O ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ:)

Ekibinize ve size çok teşekkür ederiz. Biz şifamızı sizde bulduk diğer hastalara şifa olmanız dileğiyle

birşifacıbulunurelbet

Kadriye ARGUNŞAH 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.