AĞRILARI OLMAYACAK

 

Sayın Ahmet Akgül hocam sizinle bir araya geldiğimize o kadar memnun olduk ki çok şükür bu güne. Biz 2 senedir gitmediğimiz doktor kalmadı ve bir sonuç bulamadık başka yerlerde ama sizin sayenizde bulacağız inşallah. Önce Allah'a sonra sizlere güveniyoruz. Biz bu hastalıkta ne zorluklar yaşadık. Umarım bundan sonra yaşamayacağız sayenizde. 2 tane çocuğum var. Size duacılarınız hocam. Hocam çocuklarım "anne, doktor amcaya söyle babamı iyileştirsin, öyle göndersin eve" diyorlar. Hocam tek güvencemiz sizsiniz. Biz artık elimizde ne var ne yok kaybettik bugüne kadar. Ama artık sizin sayenizde eşimin ağrıları olmayacak her gece gündüz acil kapılarında beklemeyeceğiz artık sizlerden Allah razı olsun.

 

 

Lenfanjit sonucu olusan lenfodem 1

 

 

Lenfanjit sonucu olusan lenfodem 2

 

 

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ OLDUM

 

Ahmet Hocaya gelene kadar bir çok doktora gittim. Psikolojik olarak çökmüştüm ve Ahmet Hocayla tanıştım. Muayene oldum, verdiği tedavileri yerine getirdim. Sağlığıma kavuştum, kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum ve çok mutluyum. Kendisinden ve ekip arkadaşlarından Allah razı olsun.

 

 

Bacak ve sirt agrilari tedavisi ve doktoru 1

 

 

Bacak ve sirt agrilari tedavisi ve doktoru

 

YERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

 

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

 

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

 

Elinizdeki Mucize İçin Teşekkür Ederim

 

Günaydın hocam, bu mesajı size yazarken heyecandan ve mutluluktan ellerim titriyor. Elbet bir şifacı bulunur sözü ile yola çıkıp sizin gibi büyük bir profesörü bulduğumuz için Allah'a şükür olsun. 9 santim koldaki şişkinliği 2 seans gibi kısa bir sürede tamamen indirip, küçük oğlum da aynı şekilde getirmeniz bizim için çok büyük mutluluk. Tıptaki yeriniz çok çok çok başka Allah sizi başımızdan eksik etmesin hocam. Çoğu doktora sormanıza rağmen hayat boyu kolu kullanmayacaksın, yormayacaksın dediler. Size geldiğimiz ilk günden belli, tamamen geçeceğini kolu rahat bir şekilde kullanabileceğini söylemiştiniz. Söylediğiniz gibi oldu hocam her şey için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz gerçekten. Türkiye'de veya dünyada bir sıraya sizi yazmak çok doğru ve gerçek olacak elinizdeki mucize için teşekkür ederim iyi ki varsınız. Sizi seviyoruz.

 

LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

 

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

 

Lenfodem tani ve teshisi 1

 

 

Lenfodem tani ve teshisi 2

 SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ OLDU

 

Günaydın hocam. Bu mesajı size yazarken heyecandan ve mutluluktan ellerim titriyor. "Elbet bir şifacı bulunur" sözü ile yola çıkıp, sizin gibi büyük bir profesörü bulduğumuz için Allah'a şükür olsun. 9 santim koldaki şişkinliği 2 seans gibi kısa bir sürede tamamen indirip, küçük oğlum da aynı şekilde getirmeniz bizim için çok büyük mutluluk. Tıptaki yeriniz çok çok çok başka. Allah sizi başımızdan eksik etmesin hocam. Çoğu doktora sormamıza rağmen "hayat boyu kolu kullanmayacaksın, yormayacaksın" dediler. Size geldiğimiz ilk günden beri "tamamen geçeceğini, kolu rahat bir şekilde kullanabileceğini" söylemiştiniz. Söylediğiniz gibi oldu hocam. Her şey için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Gerçekten de Türkiye'de veya dünyada bir sıraya sizi yazmak çok doğru ve gerçek olacak elinizdeki mucize için teşekkür ederim. İyiki varsınız. Sizi seviyoruz.

 

 

Meme kanseri ameliyati ve isin tedavisi sonrasi kolda lenfodem 2

 

 

Meme kanseri ameliyati ve isin tedavisi sonrasi kolda lenfodem 4Meme kanseri ameliyati ve isin tedavisi sonrasi kolda lenfodem 1

 

 

Meme kanseri ameliyati ve isin tedavisi sonrasi kolda lenfodem 3

 

 

MEME KANSERİ AMELİYATI SONRASI KOLDA LENFÖDEM 

 

meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_2.jpg
meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_1.jpg

 

 


Değerli Ahmet Hocama,

Umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda yanınıza gelerek umutlarımın yenden yeşerdiği bir tedavi süreci geçirdim. Kolum eskisinden çok daha iyi şekilde yanınızdan ayrılıyorum. Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım, sevgilerimle

Gönül Öziş 

 

LENFÖDEM TEDAVİSİ

 

Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL;

Size gelmeden önce yaklaşık 5 doktora muayene olup, 4 adet venöz doppler çektirmiştim. Ancak hiçbir doktordan lenfödem tedavisi için herhangi bir tedavi yöntemi önerilmedi ve bu hastalığa alışmam gerektiği belirtildi. Size muayene olduktan sonra toplamda 5 gün içinde sol ayak bileğimdeki ve parmak üstlerinde olan şişlik neredeyse tamamen yok oldu. Sizi tanıdığım için çok memnunum, ilginize ve çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

CANAN CAFEROĞLU

 

KOLDA DOLAŞIM BOZUKLUĞU

 

Değerli Ahmet Hocamız.

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve değerli ekibinizin ilgi ve alakası sayesinde şifa buldu. Yaptığınız ameliyatla kızımız sağlığına kavuştu. Kolundaki damar rahatsızlığı için böyle böyle yaşayacak denmesine rağmen bize umut oldunuz. Hayatımızın en büyük mutluluğunu sayenizde yaşadık. Bir şifacı bulunur elbet dediniz, kızımızın şifa bulmasına sebep oldunuz. Allah sizi ailenize ve milletimize bağışlasın.

TAMER, NURAN TÜMER

 

ŞİFAMI BULDUM

 

Sevgili Ahmet Hocam,
Kolumdaki Lenf ödem için size geldim. Tedavi sürecim çok güzel geçti. ALLAH sizden razı olsun. Şifamı buldum. Elhamdülillah.

 

 

Kol lenfodem ve tedavisi 2

 

Kol lenfodem ve tedavisi 1

 


KOLUMDAKİ LENFÖDEMİN TEDAVİSİNİ BULDUK

 

 

kol_lenfodem_en_iyi_tedavi.jpg
kol_lenfodem_en_iyi_tedavi_2.jpg

 


Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Buraya büyük umut besleyerek geldik ve umutlarımızın karşılığını alarak dönüyoruz. "Bir şifacı bulunur elbet" dediniz, biz şifamızı bulduk. Her şey için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler sunarız.

Saygılarımızla

Selen HARMANCI

 

 

 

 

AVRUPA'DA BİLE BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ YOK DEDİLER

 

 

kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_3.jpg

kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul.jpg

kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_2.jpg

 
Merhabalar diyerek satırlarıma başlamak istiyorum öncelikle Sayın Ahmet beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Bizim problemimiz yani oğlumun hastalığı doğuştan tek kolunun büyüklüğüydü. Sağ kolu sol koluna oranla 10 cm daha büyüktü ve kitle vardı. 17 yıl boyunca Danimarka'da ve Türkiye'de bir teşhis konulamadı.

2016 yılında lenfödem olduğu teşhisine varıldı. Bizi 1,5 yıl boyunca Danimarka'da bir hastaneye yönlendirdiler ve orada tedaviye başlanıldı, yalnız 01.12.18 tarihinde lenfödem değil "Klippel sendromu" olduğu kanısına varıldı. Ve orada ve Avrupa'da bu hastalığın bir tedavisi olmadığı onunla yaşamayı öğrenmesini bildirdiler. O gün orada dünya başıma yıkılmıştı. Oradan çaresiz bir şekilde eve geldim ve hemen bu hastalığın adını yazıp internette araştırmaya başladım ilk karşıma Ahmet beyin adı çıktı ve araştırdım okudum buldum dedim ve ilk işim sabah aramak oldu ve randevumu alıp İstanbul'a geldik ve tedavi süremiz başladı. Ve burası doğru adresti 30.03.2018'de ameliyatla kolundaki 10 cm'lik kitleyi aldı şimdiden çok rahatladı oğlum ve bu ameliyat çok riskliydi. Danimarka'da "bu kitle alındığı takdirde kanamanın durmayacağını hastayı kaybedebileceklerini" söylediler. Lakin Ahmet Bey çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi ve hiç kanama olmadı.

Şu anda ameliyatımızın 6. Günü ve oğlum moral olarak ta çok rahatladı koluna bakıp seviniyor. Eski resimlerine bakıp ne kadar fark var diyor. Ahmet beye minnet borçluyuz oğlumu ve bizi bu kadar sevindirdiği ve yavrumu sağlığına kavuşturduğu için. Ayrıca o kadar içten samimi bir doktor görmedim. Ameliyat sonrası bizimle oturup çay içip ameliyat hakkında bilgi verdi ve resim gösterdi. Ben hiçbir yerde bir profesörün böyle yaptığını görmedim. Takdire şayan hareketleri var. Tedavileri süper, herkese tavsiye ederim ve çevremde hocanın dalında hastalığı olan herkese tavsiye edeceğim.

İyi ki varsın TRABZONLU.

Saygılar, ÇİÇEK AİLESİ

Danimarka 

 

 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.