KOLUMDAKİ LENFÖDEMİN TEDAVİSİNİ BULDUK

kol_lenfodem_en_iyi_tedavi.jpgkol_lenfodem_en_iyi_tedavi_2.jpg


Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Buraya büyük umut besleyerek geldik ve umutlarımızın karşılığını alarak dönüyoruz. "Bir şifacı bulunur elbet" dediniz, biz şifamızı bulduk. Her şey için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler sunarız.

Saygılarımızla

Selen HARMANCI

AVRUPA'DA BİLE BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ YOK DEDİLER

kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_3.jpgkolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul.jpgkolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_2.jpg
Merhabalar diyerek satırlarıma başlamak istiyorum öncelikle Sayın Ahmet beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Bizim problemimiz yani oğlumun hastalığı doğuştan tek kolunun büyüklüğüydü. Sağ kolu sol koluna oranla 10 cm daha büyüktü ve kitle vardı. 17 yıl boyunca Danimarka'da ve Türkiye'de bir teşhis konulamadı.

2016 yılında lenfödem olduğu teşhisine varıldı. Bizi 1,5 yıl boyunca Danimarka'da bir hastaneye yönlendirdiler ve orada tedaviye başlanıldı, yalnız 01.12.18 tarihinde lenfödem değil "Klippel sendromu" olduğu kanısına varıldı. Ve orada ve Avrupa'da bu hastalığın bir tedavisi olmadığı onunla yaşamayı öğrenmesini bildirdiler. O gün orada dünya başıma yıkılmıştı. Oradan çaresiz bir şekilde eve geldim ve hemen bu hastalığın adını yazıp internette araştırmaya başladım ilk karşıma Ahmet beyin adı çıktı ve araştırdım okudum buldum dedim ve ilk işim sabah aramak oldu ve randevumu alıp İstanbul'a geldik ve tedavi süremiz başladı. Ve burası doğru adresti 30.03.2018'de ameliyatla kolundaki 10 cm'lik kitleyi aldı şimdiden çok rahatladı oğlum ve bu ameliyat çok riskliydi. Danimarka'da "bu kitle alındığı takdirde kanamanın durmayacağını hastayı kaybedebileceklerini" söylediler. Lakin Ahmet Bey çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi ve hiç kanama olmadı.

Şu anda ameliyatımızın 6. Günü ve oğlum moral olarak ta çok rahatladı koluna bakıp seviniyor. Eski resimlerine bakıp ne kadar fark var diyor. Ahmet beye minnet borçluyuz oğlumu ve bizi bu kadar sevindirdiği ve yavrumu sağlığına kavuşturduğu için. Ayrıca o kadar içten samimi bir doktor görmedim. Ameliyat sonrası bizimle oturup çay içip ameliyat hakkında bilgi verdi ve resim gösterdi. Ben hiçbir yerde bir profesörün böyle yaptığını görmedim. Takdire şayan hareketleri var. Tedavileri süper, herkese tavsiye ederim ve çevremde hocanın dalında hastalığı olan herkese tavsiye edeceğim.

İyi ki varsın TRABZONLU.

Saygılar, ÇİÇEK AİLESİ

Danimarka 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.