EYLÜL'DE TEDAVİ BAŞKADIR

Eylülde tedaviye başladık. Hocama çok teşekkür ederim gerçekten iyi sonuç aldım. Gerçekten hasta olanlara Ahmet hocayı tavsiye ederim gerçekten iyi bir sonuç aldım.

Kol lenfodemi ameliyati ve en iyi tedavisi 1


Kol lenfodemi ameliyati ve en iyi tedavisi 2

ÖNCE BACAĞIMDA VE AYAĞIMDA HAFİF ŞİŞLİK BAŞLADI

1.1.2020 tarihinde ayağım hafif şişmeye başladı. Gün geçtikçe artıyordu. Önemsemedim. Beş ay sonra işimi yapamayacak kadar ilerledi. Birkaç hastane ve doktor dolaştım.

Lenf ödem olduğunu söylediler. Hastalığın tespiti beni sevindirdi. Fakat verilen ilaçlar hiç kar etmedi. Çare yok dediler. Ömür boyu masaj ve bandaj yapacak bir fizyoterapist bulmalısın, üstelik bandaj ve masaj sertifikalı olmalıdır. Böyle hayat çekilmez dedim. İnterneti karıştırdım. Bir çok doktor görüşlerini dinledim. Ahmet Akgül hocamızın ilgili videolarını da izledim. Metod ve anlatımı beni tatmin etti. Hemen randevu aldım. Tetkikler yapıldı. Dördüncü dereceye varmıştı. İki haftalık bir tedaviden sonra çok iyi bir sonuç aldık. Yüzde 90-95 kadar diğer bacağımla eşit hale geldi. Çok memnun ve müteşekkir olarak ayrıldım. Hizmet eden Tüm personele, özellikle Ahmet hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

En iyi bacak lenfodem tedavileri 1


23 YIL SONRA VARİS ve LENFÖDEM ÇORABINDAN KURTULDUM

varis_corabi_giymek_istemiyorum.jpg


Şu anda insan duygu ve düşüncelerini nasıl anlatabilir ki bilmiyorum. 23 yıllık bir rahatsızlığın sonunda tanımış olduğum Ahmet Akgül hocama milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Gitmiş olduğum daha önceki doktorların bir türlü cesaret edemedikleri ameliyatı büyük bir ustalıkla yapıp beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için teşekkür ederim. Artık varis çorabına bağımlı olarak yaşamayacağım. Gittiğim doktorların hepsi aynı senaryo aynı taktik ile insanları yaşatıyorlar. İyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi işini bilen bir insanla tanışmışım.

Teşekkür Ediyorum. Prof. Dr. Ahmet Akgül                           

06.12.2017

Mevlut Tok

Geçmiş Olsun Demiyoruz GEÇTİ ARTIK DİYORUZ  

GENÇ KIZ

 

10 yaşlarımdan beri bu hastalıkla baş etmeye çalışıyordum. O zamandan beri gezmediğimiz doktor kalmamıştı ve hiçbiri teşhis koyamıyordu ve bununla yaşamam gerektiğini söylediler. Yıllar sonra hastalığımı araştırırken karşıma Ahmet Akgül çıktı sayesinde gönül rahatlığıyla hastalığımın tedavisinin olduğunu ve ameliyat arkasından lenf ödem tedavisiyle bu hastalıktan kurtulacağımı söyledi.

Ameliyat sonrası hiçbir ağrım kalmadı. Kendisi beni sağlığıma kavuşturarak tam bir şifacı oldu.

Kendisine bir genç kızı sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

 

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru 1

 

Varis ve lenfodem tedavisi ve doktoru

 

İNANILMAZ İYİYİM

Ben .... Şu an inanılmaz iyiyim. Lipodem hastanız. 82 kilodan 65 kiloya geldim. En güzeli bacaklarım vücudumu taşımıyordu, 12 seans tedavi oldum, çok iyiyim. 2 adım atamayan, daha doğrusu ağrıdan yürüyemezdim. Şu an bacaklarım beni kendisi yürütüyor. Biraz da neden biliyor musunuz? Hocam mütevazı olamayacağım, pozitif enerjiniz, güzel yaklaşımınız benim yüzde elli iyileşme sebebim. Allah size sağlıklı güzel ömür eylesin. Bunu da Esra Hanım'da tedavinin yanında "hastalarım iletti" derseniz, mutlu olurum hocam.

Lipodem seansiYERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

HEM KİLOMDAN HEM VARİSLERİMDEN HEM DE LENFÖDEMDEN KURTULDUM

varislerden_kilolardan_lipodemden_ve_lenfodemden_kurtulma.jpgkilolardan_varislerden_ve_lenfodemden_kutuldu.jpg


On yıldır bacaklarımda şişlik ve ağrılar vardı Tekirdağ da Dr. Gittiğimde varis dediler daha sonra bu şişlik ve ağrılar göbeğime doğru yayılmaya ve sertleşmeye başladı. Hareketlerim kısıtlanmıştı Tekirdağ da yine Dr. Gittim ve bana acilen varis ameliyatı olmam gerektiğini söylediler ve ameliyatımı oldum bir müddet sonra kontrole gittim göbeğimdeki şişlikler ayağımdaki şişlikler devam ediyordu. Dr, senin kilon böyle yaşamaya alışacaksın dedi. Tabi üzüntü ve stresle eve döndüm ortanca kızım Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'ü internetten bulmuş ve randevumuzu aldık. Ahmet hocamla görüştük sağ olsun çok iyi karşıladı tedavimi başlattı on iki gün tedaviden sonra ameliyat olacağım söyledi. Ve dediği gibi oldu. Bu arada sağ olsun bana komple çekap yaptırdı herşey normal çıktıktan sonra ameliyata hazırız dedi ameliyatımı oldum Allah bin kere razı olsun şuan on beş kg verdim. Eski halime döndüm ağrılarım ve göbeğimdeki şişlik indi. Rahat yürüyorum evde işlerimi yapıyorum. İyi ki tanımışım Prof.Dr. olduğu halde halden anlayan seninle iyi diyolog kuran bir kardeş bir arkadaş sizi iyi ki tanımışım iyi ki tedavi olmuşum bu arada yanında çalışan elemanlarına, asistanına kadar herkese teşekkürler hocam Allah razı olsun.

Saygılarımla

Nejla ÖZKURTOĞLI  

LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

Lenfodem tani ve teshisi 1

Lenfodem tani ve teshisi 2ŞİŞLİKLERİM AZALDI

Altı yıldır bacak ağrısı ve şişmesi şikayetim vardı. Bu süre zarfında birçok hastane ve özel doktora gitmeme rağmen herhangi bir teşhis konulmadı. Ta ki Ahmet hocamızla tanışana kadar. Hasta yorumları ve mesleğindeki uzmanlığı bende büyük bir güven oluşturdu. Bu vesile ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası ağrılarım ve şişliklerim azaldı daha on gün olmasına rağmen.

Ahmet hocamıza ilgisi için çok teşekkür ediyorum. İyi ki karşılaşmışız diyorum.

Saygılarımla

Sevim Şair

Ven ameliyati 2
Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.