ÖNCE BACAĞIMDA VE AYAĞIMDA HAFİF ŞİŞLİK BAŞLADI

1.1.2020 tarihinde ayağım hafif şişmeye başladı. Gün geçtikçe artıyordu. Önemsemedim. Beş ay sonra işimi yapamayacak kadar ilerledi. Birkaç hastane ve doktor dolaştım.

Lenf ödem olduğunu söylediler. Hastalığın tespiti beni sevindirdi. Fakat verilen ilaçlar hiç kar etmedi. Çare yok dediler. Ömür boyu masaj ve bandaj yapacak bir fizyoterapist bulmalısın, üstelik bandaj ve masaj sertifikalı olmalıdır. Böyle hayat çekilmez dedim. İnterneti karıştırdım. Bir çok doktor görüşlerini dinledim. Ahmet Akgül hocamızın ilgili videolarını da izledim. Metod ve anlatımı beni tatmin etti. Hemen randevu aldım. Tetkikler yapıldı. Dördüncü dereceye varmıştı. İki haftalık bir tedaviden sonra çok iyi bir sonuç aldık. Yüzde 90-95 kadar diğer bacağımla eşit hale geldi. Çok memnun ve müteşekkir olarak ayrıldım. Hizmet eden Tüm personele, özellikle Ahmet hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

En iyi bacak lenfodem tedavileri 123 YIL SONRA VARİS ve LENFÖDEM ÇORABINDAN KURTULDUM

varis_corabi_giymek_istemiyorum.jpg


Şu anda insan duygu ve düşüncelerini nasıl anlatabilir ki bilmiyorum. 23 yıllık bir rahatsızlığın sonunda tanımış olduğum Ahmet Akgül hocama milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Gitmiş olduğum daha önceki doktorların bir türlü cesaret edemedikleri ameliyatı büyük bir ustalıkla yapıp beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için teşekkür ederim. Artık varis çorabına bağımlı olarak yaşamayacağım. Gittiğim doktorların hepsi aynı senaryo aynı taktik ile insanları yaşatıyorlar. İyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi işini bilen bir insanla tanışmışım.

Teşekkür Ediyorum. Prof. Dr. Ahmet Akgül                           

06.12.2017

Mevlut Tok

Geçmiş Olsun Demiyoruz GEÇTİ ARTIK DİYORUZ  

HEM KİLOMDAN HEM VARİSLERİMDEN HEM DE LENFÖDEMDEN KURTULDUM

varislerden_kilolardan_lipodemden_ve_lenfodemden_kurtulma.jpgkilolardan_varislerden_ve_lenfodemden_kutuldu.jpg


On yıldır bacaklarımda şişlik ve ağrılar vardı Tekirdağ da Dr. Gittiğimde varis dediler daha sonra bu şişlik ve ağrılar göbeğime doğru yayılmaya ve sertleşmeye başladı. Hareketlerim kısıtlanmıştı Tekirdağ da yine Dr. Gittim ve bana acilen varis ameliyatı olmam gerektiğini söylediler ve ameliyatımı oldum bir müddet sonra kontrole gittim göbeğimdeki şişlikler ayağımdaki şişlikler devam ediyordu. Dr, senin kilon böyle yaşamaya alışacaksın dedi. Tabi üzüntü ve stresle eve döndüm ortanca kızım Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'ü internetten bulmuş ve randevumuzu aldık. Ahmet hocamla görüştük sağ olsun çok iyi karşıladı tedavimi başlattı on iki gün tedaviden sonra ameliyat olacağım söyledi. Ve dediği gibi oldu. Bu arada sağ olsun bana komple çekap yaptırdı herşey normal çıktıktan sonra ameliyata hazırız dedi ameliyatımı oldum Allah bin kere razı olsun şuan on beş kg verdim. Eski halime döndüm ağrılarım ve göbeğimdeki şişlik indi. Rahat yürüyorum evde işlerimi yapıyorum. İyi ki tanımışım Prof.Dr. olduğu halde halden anlayan seninle iyi diyolog kuran bir kardeş bir arkadaş sizi iyi ki tanımışım iyi ki tedavi olmuşum bu arada yanında çalışan elemanlarına, asistanına kadar herkese teşekkürler hocam Allah razı olsun.

Saygılarımla

Nejla ÖZKURTOĞLI  

ŞİŞLİKLERİM AZALDI

Altı yıldır bacak ağrısı ve şişmesi şikayetim vardı. Bu süre zarfında birçok hastane ve özel doktora gitmeme rağmen herhangi bir teşhis konulmadı. Ta ki Ahmet hocamızla tanışana kadar. Hasta yorumları ve mesleğindeki uzmanlığı bende büyük bir güven oluşturdu. Bu vesile ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası ağrılarım ve şişliklerim azaldı daha on gün olmasına rağmen.

Ahmet hocamıza ilgisi için çok teşekkür ediyorum. İyi ki karşılaşmışız diyorum.

Saygılarımla

Sevim Şair

Ven ameliyati 2
Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.