GİTTİĞİM DOKTORLAR YALNIZCA İLAÇ VERDİ AMA ŞİKAYETİM GEÇMEDİ

bacak_sisliginin_en_iyi_tedavisi.jpg


7 yıl önce şiddetli bacak ağrısı şikayetiyle varis ameliyatı olmuştum ki bundan çok değil 3 yıl sonra ayak bileklerimde şişlikler, ağrı ve bacaklarımda tarif edemeyeceğim bir huzursuzluk yaşıyordum. Gittiğim doktorlar ilaç verip ya da klasik tavsiyelerde bulundular ama bunlar çarem olmadı. İnternette araştırırken Ahmet hocamla karşılaştım. Uzun bir süre takip ettikten sonra muayene oldum. Bugüne kadar gittiğim hiçbir doktorun demediği Lenfödem teşhisini koydu. Ve 1 ay önce tedavimi oldum. Bugün kontrole geldiğimde her şeyin iyiye gittiğini söyledi hocam. Evet artık ayaklarım şişmiyor, ağrımıyordu. "Bir şifacı bulunur elbet" Teşekkür ederim saygıdeğer Ahmet Hocam ve ekibine şifam oldukları için.

Giray CAN 

LENFÖDEM İNSANLARIN HAYATINI KABUSA ÇEVİRİYOR

bacak_lenfodemi_en_iyi_tedavisi_2.jpgbacak_lenfodemi_en_iyi_tedavisi.jpg


Sayın Ahmet Akgül ve ekibine,

Gittiğim üç kalp damar cerrahının, hastalığımın lenf ödem olduğunu fakat bir tedavisinin olmadığını söylemesi üzerine bu konuda uzman Ahmet Bey'le tanıştık. Aklımda bir sürü soru işaretleriyle tedaviye başladık. 6. Günün sonunda bacağımın genelinde 2 cm. incelme görüldü. Çoğu kalp damar cerrahının üzerine düşmediği, fakat insanların hayatlarını kâbusa çeviren bu hastalığı tedavi çalışmalarından dolayı Ahmet Bey'i kutluyorum.  Ben ve benim gibi Lenf ödem hastaları için kalıcı bir tedaviyi de bulacağına eminim.

Sonu gelmeyen sorularıma sabırla cevap verdiği için Tuğba Hanım'a, sıcakkanlılığı için Nurcan Hanım'a, ciddiyeti için de Merve Hanım'a ayrıca çok teşekkür ederim. 

Müge 

ÇOCUKLARDA LENFÖDEM

ayakta_lenfodem.jpg


Sevgili Ahmet Hocam;

Sağ ayağımdaki Lenf Ödem yüzünden uzun zamandır sıkıntı çekmekteyim. Annem babam ile sizin yanınıza geldiğimde bu hastalığın tedavi edilebilir olduğunu, şiş olan sağ ayağımın diğer ayağın gibi ödeminin geçeceğini bana söylediniz ve bana umut verdiniz. 2 hafta boyunca yapılan tedavi sonrasında bu rahatsızlığımdan büyük oranda kurtuldum, sonrası içinde hep dikkat etmem gerektiğini ve spor yapmamı bana söylediniz.

İlginize çok teşekkür ederim. Ayrıca Fizyoterapist Hadi beye çalışanlarınız Merve Hanım ve Nurcan hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sevgiler

Mert S. 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.