LENFÖDEMDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ ADRESİ BELLİ

lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_3.jpglenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_2.jpg lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_1.jpg


Kurtarıcımızla ilk tanışma hikayemiz 21 Eylül 2017 tarihinde başladı. Babam 5-6 yıldır bacak ağrısı, şişlik, yürüyememe problemlerinden şikayetçiydi. Tabiiki herkes gibi biz de sayısız şehirde sayısız doktor gezdik. Son çareyi sosyal medyada, TV kanallarında aramaya başladık. Bir gün Zahide Yetiş'in programını izlerken sesimi duyurmak adına, bir fotoğrafın altına yorum attım ve sıradan bir vatandaş, o kıymetli ellerin dokunduğu bir vatandaş, "Sizin babanıza çare Prof. Dr. Ahmet Akgül'dür" dedi. Araştırmaya başladım. Okuduğum sayısız teşekkür mektubu ve bin bir hayır duası dedim ki bu bizim kurtarıcımız olacak. Randevu alıp geldik. Tabiiki yine rutinleri oynayıp geri dönme konusunda çok endişeliydik. Fakat öyle bir tablo karşıladı ki bizi. Bir doktor değil, bir abi, bir kardeş, dost, her şeyden öte insan!!! Tüm sabrını koruyup bize her şeyi tekrar tekrar anlattı. İlk defa tedaviye ve iyi olmaya ikna olmuştuk. Sevgili Hocam siz bizim dünyamıza ışık gibi doğdunuz. Dileriz ki sizin de tüm karanlık günleriniz ışıkla dolsun. Size ve tüm ekip arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler. Biz lenfödem tedavisine başladık ve devam edeceğiz. Tüm hastalara tavsiyem umutsuzluğa kapılmayın, ne diyoruz eğer isterseniz. "Bir şifacı bulunur elbet"

Sevgilerimizle

Mustafa PULAT

Yağmur PULAT

OKSİPRP İLE LENFÖDEM TEDAVİSİ

lenfodem_tedavisi_1.pnglenfodem_tedavisi_2.png


Yaklaşık 1.5 yıldır sol bacağımda oluşan şişlikten ve gördüğüm romatizma tedavilerinin yanıt vermemesinden dolayı, en azından bunu da denemiş olurum düşüncesiyle gelmiştim. Sizin deyiminizle tüm tedavilerden sonra son çare olarak gidebileceğim kişinin siz olduğunuzu da biliyordum. Koyduğunuz lenf ödem teşhisi sonucu en az 10-15 günü gözden çıkarmışken, "okulum açılana kadar biter di mi hocam diye sizi sıkboğaz ederken microplus, biorezonans, masaj, bandaj ve oksiprp işlemleriyle 4. Günün sonunda tedavim bitmiş bir şekilde ayrılıyorum yanınızdan. Her şeyden önce geleli 4 gün olmasına rağmen sanki uzun zamandır ordaymışım gibi hissettirdiğiniz, mutsuz olduğum ve tatmin olmadığım zamanlarda aklımdaki soru işaretlerini sildiğiniz samimiyetiniz ve candanlığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizle tanışma fırsatı bulabilmişim. İlerleyen zamanlarda başka vesilelerle görüşmek dileğiyle.

Gözde Eda Öz

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.