MEME KANSERİ AMELİYATI SONRASI KOLDA LENFÖDEM 

meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_2.jpg meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_1.jpg


Değerli Ahmet Hocama,

Umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda yanınıza gelerek umutlarımın yenden yeşerdiği bir tedavi süreci geçirdim. Kolum eskisinden çok daha iyi şekilde yanınızdan ayrılıyorum. Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım, sevgilerimle

Gönül Öziş 

BU DA ALMANCA TEŞEKKÜR

Sehr geekrter Her Akgül,

Für all ikne Unterstützung und Behandlung möchte ich ihnen sekr danken. Nacl kürzer Seit fükle ich mick wieder woht, fetzt habe ick dünn und schöne Arm. Sicker freue ich mid sekr innen zu kennenlernen.

Mit freunlicken Grüssen.

Gönül Öziş

EN İYİ LENFÖDEM VE VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI

en_iyi_lenfodem_ameliyati.jpg


Kıymetli Hocam Ahmet Akgül'e

Yaşamımda tanıştığım LENFÖDEM ve VENÖZ YETMEZLİK vesilesiyle geçirdiğim zor zamanlardan sonra sizinle tanışmak ve tedaviye başlamak içimdeki inanç ve umudumu yeniden canlandırmıştı. İyi ki vesilenizle şu anda ve daha sonrasında tek başına yürüyebilen ve iyi bir hayat sürebilmenin, hastalıktan kurtulmanın sevinci içindeyim.

Sizin yaratılmanız ne kadar güzel.

İyi ki varsınız

16.11.2017

Havva BALCI 

MEME KANSERİ AMELİYATI SONRASI KOLDA LENFÖDEM

Sevgili Ahmet Hocam;

2009 Yılında yapılan Meme CA Ameliyat sonrasında alınan lenf nodlarının ardından yaşadığım üzüntü kat, kat artmıştı. 

Kolumdaki lenf ödem hayat kalitemi olumsuz yönde etkilerken araştırma içerisinde olduğum dönemde sizinle tanışmak nasip oldu şükürler olsun. 

Konya'dan ilk size geldiğimde çok tedirgindim ama sizinle ekibinizle görüşmek bana çok iyi geldi Tedavim çok güzel geçti önce Rabbimin sonra sizin sayenizde. Her zaman yanımda oldunuz. Size ve ekibinize minnettarım. Bu kadar insanlık vasıflarınız ve bir o kadar hekimlikte geldiğiniz en iyi noktadasınız.

   " Bir Şifacı Bulunur Elbet " Prof. Dr. Ahmet AKGÜL iyi ki varsınız " Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun"

  SEVGİLERİMLE

YASEMİN ÜRET  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.