KALPTE DELİK KAPATILMASI

 

7 yıllık hastalık serüvenimiz Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocamızın sayesinde sağlığımıza kavuşarak son buldu. Şahsına ve ekibine bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka için şükranlarımızı sunuyoruz.
Başarılarının devamını diliyorum.

 

ASD robot ile kapatilmasi

 

 

ASD robotik ameliyat

 

 

KALP NEDENLİ BACAK ŞİŞMELERİ

 

Dr. Ahmet Akgül Hocam;
Merhaba 5-6 yıldır hastalıklarımla mücadele eden biri olarak gitmediğim bölüm kalmadı. Bacaklarımdaki ağrı, şiş, morarma v.s. bunlar üstelik bir teşhis konmaması gerçekten beni hayattan soğutmuştu. Ne zamanki sizi buldum; o zaman sizin bana koymuş olduğunuz, venöz yetmezliği, lipödem tanısı ve bunun tedavisini yapmanız beni hayata döndürdü. 12 bardak su, 45 dk. yürüyüş, yaptığınız tedaviler sayesinde elhamdülillah çok iyi oldum ve herkese ( Benim gibi hasta olan) Allah sizi buldurtsun inşallah.
Allaha emanet olun Hocam
Siz ve Ekibinize Teşekkürler.

 

Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 6

 

Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 5

 

 

Tikrit kalp ameliyati

 

SAYISIZ EMAR, TOMOGRAFİ ÇEKİLDİ

 

Hayatımda daha çok sevdiğim eşimi on (10) yıldan beri çektiği ağrılar yüzünden gitmediğimiz doktor, çekmediğimiz Emar, Tomografi, Ultrason kalmadı.
İnternetten bulduğumuz Prof. Dr. AHMET AKGÜL'e ulaştık, yaptığı tedavilerle eşimi tekrar hayata bağladı ve sağlığına kavuşturduğu için kendisine minnettarız Allah razı olsun.

 

Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 4

Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 3

 

Kalp ameliyati minimal teknikle

 

SAMİMİYET

 

SAYGIDEĞER DOKTORUMUZ
AHMET AKGÜL BEYE GÖNÜLDEN SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.
DOKTOR BEYLE TANIŞANA KADAR ÇOK HEYECANLIYDIK, ÇÜNKÜ KENDİSİNİN TÜRKİYE'DE EN İYİ KALP-DAMAR CERRAHI OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYDİK.
TANIŞTIĞIMIZ İLK GÜN VE AYNI ZAMANDA İLK YÜZ YÜZE TANIŞMA VE MUAYENE GÜNÜMÜZDE DOKTOR BEYİN İLK 3 SANİYEDEKİ KONUŞMASI VE SAMİMİYETİ BİZLERİ ÇOK RAHATLATIP DAHA ÇOK GÜVEN VERDİ.
BEN HASTASI OLARAK ROBOTİK CERRAHİ YÖNTEMİNİ SEÇEREK 3 DAMARDAN BY-PASS OLDUM. AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI İYİ GEÇTİ, ÇABUK İYİLEŞİP TOPARLANDIM. DOKTOR BEYİN BENİ TEDAVİ VE AMELİYAT SÜRECİ BENİM İÇİN HEM RAHAT HEM GÜVENİLİR GEÇTİ. DOKTOR BEYİN BRANŞINDA OLAN TÜM HASTALARI, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YÖNLENDİRECEĞİM PROF. DR. AHMET AKGÜL BEYE.
HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ SİZE DOKTOR BEY.
ALLAH SİZLERE HAYIRLI VE SAĞLIKLI GÜZEL ÖMÜRLER VERSİN. İŞİNİZDE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ.
ALLAH HER DAİM YARDIMCINIZ OLSUN.
SAYGI-SEVGİ VE SELAMLARIMIZLA...

 

 Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 2

 

Robotik Kucuk Minimal Kesi ile kalp ameliyati 1

 

 

Robotla kalp zari ameliyatiKalp Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Kalp hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.