DR BAYPAS (MR BYPASS)

bacaktan.jpg


Sayın Dr. Ahmet Akgül çok sevdiğim dayımın hayatını kurtardı. Ciddi anlamda hayati risk taşıyordu ve hastamızın damar yapısı da sorunluydu. Hiç bir cerrah arkadaş ameliyata yanaşmadı ve umut verici de konuşmadı. Ahmet Hoca'yı Allah karşımıza çıkardı ve yaklaşık 6 saat süren bir operasyonla dayıma yeniden hayat verdi. Meslektaşım olarak kendisiyle gurur duyuyor, saygı,sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Dr.Ahmet Akgül Hoca'yı süperman olarak görüyorum.

İyi ki varsın Mr.Bypass:)

Dr.Özlem Oğul    

"Ölümün Karanlığından Yaşamın Aydınlığına Giden Yol Prof. Dr. Ahmet Akgül" diyen koroner baypas yapılan hastamızın eşi

elanur1.jpg


Ölümün Karanlığından Yaşamın Aydınlığına Giden Yol Prof. Dr. Ahmet Akgül

Sıcak bir temmuz gecesi kum, deniz ve güneş uzun bir tatil, yazlıkta tam bir ay. Istanbul'a dönüş ile birlikte kalplerin sıcaklığını bozan üzerimize karabasan gibi çöken o kara gece eşimin kalp krizi geçirdiği gece. Benim yıkıldığım gece... Daha çok erken, yapacak çok işimiz varken ölümün kıyısında olmak.

Yapılan anjiyo ve stent uygulaması ile keşke her şey bitseydi. Ama Hayır. "Kalbi besleyen o sol damarda da önemli daralma var. Mutlaka çözülmeli "  diyen doktorun sesi hala kulaklarımda yankılanıyor.

Çözüm bekleyen hayati konu peki ne yapabilirdim? Tabi ki Ahmet Hoca gormeliydi. Çünkü tam altı yıl önce kardeşimizi hayata döndüren O' idi. Şimdi sıra büyük abideydi.

Tereddütsüz hayata dönüş ameliyatının, sihirli eller Ahmet Bey tarafından yapılması kararını vermiştik. Gönül rahatlığı ile eşimi önce Allah'a sonra da Prof. Dr. Ahmet Akgül' e teslim ettik.

Bizim için Ölümün Karanlığından Yaşamın Aydınlığına Giden Yol yine Prof. Dr. Ahmet Akgül olmuştu.

Kendisi bize giden iki canı geri verdi. Bundan daha büyük ne olabilir ki?

Ne kadar teşekkür etsem azdır.  TEŞEKKÜRLER HOCAM. .

Nercivan KURT 

BAYPAS AMELİYATIMI YAPTINIZ

Sayın Prof Dr Ahmet Akgül beye ve değerli ekibine beni 2 kez üst üste saatlerce uğraşarak bypass ameliyatımı gerçekleştiren sizlere sonsuz şükranlarımı, teşekkürlerimi ve dualarımı arz eder, siz ve sizler gibi değerli Türk doktorlarımızı candan kalpten tebrik eder başarılarınızın devamını yüce rabbimden sonsuz dileklerimle dilerim.

Seyfettin YAVUZ

BİRÇOK HASTANIZI HAYATA BAĞLADINIZ

Saygıdeğer , başarılı ve varlığı ile bizlere güven veren doç.dr.sayın Ahmet Akgül. Bu satırlara başlamak çok zor şu anda yaşadığım duygu yoğunluğunu anlatmak ondan daha zor. Ancak sözün kısası; çok başarılısınız, güven veriyorsunuz, varlığınız bizler için inanılmaz güzel. Bu vatanın , bu milletin ve tabiki bizlerin size çok ihtiyacı var. Allah sizden razı olsun. Beni ve benim gibi birçok hastanızı hayata bağladınız. Ben sizi hiç unutmayacağım ve inanın çevremdeki insanlara sizin ne kadar başarılı bir doktor olduğunuzu anlatırken, ne kadar şanslı biri olduğumuda unutmuyorum. Başarılarınız daim, mesleki yaşamınızda yolunuz açık ve aydınlık olsun. Allaha emanet olun.

Saygılarımla.

Kenan Dalkıran 

Kalp Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Kalp hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.