BABAM KALP AMELİYATI SONRASI AĞRI KESİCİ ALMADI

parakos2.jpg parakos.jpg


Sevgili Facebook insanları,
 
Babamı, şu zorlu süreçten bir nev'i kurtardık. Kalp ameliyatı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde başarıyla sonuçlandı. Bundan sonrası da çok mühim; zira beslenme, egzersiz, yakın ilgi, gönül eşiği, mutluluk pek mühim.
 

En başta sevgili doktorumuz Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'e binlerce teşekkür. Hiçbir komplikasyon olmadan, ameliyat sonrası süreci de gayet rahat geçirmemize sebep oldu ki (ayıptır söylemesi tek bir ağrı kesici almadı peder), 70 yaşındaki bir hasta için bu Khalesi'nin 7 krallığa hükmetmesi gibi bir şey. :)Bu arada kan bağışı için desteklerini esirgemeyen sevgili Şenol Erdoğan, Murat Gülsoy, Naim Dilmener, Alper Turgut, Özgür Ballı, Metin Solmaz, Ahmet Büke, Mehmet Said Aydın, Cihat Duman, Ender Atik, Orhan Düz gibi insanlar, harbi büyük adamlar...:) 
Hepinize yürekten teşekkür...
Yırttık galiba, sanırsam, :)
Bi de bi de, babalar ve kızları başka başka bir öykü...
Aylin Parakos 

BABAMIN BY-PASS AMELİYATI

Prof. Dr. Ahmet Akgül, babamın by-pass ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası bizi detaylı olarak bilgilendirdi. Ameliyat sırasında yapılacak ve yapılan işlemi anlattı. Psikolojimizi de gözönüne alarak olağanüstü bir hoşgörü ve anlayış örneği gösterdi. Ameliyat sonrası her türlü kontrol ile de bizzat ilgilendi. By-pass ameliyatı ve sonrasındaki süreç hayati bir ciddiyet taşıyor. Özellikle ameliyat sonrası enfeksiyon riski gerçekten büyük. Babam enfekte olmadan, çok iyi bir moral ile Bakırköy .. Hastanesi Koroner Kalp Cerrahisi'nden taburcu oldu. Klinik Şefi Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibi tarafından son derece ciddi çabalar sonucunda hayata ve sağlığına kavuştu. Hem samimiyeti hem de mesleki başarısı nedeniyle kendisini ve değerli ekibini takdir ediyor ve saygılarımı sunuyorum.  Hastanelerde görmeye alışkın olmadığımız bu durum beni çok sevindirdi. Kendisine babamızı sağlığına kavuşturduğu ve bizimle samimiyetle ilgilendiği için minnettarız. Saygılarımla.

Selma AYDIN

KARDEŞİMİN BAYPASS AMELİYATI

Sevgili Hocam

Ağustos 2012 de tanıdım sizi. Kardeşim Ahmet Sütçüoğlu'nun 4 damarını baypass yapıp bize onu bağışladınız ama insanlığınızı hasta ve hasta yakınlarınıza yaklaşımınızı sizi tanımayan hiç kimse anlayamaz. Sizi televizyon kanallarında gördükçe gurur duyuyorum.

HEP VAR OLUN HEP BİZİMLE OLUN İYİ YILLARA

Melike Sütçüoğlu Özyazar

MEĞER KALP KRİZİ GEÇİRİYORMUŞUM 

53 yaşındaki Mehmet Erdem,'' Şeker hastalığım dışında her hangi bir sağlık sorunum yoktu. Maç yaptıktan 1 saat sonra kendimde bir sıkıntı duyarak elimi yüzümü yıkamaya gittim. Ancak daha elimi yüzümü yıkamaya fırsatım olmadan kendimden geçmişim. Meğer kalp krizi geçiyormuşum. Oysa ki kalp krizinin hiçbir belirtisi bende olmadı,ne göğüs ağrısı ne sol kol uyuşması ya da ağrısı ne de başka bir belirti. Ama kalp krizi geçirdim işte.
'Bu arada sözlerime eklemek istediğim bir detay daha var ki ben sporcu olduğum için düzenli aralıklarla sağlık kontrollerine gidiyorum. 2 ay önce de sağlık kontrolüm yapılmıştı ve herhangi bir şey çıkmamıştı. 'Eşim fenalaştığımı görünce hemen ambulansı aramış. Ambulansla hemen hastaneye götürülmüşüm. Evde 1 ambulansta 2 kere kalp krizi geçirmişim. Prof.Dr.Ahmet Akgül ve ekibi tarafından hemen ameliyata alındım. Şu anda gayet iyiyim. Ahmet Hocam ve ekibi beni ölümün kıyısından aldı. Prof.Dr.Ahmet Akgül ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum
Mehmet Erdem

EN İYİ BAYPAS AMELİYATI BAKIRKÖY DE PROF DR AHMET AKGÜL'DE

Bakırköy Hastanesi - Kalp Damar Cerrahisi Bölümünde, Babam Sali ERDEM, 09.04.2014 tarihinde kalp ameliyatı oldu. 2 hafta hastanede tedavi gördü, hastalığı boyunca özveriyle tıbbi bilgi ve insani ilgilerini esirgemeyen. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL başta olmak üzere, babamın ameliyatını gerçekleştiren  tüm bölüm çalışanlarından gördügümüz güven, güleryüz, ilgi ve saygının karşılıgında teşekkürü borç bildim, bu kadar meslegini severek yapan, hastalarına duydukları saygı ve ilgi için kendilerine sonsuz teşekkürler, özel hastanede bile görülmeyen güven ve ilgiyi burada gördük.

Mustafa Kemal Atatürk boşuna dememiş, beni türk hekimlerine emanet edin diye, ülkemizde sizin gibi doktorların varlığını bilmek gurur ve güven verici, başımızdan eksik olmamanız dileğiyle, Teşekkürler.

Katibe Erdem

TAVSİYE ÜZERİNE PROF DR AHMET AKGÜL KALP AMELİYATINI YAPTI 

Mayis 2010 ayi icerisinde 39 yasinda Yurtdisinda bulundugum esnada kalp krizi gecirdim. Bilahare Turkiyeye gelerek ortak bir arkadasimin tavsiyesi uzerine Prof. Dr. Ahmet Akgul e muayene oldum. Gerekli tetkiklerin akabinde kendisinin teshis ve kararı uzerine Temmuz 2010 ayi icerisinde Ahmet Beyin Klinik Sefligini yuruttugu Bakirkoy  Kalp Damar Cerahisi bolumunde bizzat kendisinin gerceklestirdiği acil By pass ameliyati oldum. Bes adet damarim degistirildi. Halihazirda kendimi son derece saglikli hissetmekteyim. Gerek ameliyat oncesi safhada, gerekse ameliyat sonrasinda Prof. Dr. Ahmet AKGUL ve tum ekibine gosterdikleri gerek PROFESYONEL gerekse İNSANİ ilgiden dolayı sonsuz minnet ve tesekurlerimi iletiyorum. Diger taraftan gozlemlerime gore, oglanustu yogunluga ragmen gerek hemsire gerek diger yardimci personel oglaganustu gayret icerisindeler. Hastane odaları ve genel sartlari  steril ve konforlu. Ulu onder Ataturk'un soyledigi gibi ben kendimi Turk doktorlarina emanet ettim. İyi ki boyle yapmisim. Sayin Hocam, Allah sizleri basimizdan eksik etmesin. Bu arada Kasım 2010 ayi icerisinde Almatiya gidip geldim. Sukurler olsun simdilik hic bir sıkıntım yok. Allah sizlerle razı olsun, hersey gonlunuzce olsun. Sonsuz tesekurler.

Taner Kurt

KALP AMELİYATI ÖNCESİ VE SONRASI BİZİMLE İLGİLENDİ

Ahmet bey bir arkadaşımı ameliyat etti,bu vesile ile kendisi ile tanıştım. Arkadaşımın ameliyat ile ilgili korkuları vardı tabiki her insanda olduğu gibi ameliyat olmak ürkütücü geliyordu, Ahmet Beyin hem ameliyat ile ilgili telkinleri hemde mesleki tecrübesi ve ameliyat ile ilgili verdiği ayrıntılı bilgiler sayesinde biraz daha rahatlamış olarak ameliyat sürecini atlattı. Kısacası Ameliyat öncesi, sonrası tüm aşamalarda bizimle çok ilgiliydi. İş disiplini ve sorumlulugu konusunda çok hassas ve titiz davrandığını düşünüyorum. Özellikle böylesine ciddi ameliyatlarda tecrübe çok önem kazanıyor bu yüzden Ahmet beyin bu konuda en iyilerden birisi olduğunu düşünüyorum. Herşey için tekrar teşekkürler Ahmet bey

Esma H.

BABAMA ANJİO YAPILDI VE AMELİYAT KARARI ÇIKTI 

Dr. Ahmet Akgül'ü tanımam babama yapılan anjiyodan sonra 3 damarının kapalı olduğu ve acil ameliyat gerektiği söylendi. Bunun için doğal olarak ameliyatı yapacak doktorları araştırmaya başladım. Babam sağlık güvencesinde olduğu için bütün özel hastanelerde ücretsiz olarak yaptırabiliyordum ama çevremdeki uzman doktorlar Ahmet beyin bu konuda uzman olduğunu belirtmeleri üzerine kendisiyle tanışmak için girişimlerde bulundum ve kendisini tanıdıktan sonra bütün tereddütlerim ortadan kalktı gönül rahatlığıyla babamı hastaneye yatırmayı kabul ettik. İyi ki de etmişiz allaha çok şükürler olsun, 45 gün oldu amelıyat olalı ve şu an hiçbişey olmamış gibi yaşantımıza devam ediyoruz. Dr Ahmet Bey her konuda bıze yardımcı oldu sorularımızın hiç biri cevapsız kalmadı. Kafamız çok rahat psikolojık acıdan bize çok destek oldu, kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoru,z ailem adına şükran ve dualarım hem onunla olsun.

Hayati Koşak

KALP KAPAĞI AMELİYATI OLDUM

21.07.2010 Tariihinde Dr. Sadi Konuk Araştirma Hatanesinde Yatışım Yapılmış Olup 27.07.2010 Tarihinde Tarafıma Yapılmış Olan Kalp Kapağı Ameliyatı Öncesi Ve Sonrası Dahilinde 17 Gün Hastanenizde Bulundum. Sy. Prof. Dr. Ahmet Akgül Başta Olmak Üzere Tüm Bölüm Ekibinden Çok Memnun Kaldım. Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum Ve Başarılarınızın Devamını Diliyorum. Saygılarımla

Ediz Hasan

Kalp Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Kalp hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.