İSTANBUL'A GELDİM

 

İstanbul’a geldim. Uzun zamandır Varis hastasıydım çok ciddi varislerim vardı. Damarlarım tıkalıydı ve bacağım çok şişti Dr. Prof. Ahmet AKGÜL hocama ameliyat olma ümidiyle gelmemiştim ama Ahmet beyin güler yüzü ve o samimi karşılaması bana çok güven verdi. Ameliyat oldum Ameliyattan sonra bacaklarımı ben bile inanamadım Allah'ıma şükür iyi oldum. Böyle bilgili ve Kabiliyetli doktorlarımızdan Allah razı olsun. Tüm ekip çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkür sunarım.

 

 

Venoz yetmezlik ameliyati sonucu yorumlar 2

 

 

Venoz yetmezlik ameliyati sonucu yorumlar 1

 

Yolculuk sirasinda ve sonrasinda olusan bacak damar pihtisi DVTPANDEMİ DE TEDAVİ

 

Eylül 2019 yılında geçirmiş olduğum DVT buna bağlı olarak yaşadığım pıhtı atması sonucu hayatım çok farklı bir boyuta geçmişti. Hayatımda ilk defa ciddi bir hastalık ile karşı karşıyaydım en kötüsü de ne yapacağımı kime gideceğimi bilmiyordum. Hastanelerden geçen kontroller, defalarca kez operasyonlar sonucu elime geçen tek şey “buna yapacak bir şey yok hayatına bu acıyla ve varis çorabıyla devam edeceksin” oldu. 1 poşet hap 1 çift varis çorabıyla sırtım okşanarak taburcu edildim.

Ne fiziksel ağrım değişti ne de psikolojik acım. Sizi öldürmeyen şey güçlendirir ya tamda bu şekilde oldu ve arayışa girdim. Sevgili Ahmet Akgül hocamı tanıdım. Pandemi zamanı her yer kapalıyken, evinden kalkıp sadece 1 hasta için gelmiş bir doktordan bahsediyorum. Tedavi sürecim psikolojik olarak başladı, ilk başta hastalığın ne olduğunu, neden olduğunu ne yapacağımızı öğrendim. Çünkü bilmediğim şey korkutur zarar verir. Daha sonra yapılacaklar, dikkat edilecekler, daha çok yapılacaklar v.s. bu süreçte gördüğüm destek standart doktor ve hastanelerde alışık olmadığım bir şekilde mükemmel geçti.
güncel durumda hocamın destekleriyle elimde 1 çift sağlam bacak, sağlam bir psikoloji manken olma yolunda ilerleyen bir vücut var J Sayın Ahmet Akgül hocam seni burdan manken yapıp yollayacağım demişti ve şuan olmak üzereJ Çok değerli Ahmet Akgül hocama ve harika ekibine bu süreçteki desteklerinden dolayı binlerce kez teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

 

 

 Bacak pihtisi nasil tedavi edilir 2
Bacak pihtisi nasil tedavi edilir 1

 

 

UZAY TÜPÜ İLE TEDAVİ

 

Çok değerli hocam,
Güzel insan,
Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL .

Sizi tanımlamaya sözcük bulmakta zorlanıyorum. İki yıldan fazla zaman geçti. DVT hastası olan eşimi bir operasyonla normal yaşama döndürdünüz. Doktor olmaktan öte gerçek bir dostsunuz. Ne zaman mesaj atsak derdimize derman oldunuz.

En zor anlarımızda, "Bir şifacı bulunur elbette" mantığı ile yetişiyorsunuz. Çözüm buluyorsunuz. Yorulmadan,yılmadan çare üretiyorsunuz. Yüreğimiz ferahlıyor,size dua ediyoruz.

Sürekli kendinizi yeniliyor, gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ediyorsunuz. Almanya'dan yeni satın aldığınız uzay tüpü ile tedavi gerçekten harika. Eşim ilk hastalarınızdan biri olmak istiyor.

Liselerde 33 yıl kimya öğretmeni ve yönetici olarak çeşitli okullarda görev yaptım. Sizin gibi insanlara çok az rastladım.

Yardımlarınıza çok teşekkür eder , çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

 

 

 

KORKUTMADAN HASTAYI İYİLEŞTİRMEK

 

Siz hiç 15 günlük çocuğunuzu evde bırakıp hastane de 5 gün onu görmeden kaldınız mı?
Siz hiç gencecik yaşınızda doktordan ciğerinize, beyninize, kalbinize pıhtı atıp ölebilirsiniz sözünü duydunuz mu?
Size hiç bu hastalığı kabullen, ömür boyu bununla yaşayacaksın, çorap giyip kan cıvıtıcı kullanacaksın diyen bir doktor gördünüz mü?
Siz hiç her gün aynı saatte günde iki kez iğne vurulmak zorunda kaldınız mı?
Peki ya siz hiç kolunuzda, göbeğinizde iğne vurulacak yer kalmadığı halde şiş, morluklarla dolu yerlere acı çekerek iğne yaptırdınız mı? (hem de eşinize)
Siz hiç her gün sabah yataktan kalkmadan diz üstü varis çoraplarını giyip her gece yatmadan çıkardınız mı?
Siz hiç gittiğiniz doktorun, başka bir doktorun dediğini ona söylediğinizde öfkelenip aklınıza şüphe saldığını gördünüz mü?
Ben bunları elbet unutacağım...
Ama bir şeyi unutmayacağım...
Sizin gerçek bir doktor olarak incitmeden, korkutmadan hastalarınızı iyileştirip onları eski yaşamlarına kavuşturmanızı. Emeğinizi asla ödeyemem hocam. Size hep dua ediyorum. Çok sağ olun...
Orada siz derken aslında bu mesajı insanlarla paylaşmak istedim ama size yazmam daha iyi olur diye düşündüm. İyi günler.

 

 

DVT SONRASI OLUŞAN VARİSLER

 

ekran_resmi_2018-07-18_07.48.46.pngSayın Hocam

Kardeşimin 25 yıl önce geçirmiş olduğu DVT sonrası oluşan varis ve ağrıları nedeniyle çok doktor geçmiştik. Bende bir doktor olarak internetten araştırarak size ulaştık. Öncelikle hastaya yaklaşık tarzınız ve hastalığı ile ilgili verdiğiniz sabırlı, detaylı açıklamalarınıza hayran kaldım. Bu gün operasyon sonrası kontrole geldik. Kardeşimin 25 yıllık ızdırabının  sonlandığını gördük. Bir hekim olarak sizin gibi değerli ve başarılı hocamızla gurur duydum. Ellerinize sağlık Herşey için teşekkürler.

Dr. Fatih CIRIK

 

 

YILLARDIR DVT HASTASIYIM

 

iki_asamali_dvt_ameliyati.png

kronik_dvt_ameliyati.png

 


Sevgili Hocam...
 
Cümleme başlarken hem sevgili hem sayın demek istiyorum. Yaptığınız işe, tedavilerinize büyük saygı duyuyorum.
 
Ben 8 senelik bir DVT hastasıyım. Hangi doktora gittiysem, bana sadece varis çorabı ve kan sulandırıcı ilaçlarla bir ömür geçireceğimi söylediler. Yaşayan bilir, böyle durumlarda insan umutsuzluğa kapılıyor. Ahmet hocam sağ olsun elini taşın altına koydu. 2 aşamalı bir tedavi süreci programladı, öncelikle anjiyo ve ardından bacaktaki kapakçıların onarımı ameliyatı. Bu tedavi sürecini çok güzel bir şekilde atlattım. Ameliyatlarım gayet başarılı geçti. Ahmet hocam alışık olduğum o umursamaz, samimiyetsiz doktorlardan ziyade bir abi gibiydi.
 
Ben bu hastalığı kendisi ve ekibi sayesinde yendim. Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.