BACAKLARIM RAHATLADI

 

SAYIN DEĞERLİ AHMET AKGÜL HOCAM ALLAHIM SİZDEN RAZI OLSUN SİZİN AMELİYAT OPERASYONLARINIZLA BACAKLARIM ÇOK RAHATLADI ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERİM AMELİYATTAN ÖNCE BACAKLARIMDAN ÇOK RAHATSIZDIM YÜRÜRKEN ÇOK ZORLANIYORDUM ŞUAN ÇOK RAHATLADI BACAKLARIM. ALLAH SİZDEN ÇOK RAZI OLSUN HOCAM

SAYGILARIMLA

 

 

DVT Tedavisi ve Ameliyatinda En iyi merkez 2

 


DVT Tedavisi ve Ameliyatinda En iyi merkez

 

 

YAPIŞTIRICI VE ZAMK İLE VARİS YAPIŞTIRMA İŞLEMİ SONRASI OLUŞAN DERİN VARİS TIKANIKLIĞI

 

 

DVT Tedavisi ve Ameliyati

 

 


En iyi derin ven trombozu DVT tedavisini kim yapar

 


Sadece bacak ağrısı için gitmiştim doktora. Neticesinde kapakçıklar çalışmıyor, ameliyat 10 dk. bir operasyon işlemiydi, sonrası ise dvt hastalığın ne olduğunu bile bilmiyordum. Her gittiğim doktor yapacak bir şey yok. Ömür boyu  yaşaman gereken bir durum şişlik kan sulandırıcı vs. İnternet denen şey ne kadar önemliymiş meğer Prof. Dr. Ahmet Akgül'e gittim muayene oldum ve hemen ameliyata karar verdim. Sanki daha önceden tanıdığınız bir abimiz gibiydi samimi ve rahatlatıcı ümit veren öyle de oldu çok şükür Artık dvt li değilim. Allahım size uzun ömürler versin sağlık versin ki benim gibi nice hastalar şifa bulsun inşallah....

 

 

BİZ SİZİ ÇOK SEVDİK

dvt_tedavisi_ve_tanisi_1.jpgdvt_tedavisi_ve_tanisi_2.jpg

 


Bir yıl DVT önce teşhisi konuldu. "Bu işin ölüme kadar gideceğini" söylediler. 28 yaşında genç bir anne için bununla yaşamak ve her an yavrumdan, sevdikleriminden ayrılacağımı düşünmek beni çok etkiledi. Eşim "internetten sizi bulduğunu" söyledi. O kadar çok doktor "bu hastalık geçmez" dedi ki inanmamıştım. Şu an kontroldeyim ve ailecek size dua ediyoruz.

Herşey şu an çok iyi, şikayetlerim neredeyse bitti ve daha da iyi olacak inşallah. Biz, sizi ve ekibinizi çok ama çok sevdik. Bizi çok mutlu bir hayata kavuşturduğunuz için sağ olun. Allah hep yanınızda ve yardımcınız olsun.    

 

 

 

 

ŞİFAMIN SİZ OLDUĞUNA İNANDIM

 

 

en_iyi_varis_ameliyati_1.jpg

en_iyi_varis_ameliyati_2.jpg

 


Çok değerli saygıdeğer Ahmet hocam;

Sizi bir senedir düzenli internetten gerek kendi paylaşımlarınızı gerekse hasta yorumlarınızı dikkatle takip ettim. Bilginize, emeğinize, anlayışınıza ve hoş görünüze hayran kaldım. Şifamın siz olduğuna inanarak size geldim ve iyi ki gelmişim. Yapmış olduğunuz ameliyatın üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen eskiye göre çok çok iyiyim, sağlıklıyım. Size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Gülen yüzünüz her zaman bizimle olsun. İyi ki sizi tercih etmişim.
 
 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.