MUAYENE OLDUM VE AMELİYATI YAPTI

 

Sayın Ahmet Akgül hocama çok teşekkür ederim. 2017 yılında ilk tanı konmuştu ayağıma 4 yıldır birçok doktora başvurdum. 3 kez operasyon geçirdim, bir sürü ilaçlar kullandım ama hiç fayda görmedim. Bana bununla yaşamasını öğrenmen gerek dediler sonra Ahmet hocamı tanıdım muayene oldum ve ameliyatımı yaptı.
Bugün üstünden 1 ay geçti ve ayağım çok iyi durumda kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun.

 

 

Damar traslama ve venoz pihti temizleme 1

 

 

 Damar traslama ve venoz pihti temizleme 2

 

 

EN İYİ YÖNTEMİ VE DOKTORU ARADIM

 

Ben 15 yaşımda tanıştım varis hastalığıyla. 2 sene sonra ameliyat oldum. Sol bacağımdan yapıştırma yöntemiyle. BU ameliyattan 2 sene sonra tekrar varis oluştu. Sonra araştırmalar yaparak en iyi sonucu yapabilecek doktoru ve yöntemi aradım. Sonuç olarak Ahmet Akgül Hocayı buldum. Görüştük, tedavi şeklini belirledi. Ameliyat oldum, ameliyat olduktan sonra tedavim iyi geçti. Şu an 15. gün oldu ameliyat olalı. İyiyim, daha sonraları iyi olmak dileğiyle hayatıma devam ediyorum.

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 2

 

 

Varis hastaligi tedavisi ve ic varis ameliyati 1

 

BACAKLARIMIN RENGİ AÇILDI

Bacakta renk degisikligi duzeldi

 

TEDAVİ EDİLEMEZ DENİLEN HASTALIKTAN KURTULDUM

 

 

bacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_1.jpgbacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_2.jpg 


11 yıl önce iki kez akciğer embolisi geçirdim. DVT vardı, gittiğim bütün doktorlar "tedavisinin olmadığını" söyledi. Araştırma sonucu Ahmet Akgül Hocayı bulduk. Ameliyatın bu kadar kolay geçeceğini tahmin etmemiştim. "Tedavi edilemez" denilen rahatsızlığımdan kurtuldum, Ahmet hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

Şadiye Tezcan 

 

İLGİLENEN DOKTOR

 

En iyi doktor randevu

 

DOĞUM SONRASI BACAK DAMAR TIKANIKLIĞI

 

Değerli Hocam Ahmet Akgül’e
İyi bir araştırmanın sonunda yine doktor olan dostumuzun tavsiyesi ile size ulaştık. Doğumdan sonra yaşamış olduğum toplar damar tıkanıklığı nedeni ile 5 yıl önce kabusu yaşadım. Rahatsızlığımın yenilenmesi için ameliyat olmam gerektiği. Yalnız ameliyat korkularım nedeni ile 5 yıl boyunca erteledim. Sonunda Ahmet hocamız ile görüştükten sonra ameliyata ikna oldum. Bu gün ameliyattan sonra 12.gün kontrole geldim ve her şeyin yolunda olduğunu öğrendim. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin gibi değerli hocalarımızı Allah ülkemize nasip etsin. Çok çok teşekkürler.

 

 

 

 

SORUNUN KAYNAĞINI ANLATTI

 

Sevgili Ahmet bey
Sizi ve çalışmalarınızı epey zamandan beri takip ediyorum. Ne mutlu ki sizinle tanıştık. Annemin gece uykuları sağ bacağındaki çok ağrılı krampları ile uyanıyorduk. Gece yatağında bağırması bacağını tutması ve dayanılmaz bir ağrıyla bağırması bizi sürekli düşündürüyordu.
Size ulaşıp bu krampları anlattığımızda bizi çok dikkatli dinleyip daha önce hiçbir doktorun sormadığı sorular sorarak ve anlamadığımız zaman ise sabırla örnekler vererek bize sorunun kaynağını anlattı.
Yaptığı tetkikte ise ameliyatla bu kramp nöbetlerinin düzeleceğini söyleyerek bizi rahatlatıp mutlu etti.
10 gün önce yaptığı zorlu ama başarılı bir ameliyat ile şükürler olsun. Ahmet Hocanın sayesinde tüm ağrılarımdan kurtuldum.
Sizin cesaretinize emeğinize ve uğraşınıza ne kadar çok minnettar olduğumuzu söylesek azdır.

Sizin gibi başarılı ve merhametli öncelikle insan olarak sonrasında ise hekim olarak bizlerin çok ihtiyacı olduğunu samimiyetle belirtmek isterim.
Her şey için size yeniden sonsuz teşekkür ve saygılarımızı borç biliriz.
Selvi Koç
Nurgül Koç

 

 

ÇOCUKLAR GİBİYDİM

 

Bundan tam 8 yıl önce dvt teşhisi ile beraber Rize ... hastanesinde tedavi gördüm. O günden bu yana bana sürekli söylenen şey şu oldu: Bu hastalığın tıpda tedavisi yok bu hastalıkla beraber yaşamasını öğrenmelisin. Sürekli varis çorabı kullanmalısın, ayağını kalp seviyesinden yukarda tutmalısın. Zaman içerisinde şikayetlerim geçmedi aksine gittikçe şiddetlendi, daha sonraları ayağımda sürekli ateşlenmeler arttı, ağrılar arttı, ayak dokuları bozulmaya başladı. Çok kilo aldım. Bir yandan da psikolojim bozuldu. Mesleğimi bırakacak evde yatacak duruma geldim. Tempolu bir hayatım var ama ayağımda sanki kırk kiloluk bir yükle dolaşıyorum bu yükü taşırken ağrı, sızı, huzursuzluk had safhaya ulaştı.

Her dvt hastasının diyebileceği gibi gitmediğim hastane ve doktor kalmadı. Sürekli söylenen şey aynı idi "bu hastalıkla yaşamasını öğren, varis çorabını giy, ayağını yüksekte tut".

Üç ay önce sözde Rizenin "en iyi kalp damar cerrahına" gittim . Hocam yeni bir tedavi yöntemi var mı diye sordum. Aldığım cevap şu oldu: hayır yok.

Araştırmalarım neticesinde Ahmet Hocamın sekreterine ulaştım. Sağolsun çok ilgilendi. Ona da minnettarım. Amacım İstanbul’a gitmek, doktorla görüş alışverişinde bulunmaktı. Başlangıçta "Bir de bu doktora gideyim nasıl olsa yine bir şey çıkmayacak" diye düşünmüştüm. Tıp dünyası tedavi olamayacağıma beni inandırmıştı. Görüşüp tekrar Rize’ye dönerim diye düşündüm. Ahmet Hocamın tedavi ettiği hastalarla telefonla görüştüm bu arada, görüşme isteğim daha da arttı. Hemen İstanbula gittim Ahmet Hoca ile görüştüm ve hemen ameliyat olmaya karar verdim. İki gün sonra da ameliyat oldum .

Ameliyat sonrası yine iyileşeceğime dair en ufak bir ümidim yoktu. Çünkü doktorlar tarafından buna inandırılmıştım.

Ameliyattan iki gün sonra ayağımda bir takım değişiklikler fark ettim. O anı hiç unutamam sabahın dördü idi .(Kelimelerin bittiği an ) gözlerim doldu. Hastane koridorlarında bir cocuk gibi dolaşıyordum. Heyecandan ne yapacağımı şaşırmış hastane dışına çıkmışım.

Yaşadığım duyguları inanın kelimelere dökemiyorum. Uygun kelime bulamıyorum. Bu satırları yazmak için iki ay bekledim. Neticeyi daha da iyi görmek için.

Ayağım daha da iyi oldu iki aydır ne bir ağrı ne bir şikayetim var. Ayak dokularım daha da düzeldi her gün dahada iyi oluyor.

Damar hastalıkları konusunda özellikle dvt hastalarının ivedi bir şekilde Ahmet hocamla görüşmelerini tedavi olmalarını tavsiye ederim.

Cenabı hakka sonsuz hamd olsun. Bana Ahmet Akgül eliyle şifa verdi. Hayatımda ununtamıyacağım insanlardan biri oldu. O bilmiyordur belki yüzlerce hastası var ve oluyor beklide hatırına gelmiyorumdur. Bu durum normaldir de. Ama benim kalbimde onun müstesna bir yeri var ölene kadar orada olacak. Zaman zaman Ahmet beyin sureti hayalime geliyor. O anda rabbime hamdediyorum ve de Ahmet hocama ve ekibine çok dua ediyorum.

Ey Ahmet Akgül cenabı hak sana dünya ve ahirette hayırlar versin, İmanı kamil versin Salihlerden eylesin, Fakirlere abi, baba eylesin. Ayağın taşa değmesin. Ellerin dara düşünce Cenabı hakkın yardımı hep yanında olsun.

Yaşadışım duyugular yazdıklarımın binlerce katıdır. Ama kelimelere dökemiyorum . gözlerim doluyor desem belki daha anlaşılır olabilirim .

OLANLARA İNANAMIYORUM .

Sedat A

 

 

ADAM GİBİ ADAM

 

En iyi uzman kalp doktoru ve kardiyolog

 

BU HASTALIKLA YAŞAMAYI ÖĞRENMEK İSTEMEDİM

 


daha_once_dvt_geciren_hastann_en_iyi_tedavisi.jpg

 


Merhaba

2008 yılından beri DVT hastasıyım. Ankara'da sayısız kalp damar cerrahına gittim. Hepsinden aldığım ortak yanıt "bu hastalıkla yaşamayı öğrenmelisin" denildi. Umudumu kaybettiğim anda sosyal medya aracılığıyla Sayın Ahmet Akgül hocama ulaştım. Tedavi ettiği hastalarını sosyal medyada inceledim. Hiçbir olumsuz yorum görmedim. Ankara'dan İstanbul'a muayene için geldim. .... tarihinde ameliyat oldum. Bugün gelmiş olduğum nokta ağrılarım, şişliklerim ve morluklarım geçmeye başladı. Sayın Ahmet Akgül ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim. Kendisine bütün güzel dileklerin hepsini hak ettiğini belirtirim.

İYİ Kİ TANIMIŞIM

İYİKİ...

17.04.2017

Vildan SARALDI


KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI

 

Kalp ve damar uzmani ne is yapar

 Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.