AKCİĞER EMBOLİSİ GEÇİREN BACAK DVT AMELİYATI

bacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_1.jpgbacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_2.jpg


11 yıl önce iki kez akciğer embolisi geçirdim. DVT vardı. Gittiğim bütün doktorlar "tedavisinin olmadığını" söyledi. Araştırma sonucu Ahmet Akgül Hocayı bulduk. Ameliyatın bu kadar kolay geçeceğini tahmin etmemiştim, "tedavi edilemez" denilen rahatsızlığımdan kurtuldum. Ahmet Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

 Şadiye 

AYAĞA KALKTIM, YÜRÜDÜM

en_iyi_dvt_tedavisi.jpg


Herkes bir defa dünyaya gelir ya ben iki defa geldim. İkincisi Allah'ın izniyle Ahmet Hocamın sayesinde oldu. Şanlıurfa'dan İstanbul'a uzanan ve birçok doktor "yapılacak bir şey yok, biz müdahale edemeyiz, aksi halde kaybederiz hastayı" dedi.  Bu arada DVT hastasıyım. Ama Allah'a çok şükür Ahmet Hocayla karşılaştık, çok değil iki hafta sonra ayağa kalktım, yürüdüm. Yeni doğmuş bebeğime kavuştum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizi ve sevdiklerinizi bütün kötülüklerden korusun.

Ahmet Akgül Hocama Sonsuz Sevgiler

Saadet  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.