DERİN VENÖZ PIHTI (DVT) YARASI

 

Çok sevgili hocam şifacım bir tanecik doktorumuz Sn. Ahmet Akgül sizin sayenizde hayata bağlandım, kapanmayan yaralarımı kapattım bir sene boyunca gitmediğim hastane doktor kalmadı, sizden sonra tedaviniz sayenizde düzeldim. Allah sizden razı olsun, sizin gibi değerli hekimleri Allah bu milletin başından eksik etmesin size hayatınız boyunca sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum biricik doktorumuz.

 

 

Kilolu varis ameliyati Derin venoz pihti yarasiHİÇ GEÇMEYEN KAŞINTILARIN TEDAVİSİ

 

 

Kasinti tedavisi

 

 

AKCİĞER EMBOLİSİ GEÇİREN BACAK DVT AMELİYATI

 

 

bacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_1.jpgbacak_dvt_ve_akciger_pihtisi_ameliyati_2.jpg

 


11 yıl önce iki kez akciğer embolisi geçirdim. DVT vardı. Gittiğim bütün doktorlar "tedavisinin olmadığını" söyledi. Araştırma sonucu Ahmet Akgül Hocayı bulduk. Ameliyatın bu kadar kolay geçeceğini tahmin etmemiştim, "tedavi edilemez" denilen rahatsızlığımdan kurtuldum. Ahmet Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

 Şadiye 

 

 

 

 

AYAĞA KALKTIM, YÜRÜDÜM

 

 

en_iyi_dvt_tedavisi.jpg

 


Herkes bir defa dünyaya gelir ya ben iki defa geldim. İkincisi Allah'ın izniyle Ahmet Hocamın sayesinde oldu. Şanlıurfa'dan İstanbul'a uzanan ve birçok doktor "yapılacak bir şey yok, biz müdahale edemeyiz, aksi halde kaybederiz hastayı" dedi.  Bu arada DVT hastasıyım. Ama Allah'a çok şükür Ahmet Hocayla karşılaştık, çok değil iki hafta sonra ayağa kalktım, yürüdüm. Yeni doğmuş bebeğime kavuştum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizi ve sevdiklerinizi bütün kötülüklerden korusun.

Ahmet Akgül Hocama Sonsuz Sevgiler

Saadet  

 

VARİS AMELİYATI VE PIHTI TEMİZLEME

 

 

Daha once yapilan varis ameliyati ve sonrasi

 

 

DAHA ÖNCE DVT GEÇİRDİM

 

2016 Yılının mart ayı içinde eşimde daha önce geçirmiş olduğu DVT – Derin Ven Trombozo denen damar tıkanıklığı ile ve korkunç ağrı şikayeti ile hocama geldik. Ve geldiğimiz andan itibaren ne kadar doğru yerde olduğumuzu anladık. Hocam yaptığı damar açma yöntemiyle eşimi sağlığına kavuşturdu. Önce halden anlayan, ve insanlığıyla gönlümü fethetti. Mesleğinin tüm gereklerini üstün bir performansla ve de Allah’ın izniyle bizi iyileştirdi. Onu tanıdığımıza hem hasta olarak hem de insan olarak sonsuz şükürler.

Hep sağlık ve sevgiyle kalın.

RAZİ SEÇİL

 

VARİS TEDAVİ SEÇENEKLERİ

 

Değerli Hocam. Tedavimle ilgili vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda inanın çok rahatladım. Size çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Siz bizlere Rabbimizin verdiği çok kıymetli, eşine rastlanmayan Allah'ın bir lütfusunuz. İyi ki varsınız, Rabbim sizi ve ailenizi korusun Hocam.
Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, hayırlara vesile olmasını yüze Allah'tan niyaz ederim.

Hocam kim ne derse desin hastanız olarak elimden geldiği kadar bütün hekimlerin bu varis konusunda videolarını ve makalelerini incelediğimde çok açık ara fark ile dünya çapında birincisiniz şüphesiz. Maşallah maşallah maşallah diyorum, sizinle gurur duyuyorum.

 

Varis tedavi secenekleri

 

 

İDEALİST DOKTOR

 

 

Dr Ahmet Akgul sikayet var

 


KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI

 

Kalp ve damar uzmani ne is yapar

 

 
Derin ven trombozu tedavisi uzmaniProf. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.