AYNI ŞEYLERİ YAPIP FARKLI SONUÇ BEKLEYEMEZSİNİZ

tedavisi_ve_ameliyati_yok_2.jpgtedavisi_ve_ameliyati_yok_1.jpg


21 seneden bu yana sol bacağımda 16 senedir ise sağ bacağımda venöz yetmezlik ile mücadele etmekteydim. Bütün bunlara ilave olarak sağ bacağımda atardamar daralmasına bağlı olarak yürüme ağrım (kladikasyo) mevcut.

Hayatım klas 4 varis çorabı bulabilmek ve ayrıca her sabah bu zırh gibi çorapları giymekle mücadele halinde geçti. En ufak ihmal veya daha düşük basınç, yaralar açılmasına sebebiyet veriyordu. Defalarca her iki bacağımdaki venöz ülserler ile uğraştım.

Son 3-4 ay içerisinde sol tarafta yaralar iyileşmez oldu.  Yürüme mesafemde iyice kısalmıştı. Şimdiye kadar çok araştırma yapmış olmama rağmen bana söylenen "varis çorabını giy, mümkün olduğunca ayaklarını havaya dik. Bunun TEDAVİSİ AMELİYATI YOK" dendi. Son 2 ayım hayatımda kabus gibiydi. Aklıma en son şu geldi. Bir anlamda yaşam felsefem olan ve de oğluma ve içinde bulunduğum  organizasyonuma öğretmeye çalıştığım Sevgili Albert Einstein'ın sözü "Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekleyemezsiniz" Ben de arama motoruna " damarlardaki kapak tedavisi" gibi bir şeyler yazdım Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamdan, yaklaşımından ve çözümlerinden çok etkilendim. (25 senedir satış organizasyonunda çalıştıktan sonra insanları tanımak nispeten daha kolay oluyor) Allah kendisinden binlerce kere razı olsun ve kendisine güç, kuvvet ve mutluluk versin. Versin ki daha çok insanı da iyileştirebilsin. Dünyadaki en kıymetli ve en güzel şeyleri hak ediyor. Ameliyatımın üzerinden 11 gün geçmesine rağmen yaralar iyileşti. Şimdilik klas 4'den klas 2'ye geçtik çorap konusunda. Bir müddet sonra onu da atacağız sanıyorum.

Sonsuz teşekkürler hocam. Beni yeniden hayata bağladınız.

Sanki yeniden doğdum.

Saygılar Sevgiler

Tamer UYSAL

HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

damar_tikanikliginin_anjio_ile_tedavisi.jpg


Ben Münire Yılmaz, ayaklardaki ağrılarımla 4 ay ağrı çektim, araştırdık Hocamızı Ahmet Akgül hocamızı bulduk. İç varis teşhisi kondu ve anjiyo olmaması söyledi ve biz de Anjiyo olduk.

Şimdi çok memnunuz, herkese tavsiye ediyorum. Sağlıklı nice yıllara.

Münire YILMAZ 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.