DAMAR TIKANIKLIĞI

 

Uzun yıllardır yürüme ağrısı ile boğuşuyordum. Git gide yürüyüş mesafem kısalmış, yaşam kalitem düşmüştü. 5 yıldır gittikçe kısıtlanan, dinlenirken dahi ağrılar oluşan bir durumdaydım. Çok doktor gezdim belki 100 tane, ne olduğunu dahi anlamıyorlardı.

Tam da o sürede Dr. Ahmet Akgül hocamla tanıştım. Yaptığı operasyondan sonra bacaklarımı, hayat kalitemi geri kazandım. Ellerinize, emeğinize sağlık hocam, iyi ki sizi tanıdım. Sizin de dediğiniz gibi "iyi kalpler" hocam. Sağlıklı damarlar...

Bir şifacı bulunur elbet, bu sözünüzle geldim, şifaya kavuştum hocam. Allah sizden razı olsun.

 

 

Aort damar tikanikligi 1

 

Aort damar tikanikligi 2

 

Çalışmalarınız Muazzam, Çokça Özenli, Çokça Kıymetli

 

Hocam, bir tevafuk üzere takip etmeye başladım sizi. Fakat tüm samimiyetimle söylemeliyim ki çalışmalarınız muazzam, çokça özenli, çokça kıymetli. Severek ve ilgiyle takip ediyoruz. Emeklerinize sağlık. Sizler iyi ki varsınız. Bir Karadenizli olarak ayrıca gurur duydum. Saygılar, hürmetler.

 

ADAM GİBİ ADAM

 

En iyi uzman kalp doktoru ve kardiyolog

 

YENİDEN İYİ OLMAK

 

Çok kıymetli Hocam

Yeniden iyi olabilme umudumu size gelmek tedavi olmakla yeşerttim. Yıllardır çektiğim acıları size gelmeseydim Hala çekiyordum. Çok şükür Rabbime sizi bulup size tedavi oldum. Benim umudum olduğunuz gibi umarım benim gibi hastalara da umut ışığı olursunuz. İyi ki varsınız şifaya sebep olan elleriniz dert görmesin size ve o güzel ekibinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Büyük duam rabbim sizi korusun benim gibi hastalar için umut ışığı olmaya devam edin. Eda hanım, Sinem Hanım, Nurcan Hanım teşekkürler.

Sağlık ve sevgiyle

 

 

En iyi bacak tedavisi 1

 

 

En iyi bacak tedavisi 2

 

İLGİLENEN DOKTOR

 

En iyi doktor randevu

 

KALP VE DAMAR HASTALIKLARI VE TEDAVİLERİ

 

 

Kalp damar hastaliklari ve tedavisi nasildir

 

AYNI ŞEYLERİ YAPIP FARKLI SONUÇ BEKLEYEMEZSİNİZ

 

tedavisi_ve_ameliyati_yok_2.jpgtedavisi_ve_ameliyati_yok_1.jpg

 


21 seneden bu yana sol bacağımda 16 senedir ise sağ bacağımda venöz yetmezlik ile mücadele etmekteydim. Bütün bunlara ilave olarak sağ bacağımda atardamar daralmasına bağlı olarak yürüme ağrım (kladikasyo) mevcut.

Hayatım klas 4 varis çorabı bulabilmek ve ayrıca her sabah bu zırh gibi çorapları giymekle mücadele halinde geçti. En ufak ihmal veya daha düşük basınç, yaralar açılmasına sebebiyet veriyordu. Defalarca her iki bacağımdaki venöz ülserler ile uğraştım.

Son 3-4 ay içerisinde sol tarafta yaralar iyileşmez oldu.  Yürüme mesafemde iyice kısalmıştı. Şimdiye kadar çok araştırma yapmış olmama rağmen bana söylenen "varis çorabını giy, mümkün olduğunca ayaklarını havaya dik. Bunun TEDAVİSİ AMELİYATI YOK" dendi. Son 2 ayım hayatımda kabus gibiydi. Aklıma en son şu geldi. Bir anlamda yaşam felsefem olan ve de oğluma ve içinde bulunduğum  organizasyonuma öğretmeye çalıştığım Sevgili Albert Einstein'ın sözü "Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekleyemezsiniz" Ben de arama motoruna " damarlardaki kapak tedavisi" gibi bir şeyler yazdım Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamdan, yaklaşımından ve çözümlerinden çok etkilendim. (25 senedir satış organizasyonunda çalıştıktan sonra insanları tanımak nispeten daha kolay oluyor) Allah kendisinden binlerce kere razı olsun ve kendisine güç, kuvvet ve mutluluk versin. Versin ki daha çok insanı da iyileştirebilsin. Dünyadaki en kıymetli ve en güzel şeyleri hak ediyor. Ameliyatımın üzerinden 11 gün geçmesine rağmen yaralar iyileşti. Şimdilik klas 4'den klas 2'ye geçtik çorap konusunda. Bir müddet sonra onu da atacağız sanıyorum.

Sonsuz teşekkürler hocam. Beni yeniden hayata bağladınız.

Sanki yeniden doğdum.

Saygılar Sevgiler

Tamer UYSAL

 

 

 

 

VARİS AMELİYATI VE PIHTI TEMİZLEME

 

 

Daha once yapilan varis ameliyati ve sonrasi

 

 

İYİ Kİ KARŞILAŞMIŞIM

 

 

Isinin ehli en iyi kalp damar cerrahi

 

 

HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

 

 

damar_tikanikliginin_anjio_ile_tedavisi.jpg

 


Ben Münire Yılmaz, ayaklardaki ağrılarımla 4 ay ağrı çektim, araştırdık Hocamızı Ahmet Akgül hocamızı bulduk. İç varis teşhisi kondu ve anjiyo olmaması söyledi ve biz de Anjiyo olduk.

Şimdi çok memnunuz, herkese tavsiye ediyorum. Sağlıklı nice yıllara.

Münire YILMAZ 

 KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI

 

Kalp ve damar uzmani ne is yapar

 


Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.