KRONİK DVT TEDAVİSİNİ YAPAN DOKTOR

kronik_derin_ven_trombozu_hangi_doktor_bakar_2.jpgkronik_derin_ven_trombozu_hangi_doktor_bakar_1.jpg


2007 yılından itibaren DVT teşhisi konuldu her iki bacağıma. Gittiğim bütün hastaneler bunun tedavisinin mümkün olmadığını söylediler, ilaç verip çorap giymemi söylediler ve hiçbir cerrahi operasyon yapılamacağını ve bununla yaşamayı öğrenmemi söylediler. Ta ki Ahmet Akgül hocamı internette bulana kadar.

Kendisiyle ilk görüşmemizden itibaren insani karşılaması ve hastalığımı detaylı ve çok açık bir şekilde anlatması bana çok büyük umut oldu, ve operasyon yapmaya karar verdik. Bu operasyon öncesi ayağımda yaralar vardı ve yürümekte sıkıntı çekiyordum. Operasyondan 10 gün içerisinde yaralarım kapandı, ağrılarım azaldı. Oysa ki bu yaraların bazı doktorlar tarafından 3 ayda kapanması öngörülmüyordu. Şükürler olsun ki 10 gün içinde kapandı ve yürüyüşümdeki aksamalar düzeldi. Bir sonraki randevumda da bana beslenme programı verdi. Açık söylemek gerekirse Türkiye'de bu hastalıkla ilgili teksiniz, Teşekkürler, Allah razı olsun. Benim gibi hastaların kesinlikle Ahmet Hocam'la görüşmesini canı gönülden isterim. Saygılar...

Süleyman CAN

YILLARDIR BACAKLARIMDA DVT HASTASIYIM

13 yıldır DVT hastasıyım bacaklarımda aşırı fazla varislerim vardı, yıllardır gittiğim hastanelerde doktorlarda bir şifa bulamadım, verdiklerimi cevap bir ömür boyu bu hastalıkla yaşayacaksın, varis çorabı kullanacaksın dediler.

Bir gün internette araştırma yaparken Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamı gördüm ve hasta yorumlarını okumaya başladım. Kimse hakkında olumsuz bir yorum yazmamıştı. Her giden kişi şifasını hocam vesilesiyle buluyordu. ... tarihinde ameliyat oldum. Hocam bana ameliyat öncesi yapacağı işlemleri, bacaklarımın durumunu anlattı, ve bu hastalıktan kurtulacağımı söyledi.

Şuan ağrılarım yarı yarıya azaldı ve ilerde zamanla hiç ağrımın olmayacağını varis çorabını da 1 ay sonra bırakacağımı söyledi.

Allah hocamdan razı olsun beni bu hastalıktan kurtardığı için. Ömür boyu hocama dua edeceğim. 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.